Téma: Doktor House

Skyline 2007 aug. 16. - 22:26:09
(1144/5524)
Hello! Én felvállalom, hogy bírom Chase-t :-)és nem csak mert "szépfiú"... de a mostani 6 fõszereplõt (House-team+Wilson+Cuddy) külön-külön egyesével is bírom nagyon, szerintem ez jó összeállítás, és kár lenne ha valakit lecserélnének közülük. A három "tanítvány" amikor együtt dolgozik, na akkor tökre aranyosak sztem. Lehet, ezzel egyedül vagyok, de sebaj. :-)
Juccmokk 2007 aug. 16. - 11:53:49
(1143/5524)
Kedves Üzemeltetõk! :)

Csatlakozom a más topicokban fintorgókhoz: nekem sem tetszik, h. nem látszik, hogy ki kinek válaszol, és a hozzászólás száma is eltûnt. Na mindegy, csak szóltam...

Chase-t sokan nem szeretik, nekem nincs vele bajom, bár nem is a kedvencem. De azt bírom benne, hogyha valaki megjegyzi neki, hogy õ a gazdag fiú, akkor Chase mindig kijavítja, h. nem õ gazdag, hanem az apja.
Juccmokk 2007 aug. 16. - 11:50:28
(1142/5524)
Spoiler folyt.:
Ne felejtsük ki a krokodilkönnyeket! :) House-nak ott kezdett gyanús lenni, h. mi baja a lánynak, h. mikor elkezdett sírni, hatalmas könnyei voltak (ez is egy tünet volt). Utána kérdezte meg, volt-e ott földrengés, ahol nyaraltak, a lány mondta, hogy igen, erre House elkezdte hajtogatni, hogy a fenébe, a fenébe! :) Mert világos lett neki, hogy nem õ tetszett annyira a lánynak, csak elvesztette ugye az ítélõképességét.
Petrapetrus 2007 aug. 16. - 09:00:16
(1141/5524)
Hááááááááááááát ez jóóóóóóóóóóó!!!!!!! Köszi szépen! :D Már alig várom, hogy lássam is... :D Mondjuk a kiscsajt is meg tudom érteni... :D Jó ízlése van... :)))))))))))))))
Tök jó volt a tegnapi rész is. Én még ezt sem láttam sajnos. Úgyhogy örülök az ismétlésnek. :) De mondjuk nem tudom, ti hogy vagytok Vele, Chase-t én nagyon nem bírom... :S Van más is, akinek ennyire unszimpatikus, vagy csak Nekem??? :D Wilsont viszont nagyooooon csípem. House-zal együtt zseniális párost alkotnak. :D
kobold 2007 aug. 15. - 20:28:00 Előzmény Petrapetrus
(1140/5524)
Rajongós sztori: -apró SPOILER-
A 3.évad elején jön egy páciens meg a csinos lánya, megfázás van apucinak, semmi komoly. Búcsuzásnál a lány flörtöl kicsit (akármi van, hivjon kb). A rész végén visszajön, kiderül h lenyûgõzte õt H. és ezért hivogatta többször is, aki nem válaszolt (bár tervezte -néhány év mulva:)) A lány aztán elköszön és megvillantva vörös tangáját szól, hogy csak hat hónapot kell várni :)
Kövi részben: VIsszajön Ali, megvizsgáltatja magát mert úgy érzi elkapta apjától azt a "rhino" dolgot. Felsõ le, House pedig vizsgál :) Cuddy aztán mérges lesz, mert a lány elég sokat hivja a kórházat, mivel rajongónak találja a lányt, értesíti a biztonságiakat ha legközelebb felbukkan. Erre kétszer kerül sor: a parkolóban House motorján ülve látjuk, de Cudy megjelenik ->Ali lelép. Végül House találkozik vele, megmondja h nem lehet köztük semmi, ekkor a lány sírni kezd, ebbõl +SPOILER+ diagnosztizálja: földrengés volt ott, ahol a lány nyaralt -> spóra az agyban-> "itélõképesség elvesztése..." :)
hát, kb ez a sztori, nekem ez a kedvenc mellékszálam!
Petrapetrus 2007 aug. 13. - 13:11:26
(1139/5524)
Üdv! Érdekelne a rajongós sztori, valaki elmesélné?? :)
Amúgy a 3. évad meglesz Nekem is a közeljövõben, de hogy pontosan mikor, azt nem tudom. :(
Tényleg lecserélik a "háttérdokikat"? Mondjuk engem annyira nem zavarna. Nekem House a lényeg... Hugh Laurie legyen benne, aztán Nekem már tökéletes. :D Meg azért nem is bánnám, ha cserélnének, mert a csapata tagjait nem is annyira csípem. Wilsont még sajnálnám, ha menne, de a többit nem... :D
10/10
sherry79 2007 aug. 10. - 09:54:22 10/10 Előzmény tyg
(1138/5524)
Mielõtt elkezdték volna vetíteni a vele szinkronizált részeket, elõtte valamelyik mûsorban volt egy riport amiben azt mondta, hogy nem nézte a sorozatot.
kobold 2007 aug. 04. - 23:57:56
(1137/5524)
hm, bosszantó lezárás volt az egyszer biztos.. úgy egy hete láttam pár képet a negyedik évad elsõ részébõl, a honlap tulajdonosa tudni véli, hogy Alone cimmel vetitik majd, valszeg nem térnek vissza egybõl. De Kamerón már egyszer felmondott végülis, Csész is állt már a kirugatás küszöbén, szóval nemtom. Meg én a harmadik évad elején is meglepõdtem mikor **SPOILER** elkezdett rendesen járni, house sántán jó :) Szóval én arra tippelek hogy az évad eleje kicsit más lesz, de magán a karakteren nem hiszem hogy változtatnak, több helyen is nyilatkozta H.L. hogy attól jó House hogy olyan, amilyen. Ellenben az meg tény, hogy castingoltak szinészeket House-teambe... Végülis egy új karakter vmelyik helyett/mellett nekem beleférne, de sorcsere..az nem. Wilzon meg Kádi viszont tuti marad
encsimencsi 2007 aug. 04. - 14:07:14
(1136/5524)
Ó, igen! Tudtam h kérdezni akarok még vmit! Úgyhogy én is csatlakoznék az elõzõ kérdezõhöz... Mert az nem lenne jó, hogyha mind3-an lelépnének...már nem lenne az igazi, sztem....
Jah, és akkor most mi lesz szeptembertõl egészen pontosan? Kezdem elveszteni a fonalat... :S
stanmarsh 2007 aug. 04. - 00:03:14
(1135/5524)
Egyetértek veled, kobold, orig synkr a király
azonban nem értem, miért kellett úgy lezárni a 3. évadot, ahogy???
Spoiler: azzal, hogy mind a 3 beosztottja lelépett, egy új gárda fog jönni, vagy csak megágyaztak egy humánusabb és barátságosabb House-nak???

