8/10
suxel 2013 ápr. 01. - 01:02:23 8/10 Előzmény iriszke1
(664/1024)
pentek:ed nem hagyja meghalni gabinot, nem teheti
Paloma enrique: a babarol beszelnek, enr megcsokolja, gael akkor megy be
Carmina lolita: carmina megtudja a lovest
Gael boldogsagot kivan, palomaek boldognak mutatjakmagukat
Alfi horac: gabino megserult, horac nem tudja ki volt
Gaelek: gael nem hiszi, hogy p. szerelmes lenne. Gael mondja a lovest.
Eli a bortonben megnezi damt. Damnak eleg, ha eli boldog o nem szamit. Es elmondja mit miert tett korabban. Eli sir. Dam erdeklodik ingrol, gabirol. Majd keri felejtse el, de eli sir jobban, eli megragadja damt a racsoknal, de jon flor. Eli megy.
Gael-lolita, hol van eli. Gael nem feltekeny allitolag megbizik eliben. Jon ed ingridnek megint az idegei
Alfi, hogy van gabi? Alf elajul amikor megtudja dam lott. Horac is majdnem lebukik, mert ott van, de besurran egy oltozobe
Flor szerint valami fontosat szakitott felbe, dam temat akar valtani, de flor nem hany a szemere semmit. Dam szerint torolni kell mindent a borton miatt, flor azt hajtogatja minden megvaltozik,
Carmina a gabinos szexre gondol
Gael pap: a pap palomarol beszel, o meg mesel a talalkozasrol enriquevel meg pallal
Horac orvosnak oltozve gabinal, vegre megfizetett, amiert elvette tole lolitat. Lolita belep. Kerdez az orvos nem felel, eli jon, horac orvos elsurran
Pap imadkozik, gael belep, marminden megvaltozott, felnottek. A papot kinozza, hogy el kell mennie, s igy marad itt minden. Gael azt mondja, o boldoglesz, de a psp nem elegedett, szerinte nem. Palomat szajkozza neki. Gael beszel neki is gabinorol.
Loli elivel, hogy mit targyalt dammal. Loli is tajekoztatja mi volt alfival, ajulas.
Gael reszletezi a dolgokat, alfi ajulasat is a papnak.
Alfi mellett eli jelenik meg. Alfi nem akar tole semmit. Eli mondja volt a sitten a fianal, alfiszerint hasznot akar huzni, eli ott hagyja. alf visszahivja, s megtudja, hogy ing miatt lott dam. Nyugtalan miatta.
Gael pap ingrid. Ingrid aludhat a paplakon, de ing nem akar zavarni
Eli kedves alfival, de alfi szerint ketszinu, emlekezteti, hogy hazas a fia, s elkuldi. Ekkor jon flor, es lupe. Flor elvezi a korhazi agyon latni alfit
Carmiba gabinonal. Uti, veri, sir miatta.
Lucio elisa: elmeseli a lovest. lucio azt akarja, hogy megfizessen mindenert.
Hor a temetoben lampaval blanca sirjanal, beszel hozza
Ed meglatja carminat gabnal, mit keres ott. Veszekednek, carmina zarja, hogy ingrid pont olyan, mint ed, egymashoz valok.

Bocs, de hosszabban most nem megy, rem. Igy is jo
8/10
suxel 2013 ápr. 01. - 00:19:24 8/10
(663/1024)
20 gondolatban a kov hetrol tele roviditesekkel tehat spoiler spoiler spoiler


Gabino betegagyanal talalkoznak a villanak, alf, ingr, es carm. Kolcsonosen oltogatjak egymast.
Flor megjelenik enriquenel es szerinte ugyanazt a hibat fogja elkovetni, amit o tett, majd sirva elmegy.
Dam majdnem elmondja lucionak az igazat, de alf megerkezik kozli, hogy holnap kimehet a dutyibol, mert ingrid a javara vall es ovadekot fizetnek.
