10/10
lizbell 2017 márc. 31. - 18:07:37 10/10
(294/2154)
Köszi csajok, már hétfõig sem bírtam volna ki! :)))
hanguktaekwondoo 2017 márc. 31. - 17:58:25
(293/2154)
Nem ez a lényeg.
Rossz a kísérõzene.
A helyükben Emel Sayin -pont nincs az i -n- a török világi zene örökös nagyasszonyának egyik fajsúlyos gyöngyszemét raknám be.
hogyaszongya
Bir Kizil Goncaya Benzer Dudagin

https://www.youtube.com/watch?v=9jIK5usOMjQ

Mivel gyöngéd vagyok és figyelmes, ezért a törökül nem tudóknak lefordítom a librettot.
/a felvezetõ szöveg nem érdekes, egyébként is korhatáros/

1. Zsíros lett a baklava
megin hullámzik az életem
És nincs itthon szódabikarbóna
A bolt pedig bezárt.

2. Hajnalig töprengek
hol van a Bilagit
de a baklava
nem vár...!

Refr.: Csábítóóó..óo..óo..ó..
waowaowo
/itt mélyértelmû, sötét hegedû/
óó...ó..ó..
a pisztáciááááás....!

Da Capo al Fine
kisbalaton 2017 márc. 31. - 17:50:15
(292/2154)
Szia Malvin! Örülök hogy itt vagy! Rögtön hozzád fordulok egy kérdéssel.Napok óta dilemmázunk azon itt a fórumon,hogy Fatmagül és Kerim nászéjszakáján megtörtént-e a "dolog",vagy nem történt semmi.Többen nézték angol fordításban azt a részt,de azt mondják,hogy nem egyértelmû.Szerinted?
kisbalaton 2017 márc. 31. - 17:44:15
(291/2154)
Nem tudok törökül,de mégis úgy jött le nekem,mintha Kadir ügyvédnek telefonált volna,alighanem elmondta neki,hogy Musztafa "meglátogatta"az étteremben,és az ügyvéd úr valami olyasmit javasolt neki,hogy cserélje le a telefonszámát?Vagy valamit.Bocs,ha nagy marhaságot írtam,úgyis megtudjuk majd hamarosan.De az - talán - biztos,hogy Kerimnek nem mondta el a látogatást,mert attól fél,hogy féltékenységében úgy reagál majd,ahogyan aztán majd valóban reagál.
andrealovasz 2017 márc. 31. - 17:38:00
(290/2154)
Úgy emlékszem Kadir úrral, az ügyvéddel és reggel is vele fog beszélni.
10/10
lizbell 2017 márc. 31. - 17:22:07 10/10
(289/2154)
Itt mindenrõl lehet írni, jó helyen jársz! :)

