8/10
Kiara13 2013 jan. 30. - 22:22:43 8/10 Előzmény suxel
(204/1024)
Szia Suxel!
Meg tudnád adni a progi nevét,amit az online letöltéshez használsz?
Elõre is köszönöm:)
sorozatkedvelõ 2013 jan. 29. - 16:19:57
(203/1024)
Köszönöm!
8/10
suxel 2013 jan. 29. - 15:54:20 8/10
(202/1024)
SPOILER

Most azok a részek jönnek, amikor majd mindenki hirtelen nagy igazmondó akar lenni. A héten elvileg véget érne a testvérség história: mint írtam, Carmina hirtelen bevallja, hogy meghamisította a tesztet. Viszont nem csak Carmina az, aki kavar a sorozatban nagyon is, hanem ott van Alfi is. Na majd õ gondoskodik arról, hogy ne legyenek boldogok még egy darabig, s nagy örömmel fogja tenni. Nem egyszerre fogják megtudni, hogy nem testvérek, s ebben lesz benne a fõ keze Alfinak. Aztán meg olyan fordulat jön, amire így szerintem senki se számít. Jók ezek a részek szerintem, nekem jobban tetszenek a múlt hetitõl, de ami izgalmas a jövõ heti igazán.
Boldogságot tekintve lesz még egy röpke idõszak, aztán bye-bye. Mégsem lehetnek végig együtt a fõhõsök.

SPOILER VÉGE!
sorozatkedvelõ 2013 jan. 29. - 14:32:13
(201/1024)
Carmina már idegesítõ számomra.Hány részen keresztül "szenvedtetik" Damiant és Elisat a forgatókönyvírók?
8/10
suxel 2013 jan. 27. - 13:39:22 8/10
(200/1024)
Na itt vagyok a többi résszel. Csak annyit mondok, akkor valami életlen, és nagyon tompa kést vegyél elõ!!! :S
Paleta lányok közül igen Dominika itthon ismertebb, ugyanis volt vagy 5 telenovella, amiben játszott, és vetítették azokat nálunk. De mg Dominika negatív szerepekben tündököl (kivéve: Mindörökké szerelem), Ludwikát a pozitív karakterek lelték meg. Neki tényleges fõszerepei is voltak, kétszer is. Ezt nem mondtam volna meg, de Dominika 6 évvel idõsebb Ludwikánál.
A +80 részért lesznek még csavarok. Én vallom azt, hogy most kezdik el a rétestésztát nyújtani, hogy Dam és Elisa azt hiszik, hogy testvérek. Furcsa kontraszt, hogy nekem pont a második fele, innentõl kezdve tetszett jobban, pedig érzõdhet a nyújtás rajta. De nekem akkor is jobban bejött, mint a többi. Lesznek érdekes dolgok. Amit leírtál, azt jól írtad. Tényleg beszél a javasasszony Augustóval, de utána jön a szó szerinti nagy durranás, ami végérvényesen megadja a sorozat 2. felvonásának a kezdetét. Én már félig-meddig fordulópontnak tartottam, hogy Carmina feltárja a nagy hazugságot, hogy Elisáék testvérek, de az igazi váltás 2 hét múlva kezdõdik el. Most tök jó izgi részek jönnek szerintem.
Felrakják ugye a sorozatot online a netre és én onnan szedem le videóletöltõ programmal.
Több, mint testõrt, nem nézem. Nekem nem jönnek be a testõrös storyk. 206 részes, tehát bõven van még helye ott is fordulatoknak. Amit az RTL2-tõl nézek az a Szalamandra, de azt nagyon szeretem, szerintem az a novella tök jó, még ha nézettségi bukta is volt a Telemundonál. Marichuynak az elsõ 3-át szerettem, 2. harmada tûrhetõ volt, viszont a megvakulástól nagyon nem tetszett, de azért végignéztem már ha nekifutottam.
