sorozatkedvelõ 2013 jan. 16. - 08:43:43
(164/1024)
A tegnapi részt nem láttam.Ha valaki leírná tõmondatokban ,hogy mi történt, megköszönném.
10/10
Milibindi 2013 jan. 13. - 23:36:34 10/10 Előzmény suxel
(163/1024)
:D :D ez nagyon jó ez a fej
köszönöm én is a spoilereket
sorozatkedvelõ 2013 jan. 12. - 16:45:55
(162/1024)
Köszi az elõzetest! Már alig várom.
8/10
suxel 2013 jan. 12. - 12:53:55 8/10
(161/1024)
Teljesen jogos, legalább Paloma nem akar szenvedni. Ezt szerettem ezt a pénteki részt. A béke nem tart sokáig Augusto és Carmina között, hamarosan sötét felhõk gyülekeznek, de a heti elõzetes adagból nyilvánvalóvá is válik majd.
De legalább nem fektették le Keniat és Augustot, az lenne még a nagy perverzitás. Egy romantikus ágyjelenet, gondoljatok csak bele. :D :D
8/10
suxel 2013 jan. 12. - 12:47:58 8/10
(160/1024)
Spoiler SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER


Jövõ heti elõzetes:

-Damian megfenyegeti az anyját, hogyha valamit tenni mer Elisa apja ellen, akkor felejtse el, hogy neki valaha is volt egy fia. Alfi majd felrobban mérgében. Ezt a fejet elõre linkelem.
-Kenia levetkõzik Augusto elõtt. A testével próbálná rabul ejteni a férfit.
-Damian és Alfonsina veszekednek egymással. Végre Damian megértette, hogy miért akarta elhagyni az apja Alfit. Pokol volt mellette az élete. Alfi ad egy nagy pofont ezért a fiának.
-Augusto elmegy Gaelhez a készülõ üvegházhoz, és elmondja neki, mint nõ tekint a húgára. Õ jár a fejében, és ha akarja, akkor üsse meg nyugodtan miatta.
-Gabino és Ingrid között is heves vita zajlik. Ingrid vérzõ szájjal kérdezi Gabinotól mit jelentsenek ezek a rejtegetett repülõjegyek (Carminéá és Rosendoé), mit akar vele Gabino.
-Gael értekezik Lucioval arról, hogy mennyire igazságtalannak leli Alfonsina viselkedését. Hirtelen megjelenik Damian, és õ sem ért egyet az anyjával, s közli, hogy itt akar dolgozni az üvegház építésén. Megdöbbennek, hogy mi keress itt Damian a feldolgozó helyett, ahol lennie kellene.
-Ingrid fenyegeti Gabinot továbbra is vérzõ szájjal, hogy megfizet mindenért. Sok mindent tud róla.
-Elisa szemrehányást tesz Palomanak: el sem tudja képzelni mit idézett azzal elõ, hogy elmondta az igazat Damiannak. De õ nem fog visszatérni Damianhoz akkor sem, és most Alfi bosszút áll az apján.
-Paolo Sabrinaval van az ivóban, és megcsókolja.
-Lucio elmondja Elisanak, hogy már Damian is az ültetvényén dolgozik. Elisa rögvest kimegy és közli, hogy nem akarja ott látni.
-Kenia és Carmina a Cenoténél. Kenia a szemébe vágja, hogy tudja, hogy õ volt Rosendo Arango szeretõje, és hogy vele akart elszökni a faluból. Carmina félelmetesebb fejet vág, mint valaha.
-Begona Augustoéknál vacsorázik. Épp arról beszél, hogy mennyire kegyetlen és érzéketlen nõ Alfonsina, amikor is Alfonsina megjelenik a vacsora közepette és megköszöni, hogy végre megtudta a barátnõje kendõzetlen véleményét. Begonaban meghûl a vér.
-Mivel a feldolgozónak nincsen jelenleg vezetõje, így Alfi Guidot kéri fel erre a posztra.
-Alfi Augusto háza elõtt ugyanott, ahol anno közölte vele, hogy Estefania és Rosendo szeretõk, ugyanott közli, hogy Carminanak és Edmundo Tovarnak is meg van a maga kis históriája
-Nagy kocsmai verekedés Edmundo és Augusto között.
-Ingrid azt javasolja Gabinonak, hogy tegyék tönkre, jutassák a csõdbe Alfi feldolgozóját, mégpedig egy csaláson keresztül. Megszerzik a sok pénzt, s az egészet pedig Guido nyakába varrják majd.
-Carmina finoman megmondja Horacionak, hogy hallgasson, fogja be a száját.
-Carmina felbõszülten ordít az ágyban, hogy hazugság, hazugság, én sosem voltam a szeretõje Rosendo Arangonak. Augusto pedig nem csak néz...
sorozatkedvelõ 2013 jan. 12. - 05:30:07
(159/1024)
Nagyon jó,hogy Paloma elmondta az igazat Damiannak.Alfi ,hogy felháborodott Paolo beszólásán. Braulio még mindig Lolitát szereti.Augusto-Carmina párost eddig sem szerettem,de most a nagy kibékülés....brrrrr.
Kenia és Augusto összeboronálása, a forgatókönyvíró"perverzitása".Ingrid a minta anya mindkét gyerekébõl hasznot húzna,de ennek nagy ára lesz számára-remélem.
8/10
suxel 2013 jan. 11. - 01:16:23 8/10
(158/1024)
Kenia most nagy bakit követett el. Lecuppantotta Damiant a sötétben. Úgy látszik nem tud különbséget tenni a feszes és a löttyedt bõr között. Ingridnek milyen jól jött a helyzet. Damian meg most már magyarázkodhat, de akinek többet kell, az Kenia. Szegény lányt sajnálom.
8/10
suxel 2013 jan. 10. - 19:32:57 8/10
(157/1024)
A mai résznek a második fele egészen jó lesz, az elsõ olyan semmilyen.

