fo.ma 2012 dec. 07. - 21:58:22
(1959/2320)
Bocs, ezt nem ide akartam!
fo.ma 2012 dec. 07. - 21:57:11
(1958/2320)
Böbe több helyen is hamis volt.
fo.ma 2012 dec. 07. - 21:15:33
(1957/2320)
Te sem figyelsz! Én nem cáfolok semmit, magyarázatot várok, nem kinyilatkoztatást! Mint egy betanult verset, úgy hadarta el a mondanivalóját, a kérdésekre meg áhitatosan mosolygott, ahelyett, h válaszolt volna. Bár megjegyzem a töltöttfejû Hajdú kérdezhetett volna bölcsebbeket is. Mert az is csak stuffoskodni tud, normálisan kérdezni nem nagyon!
fo.ma 2012 dec. 07. - 20:33:00
(1956/2320)
* Aranyországban
fo.ma 2012 dec. 07. - 20:30:42
(1955/2320)
És miért csak õ tud róla, hogy fénylények vagyunk? És mi értelme van a recsegõ-ropogó Földre 'leszületni', ha annyira jó Aranyországba és úgyis oda jutunk vissza? Mi értelme az egésznek? És ahelyett, hogy a 'tényeket' szajkózza, miért nem ad a lényegre válaszokat, ha õ, mint kiválasztott tud mindent? Engem a MIÉRT-ek érdekelnének, nem az õ HIT-e, amiket TÉNY-ekként zúdít ránk.
Szerintem gyagyás, de nem baj, mert nem közveszélyes.
olahmiki1959 2012 dec. 07. - 16:24:23 Előzmény CsizmásPandúr
(1954/2320)
Szerintem az üreges föld - mint fogalom - képtelenségéhez nem kell semmiféle bizonyíték, csak egy kis logika. Bárki megpróbálhat homokból, agyagból, hóból, vagy bármilyen más képlékeny, plazmaszerû, lágy anyagból mondjuk egy gombócot gyúrni, úgy, hogy üregek legyenek benne.
Nem fog neki sikerülni, mert a képlékeny anyag folyamatosan kitölti az esetleg keletkezett üregeket.
Amikor egy bolygó kialakul, ami azt jelenti - nagyjából, - hogy a világûrben kóválygó anyagi részecskék elkezdenek egymáshoz közeledni a gravitáció folytán, és egyre nagyobb méretû lesz az égitest, teljes képtelenség azt képzelni, hogy a folyamat közben üregek alakulnak ki a tárgy, illetve az égitest belsejében.
Ez úgy marhaság, ahogy van - a minõsítést nem neked, hanem a gondolatnak szánom természetesen.
Nem véletlen, hogy a vulkánok is mindig a felszínen törtnek ki, nem pedig a föld belseje felé törekszenek, soha sehol nem szakadt be még a föld felszíne úgy, hogy többszáz kilométer mély lyuk keletkezett volna, és a tenger feneke sem szakadt be úgy, hogy az összes óceán vize úgy tûnt volna el, mint mikor a fürdõkádból kihúzod a dugót, pedig, ha belül üregek lennének, elméletileg ez is elõfordulhatott volna nagy földrengések, tengerrengések alkalmával, vagy olyankor, amikor földalatti atomrobbantásokat hajtottak végre.