Abszurd dolgok: nem tudom nézi-e valaki a Menekülés a szerelembe címû telenovellát közületek, na abban volt valami számomra abszurd, és ugyanazt beeszközölték ide is. A héten kiderül, és csak a fejem fogtam az egésztõl. Nagyon haragudtam ezért a szálért, hogy ilyen hiteltelenül lett kivitelezve. Ott történt valami, s 2-3 napra már jelentkezett is az eredmény.
sorozatkedvelõ 2013 jan. 27. - 12:30:29
(199/1024)
OFF.Spoiler Megvakulás: a szinházi kellék pisztolyba a vak töltény helyett éles lõszert tesz Estefánia,a jelenetben a színésznek rá kell lõnie M.-ra,talál kórház,rendõrség, vakság /kb.60 részen keresztül/,közben feltünik egy újabb gonosz Ana Julia,aki kihasználva M. vakságát ,mérgezi a lelkét,mindenáron el akarja választani Juan MIgueltõl,ami sikerül is......egy idõre spoiler vége Off.
sorozatkedvelõ 2013 jan. 27. - 02:19:31
(198/1024)
Köszönöm a részletes leírást és az elõzetest!
8/10
suxel 2013 jan. 27. - 00:19:19 8/10
(197/1024)
Heti elõzetes: SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER

-Alfi közli Gabinoval, hogy ki lesznek fizetve a szállítók. Majd õ gondoskodik a személyi számlájáról ezzel kapcsolatban.
-Damian felkeresi Alfit, hogy mennyi az esélye annak, hogy Elisa a testvére.
-Ramona a temetõben találkozik Augustoval, s közli vele, hogy semmiképp sem engedheti, hogy úgy menjenek el Elisaval a faluból, hogy az igazságot nem tudják
-Florencia megint szidja Elisa anyját. Kap megint a szöszi egy nagy pofont Elisatól. Majd „finoman” beleülteti Elisa egy székbe
-Paolo és Sabrina lefeküdtek egymással, Sabrina biztosan tudni akarja, hogy a férfi nem játszik vele
-Az atya megfenyegeti Carminat, hogy betelt a pohár, és most már tiszta vizet fog önteni a pohárba, hogy Augusto szeme végre felnyíljon, ki is a felesége, és mit tett
-Damian közli az anyjával, hogy elfogadja, hogy hazatérjen, hogy visszamenjen dolgozni, de csak egy feltétellel, hogy Elisa megkapja az örökségének a felét.
-Augusto felkeresi Gabinot, és közli, hogy eladja neki a földjeit.
-Alfi közli Damiannal, hogy nagy baj van az örökségével Guidonak köszönhetõen, a feldolgozó súlyos gondokkal küzd.
-Gael közli Elisaval, hogy bármire hajlandó érte, szakítani is Palomával
-Gabino informálja Alfit az Augustoval való üzletérõl. Alfi extra pénzt ajánl Gabinonak ezért a szolgálatáért, ha ténylegesen megtörténik az adásvétel.
-Augusto meg akarja akadályozni, hogy Elisa elhagyja a házát, de nem sikerül neki.
-Vicente rájön, hogy az egész csalásért Gabino és Paolo a felelõsek.
-Damian visszatér a birtokra.
-Paloma is értesül a dolgokról, hogy miért nem lehet együtt Damian és Elisa.
-Paloma közli Gaellal, hogyha nem értékeli azt, amit õ tud adni neki, akkor semmi értelme a kapcsolatuknak.
-Horacio megleli a repülõjegyeket, melyek Rosendo és Carmina nevére szólnak
-Carmina bevallja az igazat Augustónak, hogy meghamisíttatta a DNS-tesztet.
-Augusto elmegy Elisahoz, és kér tõle egy új esélyt, hogy végre jó apja lehessen a lányának
-Flor kérleli Damiant, hogyha egy szemernyi esély is van rá, akkor próbálják meg együtt, és megcsókolja a fiút.
iriszke1 2013 jan. 26. - 23:55:10 Előzmény suxel
(196/1024)
Sziasztok! Na végre tudok már írni én is.
suxel….ha TE nem lennél ki kéne találni – érted ugye?- : Alfi idegesen turkál a táskájában és elõveszi a napi Béres-csepp adagját. – Ez nagyon tetszett. Pont ilyesmire gondoltam én is szerintem sem szedhet semmit, mert színészkedik állandóan. Remélem ez a banya is elnyeri méltó büntetését. Csak azt ne mondd, hogy a végére megjavul - mert késembe dõlök.
