1/10
offtopic
kõmacska 2012 máj. 07. - 23:21:33 1/10
(1720/2320)
VV Alekosszal való összevetésének viszont lenne racionális alapja.
olahmiki1959 2012 máj. 07. - 20:44:01
(1719/2320)
Az még hagyján, hogy Fábry nem engedi szóhoz jutni a riportereit,(?), sokkal nagyobb a baj olyankor, amikor a riportalanyait nem hagyja szóhoz jutni. (hihi!)
Nem akarlak védeni, még ha úgy is tûnhet...
Jó, hogy szóltál egyébként, a humorérzékemet még vacsora elõtt leraktam valahová, és most az istennek sem találom, pedig már felforgattam utána az egész lakást. Tiszta ideg vagyok, úgyhogy bocsi, hogy nem vettem észre a szavaidban megbújó iróniát.
1/10
Semprini 2012 máj. 07. - 19:57:20 1/10
(1718/2320)
Félreértések elkerülése végett: az, hogy egy csillagot adtam erre a mûsorra, azt hiszem napnál világosabban jelzi, h mit gondolok Hajdú Péterrõl, s bár Fábryt sem tartom túl sokra, én is tisztában vagyok a köztük lévõ különbséggel. A viccesnek szánt megjegyzésem arra a hozzászólásra válaszolt, amely arra utalt, h Fábry nem nagyon engedi szóhoz jutni riportereit (legalábbis régebben így volt, mert pár éve nem néztem Fábry egy mûsorát se).
1/10
Semprini 2012 máj. 07. - 18:54:00 1/10
(1717/2320)
"Nem akarom Fábryt védeni, még ha úgy is tûnhet"
Hát pedig véded, Nagyon is.
Amúgy másokat megszólsz hogy nincs humorérzéke, ez esetben meg neked nem volt, abszolút.
olahmiki1959 2012 máj. 07. - 18:49:51
(1716/2320)
Nagyon vicces. Hajdú intellektus dolgában a nyomába nem érhet Fábrynak.
Hajdú h*lye, Fábry hülyéskedik. Hajdú nagyon sokszor bunkó, Fábry csak eljátssza a bunkót, amikor úgy érzi, hogy a közönség arra vevõ. Hajdú nem tudom, hány könyvet olvashatott életében, (szerintem nem túl sokat), míg Fábry egy nyelveket beszélõ, meglepõen mûvelt és tájékozott ember.
Hajdú egy magát médianagyágyúnak tartó, szerintem jóakarattal is csak közepes tehetségû, viszont hihetetlenül beképzelt és nagyképû ember, aki nem tud viselkedni, bunkó, és sokszor érzéketlen az igazi problémákkal szemben, Fábry ezzel ellentétben érzékeny, idõnként meghatódni is képes, a szituációhoz és a vendéghez azonnal alkalmazkodni tudó, ha kell, hülyéskedõ, ha kell, komoly személyiség.
Azonkívül a Dizájncenterrel, a könyvével sok mindent letett az asztalra, még kulturális értelemben is, Hajdúnál ilyesmirõl nem tudok.
Nem akarom Fábryt védeni, még ha úgy is tûnhet, de Hajdúval összehasonlítani nem szerencsés. A két ember között nagyságrendi különbség van, mindenféle szempontból.
Az biztos, hogy Fábry a mostani mûsorával egyelõre gyengélkedik, és nem is nagyon látom a mielõbbi kiutat ebbõl a vergõdésbõl.
1/10
Semprini 2012 máj. 07. - 16:17:29 1/10
(1715/2320)
Erre mondaná Regös Bendegúz: "Hajdú Petya, Fábri Sanya, Mind a kettõ eben guba.." :-)
1/10
fredi60 2012 máj. 07. - 16:09:33 1/10
(1714/2320)
Fábry egy mérce?? Mellette végképp nem jutott volna szóhoz...
vénasszonyok_nyara 2012 máj. 07. - 12:55:09
(1713/2320)
Arról azért Joshi-nak is lehetett fogalma, hogy milyen mûsorban osztja meg a külvilággal a legbensõbb érzéseit.
Valahogy nekem zavaró volt, hogy pár perc eltéréssel Pataki Attila mutogatja kézzel, hogyan dugtak Ausztráliában a barátnõjével és valaki az édesanyja haláláról beszél. Az egymást ütõ témákat jelezted is a korábbi kommentedben, de ez nem csak Hajdú hibája, hanem azoké is akik részt vesznek benne.
olahmiki1959 2012 máj. 07. - 12:41:34
(1712/2320)
Joshival kapcsolatban ez az egy szempont, - a pénz, - nem jutott volna eszembe. Szerintem õ egy teljesen más személyiség, majdnem biztos vagyok benne, hogy nem azért vállalta el a szereplést.
Az édesanyja halálával kapcsolatban, nagyon tanulságos volt a két eltérõ kultúra viszonya a halálhoz, az odáig vezetõ úthoz, aztán a temetéshez.
Azért meg, hogy Gyurcsokkal hasonlítottad össze Joshit, én kérek elnézést...
vénasszonyok_nyara 2012 máj. 07. - 11:23:28
(1711/2320)
Szerintem egy közeli hozzátartozó halálával kapcsolatos érzelmek és élmények nem a tévé nyilvánossága elé valók.
Ilyenkor az ember önkéntelenül elgondolkozik, hogy mekkora az az összeg, amiért valaki ilyesmit megoszt a nyilvánossággal?
