kaboca12 2017 márc. 28. - 23:02:07
(34/2154)
Ez ám! És úgy a jó, ha minél többen vagyunk. :)
Igen, ugyanezt gondolom Mukaddesrõl. És így, hogy már itt mi tudjuk, hogy Mukaddesnek milyen az elõélete, hát.... van helye a mérlegemen, mert vele is elbánt az élet rendesen. És õ nem az elnyomott nõ lett, hanem azért ilyen, mert kiállt önmagáért. Igaz, hogy csak a kissé fogyatékos Rahmival szemben, de mégis a felszínen van. Néha butácska, de agyafúrt. Úgy alakította ki az életét, hogy õ mindig jól jöjjön ki belõle.
10/10
baba24 2017 márc. 28. - 23:01:15 10/10
(33/2154)
Sziasztok :)
Spoiler
Engem már Mukadesz aljassága itt is csak a pénzre megy szerintem!Mikor elolvasta a levelet a mindenem a tied kifejezés hozta lázba!Nem érdekli õt semmi se csak saját maga és a pénz!Én is örülök hogy ennyire kezdenek normális formában lenni Fatmagül és Kerim!Kerim önfejû de ha láttátok végig törökül a sorozatot akkor érthetõ miért ennyire ellenséges az apjával!
10/10
lizbell 2017 márc. 28. - 23:00:20 10/10
(32/2154)
naná, hogy nem :)
de nem csak felirattal, hanem eredetiben is mert gyanítom azt is többen megnéztük!
én volt, amit többször is, a 39. bölüm az egyik nagy kedvencem, már alig bírom kivárni felirattal!
kisbalaton 2017 márc. 28. - 22:59:50
(31/2154)
Kihagytad a gyönyörû zenét.
kaboca12 2017 márc. 28. - 22:58:42
(30/2154)
Hát most nem azt mondom, hogy mindenkinek fog tetszeni az a film, de engem akkor nagyon megfogott. Például a Seherezádé akármilyen jó is volt, a nyomába sem ért, szerintem.
A Fatmagülrõl ugyanez a véleményem. Érdekes, hogy nem hiányolom belõle a falhoz vágós szexjeleneteket, ezzel szemben a Kara Para Asknál már idegtépõ volt, hogy mikor esnek be az ágyba, pedig ugyanaz a színész játssza. Valamiért elhitetik velem, hogy nem kell bele (még) és nem csak arra élezõdik ki az egész. És nem is csak az erõszakra, mint ahogy az elõzõ oldalon olyan sokszor szóba került. És nagyon tetszik a színészi munka, meg úgy általában az is, hogy az erõszak ellenére érdekel, hogy mi lesz Szelimmel, Erdogánnal és Vurállal. Oké, tudom a végét, de nem az van, mint némely filmeknél, hogy átpörgetem a nemtetszõ vagy unalmasnak tartott részeket. Szóval 10/10. :)
kisbalaton 2017 márc. 28. - 22:56:41
(29/2154)
Ez a "Fatmagült magyar felirattal nézõk" klubja? Nem bánjátok,ha néha benézek ide? Szóval Mukaddes . Állandóan hallgatózik,kutat,leskelõdik és kever.Borzasztó.Mégis azt gondolom,hogy a "belepiszkítása"mások dolgaiba,nem mindig eredményez rosszat.Mert itt van ez a levélváltás Kerim apjával ,ez most egy aljas dolog.Ki is borította Kerimet alaposan.Késõbb azonban mégiscsak az apja fogja segíteni sok mindenben.Szóval Mukkades a DÖG,lubickol az intrikában,mert életeleme a cselszövés.
10/10
lizbell 2017 márc. 28. - 22:53:14 10/10
(28/2154)
a Végsõ akarat nekem totál kimaradt, majd pótolom egyszer talán, a Kuzey volt eddig a non plus ultra és most leváltotta a Fatmagül!
nem tudok vele betelni....a forgatókönyv, a feszített tempó, a lassú kibontakozás, ami mégsem unalmas, a színészi játékok és persze a török mentalitás... :)
kaboca12 2017 márc. 28. - 22:43:20
(27/2154)
Igen, én is láttam. Szerintem valamelyik admin úgyis szólna vagy törölné a moderátor, ha olyan nagyot vétenénk. Egyébként elolvastam a port.hu szabályzatot új téma indítással kapcsolatban és érdekes, mert azt írják, hogy bárki nyithat új témát ha megvan a 200 hozzászólása. Én mégsem látok ilyen felületet sehol. Bár hozzáteszem, hogy én nem vagyok egy számítógép zseni. :)
kaboca12 2017 márc. 28. - 22:39:12
(26/2154)
Spoiler
Egyébként ez a szép jelenet megint Mukaddes ocsmányságának köszönhetõ, de így legalább Fatmagül és Kerim beszélgetnek. Egyre közelebb és közelebb kerülnek egymáshoz. Mikor Fatmagül próbálta meggyõzni Kerimet, hogy bocsásson meg az apjának én úgy is értelmeztem mintha azt sugallaná Kerim felé, hogy mindenkinek jár még egy esély, ne csak õ várja el, hanem Kerim is adjon egy esélyt az apjának. A másik, mikor hármasban beszélgettek (késõbb csatlakozott Mukaddes és Rahmi a háttérben)... hát az baromira tetszett, ahogy Kerim elmondta az érzéseit ezzel kapcsolatban. Indulatosan, megsebzetten, szomorúan és õszintén.
Régebben a Kuzey-Güney sorozat kapcsán, mikor vitába szálltunk más emberek nézõpontjával, nekem nem jött át annyira az a kettõs mérce, amit az ellentábor képvisel, (késõbb, mikor még egyszer megnéztem, akkor már beláttam, hogy nem biztos, hogy jogosan kötöttem az ebet a karóhoz, mindkettõnknek volt igaza) de ennél a filmnél csak egy mérleget látok magam elõtt. És bármelyik oldalára tudnék pakolni, mindig úgy érezném, hogy igazam van, de mégse. Nekem a Végsõ akarat volt eddig a favorit, de most úgy érzem, hogy eddig ez a sorozat fogott meg leginkább az eddig látott török sorozatok közül. És még nincs vége.
10/10
lizbell 2017 márc. 28. - 22:36:37 10/10
(25/2154)
lehet nem is kell kiírni, körbenéztem más személy topikokban is folyik külön társalgás, spoilerezés :)