Gondolom, az atomtudósok, - akik azt hiszem, nálunk azért némileg okosabbak - számoltak ezzel a lehetõséggel is, és semmi aggályuk nem volt.
Az idegen civilizációk kérdése teljesen más dolog.
Miután többek között scifi novellák és kisregények idõnkénti írásával is foglalkozom, semmi különös nagy dolgot nem találok abban, hogy igenis, lehetnek idegen civilizációk a világûrben, miután a világûr állítólag végtelen, és így rengeteg olyan bolygó fordulhat elõ benne, amelyen a körülmények alkalmasak lehetnek az élet, és így az értelmes élet kialakulásához is.
Csak nem hiszem, hogy ezek a civilizációk ilyen nagy mennyiségben pont itt, a Földön rendeznének találkozót, mint valami szabadtéri fesztiválon, és azt sem hiszem, hogy ne akartak volna még kapcsolatba lépni velünk.
Azt meg kifejezetten röhejesnek tartom, hogy annyian mesélik a közvéleménynek, hogy õket állítólag elvitték az UFÓ-k, és megvizsgálták õket.
Ez semmi másra nem jó, mint szerepelni a médiában.
Bocsánat, ha én veszek egy mirelit csirkét az ABC-ben, és egyszer felboncolom, - jól tudok fõzni, tehát a példa életszerû, - akkor többször már nem kell "megvizsgálnom"
Ha csak egy embert elvittek volna az idegenek, és megvizsgálták volna, többszáz újabb ember elrablására semmi szükség nem lenne, hiszen egyszer már megvizsgálták, kielemezték a szervezetét, a felépítését, a testében elõforduló molekulákat, stb..
Ha ezeket az idegeneket olyan intelligensnek gondoljuk, akkor a többszáz ember újból-és újból való megvizsgálásával éppen õket nézzük hülyének.
Itt mindössze egy kis logikára lenne szükség, amellyel néhányan mintha kissé szerényebb mértékben lennének ellátva.
Pataki Attila médiaszerepléseit én inkább valamiféle - itt most nem részletezendõ - problémának tartom, ezt mindenki értse úgy, ahogy akarja...
fo.ma 2012 dec. 06. - 16:55:16
(1953/2320)
Én semmirõl nem beszéltem tényként, ellenben Pataki Attilával, aki még számszerûsítette is az idelátogatott idegen civilizációkat. Nyilván közvetlen vonalban van a NASA-val. :)
Egyébként ezeket csak széljegyzetként említettem. A hsz-emnek egyébként pont nem ez volt a lényege.
10/10
CsizmásPandúr 2012 dec. 06. - 13:02:03 10/10 Előzmény fo.ma
(1952/2320)
Az idegen civilizáció nem létezésérõl és a tömör földrõl se beszélj ténykényt. Egyikre sincs semmi bizonyíték.

