khajni87 2017 ápr. 29. - 14:54:07
(494/2154)
Nem baj......amúgy na nemár.....melyik rész hanyadik percénél tépi meg ????? ezt látnom kell......
10/10
lizbell 2017 ápr. 29. - 14:15:56 10/10
(493/2154)
Igen, én is ennek fényében nézem már (bár a szívlapát még mindig aktuális) de így könnyebb!
Bezzeg az Ölene kadaron szétidegelem magam :))
Nem igazodom ki ezen a lányon, és egyelõre nem tudom eldönteni hogy mi a bajom, a karaktere sincs rendesen megírva és hát nem is szeretem túlzottan! A Berilt játszó színésznõ ezerszer jobban tetszik! Színészileg is!
10/10
baba24 2017 ápr. 29. - 13:54:55 10/10
(492/2154)
Én azt gondolom,hogy a végén Mukadesz is meg kapja a büntetését,nem csak a bíróságon hanem alapból a családtól is.És addig még sok minden történik majd :) Nekem az is tetszik mikor Fatmagül majd megtépi a Mukadeszt,és alig bírják szétszedni õket :) Tudom most kicsit elõre szaladtam,de ennek fényében nézem a Mukadesz összes ténykedését :)
sorozatkedvelõ 2017 ápr. 29. - 07:59:22
(491/2154)
Mukaddes karaktere számomra elviselhetetlen. Milyen ember az aki senkinek a magán szféráját nem tiszteli,majd ,ha bajba kerül hazudik ,mint a vízfolyás. Rahmiban is csalódtam,amilyen durván meglökte Meryent,Rahmi is megérdemelt volna egy jó nagy fülest,hogy helyre rázódjon az agya.Az a hiszti amit Mukaddes mûvelt... Kadir ügyvéd is majdnem úgy járt"fogadd be .. kiver a házból"Amúgy se értem,hogy õk akik szívességbõl vannak az ügyvéd házában,mit ugrálnak. Yasaranék egyre inkább hisznek a saját hazugságaikban,Kerim apjának megjelenése jól sikerült a holdingnál.Meriem is nagy hibát követett el,a levél eltitkolásával,bántja a lelkiismerete,de bízhat a nevelésében,hogy kerim megbocsát neki.Mukaddesre visszatérve ,nincs szégyenérzete,már 2x elment ,majd visszakönyörögte magát,mindenkit ugráltatna. Én úgy látom,hogy õ nem használ,inkább árt Kerim és Fatmagül kapcsolatának,rengeteg szemétséget csinál.Kerim a börtönben nagyon ügyesen kezelte a csapdát,amibe majdnem belesétált. Resat erre nem számított,hogy Vural anyja meglövi.
khajni87 2017 ápr. 29. - 07:46:06
(490/2154)
Köszi......Mondjuk én simán Turanerre tippeltem volna....Na igen, sokaknak lenne oka rálõni.......Mukaddes meg ténleg hogy képzeli hogy kutakodik aztán ráveri másra a hibáját.......nagyon sokat enged meg magának.....:(A legnagyobb baj hogy mindig megússza mert bármit tesz valahogy addig mozgatja a szálakat amíg õ nem kerül ki vagy jól vagy áldozatként.....
10/10
baba24 2017 ápr. 29. - 01:53:55 10/10
(489/2154)
Leman volt az aki meg lõtte Yasarant!Egyet értek veled ha Mukadesz nem kutat akkor nem történt volna semmi se!De alapjáraton nem tud a seggén megülni,mindenbe bele szól és mindent tudni akar nem számít neki milyen áron!És még hazudik is hogy megússza!Az viszont tény hogy ennek a sorozatnak kell a Mukadesz karaktere,én személy szerint nem bírom de a sorozatnak jót tesz a sok kavarásával és kíváncsiságával!
khajni87 2017 ápr. 28. - 23:34:50
(488/2154)
Mondhatjátok hogy szemét vagyok és igen Meryemnek nem a lépcsõ tetején kellett volna beszélgetni Mukaddessel de az meg csak magának köszönheti hogy leesett a lépcsõn ( amiért sajnáltam a kisbabát nehogy baja essen.....)ki a jófranc õ hogy kutakodik.......ténleg nagyon messzire megy a dolgaival.......Kerimet meg bajba akarta az a mocsok sodorni mert õ adta a kezébe a kést, sõt még õ is adta neki éjjel.......még jó hogy Kerimnek ettõl végre felnyílt a szeme.....
Mukaddesnek meg azt mondani Meryem lelökte a lépcsõn......Rahmi meg hogy nekiesik szegény Meryemnek....azért ez ténleg durva túlzás.....Maradjon Mukaddes távol a nehéz munkától???? Pihenjen????? Csinál bármi mást is???????Ez csak most újabb kifogást biztosít neki a lustulásra......Megöléstõl azért messze voltunk, különben meg ha nem kutakodott volna fent Meryem szobájában ez az egész nem történik meg........

