offtopic
Belle 2009 ápr. 11. - 16:16:23
(17689/30469)
Fogok mindenképpen, ha szeretnéd!:-))) De egyelõre nem nyúltunk hozzá, csak egy kóstolás erejéig.:-) Ezért is írtam, még van bõven!:-))) De ha már tányérkán lesznek, készítek róla, ígérem!:-)))
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 ápr. 11. - 16:15:43 10/10
(17688/30469)
kettõ perc, és jövök vissza..
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 ápr. 11. - 16:15:12 10/10
(17687/30469)
köszike :)
Az az igazság, hogy álmomban sem gondoltam volna, hogy konvertálgatni kell a felvételeket ahhoz, hogy lássam - akárhol, bárhol: a tévé dvd-lejátszójában, vagy a recorderbõl a tévén keresztül, vagy a computeren... ez hallatlan, és utálom! Elmentem a boltba megint, ahol vettem, és közölték, hogy 100 USD ellenében kiküldenek valakit, aki TALÁN megoldja a problémát! Pofátlanok!
offtopic
Belle 2009 ápr. 11. - 16:12:27
(17686/30469)
Csak kimentem gyorsan egy kis kávét készíteni, de itt vagyok, ragyogok.:-)))

Olvastam, hogy gondok vannak a sorozatok átkonvertálásával. Én annyit tudok, hogy kódolni, és rippelni is kell õket, viszont van egy lány, aki sorozatok feltöltésével foglalkozik, és tudom, hogy õ is dvd felvevõvel veszi a filmeket. Megadom priviben az oldala linkjét, hátha õ tud neked segíteni.:-)
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 ápr. 11. - 16:11:01 10/10
(17685/30469)
még hogy szép! ... szerintem ráncos (lesz egy pár évtized múlva), tehát nem éri meg a csere :)
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 ápr. 11. - 16:10:12 10/10
(17684/30469)
legalább egy pikcsõrt küldj a reggelimrõl :)
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 ápr. 11. - 16:09:49 10/10
(17683/30469)
na, azért!:)
offtopic
Belle 2009 ápr. 11. - 16:08:04
(17682/30469)
Hehehe egyetértek! S hát ennyi szép nõt itt hagyni!:-))) Egy légikisasszony sem lehet olyan szép, mint mi!:-))))
offtopic
Belle 2009 ápr. 11. - 16:06:17
(17681/30469)
Na látod, látod, nem mondhatod, hogy nem gondolok rád!:-))))
offtopic
Belle 2009 ápr. 11. - 16:05:31
(17680/30469)
El ne menj, itt vagyok!:-)))
offtopic
Belle 2009 ápr. 11. - 16:05:02
(17679/30469)
Sziaaaaaaaaaaa!:-)))

Kávé is már kész, épp most iszom, úgyhogy valóban lehet jönni, semmi nem hiányzik.:-D Én három kis kanál cukorral szeretem.:-) Tej az alap, hmm..:-))) Ha van itthon tejszínhab, én azt is teszek rá.:-)

Akkor a mai nap a pihenés napja, hála az égnek!:-) Én is csak remélem, ma nem lesz semmi már, még mindig fáj mindenem. De nem baj, ez is kell, hogy érezzem, élek.:-D Holnap viszont utazunk nagymamámékhoz, remélem ott is lesz még süti.:-)
10/10
dzsanna3 2009 ápr. 11. - 16:04:04 10/10
(17678/30469)
Jól van, akkor nem vagy meg!!! Most is késõn érkeztem :(
Szép napot neked!!!
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 ápr. 11. - 16:03:20 10/10
(17677/30469)
SZASZAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! Ezt nem teheted velünk egyetlen miniszoknyás pincérnõért sem! (sõt: légikisasszonyokért sem nem!!!!:)

Tessék azonnal itt teremni!!!! HALIHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!! :)
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 ápr. 11. - 16:01:06 10/10
(17676/30469)
most látom, hogy egyenesen nekem sütötted a Zsuzsi almását, tehát nehogy felfald, amikor nem is úgy hívnak téged! :):):)
10/10
dzsanna3 2009 ápr. 11. - 15:59:34 10/10
(17675/30469)
BUENOS DÍAS A TODAS! - SZASZA NEKED IS!!!!!

