kisbalaton 2017 ápr. 03. - 12:22:29
(334/2154)
Musztafa egy bolond."Figyellek benneteket"-mondja Fatmagülnek.Hát figyelt volna akkor,amikor Fatmagül meggyötörve a kórházban feküdt,de õ mindenkit meghallgatott és meghallott,csak Fatmagült nem.Fatmagül már nem szereti,és világosan látja,hogy milyen jellemtelen.Hogy Fatmagül kinek telefonált,és hova ment,-a múltkor már kitárgyaltuk.Igen,ebben a részben Kerim és Fatmagül "elbeszélnek"egymás mellett.Tényleg jobb lenne,ha nem titkolóznának,úgyis mindig kiderül az igazság.
Viszont Nine mama és Kadir ügyvéd között vonzalom szövõdik,hálistennek.Két nagyon szimpatikus,jó ember.
malvinkicska 2017 ápr. 03. - 10:47:26
(333/2154)
Szép hetet mindenkinek , megnéztem a részt, rengeteg minden történt benne nekem ami egy kicsit nem tetszõ szerintem Fatmagül még mindig érez valamit Mustafa iránt, mert a meg nyilvánulásai azt tükrözi. Az étterembe mikor oda ment hozzá eltagadta Kerimtõl, miért nem õszinte sok a hazugság benne, attól mehetne a sorozat ha nem hazudnának állandóan õk is egymásnak. Yasaran cég nagy bajba van azokat nem sajnálom egy szemét társaság, Turaner jól kitolt velük, a lánya miatt igaz meg az õ becsületébe is csorba esett, miattuk. Mukkades azt mondja terhes na de ez most kitõl van, mikor babot eszünk nem tudjuk melyik szemtõl, szellentünk, most õ is így van.
Kerim sejtett végig valamit, hogy nem rendes Fatma körül, most azzal lett vége bezárta az üzletet és ment valahova Fatma de Kerim sem alszik ki leste, ezt már csak pénteken tudjuk meg hova megy. Azt észre vettem szemét Mustafa de azért még szerelmet érez Fatma iránt, és ez F részérõl is így van csak titkolja.
Régebben azt lehetett olvasni a valóságban egymásba szerettek de nem vállalták fel, mi igaz nem tudni de a sorozatból is hasonlót lehet érzékelni.
khajni87 2017 ápr. 03. - 00:25:11
(332/2154)
A Felsõ Tízezer, Bátor és gyönyörût én is nézem meg persze a Fatmagült és az Áradatot így egyszerre ( még jó hogy nem egy napra feliratozzák ) mindegyik másért tetszik, a Bátor és gyönyörü jó izgis Tahsin egy igazi korrupt szemétláda ( persze nem miatta nézem ) a Fatmagül és az Áradat is inkább az izgisebb sorozatok, a Felsõ tízezer meg levezetésnek jó, bíróság amennyire belenéztem nem is igazán lesz benne, ez nem az a történet ,arra jó hogy az ember a sok piszkosul izgis körömrágós sorozat után lelazuljon.......
andrealovasz 2017 ápr. 02. - 17:46:20
(331/2154)
Ha felhõ lehetnék, Piszkos Pénz Szerelem, Mindhalálig ezekbe én is bele szoktam nézni,mindegyik jó és érdekes :)
malvinkicska 2017 ápr. 02. - 17:27:04
(330/2154)
Gondolom arról írsz amelyik sorozatban Cansu a fõszereplõ, én õszinte leszek csak azt nézem amit fordítanak, mivel egyszer elkezdtem nézni törökül, és még is le lett fordítva és a párbeszéd teljesen más volt, mint amire én gondoltam , és én azóta nem.
A Yüksek Sosyte Felsõ Tízezer az is nagyon jó 16 része van lefordítva fiatalos, nincs benne bíróság, még eddig. Az Ölene Kadar Mindhalálig abban is is Engin a fõszereplõ ott orvos. A Cesur ve Güzel Bátor és gyönyörû, az nekem nem tetszik annyira rengeteg gonoszság van benne, Kivo ragyogó benne Tuba a párja nekem az egy jég királynõ nem tud úgy érzéseket közvetíteni, ahogy én szeretném, persze sokan rajonganak érte ,de én nem vagyok közte, nem bántom csak eza véleményem, a napjainkban sem szeretünk mindenkit. A Kara Para Ask abban is Engin a fõszereplõ ott nyomozó Piszkos pénz szerelem, Tuba a párja. Az is elég kemény sorozat.
Amit nagyon tudnék ajánlani az a Karadyí, ott olyan színészi játékkal találkoztam, õk valóban kár, hogy sorozat színészek, Kenan Imirzalioglu, és Bergüzer , az olyan páros nem sok párja van, az biztos 115 Bölüm a 70-es években játszódik.
Remélem fórumozó társaim nem haragudtok rám ezért a kis ismertetõért, mert máskor nem teszem.
kisbalaton 2017 ápr. 02. - 16:13:06
(329/2154)
A "Ha felhõ lehetnék"-et én is nézem,lenyûgöz,mekkorát alakít benne Engin Akyürek.Szerintem Oscar-díjas a játéka! Persze õ minden szerepben jó,de a "Ha felhõ lennék"- világszám! Gondolom óriási sztár Törökországban,meg az arab nyelvterületeken,és lassan már nálunk is.Most nézem még a "Cesur ve Güzel"magyar feliratosát is,Kivanc Tatlituggal.Szerintem õ is nagy tehetség.Tudod mi fogott meg nagyon ? Van egy olyan sorozat,hogy "Anne"(anya),igaz azt törökül nézem,egy szót sem értek,de azt így is meg tudom állapítani,hogy a fõszereplõ csöpp kislány milyen zseniális benne.Róla tudsz valamit?
10/10
lizbell 2017 ápr. 02. - 12:23:04 10/10
(328/2154)
Sorban meg is nézem õket, köszi!
malvinkicska 2017 ápr. 02. - 11:17:00 Előzmény lizbell
(327/2154)
A végsõ akarat egy gyönyörû történet, érdemes megnézni, mint amit most fordítanak H a Felhõ Lehetnék, abban is Engin a fõszereplõ, egy epilepsziás beteget alakít de akkora fazon benne , az már igen tehetség ez a színész, jelenben 4 sorozatot nézek tõle, mindbe más és valóban nagyon ragyogó hiteles.
kisbalaton 2017 ápr. 01. - 21:20:30
(326/2154)
Köszönöm !
andrealovasz 2017 ápr. 01. - 20:36:02
(325/2154)
Most már elvileg mûködik az oldal, majd próbáld megnyìtni újból a linket.
hanguktaekwondoo 2017 ápr. 01. - 15:24:58
(324/2154)
ez rettenetes.
mindig mondtam hogy milyen erkölcstelenek ezek a törökök.
megy a kecske meg a gülgül aztán itt van a fertõ.
hanguktaekwondoo 2017 ápr. 01. - 15:19:51 Előzmény kisbalaton
(323/2154)
török neve: kanun. A bolgárok is használják;
az egész Kelet-Mediterráneumban elterjedt.
Libanonban is.
A felvételen a közel -keleti világi zene koronázatlan királynõje, Najwa Karam
Libanon élõ legendájával Wadi el-Safival énekel.