Mustafaék esküvõje jó vidám volt mondhatom.......mint akik citromba haraptak aztán meghúzták az ecetes üveget......

Ki lõtt Resatra azt tudjátok esetleg ?

Jaaaj ez a Mukaddes kiszolgáltatja magát limonádéval miközben fekszik az étterem kanapéján egy köszönömöt nem mond, aztán amikor nem ízlik neki õ haldokilik......neki le kell feküdnie.......franc a kényes fejébe már.......engem rohadtul irritál ez a nõ akár kell a sorozatba akár nem......egy undok kétszinû szarkeverõ kényes hisztérika.....Veszélyeztetett terhesen itthon kellett maradnom mert egészségügyben nem dolgozhattam mégis megcsináltam a házimunkát igaz hogy több részletben és lassan de akkor is megcsináltam, és naponta nagyokat sétáltam.......Mukaddesnek semmi baja nincsen azon kivül hogy lusta és derogál neki megmozdulni.....azért ennyire nem kell már kényelmesnek lenni, Rahmi meg folyvást benyalja a baromságait.......
khajni87 2017 ápr. 28. - 22:13:40
(487/2154)
Agyam eldobom Mukaddes szemétkedéseitõl........miért kell ezt csinálni......jááááj bedagadt a bokám de amint pletyiesélyt lát rögtön nincs bedagadva....ég a gyomrom a levestõl mert zsíros volt csak hogy pletyizhessen...hogy fogadkozott hogy megváltozik aztán most hogy bebizonyította Rahmié a gyereke újra nagypofája van.....talán még nagyobb mint elõtte.......Ez a Yasaranok beépitett embere meg mekkora görény....kést ad Kerimnek hogy bajba sodorja......:( Jó hogy Kerim észnél van és semmi konkrétat levélbe nem ír le ...........
kisbalaton 2017 ápr. 28. - 21:30:05
(486/2154)
Van itt még valami,ami nagyon érdekes.Észrevettétek,hogy a börtön milyen kedélyes kis hely? A zárkában sütnek-fõznek,közösen étkeznek,zenélnek,énekelnek.Ilyen egy börtön? Ilyen az élet a magyar börtönökben is?
malvinkicska 2017 ápr. 28. - 16:40:05
(485/2154)
Megértelek el is fogadom a véleményed, de nem csak én vagyok vele így sokan vannak még.
Azt megfigyeltem a törökök akire negatív karakterre rászállnak annak írnak hajmeresztõ dolgokat, ezt is biztos szeretik, de nekem akkor már sok mikor kényesen rázza magát, egyszerûen undorító és kész.
kaboca12 2017 ápr. 28. - 14:32:16
(484/2154)
Igazatok van, de belegondoltatok abba, hogy mi lenne a sorozattal egy Mukaddes karakter nélkül? Ha jobban a dolgok mögé néztek, akkor pont az õ mesterkedései, bajkeverései miatt kerülnek Fatmagülék egyre közelebb és közelebb egymáshoz. Akaratán kívül löki egymás karjaiba õket.
10/10
lizbell 2017 ápr. 28. - 14:00:42 10/10
(483/2154)
Én is épp túl vagyok rajta! Mukaddes egyszerûen elképesztõ, nincsenek rá szavak, olyan szinten megy fel a pumpa tõle a gyomromban, hogy valami borzalom!
Semmilyen mentség nincs arra amit mûvel, egyszerûen belebetegszik ha nem õ van a középpontban és más boldogabb mint õ! De sajnos még önmagát is felül tudja múlni!
Amikor Mustafa leveleit dugdossa majd Fatmagül ágyába, hát én ott bizony konkrétan szívlapáttal vertem volna agyon! :))