Most megvagy Bella kisasszony! Nem menekülsz!
Szombat van, tehát itthon vagyok, azaz perceken belül nálad termek a sütikért... kávéval szeretem (2 cukor és egy kevés tej:)

Marisela tudja, de Barbara nem tudja, hogy tudja, érted? :):):) akkor jó!
offtopic
Belle 2009 ápr. 11. - 15:26:10
(17674/30469)
A Doña Bárbara tartalomért köszönet!:-)))

Szegény Lucia kislányát azért sajnálom, nem fogja megismerni az anyját. Arra kíváncsi leszek, vajon majd mit szól az nagyapa, ha megtudja, hogy Genoveva terhes.

Bárbara hozza a formáját, látom még mindig.:-( Jajaj..viszont meglepõdtem, azt hittem, hogy Marisela tudja, hogy Bárbara elvetélt, csak Santos nem.:-O
offtopic
Belle 2009 ápr. 11. - 15:21:15
(17673/30469)
Szép szombatot mindenkinek!:-)
Szia Dzsanna!:-)

A nevük: Húsvéti kocka és Zsuzsi almása.:-) Úgy gondolom, ezek inkább amolyan kreált nevek.:-) Újságból, olvasóktól vannak.:-) Lehet jönni, van bõven!:-))

Elhiszem egyébként, hogy hiányoznak.:-((
10/10
dzsanna3 2009 ápr. 11. - 03:10:36 10/10
(17672/30469)
CHRISTIAN MEIER en la telenovela DOÑA BÁRBARA
CAP 163
2009 április 10 Péntek(20:00)

Miután Lucia meghalt, az apja tovább folytatja fájdalmában a fenyegetést: Antonio megfizet az életével a lánya haláláért... Antonio hiába mondja, hogy Lucia kívánsága volt: mentsék meg a lányát, ne õt! Végül Santos kiviszi a kórházból az apát. A nõvár közli Cecilia-val, hogy kevés a személyzet, de a koraszülött kislánynak szüksége van valakire, aki állandóan ellátja, felügyeli. Cecilia azt mondja, õ szeretne maradni a kislánnyal.

Gonzalo vállalja a temetéssel kapcsolatos teendõket Antonio helyett... Mojiqito közli a rossz hírt Melesio-val és a családdal.

Barbara az úton mindenért, ami vele történ, Istent vádolja, aki még most sem adott neki egy lehetõséget, elvette a gyermekét. A következõ pillanatban már Estaquia-ra borulva bömböl, hogy elvetélt... Az öreglány örül, hogy visszatért az esze...

Santos és Marisela haza indulnak a kórházból, de Cecilia közli, jó ideig a kórházban marad, õ nem megy velük... Egy pillanat elatt már Altamirá-n vagyunk, ahol az indián áll õrt a szalonban, ahová széles mosollyal lépked le a lépcsõn Barbara, és egy csókot rendel Santos-tól, aki elfordítja a fejét... ezután magával hívja Marisela-t a szobába...
Marisela egy "vitamin"-tablettát ad egy pohár vízzel az anyjának, aki úgy tesz, mintha... de mégsem veszi be. Úgy tesz, mint aki elaludt.

Santos Andrés-sel beszélget, aki felajánlja, hogy kideríti, ki feketítette be Santost... Santos hálás érte.

A hülye Antonio Gonzalo-val beszélget az irodában, és éppen hálálkodik neki, amiért segített a temetéssel kapcsolatban intézkedni... Az álnok dög fõnöke dadogva kezd bele a mondókába, miszerint tudja, hogy az idõ nem alkalmas erre, de pénzt kell kaszírozni a mittudoménhonnan, és alá kellene írnia egy papírt hozzá... A hülye olvasatlanul aláírja, és még meg is köszöni, hogy helyette mindent elintéz a kedvenc fõnöke...

Marisela az "alvó" anyjához beszél - azt mondja, hogy egész életében arra szeretetre és kedvességre éhezett, amit akkor kapott csak meg tõle, amikor elment az esze... de mindent megtesz, hogy visszanyerje Barbara a régi énjét, pedig tudja, hogy akkor újra ellenségek lesznek, de hozzáteszi: mindennek ellenére, a szíve mélyén mindig is szerette.

