10/10
Juli1 2007 okt. 02. - 19:51:06 10/10 Előzmény MT74
(812/4932)
Erre már akartam reagálni! Igazad van nagyon jól játszik:) De honnan ismerõs a neve? Láthattam már máshol is Õt?
10/10
Juli1 2007 okt. 02. - 19:49:28 10/10
(811/4932)
Fairydust Te nagyon beindultál:) És tényleg jó ez az összefogás! Ma sajnos nem értem rá, de ha priviben, vagy akár itt pontosan leírod nekem hogy mit kell tennem, már küldöm is levélkét a pénzzel:)
Egyre többen leszünk:) Ez is nagyon jó érzés, mert úgy látom nagyon jó kis csapat vagyunk! Hajrá, csak így tovább:)
10/10
fairydust 2007 okt. 02. - 19:30:40 10/10
(810/4932)
Embereeeeeeeeeek!!!

Aaaaaannyira-aaannyira durva! Hiiiihetetlen! Képzeljétek, KOMOLYAN MEGCSINÁLJÁK azt a repülõs akciót, a héten HÁROMSZOR is húznak majd repülõvel "KEEP JORJA" feliratot a stúdiók felett!!!
Annyira elképzelhetetlenül fantasztikus!
Ugye ehhez kellett nekik pénz, de a rajongóktól annyi bejött, hogy most azon filozofálnak, hogy mi legyen a maradékkal. Az lett a szavazás eredménye végül, hogy lufikat küldenek a rendezõknek mindenféle Keep Jorja üzenetekkel.
Komolyan, még ha nem is lesz eredménye, összefogták az egész világot a közös célért.
Aaaaatyaég, aaaannyira izgatott vagyok!

Valaki ossza a lelkesedésem, mert kezd teljesen elmenni az eszem. Faaaaaaaantasztikuuuuus! :))))))

Nyestike, küldtél levélkét? ;) Juli? :) Többiek? :)
puffancs 2007 okt. 02. - 15:36:05
(809/4932)
sziasztok.
Új vagyok a fórumon,olvasgatlak benneteket egy ideje.Nem bírom tovább:
hol lehet letölteni a 8*1 részt? Vagy esetleg valaki el tudná nekem küldeni a tartalmát?Angolul nem tudok valami jól,de nagyon nagyon érdekelne hogy mi fog történni.

Köszi a segítséget!!
10/10
nyestike 2007 okt. 02. - 15:27:20 10/10 Előzmény Juli1
(808/4932)
Ez az Juli!!!:D
10/10
fairydust 2007 okt. 02. - 14:36:21 10/10
(807/4932)
Viiiii, Juliii, szuuuper lenne! :) Ha egy embert sikerült motiválni, már akkor is megérte. ;)

Kia, dióhéjban: megtalálták ugye az összeaszott nénit, akit eltorlaszoltak a székkel, majd kihívták S.-t és N.-t egy másik helyszínre, de kiderült, hogy az kvázi téves riasztás. Mikor S. beült a kocsiba, hogy visszamegy a laborba, ott ült a kocsi hátsó ülésén a (kis)lány (akinek megjegyzem, rettenetes szinkronja volt, a minimum 14 éves csajnak berakták valami négy éves hangját), és megkérte, hogy vigye be õt a kórházba. S. be is vitte, kiderült, hogy megerõszakolták, de se a lány, se az apja nem akarta a témát tovább ragozni. Végül N. rájött, hogy a lányt pont olyan módszerrel zárták be a gardróbba, mint az idõs nénit, úgyhogy összehasonlították a két esetet és ugyanoda vezettek a nyomok. Egy pincér nagyon gyanúsnak tûnt, be is hívták szembesítésre (nem tudom, így hívják-e magyarul, amikor kiállítják a gyanusítottakat egymás mellé, az áldozatnak meg rá kell böknie, hogy melyik bántotta). Ugye a lánynak kellett volna megmondania, hogy melyik ember volt a bûnös, de teljesen leblokkolt, úgyhogy kudarcba fulladt a dolog, és nem is tehettek semmit, mert nem volt közvetlen bizonyíték a hapsi ellen. (Közben S. és a lány picit beszélgettek, mondta S.-nek, hogy egy ideje tervezték a barátjával, hogy lefekszenek, de õ nemet mondott, mert félt, hogy megtudják a szülei. Ehhez képest ugye most megerõszakolták.)
Mindezek közben Cathy egy gazdátlan fegyver után nyomoz, a parkban rálõttek egy hapsira, de a fegyver egészen máshol, egy családi ház kertjében kötött ki, ahol egy ötéves fiú talált rá. (El is sütötte, de nem lett baja.) Végülis kiderül, hogy a hapsi öngyilkos lett, a fegyverre rákötött négy lufit, így a lövés után a fegyver elszállt, és idõvel a kertben pottyant le.
Az epizód legvégén Grissom meg Brass egy új helyszínre mennek, Sara már ott van, a megerõszakolt lány holtteste fekszik az utcán. S. csak bevárja G.-t, ránéz és elmegy, majd beül a kocsijába, és az utolsó jelenet, hogy folynak végig az arcán a könnycseppek.