Jó rész volt nagyon! Már a hétfõibe is beletekertem! Aki jobban képben van, angol felirattal nézi esetleg, az árulja már el, mert szétvet a kiváncsiság meg az ideg, hogy ki a búbánatnak telefonál Fatmagül az éjszaka közepén a 36. bölümben, mikor ketten vannak Kerimmel a házban!!?
malvinkicska 2017 márc. 31. - 16:46:48
(288/2154)
Köszöntök mindenkit és olvasom itt is a FB-on van nézve a sorozat azokhoz tartozom éni is kellemetlen ha olyan helyre í írnék ahol ezt nem veszik jó néven remélem itt nem lesz olyan. A mai 35 B ölüm eseményekben gazdag volt, az biztos nagyon jól játszik Kerim, nagy türelme van ehhez a sok mindenhez ami körülötte van.
A gazdag ficsúrok nem bírják a börtönt ott meg szívatják is õket amit megérdemelnek.
A Münirt alakító színész egy utolsó féreg az más sorozatban is ezt csinálta nagyon lehet gyûlölni, mert én igen.
Mukkades a másik szépség annyi esze nincs, mint egy tyúknak, most jó becsapják, de Rahmi a jó szívével, biztos vissza veszi, gondolom a gyerek miatt.
Az ügyvéd itt nagyon szimpi a MSz -ben nem szerettem mindig.
andrealovasz 2017 márc. 31. - 16:01:00
(287/2154)
Szeretnék vissza kanyarodni egy kicsit a nászéjszakai jelenetre, ugyanis tegnap elfelejtettem a kommentemhez hozzáfûzni, hogy a tegnap említett angol fórumban olvastan egy érdekes véleményt. Miszerint történhetett köztük valami, talán elkezdték az együttlétet csak valami közbe jöhetett. Például Fatmagül kényelmetlenül érezte magát, feszélyezetten, vagy esetleg fájt neki, nem esett jól, vagy eszébe jutott az erõszak éjszakája és elsírta magát. Vagy Kerim érezte magát feszélyezetten, neki is ugyanúgy lehetett kellemetlen a szituácio. Szóval valami történhetett aminek a hatására abba hagyták, vagyis félbe maradt a nászéjszaka, ugymond nem ment végbe a szex. Ez is magyarázhatja az utána lévõ viselkedésüket az ágyban amit mindenki furcsállt. Ez is egy vélemény, egy lehetséges variáció. Majd kiderül.
kisbalaton 2017 márc. 31. - 15:23:51
(286/2154)
Valahol olvastam (meg nem mondom már,hogy hol),hogy a török férfiak a Kerimhez hasonló,eltúlzott hevességgel reagálnak a nekik nem tetszõ dolgokra,éppen ezért összejöveteleken meg bulikban gyakori náluk a verekedés.(Na nem mintha nálunk nem fordulna elõ!)
Ebben a részben még az is tetszett nekem,hogy Meltem végre elválik Szelimtõl,éspedig úgy,hogy anyagilag Yasaranok húzzák a rövidebbet.Már vártam,hogy valami ilyesmi történjen,mert az állandó csûrés-csavarásuk nagyon tud bõszíteni.
sorozatkedvelõ 2017 márc. 31. - 13:54:59
(285/2154)
A 35. rész bõvelkedett izgalmakban.Musztafa megjelenése az utolsó percben...Nagyon várom ,hogy mi lesz a 36. részben.Mukkadest,talán még sajnálnám is,ha nem lenne olyan minden lében kanál személyiség.Jól átveri az a 2 díszpinty. /a volt szertõ és Münir/.Rahmi a legesendõbb,de végre a sarkára állt. Amiket Mukkadesz mondott neki ,aljas dolgok voltak.Jól tette ,hogy kitette,de gondolom ,Rahmi majd szépen visszafogadja elkóborolt asszonykáját.
andrealovasz 2017 márc. 31. - 12:30:41
(284/2154)
Jaj igen nagyon jó volt, most fejeztem be. Hát volt minden, sírtam párszor, volt pár megható jelenet.

Mustafa és Kerim telefon beszélgetése nem semmi volt, két kis kakas egymásnak esett, haláli volt. "Ne akard hogy oda menjek" ;) Ezek a török pasik nagyon tudnak kakaskodni, de úgy látom azért sok ez Fatmagülnek is, meg szerintem is kicsit túlzás, ahogy Kerim viselkedik, legalábbis nekünk magyar nõknek fura lehet szerintem. Dehát igy volt megírva a forgatókönyv, lássuk milyen a szerelmes török férfi ha féltékeny és fenyegetve érzi a párkapcsolatát.
Bár azt nem értem hogy történt a telefonbeszélgetés, Rahmi hívta Mustafát vagy fordítva? Rahmi honnan tudja Mustafa számát? Vagy régebbrõl tudja és most felhívta? Ki tudja.

Kerim és Fatmagül kicsit fasírtban vannak, Kerim agya elborult féltékenységében, Fatmagül meg ezt nem tolerálja. Vártam már egy ilyen jelenetet, mikor ilyesmit mond Fatmagül Kerimnek hogy Mustafa tulajdonkeppen vele volt egész életében, gyerekkoruk óta és hát attól hogy történt ami történt ezeket a dolgokat érzéseket nem lehet kitörölni egyik napról a masikra. És oke most már Fatmagül Kerim felesége de mindenki jól tudja miért és az is egy dolog hogy Kerim szerelmes Fatmagülbe és játssza a szerelmes hõst, féltékeny férjet, na de azért álljunk már meg egy pillanatra. Én mérgemben még biztos hozzátettem volna olyasmit ha nem kedvelném Kerimet hogy oké hogy mi most már házasok vagyunk de a felesleges harmadik te vagy. Hiszen Mustafa volt Fatmagül võlegénye, Kerim csak a sajnálatos erõszak miatt került a képbe és lett hirtelen a férje. És attol hogy õ most már szerelmes Fatmagülbe a dolgok nem fognak hirtelen megváltozni. Persze ezzel nem azt akarom mondani hogy Fatmagul erez meg vmit Mustafa irant, de ha igy lenne szive joga, a tortenetbe az is beleferne. Itt ütközik ki mennyire más kultúra ez, a férfiak mennyire birtokolni akarják a nõket. Persze nálunk is féltékenyek a férfiak csak szerintem nem ennyire. Meg jó persze ez egy film, gondolom ott se kiabáljak úton útfélen hogy megöllek, meg hasonló kakaskodásokat a riválisnak.