Köszi a Paleta lányokról az infókat, olyan bályos anyukát csináltak belõle arra a pár részre, hogy tényleg nem ismertem fel benne a Dominika testvérét. Pedig valóban hasonlítanak így utólag. Nagy színésznõk mindketten, igaz a Dominikának jóval több szerepe van, legalább is itt nálunk többe láttam õt. Na visszatérve a mi mostani sorinkra, a 7.-i elõzetesben azt írják---
SPOILER---Ramona beszámol Augustonak mindazon részletrõl, amik arra engedik következtetni, hogy nem Estefania akart megszökni Rosendo Arangóval, hanem Carmina, és Estefania csak ezt akarta megakadályozni.-SPOILER VÉGE----Láss csodát az öreglány még él, nem nyírják ki. De mégis mi lesz nem fog neki hinni Augustó, csúcs csavarokat tudnak produkálni még + 80 részért. No azért várjuk az elõzetesedet, nagyon szeretem én is olvasni, mert olvastam ám mit írtok még ha nem is tudtam írni én is. suxel...te honnan töltöd le a Bûnös vágyakat?
Sorozatkedvelõ….köszönöm az infót a Maricsuiról, igen arra gondoltam. Még arra leszek kíváncsi hogyan vakul meg szegény pára, és a vége úgy 30 részt láttam, annyi elég is belõle. Már annyira fárasztó hülyeségek vannak némelyik soriban, hogy régen el nem tudtam volna képzelni, hogy félbehagyjak valamit de most már ott tartok a Több mint testõrrel . Olyan jó kis sorinak indult, de már észbontó. Annak sajnos nincs fóruma nem tudom senkivel megbeszélni, de már nem is fogom ha így folytatják. Na ennyi kitérõ. Bocsi.
Várjuk a fejleményeket a Bûnös vágyakban. Itt is van már néha abszurd dolog, de hol nincs?
Üdv
8/10
suxel 2013 jan. 26. - 21:41:39 8/10
(195/1024)
Na akkor vegyük fel a fonalat ott, ahol abbamaradt csütörtökön: rájöttem könnyebb nekem úgy leírni a történteket, ha le is töltöm. Így kedvemre tudok benne kattintgatni, és megállítani, kiemelni részleteket, mint online felületen, mert ott van amikor nem engedelmeskedik, na akkor essünk neki.

-Alfi megjelenik a papnál, és Damian nyit neki ajtót. Alfi nem érti, hogy járkálhat ki-be Damian Castanonéknál. Gael megadja neki a választ. Dam ezt szemtelenségnek találja. Alfi szerint ez teljességgel lehetetlen. Dam viszont megerõsíti Gaelt. Közben Gael elmegy, megkeresni Lupet. Alfi elõbb hal meg, mint hogy engedélyt adjon erre a frigyre. Damnak nem kell a beleegyezése, és ha kell, lemond az Arango névrõl is. Alfi elõadja a nagybeteget, hogy egyszer Damian még a sok izgalommal megöli, de Damian csak jó éjszakát kíván az anyjának és elmegy. Alfi idegesen turkál a táskájában és elõveszi a napi Béres-csepp adagját.
-Augusto osztozik Carminaval. Carmina nem akarja, hogy hátrahagyják, mint egy koszos kutyát. Augusto azonban nem hagyja magát megkopasztani Carminanak. Carminanak, hogy fáj, hogy elhagyják, s nem mellesleg egy vas nélkül. De Augusto - a szemét állat Carmina jellemzése alapján - sosem fogja elhagyni a falut. Carmina erre megesküszik. Augusto szerint semmit sem tehet.
-Gael a papnál. A pap kicsit depresszív állapotban. Nem megy a fogadásra Lolitáékhoz. A pap sajnálkozik, hogy a kezében volt a lehetõség, hogy eltántorítsa Dolorest a házasságtól, ezzel szemben eloszlatta a kételyeit róla. Gael nem érti a dolgot. Lupe magányra vágyik. Nem érdekli az sem, hogy itt van Alfi. Mentse ki elõtte Gael!
-Táncolnak a fogadáson. Lolita üldögél az asztalnál. Elisa megdícséri milyen szép. Lolita szerint nagyon gyönyörû volt a nap, sokkal jobb, mint amire vágyott. Holnap beszélni akar vele Elisa mindenképpen egy kényes ügyrõl, de most csak az ünnepséggel törõdjön Lolita.
