olahmiki1959 2012 márc. 06. - 11:18:53
(1640/2320)
Elnézést, hogy beleszólok, a komálós körülbelüli jelentése: csókos, haver, mi kutyánk kölyke, egy körbõl valók vagyunk, uram-bátyám viszony, egy gyékényen árulunk, egy tálból cseresznyézünk, egy oldalon állunk, és a sor még hosszan folytatható. De talán a legjobban a csókos fejezi ki a szó jelentését.
A komállak szó például azt jelenti, szeretlek, csíplek, bírlak, jó vagy nálam, tetszel nekem.
offtopic
vénasszonyok_nyara 2012 márc. 06. - 08:28:49
(1639/2320)
jaj ne kezdjünk el rettegni a Zorbán diktatúrától! Egészen másról van itt szó. Ugyanígy volt a korábbi kurzus idején is. A moderátoroknak pallosjoguk van és ötletszerûen azt törölnek, amit akarnak, néha teljességgel kiszámíthatatlanul. Biztos tipp, ha két hazai kisebbség, (svábbal, sokáccal, tirpákkal, venddel, bunyeváccal még nem próbáltam) vagy egy nemi aberráció neve szerepel az irományban.

Nem szûkséges azért ez sem, hanem valami kafkai kiszámíthatatlansággal megcsillantják a hatalmukat idõnként teljesen kiszámíthatatlanul is.
Keló Scofield 2012 márc. 05. - 22:41:50
(1638/2320)
Ezt megkaptam, ezek szerint mûködik a portos fiók.
Keló Scofield 2012 márc. 05. - 22:29:53
(1637/2320)
Ezt írd le magyarul légyszives, mert nem ismerem azt a szót, hogy "komalos".
1/10
Rebbeka 2012 márc. 05. - 21:26:50 1/10 Előzmény Keló Scofield
(1636/2320)
Konnyu ugy jol csinalni, ha szinte az osszes biro, ugyesz vagy a csaladtagjaikbol valaki komalos.
olahmiki1959 2012 márc. 05. - 21:16:26 Előzmény vénasszonyok_nyara
(1635/2320)
Fene tudja... Irónia ide-oda, elgondolkodtatja az embert, hogy csak nem térnek vissza azok az idõk, amikor - miután nem lehetett teljesen õszintén beszélni, vagy írni, - meg kellett tanulnunk "okosan" fogalmazni, és a sorok között olvasni? Cinkosan összekacsintva, hogy mi értjük egymást, haver!
offtopic
vénasszonyok_nyara 2012 márc. 05. - 17:11:27
(1634/2320)
Gondolom ismét iróniának szánod. Nem a humoromat akartam megcsillogtatni, csak szalonképesen próbáltam magam kifejezni a cenzúrára való tekintettel.
olahmiki1959 2012 márc. 05. - 16:53:41
(1633/2320)
Azt hiszem, ez a mondat a Port történetének egyik legszellemesebb mondata, annyi információ, mélyréteg, szójáték, burkolt odaszúrás, kétértelmûség van benne, hogy csak gratulálni tudok.
vénasszonyok_nyara 2012 márc. 05. - 16:24:26
(1632/2320)
Majd gyakorolhatja az analízist a sok rokonnal.
offtopic
-csengõzoli-- 2012 márc. 05. - 16:11:37
(1631/2320)
Az vigasztal,hogy aki elsõ fokon 6 évet kapott,az nem ússza meg börtön nélkül.
Ott majd megmutathatja milyen kemény srác, minden értelemben :)
vénasszonyok_nyara 2012 márc. 05. - 16:06:26
(1630/2320)
Hihetetlen taplóság volt Ruttner és damu részérõl, amit ott elõadtak. Egy egész ország csámcsoghatott a részleteken.
offtopic
robicsek2 2012 márc. 05. - 15:51:52
(1629/2320)
Én azt bírom hogy õk magukat pártatlannak nevezik, amikor a mûsorban, szinte csak olyan téma van feldobva amivel a jobb oldalt tudják alázni, egy egy olyan téma kerül szóba ami nem politikai, de gyorsan ell ís terelik a szót vissza a sárdobáláshoz, érdekes a pártatlan emberek nem csak egy bizonyos oldalon ércelõdnének, ere mindig jönn valami védõügyvédjük aki fel akar világosítani hogy ez azért van így , mert csak a jobb oldal tesz olyat ammi hülyeség, és ammirõl beszélni lehet. Ha meg erre megemlítek egy pár balos bakit akkor ohh az nem lenne olyan vicces.

Engem igazából az zavar hogy egyoldalú a mûsoruk, szó szerint :)
offtopic
robicsek2 2012 márc. 05. - 15:44:54 Előzmény Keló Scofield
(1628/2320)
Én azon akadtam ki anno hogy van egy olyan száma is hogy pénzét minden eladó. Na persze õ is :) Ne véletlenül vigyorgót ott Gyurcsi bácsi mellet.
offtopic
-csengõzoli-- 2012 márc. 05. - 14:38:31
(1627/2320)
Évikém!