(A tegnapi hangulatomhoz maximálisan illett az epizód is. -.-)

ivy, 8.02 egyelõre nem jött ki, csütörtökön fog Amerikában, azaz itthon pénteken reggel hatkor. (A mázlisták, akik ráérnek olyankor, nyilván élõben nézik. ;P)
Péntek este már tuti letölthetõ, bár valószínûleg felirat nélkül.

A család meg nem baj, ha dilisnek nézz, közénk tökéletesen beillesz. ;))
Kia 2007 okt. 02. - 08:17:58
(806/4932)
Valamelyikõtök leírná nekem a tegnapi rész tartalmát? Néztem, csak néha muszáj voltam elmennni a tv elõl, és nem nagyon értettem a végén az összefüggéseket. Köszönöm:)
10/10
Juli1 2007 okt. 02. - 08:02:05 10/10
(805/4932)
Annyira aranyosak vagytok, hogy ennyire kûzdötök Jorja-ért:)
Nagyon, nagyon rendesek vagytok:) Lehet hogy Ti kedvetekért én is küldök egy borítékot:), mert nagyon motiválóak tudtok lenni:)
10/10
fairydust 2007 okt. 01. - 23:48:10 10/10
(804/4932)
Utóbbi, igazából nem nagyon hiszek benne, hogy végigolvassák az üzeneteket. Ha talán mégis, akkor sem ragad meg bennük, a hatást pedig a papírkának kell megtennie amúgy is. ;) A sok-sok papírkának, ha már itt tartunk. ;)
10/10
nyestike 2007 okt. 01. - 23:36:21 10/10
(803/4932)
és írtál vmi üzenetet is vagy csak a kinyomtatott papír és 200-as?
10/10
fairydust 2007 okt. 01. - 22:24:23 10/10
(802/4932)
Hát én elsõbbségire 230-at fizettem, borítékba belenyomtam a kétszázast, úgyhogy összesen 430 Ft.-omba került. Ennyit még megér. ;)
Fú, hát én végülis két nevet írtam fel a borítékra, Carol Mendelsohn-t (õ olyan fõmuftinak tûnt) és Jorját, õt leginkább azért, hogy megnyugtassam a lelkem, és elmondhassam magamról, hogy írtam JF-nek levelet. ;) Amúgy szerintem szinte mindegy, hogy kinek írsz, ugyanarra a címre megy, aztán meg csak-csak levágják, hogy ez egy és ugyanaz az akció, ha elárasztjuk õket a 24 millió bankjeggyel. ;)
10/10
nyestike 2007 okt. 01. - 21:21:52 10/10
(801/4932)
a levelet csak holnap küldöm.. úgyhogy még nem tudom ki legyen a címzett.te kit írtál?ha nem hozod fel a témát én frankón az összes nevet odaírtam volna..:D és mennyi volt elsõbbségivel az ára?csakhogy úgy kalkuláljak!
10/10
fairydust 2007 okt. 01. - 20:33:03 10/10
(800/4932)
Nem, sajnos igazából nem nagyon érek rá, de a fórumot mindenképp megnézem, és ott elég nagy hévvel reklámozza a nép. ;)