-Gabino várja Alfit már a házában. Alfi szerint feleslegesen, mert õ csak egy mihaszna alak. Az a baj, hogy nem lelt semmit se, amivel tönkretehetné Augustót. Gabino szerint az az oka, hogy rengeteg problémát okozott Guido, amit intéznie kellett. Nem volt alapanyag, amivel járathatták volna a gépeket, s a gazdák meg nem akarnak szállítani, mert nincs pénz kifizetni. Buktak egy csomó pénzt. Rosendo irányítása alatt ilyen nem volt. Gabino és Rosendo megduplázta régebben a dolgokat, Guido meg csak veszteséget hozott. Alfi teljesen megdöbben.
-Beszélgetnek a fiatalok az asztalnál. Téma: Lupe nem jön el. Gael és Paloma mennek Loolitahoz elmondani. Dam meg elmondja Elinek, hogy találkozott Alfival. Dam táncra kéri Elisat, de Eli nemet mond. Inkább valami fontosról akar vele beszélni. Kéri, hogy menjenek csendesebb helyre.
-Alfi irodája, Guido lép be. Számonkéri Guido Gabinot, hogy mit keres ott. Alfi szerint nyugodjon meg, Gabino csak a munkáját végzi. Guido nem érti mi történik. Másnap menni akar tisztázni a bankba, de már Alfi onnan jön, s tudja, hogy Guido kérésére Alfi összes pénze útirányt váltott külföldnek. Guido nem akar hinni a fülének. Alfi magyarázatot követel, de ha nincs magyarázat, akkor a hatóság fog eljárni.
-Damian és Elisa a hálóban. Dam nem tartja helyesnek, hogy ott beszélgessenek. Megígérte Augustonak, hogy tiszteletben tartja a kérését. Eli szerint csak itt tudnak nyugodtan beszélni. Megkérdezi, mi a baj. Eli nekikezd, és elmondja, hogy Augusto csak húzta az idõt. Nem is gondolkodott a házasságukon, de megváltozott. Olyan ember, mint régen: szeretõ, figyelmes. És elmondja Aug javaslatát. Damian megkérezi hol van õ a képbõl? Eli azt mondja abban ne kételkedjen, hogy szereti, de értse meg a döntését. Esélyt akar adni a kapcsolatának az apjával. Dam megérti, mert õ is árvaként élt. Viszont Damian is mindent feladott érte, a feldolgozót, a birtokot, utolsó leheletéig harcolt. Eli meg nem képes erre. Hogy tehet ilyet vele? Eli csak megértésért könyörög. Eli a szavát adta, amit betart. El fog menni az apjával. Ezért most el kell búcsúzniuk. Dam nem érti meg, mert õ is a szavát adta. Ha Augusto nem hagyja, hogy vele legyen, akkor vállalja a következményeket is. Dam nem enegdi, hogy elmenjenek. Elinek Damiannal kell mennie majd, ha még nem is akar.
-Guidohoz vissza. Alfi követel. Guido a szavát adja, de a sok átutaláson ott van Guido neve. Ezt hogy magyarázza meg? Vallja be, hogy meglopta. Guido tényekkel akar bizonyítani, hogy mekkorát téved a nõ. Gabino szerint Alfit nem használhatják ki. Guido csak be akarja csapni. Gabinot is elzavarja Alfi.
-Paolo jön a zuhanyzóból. Guido nem érti mi történik. Paolo adja az ártatlant: Alfi hogy kételkedhet Guidoban? Guido megkérdi Paolot nem-e õ áll az egész mögött. Paolonak rosszul esik. hogy Guido azt hiszi, hogy képes lenne ilyesmire. Guido a segítségét kéri a testvérének. Guido szerint Gabino a felelõs. Paolo azt mondja, hogy gyanakodott rá, és számíthat is rá.