Azt tudtátok, hogy a sorozat Paoloja és Ingride férj és feleség a valóságban, van 2 gyerekük?? A sorozatban pedig alig akadt 1-2 közös jelenetük. Még az elején volt, amikor Ingrid a feldolgozóban dolgozott.
10/10
Milibindi 2013 jan. 10. - 19:27:26 10/10
(156/1024)
Persze ez igaz, ezért halt meg Blanca is mielõtt elmondhatta volna az igazságot, nyilván nem akarják Ramonával is ezt. Csak , ez olyan morbid õ ugya nem mondhat semmit mert gyónási titoktartás, most végre tisztára moshatná valaki annak a szerencsétlen asszonynak a nevét, jó érzésû ember szerintem inkább az igazságot kéne, hogy támogassa, tudom forgató könyv de valami "értelmesebb" dolgot is kitalálhattak volna, hogy miért hallgat továbbra is.
iriszke1 2013 jan. 10. - 19:17:01
(155/1024)
Drágám, - ha most leleplezõdik akkor hogyan kavarna még 100 részen keresztül. Nem érted még a telenovellák íróinak logikáját?
10/10
Milibindi 2013 jan. 10. - 19:11:19 10/10
(154/1024)
Jaaaaaaaaaaaaaaaaj ! Ne már! Inkább maradjon továbbra is igazságtalanul Estefania meg Elisa a falu ri...a, komolyan nem értem ez a Lupe atyát :S
8/10
suxel 2013 jan. 10. - 11:53:02 8/10
(153/1024)
Carminaról, csak nem lebeszéli a pap? --> Jujj, hogy tudod! :D :D

Estefania Bouvier: Ludwika Paleta
Nálunk 2 sorozatból ismerheted:
1, Maria (tudod, a Guberálós): Õ volt benne Tita, Mariaéknak (Thalia) az örökbefogadott lánya. Akkor még csak 17 éves volt.
2, Szeretõk és riválisok: Õ volt Jimena de la O. Olyasmi volt, mint ha a Sonadoras2 lenne, itt is volt 4 központi lány karakter, s õ volt az egyik belõle, a gazdag és elkényeztetett. Voltak neki is minden problémái a droggal is, de a végére helyre jött. Az édesapját a sorozatban Eric del Castillo játszotta (Bûnös vágyak: Lucio)