Jaja, látom, hogy nagyon megugrott a magyarok száma, ügyes vagy! ;)
Én most még este elszaladtam a levélkémmel a postára, sõt, rászántam az elsõbbségi díját is, úgyhogy háromszoros hurrá. ;) Tényleg, kinek címezted végülis a húszezer felsorolt emberke közül? (Nekem ez komoly dilemmát okozott, de aztán megérdeklõdtem egy lett barátnõmnél, aki már elküldte, úgyhogy sikerült megállapodásra jutnunk. ;P)
10/10
nyestike 2007 okt. 01. - 19:52:10 10/10
(799/4932)
Nos,én mindent megtettem.:)A fõbb ismerõsök és család nevében "aláírtam" a petíciót,és szétküldtem az iwiwen is a címet!:P
Csak lesz vmi.. elégedett vagyok!
Te meg Fairydust látom naon ráérsz,h minden ilyen cuccot megtalálsz..;)király vagy!:D
10/10
fairydust 2007 okt. 01. - 17:02:07 10/10
(798/4932)
Na, Emberek. A következõ az üzenet a felsõbb hatalmaktól:

Mivel 24 millió nézõ csak nem dönthet rosszul, küzdeni kell.

'The big GSR guns at YTDaW have started arrangement to have a big Keep Jorja banner flown over Universal studios. Really, this is getting big. If you haven't pitched in, GET YOUR BUTT IN GEAR!!'

Ha ez tényleg korrekt, akkor nekünk is illene mozgósítanunk magunkat, mert ennek még akár eredménye is lehet. Nosza.

Ha nem akarsz pénzt küldeni, írj neki levelet, itt van néhány példa:
http://www.dollarforsense.com/Letters.html

Itt lehet e-mailt írni a médiának:
http://www.dollarforsense.com/MediaAlert.html

Ezt _mindenképp_ nézzétek meg, kb. fél percet vesz igénybe és teljesen ingyenes:
http://www.petitiononline.com/9kjfocsi/petition.html

Egyébb cuccok a témában itt:
http://www.dollarforsense.com/Links.html

Cselekedjetek és terjesszétek. Komolyan. :)
10/10
fairydust 2007 okt. 01. - 16:06:23 10/10
(797/4932)
Nincs mit, tessék küldözgetni nekik a levélkéket. ;)

Sofiát én egy ideig nem csíptem, de már sajnálom, hogy elmegy, valahogy a csapat része lett.
Jaja, Eckliet én se nagyon bánnám, aaaannyira mérhetetlenül seggfej tud lenni. Ez a 'you two have to get your story straight' is milyen már... Mi köze hozzá, btw? -.- Bár fene tudja, õ is állandó szereplõ, és állandó szereplõt nem is igen tudnék mondani, akinek örülnék, ha elmenne.
10/10
MT74 2007 okt. 01. - 11:52:02 10/10
(796/4932)
Mielõtt újra elfelejtem egy név, amit szerintem érdemes megjegyezni: Jessica Collins. Õ játssza Natalie-t, aki tudjátok ki. Szerintem eszméletlenül jó a szerepben!!!
Kia 2007 okt. 01. - 10:08:43
(795/4932)
Igen, fõleg, hogy ki tudja, mi lesz a szezon végén, hogy mindenkinek lejár a szerzõdése. Én nem tudom elképzelni Sara nélkül. És így, hogy összehozták Grissom-mal, bizonyos szinten fõszereplõt csináltak belõle. Megnéztem magyar felirattal a 8.01-et, úgy még jobb volt:)
nautilus64 2007 okt. 01. - 09:01:29
(794/4932)
sziasztok! hétvégén nem jutottam fel internetre, így most olvastam el az összes hozzászólást. igen sok infóhoz hozzájutottam! :D köszi!
az én véleményem is az, hogy ha valaki megy a csapatból, akkor már nincs értelme az egésznek. legfõképpen Griss! :) õ a kedvencem. igaz, Sara nélkül se lenne az igazi, meg Nick nélkül, meg...
kitaláltam ki mehet nyugodtan! Ecklie (bocs, ha nem jól írtam)! õ nem hiányozna. bár nem sokat szerepel, de amikor benne van a soriban, akkor legszívesebben kikaparnám a szemét! :D
10/10
Juli1 2007 okt. 01. - 06:30:52 10/10
(793/4932)
Nem tudom, általában amikor egy szereplõt kiírnak egy sorozatból elõtte tudatosan "megutáltatják" a rajongókkal, hogy nem legyen annyira "fájdalmas" a karakter eltünése. De itt pont fordítva csinálják, ez kicsit szenyaság szerintem!