10/10
Juli1 2007 okt. 27. - 22:16:52 10/10
(1232/4932)
Hahó lányok, hazaestem, hulla vagyok, hiába szombaton dolgozni baromi fárasztó:) Ráadásul nem kapatam meg a szokásos CSI 8. évad adagomat, ezért elvonási tüneteim vannak:)
Remélem semmi rossz nem fog történi Sara távozásor, elég nagy csapás lesz az anélkül is...:(
10/10
fairydust 2007 okt. 27. - 02:12:06 10/10
(1231/4932)
Így van. :)) *helyesel*
10/10
Meadow 2007 okt. 27. - 01:29:12 10/10
(1230/4932)
köszönöm a gyors választ))érdekes mennyire hiányzik,hogy nincs ott.de ha más nem lenne az is hiányozna.hiába na pótolhatatlanok:))
10/10
fairydust 2007 okt. 27. - 01:20:14 10/10
(1229/4932)
Grissom elment valami szemináriumra, ami ummm, azt jelenti, hogy még (a legutóbbin kívül) két részben nem lesz. :) Utána jön ám vissza. ;) (Meg ilyen pillanatképek erejéig mutatják majd ebben a két részben is, ír majd levélkét. ;))
10/10
Meadow 2007 okt. 27. - 01:05:05 10/10
(1228/4932)
megírná valaki hogy miért nincs a grissom a csütörtöki részben.nekem a liev shreiberõl mindig a sikoly filmek jutnak eszembe,na meg a mandzsúriai jelölt)kíváncsian várom mi fog vele történni,amit ti már tudtok)
10/10
fairydust 2007 okt. 26. - 22:36:12 10/10
(1227/4932)
Sziiiia! :)

Nem, szerintem sem túl jó hír. :( Nem a Grissom-vonalon lesz rossz, csak úgy összességében szomorú lesz. (Betegséget azért kétlem, az nagyon szomorú lenne. :()
Egyelõre tényleg semmi pontosat nem tudok, de azért majd informálódom és mesélek, jó? :)

Nem, tegnap végülis nem volt semmilyen rész, jövõ héten lesz a 8.05. :)
(Komolyan, már majdnemhogy örülök, ha kihagynak egy hetet, legalább annyival eltolódik a 8.07)
Kia 2007 okt. 26. - 22:12:01
(1226/4932)
Huh, Orsi, azért ez nem túl jó hír:((( Mi lehet a nagyon szomorú dolog? Remélem nem valami betegség vagy ilyesmi...pedig az a promokép a 8.07-bõl olyan jó...

Lányok,nem olvastam vissza mert sokat írtatok:))), de most nem volt 8.05? Vagy jövõ héten lesz két rész egymás után?
10/10
fairydust 2007 okt. 26. - 20:58:28 10/10
(1225/4932)
Halihó Kedvenc CSI-rajongóim! :)

Ajtózúzásból senkit nem hagyunk ki, nem kell aggódni. ;)

***SPOILER***

Namost. JF kiírásáról bár konkrét információim nincsenek, tegnap egy kedves lett barátnõmtõl megtudtam pár dolgot. Õ sajnos megígérte a forrásnak, akitõl az infokat tudja, hogy nem adja egyelõre tovább, úgyhogy részleteket majd késõbb tudok esetleg mesélni. Állítólag JF-nek rendkívül szomorú befejezést tartogatnak. Nem szakít Grissommal, de ettõl függetlenül nem túl pozitív a befejezés, annyit tudok egyelõre, hogy LV-bõl mindenképp elmegy. Viszont! És itt jön az a tény, amiért érdemes túlélni az egészet: a jelenlegi helyzet szerint _tuti_, hogy évadzáróra visszajön. :))) Viii. Nem vagyok ám biztos benne, hogy meg akarom tudni a 8.07 részleteit, de elhatároztam, hogy akármi is legyen, azon fogok örömködni, hogy visszajön. Nekem amúgy az tökéletesen meg is felelne, azt hiszem. Mármint hogy a nyolcadik évad végén még egyszer jól megnézni együtt a csapatot, és akkor talán abba is hagyni a CSI-nézegetést. Nagyon sokan rebesgetik, hogy mennének, JF ugye már biztos, BP is mondta már, de legújabban állítólag MH-ben is felmerült. Nélkülük pedig ugye már rég nem CSI a CSI.