-Dam könyörög Elinek, hogy vele tartson és ne az apjával. Eli nemet mond. Ne kényszerítse döntésre. Dam szerint itt csak õ járhat rosszul. Eli továbbra is folytatja, hogy Augusto most feláldoz mindent a kapcsolatukért. Dam szerint õ is mindent feláldozott érte. Dam szerint Eli helyette mellette van. Csókolgatja a lányt. Megkérdi Damian, hogy Aug mikor akarja elvinni innen. Dam közli, hogy reggel itt lesz érte, és döntsön a lány, kivel megyen el. Dam nem mond le róla, harcolni fog érte. Dam beront Augustohoz, hogy becsapta. Augusto nem akar beszélni vele. Damian a fejére olvas, közben Aug borozik. Aug piszkosul játszott Dam szerint. Dam közli, hogy Aug nem hagyott más kiutat, minthogy úgy tegyen, mint Rosendo anno, és most õ fogja elvinni Elisat tõle. Augusto kiabál utána.
-Carmina Elisahoz: Te kis nyomorult, képmutató, szajha, te disznó, mit akarsz?... /Kiss Virág olyan hanglejtéssel megoldotta ezt a mondatot, hogy már vagy 10szer végighallgattam, csak úgy jön a szájából a mocsok - 5ös/ Elisa megparancsolja, hogy takarodjon ki a szobájából. Carmina fenyegetõzik, nem veheti el Augustot, az egyetlen jó dolgot az életébõl. Carmina folytatja, milyen kár, hogy Estefania nem vitte magával a kislányt anno, és bárcsak halt volna meg vele együtt. Elisa sír.
-Paolo megy Alfihoz. Alfi szerint közben akar járni Guidonak. Alfi nagyot csalódott. Kihasználta a bizalmát Guido, hogy ellopta az összes pénzét. Paolo rárak egy lapáttal. Ugyanilyen gondok voltak a fõvárosban. Guido elverte a pénzt és csõdbe ment a vállalatuk. Majdnem ment a börtönbe a csalás miatt. Ad címeket és telefonszámokat, hogy Alfi kérdezzen csak körbe. Alfi nem érti, miért mondja ezeket. Paolo már torkig van a testvérével, és nem engedi, hogy ezt most Alfival is véghezvigye. Paolo szerint Guido úgy akarta megoldani a problémát, hogy kiházasítja Flort. Majd pedig, amikor szétmentek Damiannal, Guido célpontja Alfi lett. Alfi szerint ez nem lehet. Paolo szerint testvére azt tervezte, hogy magába bolondítja Alfit majd megkéri a kezét.
-Gabino közli Ingriddel a híreket, és hogy Guido a bûnös, Ingrid aggódik, hogy Alfi tudja majd követni a pénz nyomát. Le akar lépni a faluból, de Gabino megtiltja, hogy bárki is hozzányúljon a pénzhez vagy elmenjen a faluból. A pénzhez évekig, hónapokig nem lehet hozzányúlni. Gabino szerint egy az életük Ingriddel, s lazítson a nõ. Inkább legyen boldog Ingrid. Ingrid inkább vesztesként érzi magát, mintsem gyõztesként.
-Kivirradt. Aug Elisanál. Az este beszélni akart a lánnyal. Eli elmondja beszélt Damiannal. Elköszönt a fiútól. Aug szerint Dam nem fog ölbe tett kézzel várni, de Eli nem gondolta meg magát. Aug köszönetet mondd, kér, hogy fejezze be a csomagolást. Lolita bejön. Közli vele is a költözést.
-Paloma megy Elihez elbúcsúzni. Ramona nem érti a dolgokat, kéri magyarázza el az unokája, hogy mi is van. Ramonanak nem tetszik a dolog. Ezt nem teheti meg Aug, míg nem ismeri az igazságot.
-Lolita bömböl, hogy eltitkolták elõle ezt az egészet. Eli nem akarta elrontani a boldogságát, de ezzel most ezt tette Lolita szerint. Nagyon fáj neki, hogy nem láthatja többé. Eli prédikál, hogy neki is fáj, de békében megy el, mert férjhez ment. Végre lesz Lolitanak családja. Hatalmas nagy síró party van.
-Dam csomagol. Mondja Gaelnek, hogy elviszi a faluból Elisat, még Augusto elõtt. Augustonak most jól kell céloznia és meg kell ölnie, ha meg akarja állítani. Belefut Dam a papba is, semmit se mond neki. Gael viszont igen.