a nyári pangásról meg annyit, a TV2 bejelentette, nem fogja kifuttatni a szériát, mikor õsztõl elvileg új ER, Prison Break és Grey's Anatomy jön az RTL-en... én megértem, de a Heroest akkor is elvéreztetik üresbe....
kobold 2007 aug. 03. - 03:35:01 Előzmény BuBó1
(1134/5524)
egész pontosan 3.évad 3-4 merthogy két részig tart Ali rajongása..:)

és hogy miért kellett elölrõl? nyilván a nyári pangásban nem lövi el a TV2 azt néhány sorozatát, amivel fel tudja venni a nézettségi versenyt.. de mivel kulka úgyis béna, nézzetek eredeti nyelven :) csak jönne már a 4.évad :)
Juccmokk 2007 júl. 28. - 11:33:42 Előzmény BuBó1
(1133/5524)
Köszi, közben megtaláltam!
encsimencsi 2007 júl. 27. - 15:34:49
(1132/5524)
A különleges esetekkel a House csapata foglalkozik, a kórház maga olyan mint bármelyik másik, sztem legalábbis.. :) Egyébként ez a legjobb sorozat sztem, ki nem hagynám egy részét sem a világ minden kincséért sem. :D
anna17 2007 júl. 20. - 20:08:38
(1131/5524)
jó-jó, de ki lehet hagyni belõle egy-két részt...... a grace klinikát meg sem közelíti.... és még egy kérdés: miért kellett újra elkezdeni??????
kullancs 2007 júl. 20. - 12:14:10
(1130/5524)
hello
végre egy szuper sorozat, pedig a többi kórházas sztorit nem nézem. Ez rendesen oda van téve.

Csak kicsit elrugaszkodott a valóságtól:))) Nem csak nálunk, amerikában is más a helyzet. Nem 5 orvos jut 1 betegre :))
MIndegy a sorozat azért szuper :))))
Nyariangyal 2007 júl. 19. - 11:26:45
(1129/5524)
nagyon f*sza film nagyon bejon nekem!!!!!!!!!!! csak igy tovabb!!!!
10/10
Lasagne 2007 júl. 19. - 08:47:26 10/10
(1128/5524)
na jó rész volt a tegnapi is! De az elõztesbõl ítélve asszem a következõt láttam(élõsködõs poén)
BuBó1 2007 júl. 18. - 15:42:41 Előzmény Juccmokk
(1127/5524)
Juccmokk!!
Ez a 3.évad 4.részében van:)
Juccmokk 2007 júl. 18. - 12:26:55 Előzmény Petrapetrus
(1126/5524)
Nem lesz olyan nagy dolog, de vicces azér'. :) A tv2-n az még nagyon soká lesz, ha lesz. Leírjam? Spoiler felirattal persze. :))
darcliz 2007 júl. 18. - 11:52:52
(1125/5524)
Igen, Kulka nagyon is jó! És tényleg jobban is hasonlit Laury eredeti hangjához, mint Szakácsi hangja ...
Én a horvát adón (is) szoktam nézni, bár már néhány hete nem néztem, m olyan részeket adnak, amiket a tv2 már leadott. Tegnap pl. az a rész volt, amikor Forman elkapott valami halálos virust vagy mit ... és karanténba tették. Már nem igen emlékszem erre a részre ... Csak váltogattam a csatornákat, ráakadtam és belenéztem.
Na, szóval, csak azért jöttem, h megmondjam: szuper Kulkával is a sorozat!!!