Én Keplert aaaaannyira rettenetesen utálom, aaaatyaég. Tudom, hogy ilyet nem mondunk, de úgy megkönnyebbültem, amikor kinyírták, annyira féltem, hogy Cathynek még lesz vele valami afférja. Rendrumban az a lényeg, hogy Kepler ráveszi Catherinet, hogy csalják csapdába a gyilkost, mégpedig azzal, hogy eljátszanak egy teljesen hasonló gyilkosságot, majd meggyanúsítanak egy ártatlan embert mind a két bûnténnyel. Természetesen mindezt erõteljesen terjessze el a média, és a csapatot nem avatják be a részletekbe. Ekkor ugye a valódi gyilkos megnyugszik, nem bújkál többé, és könnyebben el lehet kapni. A terv egyébként bejön, a gyilkos meglesz, de valahogy erkölcsileg nem frankó az egész.
A csapat nyilván nem elég hülye ahhoz, hogy bevegye az egészet, úgyhogy szép lassan mindenkinek gyanús lesz, hogy nincs meg holttest, az ablakot nem egy golyó törte be, az autót (az egyetlen bizonyítékot) Catherine eltûntette. Úgyhogy végül összefognak (Nicknek van egy tök aranyos mondata, hogy 'you know, it's kinda hard to have an autopshy when you don't have a body'), és közlik Cathyvel meg a Kepler fazonnal, hogy hülyítsenek mást. Nick nagyon a szivére veszi (nem is csodálom, tök igaza van), és megmondja Cathnek, hogy 'We trust you with our lives, Catherine, you could have trusted us with this.'. Ebben messzemenõkig igaza volt egyébként. (Cathy amúgy nagyon csúnyán nekiugrik Nicknek, mikor az egy bizonyítékot keres. Szinte rákiabál, hogy 'as your supervisor I'm ordering you to back off')
Sara annyit fûz hozzá, hogy 'If I have something to say to you Catherine, I'm going to say it in private.'. Ezt nagyon becsültem benne, hogy nem Kepler meg a fiúk elõtt akart balhét. Nyilvánvalóan tök rosszul esett az egész mindenkinek, és örültem, hogy Sara inkább négyszemközt beszéli át Catherine-nel.
Amúgy Cathy is rettenetesen utálta a szituációt már a kezdetektõl fogva, tudta jól, hogy a csapatot nem lehet majd átverni, és vonakodott is, hogy beleegyezzen-e Kepler ajánlatába.
Voltak ám közben ilyen párbeszédek köztük, hogy

Keppler: The whole thing's a catch. The hardest part is stopping leaks. You gotta be willing to decieve the people you work with.
Catherine: Assuming they can be decieved, which they can't.

Keppler: We talked about the risks going in, it's not like we can quit now.
Catherine: I'm not quitting, but I don't like it. And I hate lying to my guys.

Keppler: If we do our job right and catch the guy, no one will remember the rest.
Catherine: I'll remember.

Szóval látszott rajta, hogy vívódik nagyon. Én nem is rá voltam mérges, hanem erre a barom Keplerre. Fú, nagyon utálom a hapsit. ^^
10/10
Zity 2007 okt. 26. - 19:49:55 10/10
(1224/4932)
Thanks! :) Warrick?Megnõsült...ám azért bírom õket együtt,olyan édik.Néztem ma a 3.évadból pár epizódot.Hát õk ketten,amikor Warrick átöleli Cathy-t,no meg Griss & Sara se-se kapcsolata,hát mit ne mondjak...mosolyogtam jópárszor!Nemtom megunni...és már rengetegszer láttam.Mai napig nem tudom visszavezetni,hogy hogyan lettem CSI-fanatikus,de azért a jeleket észlelem:) Aki õrültnek nevezi magát (ld.göndör hajú bébi),attól megkérdezem,hogy:MI A NORMÁLIS?Én szeretem az õrült-állapotot,jól érzem magam ebben a TEAM-ben:)
10/10
Juli1 2007 okt. 26. - 19:24:53 10/10
(1223/4932)
Na akkor felvilágosítalak:)
Õ egy új ember, akit a nappali mûszakra vettek fel, de amig nincs Griss Cath-ékkel dolgozik, amit igazából nem értek...
A fickó zûrös, de egyenlõre erre még csak egy két jel utalt, és nem lopja be túlságosan a csapat szívébe, kivéve Cath-et, akinek szerint bejön a pasi...szegény Warrick:(
10/10
Zity 2007 okt. 26. - 19:24:33 10/10
(1222/4932)
Én is úgy gondolom,hogy nem lesz itt semmi szörnyû kiírási jelenet...Miért is lenne,amikor JF távozik?Annyira nem fognak kibabrálni velünk,hogy még ennél is jobban elkeserítsenek minket.:( Tehát csakis normálisan,egy kis plussz GSR-rel kell kiírniuk!
10/10
Zity 2007 okt. 26. - 19:19:59 10/10
(1221/4932)
Köszi az infot Juli!Akkor asszem' én nagggyon hamar megvénülök!:)A legnagyobb problémám igazából az,hogy lemaradtam a tegnapi epizódról.Ki az a Keppler-ember ott a laborban,illetve hogy került oda és mit fog mûvelni?Nagyon gyanús arca van...am meg mit képzel,hogy ott nézelõdik Grissom irodájában?(a színészt azt tudom ki,a karakter zavaros)
10/10
Juli1 2007 okt. 26. - 19:18:06 10/10
(1220/4932)
hehehe, nem nem õrültél meg helyes kis baba lehetett:)
10/10
MT74 2007 okt. 26. - 19:09:30 10/10
(1219/4932)
Juli (kis késéssel): szívesen a Mrs. Nick Stokes-os képet. REmélem elmentetted...