-Eli elrakja az anyja fényképét is. Lolita sír továbbra is. Lolita kérdi, hogy kit akar becsapni. Mert látja rajta, hogy nem akar az apjával menni. Kérdezi mi van Damiannal. Lolita szerint nem ezt érdemli a fiú. Elmondja Elisa, hogy Dam megígérte, hogy érte fog jönni. Lolita szerint így is lesz, és Elisa is titkon ezért imádkozik. Eli sír, hogy csak békéban akar élni. Lolita õszinteséget kér. Válasszon, de Eli nem tud. Lolita Damiannak szurkol.
Alfi a tükör elõtt. Guido megy be hozzá, nem tudott aludni. Alfi követeli a pénzét. Guidonak fáj, hogy kételkedik benne. Jön az érzéseivel. Alfi nem érti. Guido közli, hogy beleszeretett az asszonyba.
-Augusto csomagol, Carmina esdekel, hogy vigye magával. Carmina csimpaszkodik bele. Inkább ölje meg, de ne hagyja el, mintegy kutyát. Augusto félrehajítja a feleségét. Carmina kapaszkodik a bõröndbe, aztán a földre rogyik.
-Guido kéri Alfit, hogy értse meg. Szerelmi vallomás. Alfi nem hagyja, hogy megcsókolja. Õ csak egy férfit szeretett s mást nem is fog. Alfi kéri, hogy menjen vele a nappaliba. Alfi idehívta a rendõröket. Flor meg van ijedve. Alfi kéri mondja meg hol a pénz. Alfi közli, hogy végighívogatta az ismerõseit Guidonak, akik szörnyû referenciákat adtak róla. Guido közli, hogy igen csalással vádolták ott is, de bizonyíték az nem létezik. Alfinak viszont van ellene, ami elég a börtönhöz.
-Tovar doki az ágyban. Megy hozzá Begó. Érdeklõdik miért kellett olyan hamar ott hagyni a partit. Begónak nem kellene vele foglalkozni, Begó szerint udvariatlanság volt. A doki hazudik.
-Guido szerint Alfinak nincsen bizonyítéke. Marunál ott vannak az iratok. Guido szerint hasonlít az aláírás, de nem engedélyezett ezek közül egyet sem. Valaki be akarja sározni, és az csak Gabino lehet. Jön Paolo, hogy szerinte is Gabino van mögötte. Mondja Gabino, hogy ez nem ér, mert Paolo ki sem állhatja. Braulio Gabino igaza mellett áll ki, mert Gabinonak nem engedélyezték beleszólni az ügyekbe Guido vezetése alatt. Florencia csak sír. Braulio közli bár nem jó a kapcsolatuk Gabinoval, de most mellé kell álljon. Flor könyörög Guidonak, hogyha tényleg õ tette, akkor csak adja vissza. Guido nem hiszi el, hogy õ is kételkedik benne. Guido szerint mindenki téved. És már kattan is a bilincs Guido kezén.
-Aug Eli készülõdnek az autóhoz. Betoppan Damian. Augusto számonkéri, mit keres ott. Dam közli, hogy õ viszi el Elisat. August szerint Dam sehova sem viheti. Dam választás elé állítja Elisat. Figyelmezteti Elisat, hogy csak úgy mehet el innen Augustoval, hogyha elõtte Aug megöli Damiant. Megindul Damian Elisa felé, Augusto behúz neki egyet a szeme alá. Damiant nem érdekli, hadd döntsön csak Elisa. Augustóból elõjön a vadember: Takarodj innen, vagy esküszöm, hogy megöllek. Damian szerint itt az alkalom tegye csak meg. Eli kinyögi, hogy nem mehet az apjával. Nem tud, nem akar lemondani Damianról. Augusto mondja, hogy nem lehet köztük semmi. Damian indokot követel. Carmina elõlép, s követeli Augustótól, hogy mondja el az igazat. Carmina pedig nem hallgat és feltárja a nagy hazugságot, hogy Elisa és Damian féltestvérek.
8/10
suxel 2013 jan. 26. - 18:13:42 8/10
(194/1024)
Na akkor nem sokára megnézem az adott epizódot, és még jövök egy jövõhétre szóló elõzetessel is.
sorozatkedvelõ 2013 jan. 26. - 17:49:53 Előzmény suxel
(193/1024)
Köszönöm! Amikor ráérsz egy rövid összefoglaló jó lesz.