Érdekes ahogy kavarják a szálakat, elõször a virággal, aztán az ablak betörés, vajon ki tehette, mindenki másra gyanakszik mint ahogy a valóságban történt, érdekes volt és izgalmas, de aztán persze mind két esetben kiderült ki tette.

Nagy jelenet volt mikor követelték vissza Resattol a 26 milliot, Perihan meg nevetés-sírás félébe tört ki.

Mukkades és Rahmi jelenete is nagyon jó volt, na igen így kell török módra szakítani, ruhákat kidobálni az ablakon, még csak a házba se lépjen be többet. Nagyon megérdemelte Mukkades, miket mondott Rahminak a szégyentelen, szegény Rahmi sajnáltam. Mukkades vallomása így elmaradt pedig nagyon fontos lenne.
kisbalaton 2017 márc. 31. - 11:21:17
(283/2154)
Húha,micsoda szenzációs volt ez a 35.rész! Micsoda indulatok! Elõször az a minden hájjal megkent Münir kavart be a virágcsokorral ! És az a remek jelenet,ahogyan Rahmi hajigálta ki az ablakon Mukaddes ruháit! Lányok,nézzétek meg,amint tudjátok! Én most néztem végig,de még mindig izgalomban vagyok!
10/10
lizbell 2017 márc. 31. - 08:39:53 10/10
(282/2154)
MOST!!!!! :)) még 20 percig tudom nézni!
andrealovasz 2017 márc. 31. - 08:21:39
(281/2154)
Günaydin! Még nincs fent az új feliratos rész, pedig ilyenkor már fent szokott lenni. Remélem nem történt semmi és majd szokásosan fel kerül. Már várom én is! :)
10/10
lizbell 2017 márc. 31. - 07:05:38 10/10
(280/2154)
Günaydin a Fatmagül-kuckónak! Tûkön ülök :)
9-után indulok ma, még reménykedem!
kaboca12 2017 márc. 30. - 23:00:55
(279/2154)
Köszönöm mindenkinek! Ma nincs energiám találgatni a még le nem fordított részeket. Inkább csak csendben olvasgatom a hozzászólásaitokat. :)
10/10
lizbell 2017 márc. 30. - 22:05:46 10/10
(278/2154)
belenéztem, annyira hangulatos :) és imádom hallgatni!
andrealovasz 2017 márc. 30. - 21:54:19
(277/2154)
Errõl jut eszembe, volt az a jelenet mikor Kerim apja és a fél testvére Deniz vissza utaznak Ausztráliába. Kimegy a reptérre az egész család elbúcsúzni és utána elmennek moziba. Ott megnézik a Dedemin Insanlari ( Nagyapám emberei) címû filmet. Kíváncsiságból megkerestem, itt a link ha érdekel valakit. Ez törökül van, feliratot nem találtam hozzá.


https://youtu.be/0ixDCdiT3p8
andrealovasz 2017 márc. 30. - 21:38:14
(276/2154)
Most egy kicsit OFF leszek. A török filmek kedvelõinek szeretnék ajánlani egy török vígjátékot angol felirattal. Hátha valaki szívesen megnézné ezt is. Én tegnap láttam, nekem tetszett.

https://xmovies8.ru/movie/husband-factor-2015/
10/10
lizbell 2017 márc. 30. - 21:25:28 10/10
(275/2154)
nem tudom... ha pici korban ekkora trauma éri az embert és soha nem volt segítsége feldolgozni, akkor benne maradt! :(
most majd megkapja a segítséget és apránként feloldódik, aztán a válaszokat is megkapja, meg mi is, bár már ott tartanánk! :)