Damnal carmina jelenik meg, hogy figyelmeztesse, hogy ingrid nem az akinek latszik, de a latogatasanak aljas szandeka is van, hogy meggyotorje es ketelyeket ebresszen benne.
Dam elmondja a papnak, hogy ingrid lott, a pap kiakad, amiert magara vallalta
Alfi megjelenik stefi sirjanal bizonytalan a bunossegeben, s elisa ott eri, s koveteli mit keres ott
A pap szomoruan konyveli el, hogy gael megvaltozott, es mar nem az a fiu akive nevelni probalta
Carmina meggyotri gaelt is a ketelyeivel damian utan, hogy meg jobban egymasnak uszitsa a ket fiut
Begona is letamadja kemenyen gaelt, es sertegeti carmina utan, es orul, hogy alfi megszabaditotta gyerekkoraban tole damiant
Vicente egyfolytaban gabino miatt kesereg, braulio tamogatasa tovabbra sem erdekli
Gael feldulva megy damianhoz, s megparancsolja tunjon el elisa eletebol, s ugyanekkor kapja el egymas nyakat ingrid es carm is
Miutan ed szakit ingriddel, a no megleli az eldugott repjegyeket
Tona megint nekiall lolitanak, mikor meglatja vixentevel es brauval
Gabino megszokik es lecsap ingridre
Flor megleli dam amulettjet, dam kopogtat nala, de nem engedi be
Ingrid megtapasztalja mi a kovetkezmenye annak, ha valaki masnak vermet asat
Dam es elisa talalkoznak, s alig birnak magukkal, az olelkezest koveto csoknal, azonban damian eszbe kap, hogy nem kellene
Gabino elajul a dzsumbujban, s paloma leli meg, de gabino allandoan remediost latja benne
Paolo elmondja sabrinanak, hogy mit tervezett anno ellene flor a babajaval kapcsolatban, majd felhivja flort, es kozli idozitett neki egy kis eskuvoi ajandekot
Dam meglatja a csokolozo gaelt es elisat a paprikafoldeknel, majd otthon az anyjatol csaladi oroksegkent kapott pisztolyt nezegeti, flor furcsallja, s kozli, hogy az eskuvovel megvaltozik mindkettejuk elete, s ne hozzon ertw aldozatot, hogy mexikovarosba mennek, maradjanak a faluban
8/10
suxel 2013 márc. 31. - 22:05:18 8/10
(662/1024)
na ha este belelendulok az irasba meg lehet kapsz valami osszefoglalot, bar meg en is csak a 120-nal jarok, most annyira le leszek maradva, hogy eredetiben kell neznem egeszben a lemaradasokat.
8/10
suxel 2013 márc. 31. - 21:57:51 8/10
(661/1024)
csak, hogy tevedes ne essek, a karakterek nem azonosak a kepek sorrendjevel.
1, Elisa/Julia Boyer/Castro
2, Damian/Pablo Zepeda/Soler (jobb/bal)
3, Gael/Juan Tacher/Gattorno (bal/jobb)
10/10
kazsagx 2013 márc. 31. - 21:54:56 10/10
(660/1024)
A Sorozat+-nál nem téma az ünnep,így ezért lesz! :) (Amit nem is bánok ...:D)
10/10
kazsagx 2013 márc. 31. - 21:16:20 10/10
(659/1024)
Ez volt a film elõdje,de fura! :D
iriszke1 2013 márc. 31. - 19:46:02
(658/1024)
Sziasztok! Kellemes Húsvétot Kívánok én is mindenkinek!
Hazajöttünk, és még csak a 120. részig van fent a online sorin, nem tudom így megnézni még a pénteki részt.

Lesz holnap este is 1-én a következõ rész és a tartalma itt lent található suxel. Már ami itt a porton van.