8/10
suxel 2013 jan. 25. - 16:47:30 8/10 Előzmény sorozatkedvelõ
(192/1024)
9 hónap: el lehet játszani, hogy jön az unoka! :D :D Mennyire igazad van! :)
Olyan ördögi az a nõ, Carmina. És olyan átéléssel beszél a paphoz állandóan. Na most már cipelhet a pap magán még egy keresztet. Hallgatnia kellett arról, hogy Carmina volt az igazi ribi és nem a testvére. Ezt meg most, hogy mondja el Doloresnek közvetlen az esküvõ után, hogy ki is lett a férje.
Ha gondolod, holnap miután megnéztem a magyar részt és a lépés jól jön ki, akkor írok egy összefoglalót neked róla. Szívesebben írnék, holnap mint ma, mert a mai rész az nagyon jó szerintem, és ezt egy az egyben látni akarom magyarul is. Nekem meg nincs sorozat+-om.
v_zsuzsi 2013 jan. 25. - 14:12:19 Előzmény suxel
(191/1024)
Nem is gondoltam volna, hogy Florenciának nem lehet gyereke. Ezzel büntetik a múltkori hazugságáért. :D
sorozatkedvelõ 2013 jan. 25. - 09:26:52
(190/1024)
Florencia,gondolom ,feltalálja magát....,hisz nagyon sok az a 9 hónap,addig el lehet játszani,hogy jön az unoka.
Lupe bele is betegedett a Carmina által mondottakba.Lolitát sajnálom.
SPOILER-kérdés az unoka végül is Elisatól lesz?SPOILER vége
A mai részt sajnos nem tudom nézni,pedig egyre jobban érdekel,hogy az a zakkant Augusto mit fog csinálni.
Alfi egy kicsit megérdemelte,hogy kiürítsék a bankszámláját.
Paulo "remek" testvér.
8/10
suxel 2013 jan. 24. - 23:43:08 8/10
(189/1024)
Hogy lesz ebbõl gyerek Florenciának? Hisz gyereke nem lehet. Most mihez kezd? Elég kilátástalan a helyzete, fõleg így, hogy az apjára Gabinoék most szépen ráhúzzák a vizes lepedõt. Ez az a helyzet, amikor tényleg megsajnáltam a szöszit.
Carmina nekem fergeteges volt, amilyen élvezettel mesélte a papnak, hogy mit is tett Horacio. Kihez adta hozzá Lupe atya Lolitat. Ha belegondolunk jó hamar összeházasodott Lolita Horacioval.
Na de annyira nem volt érdekes ez a két esküvõs rész szerintem. Holnaptól azonban beindul a kavarás, még jobban mint eddig.
8/10
suxel 2013 jan. 22. - 11:03:37 8/10
(188/1024)
Gael ezzel a Gróf Úr, Képviselõ Úr szövegeivel mindig azt akarja érzékeltetni, hogy Damiant felsõbbrendûnek gondolja, nem maguk közül valónak. Megadatott neki minden, míg õk hárman egy másik réteg lennének. A csóri fiú sehogy nem akarja befogadni maguk közé a gazdag fiút, még ha az meg is tagadja magától, ami neki jár.
Õszintén szólva a szöveget meg sem figyeltem, míg nem írtad, hogy nem érted, hogy került oda a képviselõ szó. Ha jól értettem, akkor én Ex-Lic.-et hallottam az eredeti szövegben. A Lic. a Licenciado/Licenciadanak a rövidítése, ami vezetõt jelent, amikor pl valaminek a tulajdonosai vagyunk. Itt történetesen Damian a feldolgozóüzemnek a licenciadoja, a vezetõje, mert õ ül a vezetõi székben. Ex: azzal meg tisztában vagyunk: valami ami már nem érvényes. Tehát nyers fordításban ex-tulajdonos, ex-igazgató, ex-vezetõ van a szövegben. Itt képviselõ lett, mint az önkormányzatok esetében. :D :D
Nem, azért még nem tartunk a Las vias del amornál (A szerelem ösvényei), ahol Jorge Salinast Elizabeth Alvarez megerõszakolta. Alfi abba nem gondol bele, hogy gyereket összehozni nem mindig olyan egyszerû. Fõleg, ha nincs partner. Akkor most Flornak meg kellene keresni Damiant és valahogy elcsábítani, és jó gyorsan teherbe esni. Alfit most nagyon elszántnak láttam, ennyire szinte még sosem. Csak úgy forgatta a szemeit.
