Téma: Doktor House

8/10
Siliana 2008 jan. 11. - 08:36:40 8/10
(1444/5524)
Szerintem egy fekete háttér rajta a magyarázat és aztán megy tovább:)
neugassaman 2008 jan. 11. - 07:13:06
(1443/5524)
"keresd elõ a járókereted és csoszogj le "karatezni"...

Felesleges kicsi huszár! Nagyon jó egészségnek örvendek, és most is aktívan sportolok, persze már nem annyit mint régen -az igaz!
Te hol leszel majd 48 évesen? Majd ráébredsz! Akkor majd röhöghetsz nagyokat a katéterrel a genitáliádban.....
:)))
neugassaman 2008 jan. 11. - 06:41:40
(1442/5524)
Te nem hülye lennél, hanem hülye vagy és pofátlan , nem is nõsülsz meg az tuti!
jani821 2008 jan. 11. - 04:55:36
(1441/5524)
Arra vagyok kíváncsi, hogy mikor kiadják a 2. évadot dvd (vmikor februárban), hogy fogják megoldani a szinkron hang váltást, mert a tv2-n egy reklám után már a Kulka hangjával ment tovább.
neugassaman 2008 jan. 10. - 20:56:28
(1440/5524)
Igen, viselem! Nem mondom hogy büszkén, de egyenesen, emelt fõvel, mert olyan aljas dolgaim nincsenek, amiért ne lehetne megbocsájtani! Éerekes sztorikat tudnék neked mesélni, de téged tudom hogy nem érdekel!
Naponta invitálnak baráti meghívásokkal, és igen népszerû vagyok, bár én mindíg elgondolkozom, Istenem - mivel érdemeltem ki a szeretetüket!
A Feleségem szerint : Az Életemmel!
Ha majd, a Te Feleséged is mond Neked ilyet, megkövetlek!
Az ismételt személyeskedésért: "ha tényleg ekkora nyomi vagy,"
Dee, többször tudok már, mint sem!!!
Nagyjából a Nick Árpira hasonlítok, kissebb hassal! Jóval klissebbel!
10/10
Dinnye Csõsz 2008 jan. 10. - 20:55:08 10/10
(1439/5524)
Szerintem Hous az ideális pasi. Hasonló természetem van. Vélhetõleg hatalmas napi veszekedéseket követõen édes vigasztalásaink lennének. Sajnos az életben ilyen pasi nincs.
damien 2008 jan. 10. - 20:42:10
(1438/5524)
a valós életben is ilyen vagyok, megmondom ami nem tetszik. a többi dologra meg már reagáltam korábban.
8/10
Siliana 2008 jan. 10. - 20:35:51 8/10
(1437/5524)
Damien, csak azt gondold végig ez a sok kötekedés megéri-e a befektetett idõt és energiát... Több leszel-e attól, ha bizonygatod a vélt igazad egy olyan szubjektív és akárhogy magyarázható vélemény után, amin kiakadtál.
Én részemrõl ezt a sz*rt befejeztem, meg kell, hogy mondjam, *moderálva*
úgy vettem le a hozzászólásodból, hogy tudsz angolul. úgyhogy gondolom, érted ezt is, ha nem, szívesen segítek.
(p.s.: nem tükrözi teljes mértékben a véleményem, de a célnak megfelel, jobbat egyelõre nem találtam)
neugassaman 2008 jan. 10. - 20:24:42
(1436/5524)
Sajnos nem így van ahogy mondod! Tényleg ütök az elsõ mocskos fordulatnál, de annyi becsület van bennem 26év "karate" után, hogy megvárom amíg megütnek!
Most is folyik eljárás ellenem, de a "felperesem" visszavont minden vádat ellenem, mert azóta jóban vagyunk! Eltörtem az orrát! Fractura septum nasale! Bánom! Egy pillanaton múlott!
neugassaman 2008 jan. 10. - 20:20:38
(1435/5524)
Igen! Észrevettem, hogy falaknak, or falnak ütközik a felõlem érkezõ szó feléd! No comment!
10/10
alibaba27 2008 jan. 10. - 20:19:10 10/10
(1434/5524)
House jó és kész:)
8/10
Siliana 2008 jan. 10. - 20:16:13 8/10
(1433/5524)
Asszem ez az elüldözõs témát rossz helyre céloztad.
A többivel meg nem kívánok foglalkozni amíg le nem veszed a szemellenzõd, nyilván mindenki hülye csak te vagy az okos egyedül.
damien 2008 jan. 10. - 20:10:19
(1432/5524)
nem válaszolgatok külön, wall of text incoming.
Siliana: eszem ágában nincs senkit elüldözni innen, de azt nagyon nem bírom, amikor valaki leír valamit és annak az ellenkezõjét bizonygatja. ha szerinted fõleg a különleges esetekrõl szól a house, akkor gondold így, de ne nézd már hülyének azt, aki tovább is lát ennél.
neugassaman: szélsõjobbostól nem is vártam más viselkedést. nem vagyok egoista, csak ragaszkodom a véleményemhez, de észérvekkel meg lehet gyõzni. általában az ilyen fórumhuszárok mint te nem mernek irl beszólni, mert elfújja õket egy nagyobb szellõ is.
kíváncsi vagyok mikor talál ide egy moderátor végre...
neugassaman 2008 jan. 10. - 19:40:28
(1431/5524)
....."pedig csak egy egyszerû válasz volt a te "magasröptû" privátodra."