Lapozzunk! :)
-csengõzoli-- 2012 márc. 05. - 14:08:22
(1626/2320)
Én nem tudom ezen más miért nem akad ki...
(mármint a megerõszakolás újrajátszásán)
MIndenre olyan kurva érzékenyek vagyunk,bezzeg abba senki nem gondol bele,hogy egy csomó nõ ponzt ezért nem tesz feljelentést a megerõszakolójára,mert még évek múltán is újrajátszák vele, újra kell élnie az erõszakot,miközben már régesrég szabadulna a dologtól.
Keló Scofield 2012 márc. 05. - 14:04:49
(1625/2320)
Milyen címre írtál? Mert itt van regizve egy gmail-es cim, de azt nem használom.
Ha gondolod szívesen meghallgatom: kelo9999@freemail.hu
Keló Scofield 2012 márc. 05. - 13:53:35
(1624/2320)
Nem, pedig kezdtem örülni:) A tegnapi "szennyes-hetes" verte meg nézettségben.
Keló Scofield 2012 márc. 05. - 13:26:37
(1623/2320)
A Ruttner nevû ügyvéd most tényleg nagyon népszerû. Nem pártolom, de neki ez a dolga, és úgy néz ki elég jól csinálja.
olahmiki1959 2012 márc. 05. - 13:03:58 Előzmény Keló Scofield
(1622/2320)
Ezekre szerintem még a "Heti Hentes" is ráillik, (saját találmány), az ottani fórum persze le van zárva, nehogy szétrobbanjon a Port az indulattól. Bár ez az elsõ adás még elment valahogy.
A Frizbi meg ezúttal megpróbált komolykodni, de az sem áll jól neki igazán. A Gesztesi blokk még elment, de csak a színész sármja és humora miatt, az utána következõ részek meg teljesen feleslegesek voltak.
Hajdú behívta a stúdióba a "kerítéssel" megvádolt pasas lányát, aki természetesen az apját védte. Miért nem egy olyan lányt hívott be Hajdú, akit Répás Lajos megkörnyékezett? (Már a név is jó egyébként: Répás!).
Akkor még talán érdekes lett volna a duma, de így?...
Kamu Roland meg 43-adszor is elmondta, hogy õ milyen jó fiú, ami - a fõzõmûsorban elõadott kis magánszáma után, amikor nem törõdve a kamerákkal, majdnem szétvert mindent, és mindenkit, - eléggé nehezen hihetõ. Igaz, hogy P. Tímea ártatlanságáról sem vagyok teljesen meggyõzve.
De mi közünk nekünk mindehhez? Csak azért, hogy ki legyen töltve a mûsoridõ?
A Frizbi egyik legnagyobb hibája, - többek között, - hogy egyszerre mindig csak az egyik oldal képviselõjét szólaltatja meg, aki nagyon meggyõzõen elõadja a saját változatát, aztán egy hét múlva jön a másik, aki szintén elõadja az ügyet a saját szemszögébõl, ugyanolyan meggyõzõen.
Vita nincs, konklúzió nincs, levegõben lógó, befejezetlen, lezáratlan ügyek vannak, a végén pedig jön egy énekes, vagy egy zenekar, aki elõad egy zeneszámot, általában play back-rõl.
És ennyi. Jövõ héten ismét találkozunk!
vénasszonyok_nyara 2012 márc. 05. - 13:00:22
(1621/2320)
Elhûlve néztem a tegnapi Frizbit. Sosem volt HP a szívem csücske, mert indokolatlanul nagyképûnek tartottam.
A tegnapi mûsor után azért többre becsülöm. Gazembereket, illetve azok rokonságát és jogi képviselõjét hívta meg a mûsorába. Ez a Ruttner nevû ügyvéd folyik a csapból is. Minden felháborító ügyben õ áll a rossz oldalon.
Csak annyit kívánnék neki:
-legközelebb vele karambolozzon drogosan Stohl
-legközelebb az õ lányát tegye prostituálttá Répás
-legközelebb az õ lányát verje meg és erõszakolja meg Damu Roland
-aztán lehetõleg õ védje és mentse is fel õket
Felháborító volt, ahogy intim részletekbe elmerülve kitárgyalták Damu ügyét (P.T. és D.R. nemi szervét emlegetve többször is) azaz egy megerõszakolt nõnek még ezt is el kellett szenvednie folytatásként.
A pozitívum: Hajdú elég határozottan kinyilvánította, hogy nem nagyon hisz Damu ártatlanságában.
Nem kell pszichológusnak lenni, hogy észrevegye az ember, mennyire agresszív és az indulatain uralkodni nem képes "ember".
A másik esetben is eléggé leleplezõek voltak Répás lányának a megnyilvánulásai.