10/10
Milibindi 2013 márc. 20. - 19:15:26 10/10
(564/1024)
Végre feltöltötték a részeket elkezdtem nézni , már a 102- nél tartok- Tudtommal két hetes terhesség nem látszik az ultrahangon. Ramona jópofa volt ahogy szivatta Begonát
10/10
Milibindi 2013 márc. 20. - 19:12:04 10/10
(563/1024)
Elovastam az elõzeteseket és
SPOILER
Igen:D
8/10
suxel 2013 márc. 20. - 11:28:11 8/10
(562/1024)
Flornak most már nincs akadálya, így valamit eszközölni kell, hogy ne éljen egy boldogtalan házasságban és ha valamit meg akar torolni Alfin, akkor annak eljött az ideje. Az túl egyszerû lenne, ha kikapná a párnát és közölné, hogy nesze, itt az unokád. :D :D
Gael könnyen elcsábult Palomának, hát szép kislány, ne is tagadjuk. :D
8/10
suxel 2013 márc. 20. - 11:15:16 8/10
(561/1024)
Nekem is tegnap esett le ez a dolog, hogy Gael és Paloma mit csináltak. :D :D Vagyis csak Gaelen szörnyülködtem, mert Paloma nem volt elkötelezett.

Amúgy ezt most kajak nem értem: Elisa elfogadja Gael pénzét, a megtakarítását (113. rész), majd neki is visszaadja késõbb, ha beindul az üzem, akkor a Damianét ilyen feltétellel miért nem fogadhatta el?
sorozatkedvelõ 2013 márc. 20. - 10:56:17
(560/1024)
Jó,hogy írtátok,észre sem vettem Gael változását.D "El voltam szörnyedve",hogy Gael a boldog võlegény esküvõ elõtt Palomával hancúrozik..hahaha,már csak az hiányzik ,hogy ott is kopogtasson a gólya.
Az Arango fiúk apuci vérmérsékletét örökölték,Gael "duplán fertõzött" anyuka is jó firma.
10/10
kazsagx 2013 márc. 19. - 23:24:37 10/10
(559/1024)
Igen, ismét Alejandro Avila volt a doki!
Ma már én is megsajnáltam Flort, azért veszített Õ rendesen eddig... Az apját,Paolót(jó õ magának kereste a bajt),a szerelmet sem találja,vagy inkább nem lehet azzal aki boldoggá tenné,és igen Alfi zsarolta.
Lassan egy párt fog alakulni Gabino ellenen. :D
Furcsa lett az arca Gaelnek,szõrzettel talán még jobban nézett ki :D Gondolom majd a végén vágnak a hajából :)
Amúgy szerintem se fair viselkedés amit csinál, egyrészt Palomát illetõen sem,másrészt õ vergõdik Damiannal mindig. Szerintem azért is volt ez,mert csak elsõk voltak egymásnak és Elisa mindig is egy kósza álom maradt Gaelnek,meg szerintem már megszokássá vált ez az " õrülten szeretlek Elisa" dolog! :) Amúgy számomra kezd érdekessé válni Flor,mint "jelenség"...kíváncsi leszek,hogy "szadizza-e"majd Alfit és hogyan?! :D
8/10
suxel 2013 márc. 19. - 23:09:02 8/10 Előzmény kazsagx
(558/1024)
Megint Alejandro Avila volt a doki egyébként, aki megvizsgálta? De még egy kérdés, honnan van Flornak pénzelnie a dokit? Innentõl kezdve én szimpatizálok Florral, lehet nem értitek, de én tudom miért mondom. Már megsajnáltam Alfi zsarolásánál is. :)
Horacio valószínûleg keverte a festést a kéménysepréssel is, mert nagyon mázgás volt, csak úgy sütött róla a feketeség. Láthatja Alfi, hogy annyira nem veszélyes rá nézve a pali, inkább a közös ellenségükre Gabinora, mert dúl benne a bosszúvágy. Ketten talán könnyebb lesz. :D
