10/10
andika91 2009 dec. 22. - 18:10:23 10/10
(29129/30469)
:D azt elhiszem hogy milyen lehet... lehet hogy nem szivesen lennék most ott :D de még mondja is hogy esni fog ott a hó? gondolom felborult most ott az egész város emiatt...
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 dec. 22. - 18:09:26 10/10 Előzmény andika91
(29128/30469)
A Deltakom-ot nem ismerem... de ha a tetõn van, akkor el tudom képzelni... :(

Miért akarod az El rostro de Analia-t spanyolul? Nem az megy otthon magyarul vmelyik tévéadón?
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 dec. 22. - 18:08:10 10/10 Előzmény andika91
(29127/30469)
Ekkora hó nem olvad el +2 fokban...) Már tegnap hajnalra lefagyott az összes úttest, járda, és még a legforgalmasabb úton is: a Broadway-n is ott a jégpáncél... Szép kis balettet mutat be a kocsim rajta :)
10/10
andika91 2009 dec. 22. - 17:58:50 10/10
(29126/30469)
ilyen deltakom vagy mi a tetõn van fent ilyen akármije és mindig gond van vele és sajnos mikor nagyon hideg volt a héten ettõl már elment a letöltése meg katasztrófa :S igen jönni fogok :D nem felejtem el ezt a fórumot :D megtaláltam az el rostro de analiát spanyolul is az is annyak az NyDnek a feltöltése de ott is benne van minden formában az NyD... és ott nállad s kezd akkor már elolvadni a hó ha ma már +2 fok volt nem?
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 dec. 22. - 17:51:39 10/10
(29125/30469)
Szia, Andi!

Hallottam, hogy nálatok is nagy hó van/volt... Elment a net a hidegtõl? Hmmm....
Milyen neted van?

Na, örülök, hogy szüneted van, és most egy ideig látni fogunk itt :)

A linkeket nagyon szívesen, tényleg jó minõségûek a videók...
10/10
andika91 2009 dec. 22. - 17:34:13 10/10
(29124/30469)
amugy mostmár ha befejeztem az el rostro de analia letöltését akkor már áttérek majd a mas sabe el diablora :D már letöltöttem egy két részt és tényleg nagyon szép a minõsége is meg minden :D mégegyszer köszönöm a linkeket :D
10/10
andika91 2009 dec. 22. - 17:29:13 10/10
(29123/30469)
Szia:D
nállunk is olyan hideg van hogy csak na :S meg itt is van hó is meg most kezd elolvadni... hát a multkor azért nem jöttem mert igen tanultam is meg mindenfélét csináltam és nem volt nagyon idõm jönni most a héten meg azrt nem mert a nagyon hidegtõl elment az internetem :S de már szerencsére jó és a héten leszek is mert szünet van ma kellett menni utoljára suliba :D és te dolgozol ebben az idõben ami ott van kint?
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 dec. 21. - 21:18:29 10/10 Előzmény andika91
(29122/30469)
Szia, Andika!

Tényleg igaz! Tegnap reggelre fél méteres hó zuhant ránk :) Ugyan tisztították az utakat többször is, de azért életveszély volt még ma reggel is vezetni. Viszont ma csodálatos napsütés van, és +2 fok.

Egyébként te is jól eltûntél! Tanulsz, vagy videózol?
10/10
andika91 2009 dec. 21. - 19:10:42 10/10
(29121/30469)
Szia dzanna:)
épp láttam egy hírekben hogy milyen hó van new yorkban... rögtön te jutottál az eszembe errõl:D és tényleg igaz?
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 dec. 20. - 23:41:00 10/10 Előzmény Belle
(29120/30469)
Sziaaaaaaaaaaaaaaaaa! De jó, hogy "látlak!"

Írtam a másik fórumra választ neked - nem akarok tolakodni, ha Edaxa vállalta a mesélést :) Neki én mesélem el naponta :)
Azt írta, hogy nem lesz netközelben otthon, de valamit nyilván félreértettem, mert csak videót nem tud nézni ezek szerint...

Na mindegy, ha mégis van igény rá, akkor csilingelj vhol, és ha mást nem, bemásolom neked is, amit neki írok :)

A koncertrõl feltétlenül tájékoztatlak, ki nem hagynám :)

Mindennap szabad leszek az év hátralévõ napjaiban - délutánonként - Skype, ok?