Idegen civilizáció: Messze valahol miért ne lehetne? Ha tudna róla a NASA, majd pont világgá kürtölné !? Na persze..
Üreges föld. Nincs normális mûszereink, hogy pár kilométer mélyen tutira olajat találjunk! Nemhogy több ezer km mélyen feltérképezzük a földet!!!

Ezt pont olyan, hogy a fél világ szerint "van Isten". De nincs 1 ember, aki egy bizonyítaná pont úgy, mint a föld belsejének a szerkezetét.

Miért lenne Pataki Attila jobban megzakkanva, mint az egyház? Sõt, ha már dönteni kellene, hogy melyik a zakkantabb ...
offtopic
-csengõzoli-- 2012 dec. 06. - 10:41:03 Előzmény axis85
(1951/2320)
Mondjuk ebben van valami!
Ha belegondolunk,hogy a fél világot sikerült bepalizni azzal,hogy ûrlények hozták létre a földet, akkor min csodálkozunk?
Napi szinten nézhetjük a tisztánlátó boszorkányokat betelefonálós mûsorokban és még mindig van rájuk kereslet.
Ezek se kisebb ostobaságok mint Attila fénylényes storyja.
Dius 2012 dec. 06. - 10:34:05
(1950/2320)
Nekem még az a tanulság Pataki esetébõl, hogy - évek kellettek hozzá ugyan, hogy rájöjjön...- de még mindig könnyebb spirituális hablatyokat összehordani a szintén magas IQ-val ellátott mûsorvezetõ társával, mint lagzis nótákat énekelni Lajosnál... annál már nincs lejjebb, és aki azt a mélységet megjárta, annak már mindegy, csak a képernyõn lehessen.
Pedig az Edda valaha nagyon jó volt, értéket közvetített... Atika sajnos nem vette tudomásul, hogy lejárt az ideje (még a mûsorban is a 28.-i koncetüket reklámozta).
Így múlnak el a "nagyok".
Dius 2012 dec. 06. - 10:34:05
(1949/2320)
Nekem még az a tanulság Pataki esetébõl, hogy - évek kellettek hozzá ugyan, hogy rájöjjön...- de még mindig könnyebb spirituális hablatyokat összehordani a szintén magas IQ-val ellátott mûsorvezetõ társával, mint lagzis nótákat énekelni Lajosnál... annál már nincs lejjebb, és aki azt a mélységet megjárta, annak már mindegy, csak a képernyõn lehessen.
Pedig az Edda valaha nagyon jó volt, értéket közvetített... Atika sajnos nem vette tudomásul, hogy lejárt az ideje (még a mûsorban is a 28.-i koncetüket reklámozta).
Így múlnak el a "nagyok".
axis85 2012 dec. 05. - 21:25:15
(1948/2320)
Hát, valamiben hinni kell, gondolom. Ez sem nagyobb baromság, mint amit a szcientológia, o'szt hányan benyelték azt is(a többirõl ne is beszéljünk). Én mindig reménykedem, hogy ezt õ sem gondolja komolyan, csak ezzel akar visszakerülni a médiába, de sajnos "nagy az Isten állatkertje, és alacsony a kerítés", úgy hogy simán belefér, hogy valaki fejbe csûrte egy lapáttal, és attól lát ilyeneket.
fo.ma 2012 dec. 05. - 17:20:47
(1947/2320)
Én csak azt nem értem, ha olyan evidens, h mindannyian fénylények vagyunk, akkor miért nem tudunk róla? És miért vállaljuk a 'leszületést' és egyáltalán miért kellene itt jobb világot teremteni, ha úgyis mindannyiunkat vár Aranyország vissza?
Sajnos azt kell mondjam, PA elmeorvosi eset és akkor még nem beszéltem a 72 idegen civilizációról és az üreges Földrõl... Szegény!
axis85 2012 dec. 05. - 11:16:50 Előzmény Dius
(1946/2320)
Jaj, dehogy nem tudjuk.Párat név szerint is ismerünk: Szende, Szundi, Morgó, Hapci, Tudor, Vidor és Kuka!!
Dius 2012 dec. 04. - 09:18:17
(1945/2320)
Nem értem, miért fanyalogtok szegény Patakin... olyan okosakat mondott. :DDDD
A kedvencem: A Föld nem tömör, hanem üreges, benne lakik egy másik faj, ezt már több százezer éve tudják, csak eltitkolták. (ezt eddig észre sem vettük??)
offtopic
-csengõzoli-- 2012 dec. 04. - 08:28:49
(1944/2320)
Már az interjúban is elmondta kkétszer ezt a recseg-ropog , ocsu-búza szöveget. Gondolhatod a szerettei, zenésztársai hányszor hallhatták már :)
olahmiki1959 2012 dec. 04. - 02:08:20
(1943/2320)
"Abban, hogy inog a világ igazam van, elég, ha körbenéztek. Recseg, ropog körülöttünk a világ, szétesõben van a jelenlegi világrend. Ezt az idõszakot éljük most, én határozottan állást foglaltam ebben az ügyben, én ezt írtam le. Eljön az idõ, amikor elválik az ocsú a búzától. Már nincs idõ vakarózni, dörgölõzni azért, hogy könnyebben éljünk, határozott állásfoglalásra van szükség"