Ludwika Paleta egyébként európai gyökerekkel rendelkezik. Mégpedig lengyellel, Krakkóban is született. S az õ testvére pedig Dominika Paleta, akit már megannyi sorozatból ismerhetünk (Paula és Paulina, A betolakodó, Mindörökké szerelem, vagy éppen a Marichuy - A szerelem diadalából)
8/10
suxel 2013 jan. 10. - 11:42:41 8/10
(152/1024)
Már most unszimpi Chente? Mi lesz még késõbb?! Rohadék lesz, mint az apja, nagyon ráütött. Amikor majd kezdik húzni a storyt a 160 rész érdekében és cseppet panganak a fõhõsök majd, kicsit teret engednek a kölyöknek is. A jelenet tetszett, amikor Damian behívatta az irodába egy kis beszélgetésre, hogy felháborodott már, hogy nem lesz a személyi aszisztense. Na meg a suliba is vissza kell menni. Amúgy azt tudjátok, hogy õ alakította A végzet hatalmában Zepedanak a fiatalkori karakterét 2,5 epizódban, és minõ érdekesség úgy néz ki a Bûnös vágyakat követõen is egy új sorozatban Mexikóban (Oriana) is együtt fognak játszani ismét, és ott pedig testvéreket fognak alakítani. A két színészt összehozzák nagyon a különbözõ sorozatokba, s a kiskölyök Adriano Zendejas egyre nagyobb teret nyer az idõ elõrehaladtával. Én már gyerek, inkább kamaszszínészek közül már szeretem.
sorozatkedvelõ 2013 jan. 10. - 10:43:48
(151/1024)
A tegnapi részben Elisa végre határozott volt.Don Lucio jól sejti,hogy Alfi valami mást is kért Elisatól, ezt el is mondta Damiannak ,jajjjj,de unszimpi az a kölyök,akit Alfi spionnak használ.
iriszke1 2013 jan. 10. - 10:08:08 Előzmény suxel
(150/1024)
Sziasztok! A tegnapi rész tényleg nagyon érdekes volt, nekem is tetszett. Na kíváncsi leszek vajon miért nem fogja elmondani az öregasszony Augusztónak az igazságot Carminaról, csak nem lebeszéli a pap?
suxel...azt szeretném kérdezni tõled, hogy az Estefániat játszó színésznõnek mi a neve, és szerepel e valami más sorozatban. Sehol nem találok semmi infót róla. Te biztosan tudod. Köszönöm.
8/10
suxel 2013 jan. 09. - 20:48:20 8/10
(149/1024)
SPOILER!

Alfinak erõs a kötõdése Guidohoz, de a sors úgy hozza, hogy semmi sem lesz köztük, pedig lehetett volna. Az asszony bizalma majd erõsen megrendül a férfiban, meg neki igazából csak Rosendo volt.
A sorozatban semmi sem marad titokban, egyszer minden kiderül, ahogy Braulio is tudomást szerez, hogy neki csak mostohafia van. Sõt ha most járunk a 66-nál, akkor az már relatíve közel van, durván 1 hónap múlva ilyenkor.

A mai rész elég jó volt, ez már tetszett! :)
sorozatkedvelõ 2013 jan. 09. - 18:12:31
(148/1024)
Köszi!
Alfi akar valamit Guidótól? Lesz vele kapcsolata? Braulio megtudja,hogy Gabinó a "gyereke" apja?-Tudom,hogy Spoiler a kérdés,de ha teheted válaszolj,elég lesz válasznak igen,nem.
Most látom,hogy Begonából virágot/begóniát/csináltam.
8/10
suxel 2013 jan. 09. - 15:10:57 8/10
(147/1024)
A felettébb unalmas 65. rész gondolatjelekkel. Tömény töltelék mindenhol, ha végigfussuk: :S :S