"""""""""""""""SPOILER"""""""""""""""
Lupe atya megengedi, hogy Ingrid is a parókián aludjon. Az asszony mindent elkövet, hogy közel férkõzzön fiához, mert rajta keresztül szeretné megszerezni az Arango vagyon felét. Elisa arra kéri Don Luciót, hogy mindent kövessen el, hogy Damiam kikerüljön a börtönbõl. Carmina tombol a dühtõl, amint megtudja, hogy Ingrid és Gabino házasok, így mindent Ingrid örököl.
""""""""""""""SPOILER VÉGE""""""""""""""""
8/10
suxel 2013 márc. 31. - 11:16:33 8/10
(657/1024)
kellemes unnepeket kivanok en is. A lanyoknak meg sok locsolot kivanok akar meg slaggal is. :D :D
Na meg mit akarok husvethetfon lesz a sorozat vagy, nem? Csak mert lehet irok megint spoilereket ejjel igy is, es nem tom 4 vagy 5 resz lesz.
sorozatkedvelõ 2013 márc. 31. - 10:32:44
(656/1024)
Kellemes Ünnepeket!
10/10
kazsagx 2013 márc. 30. - 20:48:25 10/10
(655/1024)
Oksa! Ráér,de köszi szépen! :) Pihenj nyugodtan, jah és kellemes ünnepeket is! :D(Alfiét én bírtam az elejétõl,most meg már megszoktam mindegyiket,itt még tûrhetõ is a szinkron!)
8/10
suxel 2013 márc. 30. - 20:22:35 8/10
(654/1024)
ugye? De a timie sem rossz, lehetet volna sokkal rosszabb is, mint az alfie. Ot megszoktam, de elfogadni nem tudom mai napig. Egyebkent ingrid az eredetiben is erosen rikacsol,ebben mindenkepp hasonlit a szinkronra, ha majd normalis netem lesz akkor keresek nekedegy hisztis jelenetet es megtapasztalod, hogy eredetiben is kisse fulsertoen hat. Persze ha nem felejtem el.
10/10
kazsagx 2013 márc. 30. - 20:03:34 10/10
(653/1024)
Valóban,meghallgattam és tényleg jobban hasonlít az Annáéra,mint a Timiére, de jól van így,már megszoktam. :) Már Alfi koppanását is várom,mikor rájön,hogy "hosszú éveken" át nem a megfelelõ embert gyûlölte! :D
8/10
suxel 2013 márc. 30. - 15:52:32 8/10 Előzmény kazsagx
(652/1024)
gondolom elisa abbol indult ki, hogy gaelbol is mekkora indulatokat valtott ki gabino, o is a puskat kerte, s damian sincs a legjobb viszonyban gabinoval, igy eldurranhatott az agya, mert eleg heves vermersekletu nehanapjan o is.
Damian hirtelen szohoz sem tudott jutni, de az fix, hogy en is pofaztam volna, hogy hee... Amugy meg onvedelem eseten ingrid felfuggesztettel meguszhatta volna, mert az utesnyomok lathatok, de ugye o tart a csalas, es a gyilkossag vegett a rendorsegtol.
Tovar alapjaban veve rendes a botlasai mellett. Szerintem nem kell tartani tole.
Ingrid eredeti hangja, hat nem tudom melyik a jobb, talan a magyar fiatalosabb hozza. En megmondom kihez hasonlit szerintem a hangja: gotz annaera. Ot telenovellak kozul lehetett hallani: sarokba szoritva fedora, konnyek kiralynoje julieta, vad sziv az egyik aracely, azt hiszem a gonosz voros aimee. Nem tudok linkelni most, de ha youtuben beirod isabell(a) camil, akkor biztos talalsz interjut, ahol hallod beszelni, s hallhatod majd. Amugy sagi timea sem volt rossz valasztas neki, van parhuzam a rikcsolasok kozott, csak kicsit nekem gotz annasabb az eredeti hangja.
8/10
suxel 2013 márc. 30. - 15:26:46 8/10 Előzmény sorozatkedvelõ
(651/1024)
nem kell mar sokaig hallgatnod a rikacsolasat, ezt bizton igerhetem neked, csak kovesd a heti esemenyeket.