A belelõtt szót én is ilyen formában használom, mint te. Pl: céltábla.
sorozatkedvelõ 2013 jan. 22. - 09:09:16
(187/1024)
Azt én sem értettem,hogy miért szólítja képviselõ úrnak Gael Damiant, ezt is félre fordították? Alfi most nekem nagyon ellenszenves lett ezzel a gyerek projekttel,neki volt gyereke ,de a férjét ezzel nem tudta megtartani,meg a másik,hogy Damiant talán meg akarja erõszakoltatni Florenciaval?DDDDDD
Szegény Kenia,azért jobb sorsot érdemelt volna a forgatókönyvírótól.
A belelõtt,mint egy céltábla közepébe.......,sokkal inkább rálõtt...
8/10
suxel 2013 jan. 21. - 22:56:20 8/10
(186/1024)
Még a 73. részben, mint a nagy parasztok Gael és Damian. Amikor bemennek érdeklõdni az amulett végett a kórházba: a kalap ott van mindkettõnek a fején le nem vennék. Igaz, hogy Gael leveszi egy kicsit, de vissza is teszi.
Aztán mikor mennek zuhanyozni, és versengenek ki ér be hamarabb az a szöveg Gaelnél:
-Én vagyok a koszosabb!
-Büdös vagyok, mint egy ázott kutya!
-Ahogy Damiant megszólítja: Képviselõ úr, anno a 14. részben még Gróf úrnak szólította. :D :D

Azért néha szidom a magyar fordítást, de néha vicces és tök jó is tud lenni. :) :)
Az már megint más, hogy a 72. részben a kocsmai bunyó elveszítette nálam a hangulatot, amit átad. Vagy a 73. részben, ahol Carminat kifizeti Augusto. Carmina inkább keservesen kiabál, s nyöszörög, míg nekem az eredetiben inkább dühösen üvölt.
Alfonsina meg ahogy kifizette Begonat,és Augustoval való elbeszélgetése a kertben nagyon tetszett. Nagyszerû színésznõ, ezért örülnék, ha egyszer megismételnék a Villa Acapulco címû sorozatot, alig láttam belõle valamit. Ott õ volt a fõgonosz, de rendesen ilyen Carmina szinten, nemcsak egy elvakult és dühödt anya volt.

74. részben tetszett, ahogy Carmina sírdogált a fal mellett és bosszúra esküdött Augusto ellen.
És itt volt az, amikor megsajnáltam Florenciát is. Már a háta mögött akar hagyni mindent, nem kell neki Damian sem és ekkor jön Alfi egy zsarolással. Ha már Elisánál nem ért el semmit se, akkor most kínozzuk meg a szöszit! Ki a legfontosabb, hát ott is apuci. Nagyon apásak ezek a fiatal lányok, de végül is csak õ maradt meg nekik a szülõk közül, így teljességében érthetõ! Valószínûleg Kenianak is apakomplexusa lehetett, amikor Augusto megtetszett neki!

Amúgy sorozatkedvelõ itt egy bizonyíték, hogy Kenia holtteste elõ fog kerülni hamarosan, már a múltkor is be akartam szúrni, mikor rákérdeztél, csak akkor nem leltem meg a gépemen.
8/10
suxel 2013 jan. 21. - 20:08:12 8/10 Előzmény sorozatkedvelõ
(185/1024)
Szolgáltatásért ellenszolgáltatás jár. Carmina azt kapta, amit megérdemelt. :) A héten szívózik még vele Augusto egy cseppet. Lehet rajta élvezkedni, Carmina meg majd csütörtökön szórakozik megint a pappal. Kb Lupe azt fogja gondolni, minek veri õt az ÚR ezzel a nõvel.

Amúgy a magyar szövegalkotók szövegalkotásán mosolyogtam megint. 71. részbe elkezdi Alfi: Augusto belelõtt a fiamba. Lehet már csak szõrszálhasogatás, de inkább meglõtte a fiam, rálõtt a fiamra. Ez a belelõtt a fiamba, nekem olyan hülye hangzású.