Gael nagyon rögeszmés lett, ezt el kell ismerni. Néha megijeszt már annyira, és igen ez volt a nagy változás, leborotválták a szakállát, de még csiszolódik a végeig. Mindenesetre nagyon furcsa a fiú így minden arcszõrzet nélkül. Ugyanakkor a hajából is lehetett volna lecsípni. Na de hátha alakul még. :) Azért Damian, amikor lefeküdt Florenciával akkor tette, amikor nem voltak Elisával együtt, Gael meg a jegyessége alatt, hát ez nem szép. Oh, ha ez kiderül és borul a bili. :D :D
10/10
kazsagx 2013 márc. 19. - 21:59:46 10/10
(557/1024)
Egy ultrahang vizsgálatnál alap,hogy fel kell húzni a ruhát,de gondolom ott volt valahol a zsinór vagy nem tudom! :D
Horacio fizimiskájáról az jutott eszembe,hogy most jött meg egy festõ-mázoló tanfolyamról... :D
Már kezdem azt hinni,hogy igazából nem is szereti Gael Elisat,csak már az évek alatt a rögeszméjévé vált a csajszi.A ruhás dologgal egyetértek,de a templomba menve,megint az a csizma meg viselet,hát... Ha ez akar lenni a változás Gaelnél,akkor számomra nem lett vonzóbb. :D
8/10
suxel 2013 márc. 19. - 21:00:27 8/10
(556/1024)
Vegaval az a bajom, hogy olyan kis sápadt arcú a kölyök, nem látok benne túl sok színt. A Candyben is jobban csíptem a Beto nevû kölyköt.
Nem tudom, hogy zajlik egy terheség, de ahhoz nem kellene a hason felhúzni a pólót, a köpenyt? Vagy bedugták alá?
Horacio jó piszkos volt.
Én ezzel nem voltam tisztába, hogy az 5 hónap alatt Gael még egyszer lefeküdt Palomával. Szép! :S :S
De végre megnyitották a feldolgozót Elisanak, és végre dolgozik. :) És megint normális ruha volt rajta! :)
10/10
kazsagx 2013 márc. 19. - 20:53:38 10/10
(555/1024)
Igen,Vega kicsit fura volt,fõleg ha a kislányhoz meg a másik kisfiúhoz hasonlítjuk,de idõvel talán jó kis színész lesz belõle is, viszont külsõre rendesen hasonlított a "nagy Damianra"! :)
Flor kicsit kibukott,valahol meg is értem... és most jön az ki,hogy mennyire boldogtalan! Alfi vissza kapja a "pofonokat" az élettõl.
Betojok ezen a "bekapcsolom a ketyerét és már is van szívhang a babának,látható a monitoron" mekkora már! :D Horacio felbukkanása tetszett,Alfi a végére már tök higgadt maradt.:D Ramonat nagyon csipázom,ahogy osztja Gabinot! :D
Naaaa,ennyit a "nagy szerelemrõl",itt is erõsebb volt a vágy Gaelnél. :D
8/10
suxel 2013 márc. 19. - 20:00:24 8/10
(554/1024)
Akit én annyira nem csíptem az Robin Vega karaktere, az a gyerekszínész nekem nem tetszik . (kis Damian)
10/10
kazsagx 2013 márc. 19. - 15:26:11 10/10
(553/1024)
Én is a Végzet hatalmában figyeltem fel rá! A kis Csaj is édes volt a Bûnös vágyak elején, kis elragadó. :)
8/10
suxel 2013 márc. 19. - 12:45:33 8/10
(552/1024)
Egybõl rá fogsz jönni, csak végig kell nézni és hallgatni a jelentsort, nyíltan ki lesz mondva minden. Tényleg abból fakadt, hogy nem néztem meg akkor tüzetesen a részt.