Flor:mar egyertelmu a valtozas, negativ karakterbol pozitivva lett, s szerencsere nem minden indok nelkul, az apja halalaval magyaraztak, es a bosszujat kesziti elo alfi ellen, de ehhez az kellene, hogy a kivitelezesig ne bukjon le, ezt kerte ramonatol is, hogy ne buktassa le. Nagy csattanora lehet majd szamitani
sorozatkedvelõ 2013 márc. 30. - 10:04:31
(650/1024)
Ingridtõl már rosszul vagyok,annyira idegesít,hogy elkapcsolok ,ha hozzákezd a rikácsoláshoz.
Flor mire készül,hogy ilyen megengedõ magatartást tanúsít mindenkivel szemben,kivétel Alfi.
10/10
kazsagx 2013 márc. 29. - 02:28:44 10/10
(649/1024)
Tenyleg a jot latta Ingridben,jo erzesü ember Damian,de en akkor sem tudnam elkepzelni rola,hogy erre kepes lett volna.
Ertem,hogy a sztori igy volt megirva,de furcsaltam,hogy Elisa nem ketelkedett ebben a lepuffantasban egy picit sem.
Damiannal meg azt is furcsaltam,hogy a születendö gyermeket nem is emlitette vagy nem is gondolt ra abban a pillanatban,csak az esküvöt emlitette,hogy nekik is akkor lesz,amikor Gaeleknek,a baba miatt se kellett volna bevallalnia. (nijcs gyerek tudom,de ha az ö szemszögebõl nezem a dolgokat)
Remelem Tovar nem teszi meg azt amire most utolag Ingrid kerte,mert nem csak mint emberben,hanem mint orvosban is nagyon csalodnek!
Nem tudom hogy mi jöhet meg,amit emlitettel,hogy meg mit fog tenni,de remelem a vegen meltoan fog bünhödni es koppan egyet!
Azt remelem,hogy Damian majd veszi a lapot,hogy ki is ez az Ingrid valojaban.


Amugy a szinesznö nagyon jol alakitja ezt az örült szerepet,de a szinkronja mar nemelyik rikacsolasnal tenyleg sok volt picit,gondolom eredetiben jobb. Milyen az eredeti hangja egyebkent? :)
10/10
kazsagx 2013 márc. 29. - 00:13:38 10/10
(648/1024)
Nem nyugtattal meg,ezek szerint marad a KisGabino.... Hajajj! :D
Jo pihenest neked! :)
8/10
suxel 2013 márc. 29. - 00:01:52 8/10
(647/1024)
Rosszul érzed: SPOILER SPOILER olyasvalaki fogja elmondani a titkot a fiúknak, akire szerintem senki sem számít SPOILER VÉGE, SPOILER VÉGE!
Most Damian került rács mögé, anno Augusto meg Horacio volt ebben a cellában. :D Egyébként DZ az itthon vetített sorozataiban még nem is játszott rács mögött.
Megyek én is szünetre, úgyhogy pápá, majd azért néha bejelentkezek, de a SPÍLEREK :D :D szerintem elmaradnak vagy nem tudom, de annyit nincs kedvem telefonon írosgatni. :)
8/10
suxel 2013 márc. 28. - 23:56:36 8/10
(646/1024)
Damian csak a jót látja Ingridben még, de talán most már rájön, hogy micsoda egy kígyó az a nõ!
Elisa nem tudott ellenállni a helyzet megmutatta az igazi érzelmeit, na majd holnap is ki fogja nyilvánítani. :)
Annyit mondok Vicente Gabino kölke és egyelõre az is marad. :S :S
8/10
suxel 2013 márc. 28. - 23:53:04 8/10
(645/1024)
Na majd ha odaérünk, elhozom az eredeti verziót az igazságról, és össze lehet hasonlítani majd a kettõt. :D :D