Mondja ezt egy olyan ember, aki sérelmet feltételezõ egyszerû intelmemre reagált a "halgassak a """nevemre""" címû beszólásával, mert az Egócskáján csorba esett! Tudod, félretéve mindent, nevetségesnek tartom ezt a hozzáálásodat, au "Önmagukat tisztogató Fariseusok"-hoz hasonuló kinyilvánításaid, Bibliai idézet egy ily "hiteles" ember szájából!
Egyébként is nyilvánvaló hogy honnan ered ez a magasztos végkifejlet, de persze , véletlenûl se gyakorolj önkritikát, mert az újabb csorbát okoz csodásan nagyra hízlalt Egodon!
Sajnos ettõl függetlenûl itt most én vesztettem, hogy idáig - a szintedig, a Klakéler, vitában formanívótlan bárgyú szintre sikerült ereszkednem , révén hogy túlléptél egy határt, amit ha valós közelségben teszel, valszeg a Mandibulábd bánja, mert sokfelé törtem volna!Szóval vesztettem , mert tutira mûtõben lennél azóta!
Csak vagyok az az ember , aki a Kh-ban meglátogatlak, és bocsánatot kérek, sõt.......
De, én elnézést kérek Tõled! Valóban! Valami csak megmozdult benned, remélem, vagyok ennyire jóhiszemû!
Bocsánat! Csupán indulatos vagyok, de nem békétlen, céltalan veszekedõ, perlekedõ lélek!
Ezért nem értettem, miért aggyusztálod szegény Lányt, ostoba, a témához - köze sincs Nemekre bontó, céltalan, értelmetlen, megbotránkoztató attitûdökkel!
Persze, én is elragadtattam magam a privátban, elismerem! Örülök, hogy nem voltál testközelben, amúgy meg sajnálom, és bánom a történteket! DE!
Nem tudom elfogadni a fellépésed, egy ártatlan, pártatlan ember véleményét , emígyen teljesen semmibe vevõ fölényeskedést! Ezért ugattam bele, annyira visszatetszõ volt a stílusod, és most finoman fogalmaztam!
Naa! Béke Haver! Én Istenem áldjon meg! Én lecsillapodtam, és sajnálom!
":)"!!!!!!!!
Vicodin 2008 jan. 10. - 19:39:56
(1430/5524)
Én voltam olyan fórumon ahonnan elüldöztek! Az emberi bunkóság nem ismer határokat.
8/10
Siliana 2008 jan. 10. - 19:34:19 8/10
(1429/5524)
nekem ugyan nem.. nem egyszer próbáltam abbahagyni... de van, amitõl kinyílik a bicska az ember zsebében.
Vicodin 2008 jan. 10. - 19:31:46
(1428/5524)
Hm..... Akárhány fórumon jártam eddig mindenhol 80% vita 20% téma! Unalmas lenne enélkül? :)
8/10
Siliana 2008 jan. 10. - 19:31:42 8/10
(1427/5524)
né'mmá nemcsak House-nak de Csernusnak is hiszi magát^^ nem tudsz te rólam semmit. személyeskedés aaz megy:) arc nélkül egy nicken át:)legjobb
neugassaman 2008 jan. 10. - 19:13:15
(1426/5524)
Azon gondolkozom, mi értelme van fórumozni, ha egy-két önmagát ily "tisztán" látó egyed mindúntalan beleszivárog a "lelki békében" töltött vita keretei közé, mert az egoja az , amin nem tud túllépni!
A schizophrenia nem szûk társadalmi csoportok, mélyen rejtett , elszigetelt gyógyközpontokban leledzõ valósága, hanem a való élet erõsen kiterjedt méreteket öltõ társadalmi problémája!
Magammal viszont nem tudok beszélgetni, és csiszolódni, és akceptálni - ezen keresztül kiterjeszteni, fejleszteni szubjektív, és általában javításra szoruló tudatszintet felhozni egy kollektív tudat szintre!
Ehhez kell némi alázat, és önismeret!
Én alapból - békés vagyok, de ha átlépnek egy határt nem kérdezek, ......cselekszem! Ez baj, de legalább meg szoktam bánni, és azóta vannak barátaim, az ellenségnek indult viszonyulásokból!
Van annyi önkritikám is, hogy tudom - életem végéig fogom ezt a tanulmányomat folytatni, mert nincs tökéletes ember!
House sem az! De szerepében is , tudatosul mindez!
Reakcióm, hogy ha már ily "magasztos formanívóra emelked....tünk" hirtelen, az anonim alkoholisták hitvallása, "imája":
"Istenem,adj lelki békét annak elfogadására,amin változtatni nem tudok,
bátorságot, hogy változtassak azon , amin tudok;
és bölcsességet, hogy felismerjem a kettõ közötti különbséget!"
Igaz, ha eldurran az agyam , nem szoktam finomkodni, vérmérsékletembõl adódik, és sport szenvedélyembõl, viszont 20-az az húsz éve élek BOLDOG HÁZASSÁGBAN, és a Páromat, a véleményével, és egyet nem értésével együtt tolerálom, és szeretem, és becsülöm - hogy oly sokat változtatott rajtam, amit csak köszönni tudok Neki!
Amen
damien 2008 jan. 10. - 19:01:06
(1425/5524)
"nem hallgatok hipp-hopp-ot." egyébként teszek rá mit gondolsz rólam, nem érdekel. te is csak egy újabb "nõ" vagy, aki maga sem tudja mit akar.