Örülök, hogy tetszettek a képek - meg az ötösödnek is, mert nem hittem volna, hogy valaki is ráismer :)
offtopic
Belle 2009 dec. 20. - 18:57:00
(29119/30469)
Kedves Gabriella!

Köszönöm, hogy válaszoltál.

Úgy látom, nem értetted meg a hozzászólásom. De nem is generálom tovább a dolgot, mert valóban marakodásnak tûnne, s nekem ezzel nem ez volt a célom, hanem, hogy rávilágítsak pár dologra, ami zavart. Idõvel talán megérted.

Nem érzem magyarázkodásnak, mert nincs okom rá. Persze, hogy nem csak a televízió tehet mindenrõl, ezt nem is állítottam. De nagy hatással van az emberek többségére. Pozitív és negatív értelemben egyaránt.

Viszont, hogy arra is írjak pár szót, amire utaltál: "nem állok egyedül ezzel a véleményemmel". Rendben, van véleményetek. Ez természetes. Mindenkinek van. Sõt, az lenne a furcsa, ha valakinek nem lenne. Abban igazat is adok, hogy meg kell becsülnünk a hazai mûvészeinket (S ez alatt nem csak a színészeket értem.). De a lényeg az, hogy az ember nem attól lesz jó vagy rossz, hogy mivel tölti a szabadidejét, vagy milyen dolgokat (A témánál maradva: színészeket) részesít a figyelmébe. Sõt, attól még, hogy valaki a magyar mûvészek topikjában merül el, még szeretheti a külföldieket is, és fordítva. De erre már utaltam korábban. Mondjuk, én a színházi darabokat részesítem elõnyben a filmekkel szemben, de ez már nem a filmes témához tartozik.

Én a magam részérõl szintén lezártam a témát.
offtopic
Kikszi35 2009 dec. 20. - 17:44:38
(29118/30469)
Kedves Gabriella!
Nyiss Nekik topicot, írjál róluk, tegyél fel képeket, és ha érdekel valakit-hidd el -meg fogja nézni:)))))))
Ne akard olyanokra erõltetni az akaratod, akiket más érdekel! Ez egy demokratikus ország:) mindenki azt ír, és olvas, amit akar:)))))))
1/10
offtopic
Gabriella54 2009 dec. 20. - 17:07:02 1/10
(29117/30469)
Kedves Belle!
Azért mertem többes számban írni, mert - ha elolvasod az idézett hozzászólásokat -, nem állok egyedül ezzel a véleményemmel.
Ami a többit illeti, nem más, mint magyarázkodás, mosakodás. Arról nem csak a tv tehet, hogy az emberek nagy része ott ül elõtte, pedig van színház, mozi, ne adj'isten (és a szólásokban nem szokás nagybetûvel írni!) könyvek és kiállítások is.
Noszfer-rel kell egyetértsek: amit kreáltatok, nem más, mint óvodások marakodása a piros homokozólapátért, úgyhogy ebben nem is kívánok többet részt venni.
Ha van valami mondanivalód, netán egy-két fényképed nagyjainkról, szívesen elolvasnám, megnézném.
offtopic
Belle 2009 dec. 20. - 17:00:50
(29116/30469)
Szia!:-)

Akkor jó, érezd jól magad, ez a lényeg!:-)
offtopic
Belle 2009 dec. 20. - 16:59:47
(29115/30469)
Bízom benne, hogy õ megértette a hozzászólásom mondanivalóját.

Részemrõl ezzel le is van zárva a dolog.
offtopic
Belle 2009 dec. 20. - 14:48:57 Előzmény dzsanna3
(29114/30469)
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy:

Nagy köszönet a képekért!:-)))
offtopic
Belle 2009 dec. 20. - 14:37:24
(29113/30469)
További szép napot, jó fórumozást kívánok mindenkinek!
offtopic
Belle 2009 dec. 20. - 14:35:35
(29112/30469)
Kedves Gabriella54!