-Valami olyasmi volt, hogy elment Damian lepihenni, s Flor meg elkísérte
-Ingrid betoppant Kenya. Kenia mondta Damiant várta, Ingrid tudja, hogy hazudik inkább Augustot
-Augusto felhozta a különélést Carminanak
-Begona meg az ura vacsoráztak, jól érezték magukat, mint a régi idõkben
-Gabino közli Ingriddel Alfi tudja, hogy itt van a faluban
-Gael beleunt a színjátékba
-Begonaék vacsorája nem sül el jól a nõ végett, az ura otthagyja
-Paloma rinyált a nagyanyjának, a szokásos Gael csak ELisat látja
-Gael hazaérkezik Paloma2, csak éppen õ a papnak rinyál
-Chente villog az elsõ fizetésével. A pénz anyunál landol, balhézik a gyerek
-Paloma megy Gaelért
-Chente megzavarja Alfit a szobájában, Gabinot védelmezi. Mától a kölyök Alfin a spiclije, informálnia kell Dam dolgairól
-Paloma meg Gael búgnak a templom elõtt, majd kézen fogva elmennek, pap látja a végét
-Enrique meglátogatja az apját, menjen haza miattuk, elõtte még mesél a rosszul elsült vacsoráról a doki
-Alfi Flor eszmecsere, Tona jön megint keresték Guidot telefonon. Alfi vágja csak Carmina lehetett
-Guido Carminaval a kocsmaszerûségben, Carmina nem vesztheti el az urát
-Lolita Horacio már a házasságot pedzegetik
- A részeges disznó inni akar (aki nem tudná Augusto), Elisa nem engedi
-Aug külön akar költözni, Elisa meg nem akar Carminval maradni. Megkérdezi Elisa Kenianak van-e köze hozzá
-Jön Kenia, aggódott Elisa miatt, de Eli meg kérdezi, miért veszekszik az apja meg a mostohája miatta
-Begona felébred a hírre, hogy hazatér a férje
-Augusto felhívja Keniat, ne is keresse, vége mindennek
-Jön Paolo Carminahoz, de õ elhajtja
-Kulturáltan esznek Tovaréknál
-Paolo úgy leissza magát, hogy a kocsmában is ébred
-Alfi kérdezi Guidot az elõzõ estérõl, majd vissza akar menni Mexikóba. Felelõsséget érez Paolo iránt, s neki is menni kell vele
-Damian megy az irodájába, Elisa már várja. Flor meg kint marad.
sorozatkedvelõ 2013 jan. 09. - 10:20:54 Előzmény suxel
(146/1024)
A tegnapi rész,ahogy elõre jelezted,unalmas volt.Florencia nem ment be Damian szobájába,de már nem tudom,mert untam és elkapcsoltam.
8/10
suxel 2013 jan. 08. - 22:13:42 8/10
(145/1024)
Az onlinesorozatokorgon néztem meg a 62-63. részt, feltöltötték már oda.

Augustot még nem láthattuk itthon eddig. Viszont Blanca Guerra (Alfonsinat) már igen: szerepelt a Villa Acapulcoban vagy A viperában is. Egy hozzánk el nem jutott sorozatban Alma de Hierro férj és feleséget játszottak, és a lányuk volt Angelique Boyer.
Bûnös szerelmet nem nézem, én belekezdtem, de nekem nem tetszik. Szerettem én nagyon anno a Második esélyt, de ez dettó olyan csak városiasabb. Ugyanaz az írója, aki a Második esélynek volt, közvetlenül utána készült érzõdik is, pedig a szereposztás nagyon jó ott is.
Amit jelenleg nézek: Bûnös vágyak érdekesebb részeket magyarul megnézve, Menekülés a szerelembe érdekesebb részeket magyarul megnézve. Mind a kettõt láttam eredetiben, de annyira nem tetszettek, hogy teljes egészében újból kövessem õket, mint anno a La fuerza del destinot. Megkövült szíveket akkor nézek, amikor nem alszok el reggelente, amúgy meg nagyon jól leírják a tartalmat, úgyhogy nem esek pánikba. Amit viszont magyarul is teljes egészében követek az a Szalamandra, meg jelenleg a Vérvörös Szerelem.

A mait (keddi részt) láttad? Te is uncsinak lelted, mint én? Mondjátok már azt el, most mikor Damian és Florencia elindultak a szoba felé, akkor ott benn le is feküdhettek, vagy semmi sem volt, csak elkísérte lepihenni a fiút, mert utána már feldolgozós jelenet van a rész végén.

Viszont a szerdai rész az jó! :) Vagyis az eleje, tutira!