Kerimet én csak azért értem meg, mert soha semmilyen segítséget nem kapott abban, hogy feldolgozza a történteket! Sõt most azt is megtudtuk, hogy mivel Meryem nem adta oda a levelet így lehetõsége sem volt arra, hogy átértékelje a dolgokat, 20 éve abban a hitben él hogy az anyja azért halt meg, mert az apja elhagyta õket! Ez akkora teher egy kisfiú számára, amibe csoda hogy nem roppant bele! De hálistennek, mint tudjuk ezt is rendbe lehet hozni, türelemmel, törõdéssel és szeretettel világmegváltó dolgokra képes az ember! És ez a sorozat az egyik legjobb példa erre azt hiszem!
malvinkicska 2017 ápr. 28. - 13:42:25
(482/2154)
Tudod én sem tini korban vagyok, sok mindent megéltem jót rosszat, , mit említettem nagyon sok évig rengeteg nõvel volt dolgom a munkám miatt, nagyon heterogén összetételûek voltak, d de hála az Istenek ilyen ronda egyik sem volt, azért tudom ilyen nehezen tolerálni, mikor látom mindig ármánykodik, soha nem teném ha volt gondom valakivel megbeszéltük, azt is tudom sorozat de még is zavar engem nagyon, mert egy sorozat nézésénél kell valaki akinek szurkolok, itt azért vannak jó lelkû emberkék akikért kell , mert Fatma Kerim , meg még egy páran. Szóval nekem bejön a sztori csak eza nõ zavar , mert máshol is ilyen szemét.
kisbalaton 2017 ápr. 28. - 13:23:25
(481/2154)
Egy ilyen Mukaddes-típus elviselhetetlen lenne szomszédnak,és pláne lakótársnak.Mégis azt kell mondanom,hogy a mai rész legjobb jelenetei voltak a Mukaddes "nagyjelenetek".Elképesztõ egy jellem. A másik,ami megragadta a figyelmemet,az Musztafa védõbeszéde önmagáért,amivel végül meggyõzte Asut.Elgondolkodtatnak,hogy mire is vagyunk képesek mi,emberek.
Amit nem értek,az Kerim következetes elutasítása és gyûlölete az apja iránt.Tudom,hogy létezik ilyesmi,de én nem értem,talán mert nem vagyok ilyen.
malvinkicska 2017 ápr. 28. - 12:56:54
(480/2154)
Megnéztem a Fatmagül 43-as részét sok minden történt benne, az a legjobb végre szabad Kerim a kinek mindenki örül.
Nagyon sok mindenen mennek keresztül a zok a szemetek a börtönbe is tõrbe akarták csalni, de nem sikerült mivel Kerim esze a helyén volt.
Mukkades nekem egy akkora kígyó nem találok rá szavakat mindenki életébe egy kanál akar lenni, most azon mesterkedett az ügyvédés K nénje legyenek haragba,


Sok nõvel dolgoztam de ilyen szemetes ládával nem hozott össze a sors nem is tudom , hogy lehet az ilyen embernek titulált férgeket kezelni.
Azzal is tisztába vagyok kell ellen fél de amit ennek írtak az egyszerûen nekem sok, nem is ragozom .
Remélem senki nem sértõdik meg de nem tudtam már magamba tartani , le kellet írnom.
kisbalaton 2017 ápr. 28. - 08:07:48
(479/2154)
Szerintem is kellenek a negatív karakterek a filmekben.A Fatmagülben Mukaddes viszi a pálmát az én izlésem szerint.A szinésznõ minden mozdulata illik ehhez a szerephez.A sunyi,alattomos tekintete,-szerintem világszám!
kaboca12 2017 ápr. 27. - 22:30:27
(478/2154)
Ha csak a szerelmi szálat nézzük, akkor tényleg nagyobb a kémia, mint Kivancal. De azért szerintem a KPA ettõl sokkal összetettebb, hogy csak ezt az egy dolgot vegyük észre belõle.
Nagyon jók a negatív színészek, például a Tayart alakító Erkan Can, vagy a Fatihot/Metint játszó Saygin Soysal. Nõk közül pedig jól játszik Melike, Elif Inci. Akivel én nem tudok mit kezdeni, "idegesít" maga a karakter és nekem a színészi teljesítménye is nulla, az a Nilüfert alakító Bestemsu Özdemir. Az a szerencsétlen nõ úgy néz ki, mint egy anorexiás. Természetesen, mint majdnem minden színész/nõ Törökországban, õ is modell. :) Lehet, hogy a ruhák elõnytelenek rajta, de borzalmas abban a filmben. Akkor inkább maradjak ilyen, mint amilyen vagyok, de olyan alakot még pénzért se! :) Ennyit a külsõségrõl. A filmben is borzalmas, nem tud újat hozni, ahogy már mondtam idegesítenek azok a részek, amikor õ játszik. Pedig ugye elég sokat szerepel benne... :/

Nem tudom biztos én vagyok fordítva bekötve (ezt már többször észrevettem), de én nem tudok úgy nézni egy filmet/sorozatot, hogy csak a romantikát látom benne. Nyilván kell bele, de a jó pasi mellett ezerféle másik dolog is megfog az adott jelenetbõl.
kaboca12 2017 ápr. 27. - 22:10:38
(477/2154)
:-D Itt is csak egyoldalú.
kisbalaton 2017 ápr. 27. - 21:46:54
(476/2154)
Oké,ezen én is röhögtem!!!
hanguktaekwondoo 2017 ápr. 27. - 19:12:57
(475/2154)
nagy a kémia