Santos és Marisela találkoznak a folyosón, megszólal a nóta: Que me faltas... Marisela megkérdezi Santost, akar-e néhány kekszet? Santos azt válaszolja: tudod nagyon jól, mit akarok én! Marisela azt válaszolja: csak ezzel szolgálhatok! - ezzel faképnél hagyja Santost.

Kezdõdik a temetés, minden fiú csinos, öltönyös, de a legszebb CHRISTIAN MEIER, akarom mondani SANTOS LUZARDO!- mondanom sem kell talán :)

Melesio a kezét nyújtja Antonio apósának, de az nem fogadja, elmegy... Késõbb Antonio próbál beszélni hozzá, de õt is faképnél hagyja. Genoveva azt mondja az apjának, hogy mindig a jók mennek el, a pofátlan kutíák meg jó egészségnek örvendenek (utal a háta mögött álló Pajarote-ra, aki szemlesütve szintén távozik... Santos mellett elhalad Marisela és Gonzalo nyakába borul... Santos karját meg Barbara kapja el, és csimpaszkodik belé, de rövid idõn belül Santos kitépi a kezébõl magát és Antonio-hoz megy, és átöleli õt.

Santos elmegy a srácokkal a Miedo-ba, ahol az összes krapek egy rakáson trécsel... Santos örömmel közli velük: de jó, a Miedo már olyan mint azelõtt! (merthogy az Altamirás srácok rendbe tették)

Barbara Marisela nyakába van omolva sírva - és a jövõt boncolgatja: milyen marha jó lesz, amikor megszületik a kölök, akkor majd átkereszteli a Miedo-t (félelem) Alegría-ra (öröm)- és gyönyörûséges családot fognak magukénak mondani: õ Santossal és a fiával, Marisela meg Gonzalo-val... Marisela könnyei megerednek sürgõsen... sajnálja a dögöt.
Az ajtóban viszont Estaquia hallgatódzik... és amikor Marisela távozik, felelõsségre vonja Barbara-t, amiért becsapja a lányát. Summa summárum, a vége az, hogy jaj, de elérzékenyült, amikor Marisela puszit adott az arcára... csupa anyai érzések lepték el, de: Képes lenne megölni, ha Santos és az õ útjába merészelne állni. Közli, hogy senki sem tudhatja meg, mi történt a magzattal.

A kórházban Cecilia összetalálkozik Antonio-val, aki hálásan köszöni, hogy foglalkozik a lányával, és átöleli... Persze hogy az após figyeli õket. Odamegy, és rájuk rivall, hogy a lánya teste még ki sem hûlt, és õk máris együtt vannak.

Sapo úgy döntött, hogy megkezdi a hadjáratot, megveszi a Progreso összes birtokát, ha el akarják adni, ha nem... el is mennek az emberei a hadjáratba, az elsõ birtokost (nem tudom a nevét, de õ volt Valentina doktor barátja a La tormenta-ban) elkapják az autója mellett, csuklyát húznak a fejére, és közlik, vagy eladja a birtokot, vagy annyi a családjának... Hamarosan telefont kap Sapo, szerencsétlen fickó eladja a birtokot.

Pajarote közeledik Genoveva-hoz, aki az apjáért kiált...

Santos hazaérkezik, Barba kiöltözve, sminkelve siet elé, mintha mi sem történt volna köztük: drágám, hol szervírozzam a vacsorát, itt vagy az ebédlõben? Santos rárivall: elég legyen ebbõl Most jövök a Miedo-ból, minden készen áll, egy percig sem tudok tovább egy fedél alatt maradni veled! Mars haza! (hehe, ezt én mondom! :) Marisela komor arccal nézi és hallgatja... Barbara a "de ártatlan vagyok, semmit sem értek" pofáját vágja éppen...

Az elõzetesben Santos Marisela-nak mondja, hogy nem bírja elviselni Barbara jelenlétét a házában többé... Marisela azt válaszolja: aki nem viseli el a jelenlétedet, az én vagyok!
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 ápr. 11. - 00:55:22 10/10
(17671/30469)
Upss. elkerültük egymást... :( Mire én hazaérek....!
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 ápr. 11. - 00:54:49 10/10
(17670/30469)
Hola, Mi Querida Bella!

Megyek! Sõt: rohanok! :) Van nevük is a sütiknek?
Nem tudod elképzelni, hogy hiányoznak az otthoni sütik!