Hú, éjjel álmodtam: Sra babázott, egy édes, pici, göndör barna hajú kislánnyal. Asszem, megõrültem...
10/10
MT74 2007 okt. 26. - 19:06:18 10/10
(1218/4932)
Hali, fiatalok, ki ne hagyjátok ám a nagy öregeket az ajtózúzó CSI-Team-bõl!!! Nemtum, megnéztem én is a videóidat, sajna, mivel nem otthon vagyok (nem bírom abbahagyni a tanulást és ezért képes vagyok átutazni kis hazánkat is), a zenéhez nem tudok hozzászólni, de maguk a vidik jók. Csak így tovább, ha ez az elsõ próbálkozás, akkor meg igazán ügyes vagy!

Tudjátok, min gondolkoztam, miközben néztem a Nemtum videóit: Sara 2 évre datálja a kapcsolatukat, tehát akkor a 6. évad elején kezdõdött, nem?

A puszizkodós kép nagyon édiiii... Nem tudom, hogy Sarat hogy írják ki (errõl nincs még infó sehol a net nagy világában?), de ezen a képen nagyon-nagyon happy. És ha ez az utsó rész, amiben szerepel, akkor nem lehet olyan szörnyû az az ok, ami miatt elmegy, nem?
10/10
Juli1 2007 okt. 26. - 18:51:56 10/10
(1217/4932)
Na szóval...:)
Jó nehéz fába vágtad a fejszédet, a zenét illetõen, ugyanis a zene nagyon kis romantikus lassú, viszont a CSI meg pörgõs, tele feszültséggel, fõleg a 8.1. Szerintem ehhez a zenéhez inkább igazi Sara Griss romantikus pillanatok kellettek volna, aminek a java még csak most jön, reméljük:) A 6. évados videónál szintén ezt éreztem, nagyon szép zene, de a képek kevésbé a romantikáról szólnak, de egy két jelenetet nagyon jól eltaláltál, pl a fényképpárbajos tetsztett:)
Szóval, ha elfogadsz egy tanácsot, vagy a zenét vedd egy kicsit pörgõsebbre, ami szerintem könnyebb feladat, vagy ami a nehezebb, próbálj elkapni, egy két romantikus jelenetet, és azokat összevágni ehhez a zenéhez:)
10/10
Juli1 2007 okt. 26. - 18:36:11 10/10
(1216/4932)
Aki kiváncsi hamar megöregszik:):):)
Nagyon jó kis rész lesz, a Nick fellázítja a csapatot:)
Igazából nem teljesen értettem én sem ezt a részt, úgyhogy nagyon várom már én is:)De Cath kicsit cserben hagyja Õket úgy érzem...
Nekem nem jön be az új fiú, kifejezetten elenszeves, és ezen még az sem változtat hogy tudom mi fog vele történni. Ti hogy vagytok Vele?
Videót nézem, és írom a véleményt...:)
aranyhöri 2007 okt. 26. - 17:45:17
(1215/4932)
Nemtum, én megnéztem a vidiket, jók, csak nekem annyira nem tetszik a szám ami alatta megy.
10/10
Zity 2007 okt. 26. - 17:36:09 10/10
(1214/4932)
HELLO!Ki-mit tud a 7x12rõl?Milyen kulcsot vesz el Sara Grissom fiókjából és mit tesz zsebre Cathy a laborban?Asszem izgi rész,ám még nem láttam:( PLS HELP NEKEM!
10/10
attisne 2007 okt. 26. - 10:45:39 10/10
(1213/4932)
Hát komolyan mondom, ami itt folyik, lenyûgözõ!!:):) Mostmár a ti elszántságotokból fogom meríteni az erõt!!:):) Ajtózúzás, meg ilyenek, nem semmi, persze nem maradnék én sem ki a jóból!:D:P

(egyébként ma napig imádom a fairydust által idézett mondatot Cath-tõl:"you know, the thing that makes a fantasy great is.." my favorite;))