Nem szeretnélek megsérteni, de meglepett egy-két dolog. Miért írsz többes számban? Idézlek: „Ti nem írtok oda (azt kell mondjam, hál'istennek)” Én nem értem, hogy valaki hogy tehet ilyen kijelentést úgy, hogy nem is ismeri azokat, akik ebbe a topic-ba írnak. Miért hála az Istennek? (Egyébként az Isten tulajdonnév, nagybetûvel kell írni.) S egyébként is, miért kritizálod az embereket azért, mert nem a magyar színészek fórum oldalaira mennek hozzászólásokat írni? Én pl. nem azért nem megyek ezekre a fórumokra, mert nem szeretem a mi nagyjainkat (mert igenis szeretem), azért részesítem elõnyben ezt az oldalt, mert ebben a topic-ban összejött egy társaság, akiket igen csak megkedveltem. Egyébként megnéztem, és láthattam, hogy az általad felsorolt színészek/színésznõk témájának egy részénél ugyanígy van. Olvasom a Ronyecz Mária c. topic-ban a hozzászólásaidat és nem értem, miért írsz így az embertársaidról. Az élet nem errõl szól. Az embereket a tetteik alapján kell megítélni, és nem az alapján, hogy milyen színészeket, filmeket, zenéket, stb. kedvelnek. Pl. ha egy idõs néninek segítek hazavinni a táskáit, vagy akár csak átkísérem egy forgalmas úton, nem az fogja érdekelni, hogy én Ronyecz Mária filmjeit nézem vagy Meryl Streep érdekel-e jobban, hanem arra fog gondolni, hogy hála Istennek, még van olyan ember a világon, aki figyel a másikra.

Tovább idézlek:
„Egyébként pedig rólatok állít ki bizonyítványt az is, hogy meg kellett magyaráznod, kicsoda is Ronyecz Mária.”
Ki magyarázott itt meg bármit is? Dzsanna csak udvariasan leírta, ki õ, hátha valaki nem tudná. Te most lenéznél egy embert azért, ha nem tudja ki õ? Milyen alapon? S az, hogy többes számban írsz, inkább téged minõsít.

S ha hibást akarsz keresni, akkor a tévétársaságoknál keresd (Mert hát ugye a televízió - és ebbõl következõen annak mûsorai -, ami a legszélesebb körben elérhetõ dolog.), mert azok veszik elõtérbe a külföldi filmeket, sorozatokat, és szorítják a háttérbe a magyar alkotásokat. Tisztelet a kivételnek, pl. Duna Televízió.

Olvasom tovább a hozzászólásaid az említett oldalon, és még megjegyezném azt, hogy abban mindenképpen egyetértek veled, hogy sokszor olyan színészeket és énekeseket sztárolnak, akik nem lennének érdemesek rá, de én azt ajánlom, csak olyan személyekrõl alkoss véleményt, akinek a játékát már láttad is. Idõnként a figyelem olyan személyeknek is szól, akik valóban megérdemlik.

S mielõtt valakit ki akarsz osztani, gondold át elõtte, milyen formában teszed.
offtopic
Belle 2009 dec. 20. - 14:34:16
(29111/30469)
Szia Minyóka!

Egyetértek veled! Fel a fejjel!:-) Ne foglalkozz a rosszindulatú emberekkel.:-)
offtopic
Belle 2009 dec. 20. - 14:32:41 Előzmény dzsanna3
(29110/30469)
Szia Dzsanna!:-)

Ez jó volt!:-D De neeeem, nem ettek meg a vizsgabiztosok, bár igaz, még bármi történhet, de remélem, azért ilyesmi mégsem fordul elõ!:-)))

Igen, azon a képen én is meglepõdtem! De azért jó lett!:-)

Nagyon jók a Jencarlos képek is, jó volt egy kicsit nézegetni õket és ezzel is egy kicsit elterelni a figyelmemet a tanulásról.:-)

Oké, akkor majd várom a beszámolókat a koncertrõl, remélem, jó lesz!:-)))

Nah, ezek szerint Chris is elõkerült, s akkor úgy látszik felhagy a telenovellákkal. Nem lepõdöm meg rajta, sõt, szerintem így jobban is jár, több ideje marad a családjára, és persze a szerelmére.:-)

Szörnyen hiányzik a spanyolozás, és persze ezzel együtt a MSED.:-( De nincs mit tenni, nagyon tanulós karácsonyom lesz megint.:-(( De azért ne aggódj, jelentkezem majd, amint megint lesz rá alkalmam.:-)