Ez a szememben nagyon devalválja Joshi Barat személyiségét. Így õ csak egy indiai származású, egzotikus Gyurcsóknak tûnik.
olahmiki1959 2012 máj. 07. - 10:38:26
(1710/2320)
Tövig rágtam a körmömet az izgalomtól, hogy végre megtudjam, Pataky Attila és menyasszonya mit csináltak Bécsben, és vajon jártak-e Ausztráliában. Ezek nélkül a fontos információk nélkül nem tudtam volna nyugodtan aludni, egész éjszaka csak forgolódtam volna az ágyamban.
Biztosan bennem van a hiba, de õszintén megmondom, errõl a Torrente-féle filmek sztárjáról életemben nem hallottam. Ez egy népszerû valaki? Az én hibám, hogy nem szoktam idiotikus vígjátékokat nézni, és mindenkitõl elnézést kérek, aki kedveli ezt a palit és a filmjeit.
Ami nekem, - aki most láttam õt életemben elõször, - átjött róla, az semmi különös nem volt. A külseje olyan, amilyen, a humorát bármelyik magyar színész kenterbe veri, a személyiségétõl sem kellett hasra esni.
Lehet, hogyha ismerem õt és a filmjeit, más szemmel néztem volna, de a mûsornak és Hajdúnak pont az lett volna a feladata, hogy azokkal a nézõkkel, akik most látták elõször, jobban megismertesse ezt a színészt.
Kasza Tibi és Csuja Imre nagyságrendekkel humorosabbak voltak, és megpróbálták menteni a menthetõt, kisebb-nagyobb sikerrel.
Ami az egész mûsorban ért valamit, az a Joshi Bharattal és feleségével való beszélgetés volt.
Személyes véleményem szerint ez az Indiából ideszármazott ember a magyar médiavilág talán legértékesebb, legszeretetreméltóbb embere, (ami elég szomorú a többiekre nézve).
Az csak egy dolog, hogy tökéletesen megtanult magyarul, hogy ismeri és szereti a magyar és az európai kultúrát, de valami olyan derû, bölcsesség, tisztaság, empátia és szeretet árad belõle, ami egészen ritka a mai, kemény, rideg világban.
Nem bántam volna, ha az egész mûsorban csak õ és felesége szerepelt volna, de hát a Frizbi többi adására is az volt a jellemzõ, hogy ha volt egy komolyabb interjú valakivel, utána gyorsan le kellett vezetni a feszültséget, a megható pillanatokat, az emberi érzéseket valami baromkodással, hogy helyreálljon a rend.
Amivel aztán agyon is vágta a drámai hatást a mûsor.
Hajdú nem jön rá, és ezért tehetségtelen, hogy az értéket a gagyival folyamatosan összekeverni, öngyilkos gyakorlat, mert kioltják egymást.
Egy tragédia, egy betegség, egy haláleset történéseit nem lehet hülyéskedéssel elfeledtetni, mert a nézõben még nem csengtek le, még tovább dolgoznak a drámai pillanatok.
Azok után, ahogy Joshi elmesélte édesanyja halálát, jöhetett volna egy nívósabb zenei produkció, egy komolyabb, érzelmes dal, és kész. Az méltó befejezése lett volna ennek a mûsornak, amely végre kiemelkedhetett volna a Frizbi átlagából.
Így azonban ez az adás is beállt azoknak a sorába, amelyek nívótlanságukkal hétrõl-hétre felbosszantanak minket, nézõket.
vénasszonyok_nyara 2012 máj. 07. - 08:59:01 Előzmény zaporosec
(1709/2320)
Pataki Attila mutogatós bácsi. Mutogatja a menyasszonyát.
1/10
fkefir 2012 máj. 06. - 22:24:21 1/10
(1708/2320)
Ezt a mûsort és gazdáját egy szóval tudom jól leírni....FOS!!!
zaporosec 2012 máj. 06. - 22:05:26
(1707/2320)
Mi az, hogy Pataki Attila MEGmutatja menyasszonyát???? Egy kelés, vagy tárgy, netalántán kutya?? Nem egy önálló, gondolkodó, érzõ, értõ emberrõl beszélünk???
1/10
vallon 2012 máj. 06. - 21:16:04 1/10 Előzmény Atis88
(1706/2320)
Nyomorék mûsor, nyomorék mûsorvezetõ...
Nézz mást, kár az idõért :-)
loma06 2012 ápr. 30. - 15:55:36
(1705/2320)
Teljesen úgy nézett ki, de annak a kiscsajnak semmi hangja, ezért nem áll össze a kép...
1/10
Atis88 2012 ápr. 30. - 08:34:12 1/10
(1704/2320)
Ó, de nyomorék egy mûsor ez istenem.
1/10
offtopic
kõmacska 2012 ápr. 30. - 05:01:37 1/10 Előzmény olahmiki1959
(1703/2320)
"A szervátültetésre váró szegény, szimpatikus fiú története valóban megrendítõ, igazság szerint nem is való egy ilyen felületes, kommersz mûsorba. Hajdú neki például felajánlhatott volna segítségül..."
Komolyan azt hittem, az lesz a mondat folytatása, hogy a saját szervét. :)
olahmiki1959 2012 ápr. 30. - 02:55:41
(1702/2320)
Az a vicc, hogy nekem is rögtön az ugrott be, hogy a kislány tisztára úgy néz ki, mint a Fásy Zsülike.
loma06 2012 ápr. 29. - 23:55:55
(1701/2320)
De ez ki volt, ugye nem a Zsülike???