Téma: Dragon Ball Z

offtopic
robicsek2 2012 szept. 08. - 18:42:45
(340/960)
Hát csak úgy hogy Freeza( Dermesztõ) még náluk is jóval erõsebb. Mert mint a Bardock specialban, és valamelyik részben látni lehetett, egyetlen ujja elég volt hogy egy akkora energiagömböt létrehozzon ami egy egész bolygót felrobbant.
offtopic
robicsek2 2012 szept. 08. - 18:40:22 Előzmény agarik
(339/960)
"Továbbá gyanítom bekerült egy fordítási hiba, és a Kígyó Ösvénye nem "100 km" hosszú (amit letudok 3 nap sétával), hanem 100EZER km. Vagy hasonló."

Tessék a Kai ban beleírták a címbe hogy milyen hosszú is az út :)
"Fuss a túlvilágon Szon Gokú! Az 1 Millió kilométeres kígyó út"
agarik 2012 szept. 08. - 18:24:12
(338/960)
Nekem spec. a 2. (the Sleeping Princess) jött be legjobban, a Pass to Power túl StarWarsos.


Kis következetlenség DBZ-ben: Krilin már azelõtt úgy hivatkozott hogy "csak egy év múlva lehet feltámasztani SongoKut" mielõtt értesültek volna SongoKu ezen kérésérõl. Amirõl ugyan Babánk kellett volna hírt adnia... (elég sok a halhatatlan karakter: Zseniális Teknõs, Baba, Zseniális Holló, Tao Pai Pai

Továbbá gyanítom bekerült egy fordítási hiba, és a Kígyó Ösvénye nem "100 km" hosszú (amit letudok 3 nap sétával), hanem 100EZER km. Vagy hasonló.


Mai rész után pedig lesni fogom honnan lett új Hold. Szegény Hold nagyon peches, már másodszor robbantják szét XXDD

Az is érdekelne mennyi a harci ereje a gorilla-formának (ha már Zseniális Teknõs 139, Krilin pedig 206).
Ja, és a teknõsnek lehetett volna nevet adni ha már annyit szerepel (0.001 potenciál).
offtopic
robicsek2 2012 szept. 08. - 18:19:56
(337/960)
Akkor jól emlékeztem legelõször hogy már vissza kívánták a holdat, és Most sátán Pusztította el megint. :)
offtopic
robicsek2 2012 szept. 08. - 16:58:01
(336/960)
A sima DB movik közül a legjobb a dragon ball the path to power Évfordulós movi (Bár bár van benne a végén egy kis Z vonás :)

OFF
Én anno így a Elsõ csók sorozat egyik részét vettem fel, azt már megosztottam a neten, azt is Újra leadhatnák :)
A Második csók sorozatot nem lehet elérni valahol ? Teljesre gondolok, mert azt a pár részt már én is láttam :)
offtopic
agarik 2012 szept. 08. - 16:04:12
(335/960)
Majd küldök PM-et ha vhogy sikerül beizzítanom a cuccost.

Amúgy vmi történet zárórésze lehet a cucc, annyi dereng belõle hogy Uranus és Neptun egy pillanatra meghal benne. De tutira nem a 110. rész, vagy a Galaxia befejezõ része.
Tomeeekk 2012 szept. 08. - 16:00:49
(334/960)
Fel kéne vennünk emailben a kapcsolatot, mert lehet pont az a rész nincs még fenn a neten magyarul. Sokat segíthetnél vele :) Nem tudom hogy lehetne itt emailben felvenni a kapcsolatot.
agarik 2012 szept. 08. - 15:54:06
(333/960)
Sajna csak épp az a rész van meg amit keresek.

Tényleg nemtom melyik rész.

Úgy sikerült felvenni hogy délután megnéztem, és sulibamenet elõtt még sikerült felvennem 8más kérdés hogy emiatt késtem vagy fél órát, heh).


PS: a DB 3. filmrõl hogy vmi jót is mondjak (most értem végire): ritka pergõs, és a vége nagyon eltalált.
De tényleg béna minden más téren.
offtopic
robicsek2 2012 szept. 08. - 15:39:22
(332/960)
Ezzel én is igy vagyok :) Meg más olyan animéknél rajzfilmeknél filmeknél, ahol vagy edzenek, vagy hasonló. PL a Shaolin os filmekben van mikor a Shaolinok edzenek, na az is meghozza a kedvem, Meg az Aang az avatár legendájában amikor Airoh elkezd edzeni :) Csak most nem :) Mert egész héten kidolgoztam a belem :)
offtopic
robicsek2 2012 szept. 08. - 14:58:19
(331/960)
Úgy tudom csak Vegita és Goku harcától kezdi, de lehetséges hogy elõbb elkezdte, csak azt nem mutatták.
Tomeeekk 2012 szept. 08. - 14:52:50
(330/960)
Melyik Sailor moon részt keresed? Neked vannak régi VHS felvételeid? Az igazság az, hogy a 166 részbõl a 44-hez és a 144-hez nincs még meg a szinkronunk. Pedig valakinek biztos megvan az is. Jah és tudtommal a 81. részt még mindig sokan keresik magyarul, de elárulom, hogy a nemrég emlegetett oldalon már elérhetõ magyarul. :-) Szóval már csak 2 rész szinkronját keressük.
agarik 2012 szept. 08. - 14:31:15
(329/960)
Nah, elértem a második torna végére (DB 101)! Az elsõ gigaküzdelem a maga 5(!) részével nem volt semmi, bár tudom, a Z-ben lesznek ennél bõven hosszabbak is.