A dal apa és lánya szeretetteljes, megható párbeszéde
akkor is sokat ad, ha a hallgató nem beszéli a nyelvet

https://www.youtube.com/watch?v=4vIlCKZi4P0

a lényeg valójában 3:00 -nál kezdõdik, addig csak sóhajtoznak
andrealovasz 2017 ápr. 01. - 14:10:53
(322/2154)
Á nekem ez macerás, ahol én néztem ott egybõl elindult a videó. Meg már láttam is az összes részt csak kíváncsiságból akartam azon az oldalon amit ajánlottál belenézni.
kaboca12 2017 ápr. 01. - 12:50:11
(321/2154)
Sziasztok! Elvagyok maradva 2 szinkronos résszel és a legutóbbi fordított résszel is. Majd pótolom, addig nem írok inkább hülyeséget. De ma kiengedem a bennem felgyülemlett rosszat és este kirúgok a hámból, alkohol nélkül. :) Mindenkinek szép napot!
10/10
lizbell 2017 ápr. 01. - 12:00:54 10/10
(320/2154)
megesik az ilyen :)
sorozatkedvelõ 2017 ápr. 01. - 11:39:51
(319/2154)
A 38. bölüm-ben Meltem lefekszik Musztafával....El vagyok képedve....
10/10
bezsuzska 2017 ápr. 01. - 10:55:00 10/10
(318/2154)
Mukaddes egy önzõ, rosszindulatú némber. Az elején még azt gondolnánk, hogy jót akar Fatmagülnek a házassággal. Persze csak a saját elvei szerint. Mostanra azonban kiderült, hogy csak áskálódik. Ahogy a fiatalok lassan megbékélnének, úgy tesz nekik egyre jobban keresztbe. Mintha az lenne a célja, hogy mindkettõt boldogtalannak lássa. Mikor pedig összemelegednének, egyre nagyobb irígység is feszül benne. Hisz õ ezt nem azért rendezte így, hogy még a végén boldogok legyenek.
andrealovasz 2017 ápr. 01. - 09:17:13
(317/2154)
Szia most megnéztem, és sajnos maga az oldal most nem mûködik vmi hibát jelez ezért nem tölti be a linket. De volt már párszor ilyen mikor én néztem itt a sorozatot és nem tartott ez sokáig. Várjál estig hátha megjavul az oldal. Majd én is ránézek este, remélhetõleg addigra jó lesz.
khajni87 2017 ápr. 01. - 08:57:28
(316/2154)
mindkettõt megpróbáltam , egyik se nyitotta meg :(
khajni87 2017 ápr. 01. - 08:56:57
(315/2154)
köszönöm, megpróbálom :)