Rózsa konyhája igen, csak azt hittem van valami érdekesebb szójáték is azon kívül hogy a gül az rózsa!
Igen, szép volt ahogy Fatmagül beszélt hozzá, elképesztõ hogy a saját fájdalmán gyötrelmein keresztül próbálja neki is megkönnyíteni a helyzetét, de Kerim hajthatatlan egyelõre :)
kaboca12 2017 márc. 28. - 22:27:57
(24/2154)
Hú, én nem írtam ki a spoilert, de majd figyelek ezután.

Spoiler
Úgy volt a fordításban, hogy Rózsa konyhája, nem?
kaboca12 2017 márc. 28. - 22:22:22
(23/2154)
Salih a neve a hapinak! Mekkora egy balfék az is, hogy egybõl leállt Münirrel. :/
Fatmagül óriási volt, ahogy próbált a lelkére beszélni Kerimnek. Egyébként az tetszik, hogy Kerim mennyire visszafogja az indulatait Fatmagüllel szemben. Még ha haragszik is rá, de nem mutatja ki.
kaboca12 2017 márc. 28. - 22:20:42
(22/2154)
De jó, egyre többen leszünk! :)
lilei 2017 márc. 28. - 22:07:52
(21/2154)
na...megtaláltalak Benneteket! :-)
10/10
lizbell 2017 márc. 28. - 21:08:22 10/10
(20/2154)
SPOILER!!!!!!!! Fatmagül

na hazaértem én is! minden hozzászóláshoz írjuk h spoiler, így remélem nem lesz gond!
Mukkadest én is szívlapáttal tudnám fejbevágni :)) érdekes nõ az biztos, néha azt gondolom nem velejéig romlott, nem a rosszindulat vezérli feltétlenül, inkább annyira okosnak képzeli magát, hogy azt gondolja nélküle nem mûködik semmi, ehhez viszont nulla intelligencia párosul, és a tapintat sem erõssége!
én most az új étteremért rajongok, olyan kedves hangulatos hely és amikor Kerim felrakta a táblát, Fatmagül elolvadt! érdekelne ez a szójáték, de még nem értem pontosan, csak azt tudom h Gül az rózsát jelent.
khajni87 2017 márc. 28. - 20:45:13
(19/2154)
Na én ledöbbentem a kis Rahmi hogy nekiugrott Murat apjának ( most nem tudom a nevét) és adott neki mert megverte Mukaddest......Ez a nõ meg mekkora egy szemétláda, kutat Meryem szobájában és levelet írt Kerim apjának.....kár hogy Kerim ilyen birkatürelmû és nem kent még le egy sallert Mukaddesnek.....Már bõven kijárna neki.......Fatmagül nagyon jól fejlõdik jellemileg, fantasztikus az a változás amit látni lehet, hihetetlen erõt mutat meg magából :)
10/10
lizbell 2017 márc. 28. - 12:52:43 10/10
(18/2154)
én is csak este tudok lenni!! :)
kaboca12 2017 márc. 28. - 12:31:29
(17/2154)
Bocsi, most hirtelen el kell mennem, de majd délután folytathatjuk ezt az érdekesnek induló beszélgetést. :)
hanguktaekwondoo 2017 márc. 28. - 12:15:36
(16/2154)
Az micsoda?
Én egy rendes ember vagyok.
riszálni is tudok! jobban mint a törökök!

Nagyon szeretem a törököket.
Csak még nem világos hogy ez az Engin Ayürek egy filmcím vagy ez egy ember.
De nagyon izgalmas.
A Kerimrõl például egy vastag szelet, még kissé éretlen kecskesajt jut eszembe.
kenyér nem kell hozzá

https://www.youtube.com/watch?v=x0bC__I-Lqs
kaboca12 2017 márc. 28. - 11:45:00
(15/2154)
Ugye nem trollkodni akarsz te is? :O