Tomeeeknek köszi a linket, részemrõl viszont még az indavideoról letöltött flash-videokat is kielégítõpnek találom a kérdésben (persze a választék miatt mindíg jobb a több).

Amúgy lol, mert egy SailorMoon epizódot én biza keresek, de val'szeg egyszerûbb lesz szerezni egy VHS-lejátszót mint próbálkozni kinyomozni melyiket is xD


A DB harmadik filmrõl: túl nagy katyvasz az eredetihez képest, és a rajzstílus sem az igaz. Tipikusan a túl nagyot markol esete forog fenn.


A legjobb technika: A Sátán Karjai! Nyomnék vele egyszerre két Kamehamehát :DD
offtopic
robicsek2 2012 szept. 08. - 11:39:12
(328/960)
Bocsi most olvastam még egyszer és választ is kaptam az elõbb írt dologra. Bocsi csak kicsit komás vagyok , mert jó sokáig fent voltam. Tehát a saját munka része a dolognak tárgytalan.
offtopic
robicsek2 2012 szept. 08. - 11:36:38
(327/960)
Igen mert az AA általában a hangsúlyozom általában saját maguk készített sorozatokat raknak fel. Azt nem tudom hogy a te általad említett oldalon saját vagy esetleg beszerzett verzió van e fenn. De a DB, DBZ,DBG-t több helyrõl is elérhetõ több fajta verzióban. Van rossz jó, jobb, legjobb. Régebben a Szinkron gyûjtõ fanok is kirakták a részeket a szinkronstúdiós szinkronokkal. Abból is készültek különféle szinkronok, úgyhogy annyi verzió van mint égen a csillag. Viszont elismerésem a Candy ért. Azt az AA egyenlõre megfelelõ minõségû videó hiányában nem készítette el, tehát majd kíváncsi leszek hogy milyen videókra kerültek ott fel a szinkronok.
offtopic
robicsek2 2012 szept. 08. - 11:24:11 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(326/960)
"amúgy sajnos az egész DB z team meg van lõve Goku nélkül :( "
Ez nem igaz a Z ben a Cell harcoknál úgy volt hogy Gohan a legerõsebb, és állítólag ott akarták befejezni, hogy Gohan átveszi apja helyét, Goku meg szépen fent marad a menyben :) Aztán a rajongok követelték vissza Goku-t ! De lehetséges hogy ez is csak aféle mende monda :)
Tomeeekk 2012 szept. 08. - 11:23:06
(325/960)
Ettõl függetlenül az animeaddicts-on sosem volt elérhetõ a DBZ mind a 291 része magyarul, ellentétben az imént linkelt oldallal. Ezenkívül a Sailor Moon is csak ezen az oldalon érhetõ el magyarul ilyen jó minõségben, és ez a 2 anime az oldal szerkesztõinek munkája. De nem azért írtam ki az oldalt, hogy most vitát nyissak a két oldal kedvelõi között, csak úgy gondoltam, hogy ismertetem ezt az oldalt is, mert sokan nem tudnak a létezésérõl. Akik szeretik a retro animéket magyarul nézni, azoknak meg különösen ajánlom ezt az oldalt. :-) Már nem álom az igényesség: http://dragonhall.bplaced.net/news.php
offtopic
robicsek2 2012 szept. 08. - 11:18:45 Előzmény agarik
(324/960)
A ma délutáni részben meg Sátán fogja szétlõni :) Igaz csak a Hologramját :) Bár lehet rosszul emlékszem , és lehet hogy azóta vissza kívánték a holdat. Amugy az a vicces hogy ha valóban szétlõnék a holdat, az nem lenne túl jó :)
offtopic
robicsek2 2012 szept. 08. - 11:13:39
(323/960)
"AMI LEPIPÁLJA AZ ANIMEADDICTS-OT IS" Azért ne essünk túlzásba, egyforma szinten állnak, az más kérdés hogy, az AA csakis Animékel foglalkozik, egyéb rajzfilmekkel nem, ami érthetõ is mert egy animés oldal. Amugy az általad írt oldalra is felkerültek azok is amikre még én igazítottam a szinkront, tehát õk se csak saját tartalmakat raknak ki.
Persze ami felkerül a netre az közkincs :)
Kyoko 2012 szept. 07. - 21:43:18
(322/960)
Látom, egyesek nem találták még meg a dbzgtlink.gportal.hu oldalt. Beregizel, aztán felmész a premiumletoltes.netre, ide is beregizel, és a datás linkeket át tudod az õ szerverükre tölteni, ahonnan már tök gyorsan lejön.
Mondjuk csak a Z van datán, a sima DB az egy oron nevû oldalra van feltöltögetve.
A másik: valaki említett vmi fizetõs oldalt, ahol animéket néz.
Nos, az animeaddicts.hu-n elég sok van fenn, magyar felirattal, és ráadásul a saját szerverükrõl lehet tölteni, azaz nagyon hamar lejön egy-egy fájl. Csak beregizel és tölthetsz.
Nem kell foglalkozni az ilyen fizetõs baromságokkal.
agarik 2012 szept. 07. - 19:41:03
(321/960)
Wazz, ez tényleg lelõtte a Holdat...

Hát nálam a címlapokon erre olyan szlogenek lennének mint "Tömeges kihalás!" "Éhínség!" "Energiagondok" ... De a sori a saját keretein belül ZSENIÁLISAN kezeli a dolgot :D

Érdekesen változott a Harcmûvészeti Torna szabályzata hogy már a selejtezõkben sem volt idõkorlát.

Más: legbénább karakter (külsõleg): Jojo a szárnyas disznó. legbénább karakternév: Vegeta (most komolyan, szórom a levesbe xD)