Téma: Elvis

10/10
Ágneca 2022 jún. 25. - 21:28:08 10/10
(4/84)
Fantasztikusan jó film. Órákig a hatása alatt álltam.
10/10
Gwen1 2022 jún. 24. - 22:11:15 10/10
(3/84)
Hát ez Elvis fanoknak kötelező! Bár olyan filmet Elvisről, ami pl a Mi történt Elvis? c. könyv vagy a Albert Goldman féle Elvis könyvben le van írva, olyat nemigen fogunk látni, amíg Priscilla és Lisa Marie élnek...
El tudtam volna még nézni a filmet, de sajnos egyetlen egy filmbe bele sűríteni mindent lehetetlen.
A főszereplő srác (Volt egyszer egy Hollywood Tex-e) annyira szép pali, közel úgy néz ki mint Elvis és iszonyat jól játszotta a szerepet. Még meg fogom nézni amíg a mozi műsoron van nem is egyszer, a következő az eredeti nyelvű lesz, úgy sztem -fanoknak biztosan- nagyobbat üt majd a film.
A vége nagyon megható. Megsirattam. Szomorú, hogy egy tehetség így tönkre tud menni. (Pedig már nagyon-nagyon sok éve annak, hogy "szerelmes voltam" Elvisbe :D)
Kicsit offtopik: ez a hanyatló NY fúj de undorító :D Már az 50-es években az USA-ban annyi minden, de tényleg minden volt, ami itt még 100 év múlva sem :(
m.kaladze 2022 jún. 18. - 23:06:43
(2/84)
Nagyon várom bár a fiatal Austin Butler jobban hasonlít főleg talán a szája végett a fiatal John Travoltára mint inkább Elvisre...nekem talán a legjobb Elvis imitátor Peter Dobson volt a Forrest Gump és a Elvis testőre filmekből, majd Jonathan Rhys Myers, és Kurt Russel ...ebben a sorrendben
Rákász Béla 2022 jún. 16. - 14:21:44
(1/84)
Budapesten nem játszák? Na ne mááá....:-(