Ezt Pataki Attila az új Edda lemez bemutatójának a sajtótájékoztatóján mondta.
Ezzel csak az a baj, hogy szinte szóról-szóra ugyanezt mondta Hajdú Péternek, a Frizbi címû mûsorában is.
Akkor ez most hogy van?
Egy spontán beszélgetés keretében Pataki betanult szövegeket mond? Megvannak azok a szófordulatai, elõre elkészített sablonszövegei, amiket bármikor elõ tud húzni, ha szükséges???
Önálló, éppen akkor megszületõ gondolatok helyett jól hangzó, begyakorolt, hatásvadász kinyilatkoztatásokat tesz?
Nem csodálkoznék, ha egyszer kiderülne, hogy ezeket az agyrémeket a mostanában feltûnt, nagy bölcs spirituális tanító, Avatara, - régebbi, talán ismertebb nevén, Bácsfi Diána - hatása alá kerülve kezdte el hangoztatni...

A belinkelt, UFO-s videók kb 90 százaléka kamu.
Apám, aki amellett, hogy kitûnõ zenész volt, profi szinten fotózott is, és õ mutatott nekünk néhány felvételt, trükköt, amivel könnyedén olyan UFO fényképeket, vagy videofelvételeket lehet készíteni, hogy a legnagyobb szakértõknek is komoly fejtörést okozna megállapítani, hogy a felvétel valódi-e, vagy hamisítvány..
Az egyik ilyen trükk, hogy ha ablakon keresztül fotózol éjszaka mondjuk egy utcai lámpát, az üveg egyenetlenségei miatt eleve kissé életlen a kép, elmosódnak a kontúrok, rögtön olyan a hatása, mintha a lámpa egy UFO lenne.
Ugyanez a helyzet autó felhúzott ablakán keresztül fényképezve vagy filmezve éjszakai fényeket.
De a legegyszerûbb, ha az objektívet állítod eleve életlenre, akkor szinte bármit, akár egy repülõgépet is felvéve, azonosítatlan, mert azonosíthatatlan repülõtárgyat kapsz.
Éjszaka, sötét országúton egy messze elõtted haladó autó hátsó lámpáit remegõ kamerával, üvegen át levideózva, a leghatásosabb UFO felvételt állíthatod elõ.
Fényes nappal, ha megfelelõ szögbe fordítod, a napfény az objektívben kis fénygömböket tükröztet, a lencsék miatt, ha ezeket szép lassan mozgatva végigpásztázol egy tájat, rögtön úgy néz ki, mintha a fénygömbök az égen repülnének valamerre.
Persze, kétségtelen, hogy valóban vannak olyan felvételek, akár a NASA birtokában, akár repülõgépek pilótái által esetleg felvéve, amelyek komolyan elgondolkodtatják az embert.
De azok nem ezek a nagyon amatõr, láthatóan átverési céllal készült felvételek.
_goldie_ 2012 dec. 04. - 01:09:51
(1942/2320)
ez vhogy nem tiszta nekem..és az elõbb még a koordinátákat kérted? :)
viszont neked akkor tudnod kellene h "Pécs környékén 500-600 észlelés van évente"
http://www.pecsistop.hu/tudomany/rengeteg-ufo-eszleles-volt-novemberben/1104125/

"Mi örök lelkû csodálatos fénylények vagyunk, minek kell öt napot meg hatot meg nyolcat dolgozni egy héten, meg 14-15 órákat, meg este bent maradni? Miért nem elég a hétfõ-kedd-szerda? És csütörtöktõl már foglalkozhatnánk a gyerekeinkkel meg a dolgainkkal, egymással összegyûlnénk, teázgatnánk, boroznánk, kávéznánk, teáznánk, segíthetnénk egymásnak" http://velvet.hu/celeb/2012/11/13/pataky_attila_a_harom_napos_munkahetert_kampanyol/

..hámost nem?..most mondd h nincs igaza? "három napig untig elég":D
_goldie_ 2012 dec. 04. - 00:49:47
(1941/2320)
elõbb lécci segíts nekünk a Pilist egy kicsit odébb lapátolni :D
vmit vmiért! :D