A kis Gael megformálója: Diego Velazquez egy cukipofa és vicces kölök, én nagyon szeretem a gyerekszínészek közül, és milyen szépen bánik a könnyekkel, de ezt már A végzet hatalmánál is tapasztaltam, és lendületes. Belõle még lesz valaki higgyétek el. :)
10/10
kazsagx 2013 márc. 19. - 12:36:46 10/10
(551/1024)
Na-na! Majd akkor figyelmesebb leszek,kíváncsi vagyok,hogy ráfogok-e jönni... :)
Igen, heves vérmérsékletû Gael ezt tudom,de nem bírom mostanában,remélem ez változni fog, a kisfiút imádtam aki alakította, nagyon tehetséges volt az a kis fickó. :)
8/10
suxel 2013 márc. 19. - 12:23:23 8/10
(550/1024)
Gyorsan áttekertem a mai részt (115 spanyol nyelven), és érdekes dolog fog belõle kiderülni a vége felé! Láttam ezt a jelenetet már többször, is de csak tekertem benne, nem hallgattam meg és rájöttem én teljesen félreértelmeztem valamit ebbõl kifolyólag, na majd tisztázom ha eljött az ideje. :) Ledöbbentett! :D :D A nagy szent ember! :D :D
8/10
suxel 2013 márc. 19. - 02:42:30 8/10
(549/1024)
Gabino úgy érzi õ a kiskirály, a markában van mindenki, még a szenyóra is. :) Örök optimista a pasas, és nagyon bírom benne, nem görcsöl semmin. :) Nem Ingridnek rendezte be azt a rezidenciát. Hahahaha! Ingridnek amúgy a nagy pénzéhsége lesz a veszte, nemhogy menekülne elfelé, hogy Guidot megölte, s ne legyen nyoma, õ neki még kellene a fia öröksége, de egy pofátlan szuka. Amúgy simán el tudná csavarni egy gazdag pasasnak a fejét a stílusával, és akkor vígan élne. Amúgy undorító, ahogy a fiából akar pénzt csinálni.
Nem tudom, hogy Alfi kezdett volna-e Guidoval, nekem tûnik annyira karót nyeltnek, hogy akármit is érezzen, inkább az ellen tegyen. :S Azt azonban elismerem, hogy érzõdött, de Guido a halála elõtt még csalódott benne egy hatalmasat, amikor lecsukatta.
Hirtelen nem is értettem, hogy mire gondolsz, de most már értem, a templom elõtti Gael-Damian jelenet. Hát várhatott volna még az egésszel, hiszen Damian szerette és tisztelte Guidot. Lesznek még ilyen pillanatok a sorozatban, Gael nagyon heves vérmérsékletû.
10/10
kazsagx 2013 márc. 19. - 01:34:42 10/10
(548/1024)
Igen,ezek nekem is.
Csipem Gabino elszantsagat mostanaban,osztja a nepet rendesen!
Mondjuk,cseppet letört a szarva,hogy Ingrid nem tiplizik elfele, es hat,nem öt szeretné az "Eröd asszonyanak"... :)
Alfinak tetszett Guido nagyon is szerintem,csak jatszotta a tisztesseges özvegyet,meg tulsagosan felt egy uj csalodastol.
A vonzalom, mar Guido elsö felbukkanasakor erzödött. :)
Gael ma is irritalt. :D
8/10
suxel 2013 márc. 19. - 00:23:27 8/10
(547/1024)
Úgy bírtam, amikor Lolita felemelte Carminara a villát, hogy megdöfi vele, Carmina még hátralépett. :D :D
Tetszett még a Gabino-Damian irodajelenet is: Gabino olyan szépen tudta mondani: Habla con tu mami.... :D :D
Alfi egy cseppet megtört Guido halála miatt.
10/10
kazsagx 2013 márc. 18. - 23:44:34 10/10 Előzmény suxel
(546/1024)
Lehet van egy garazs a kunyho alatt! :D
De jok a megfigyeleseid. Fura feje volt Lolitanak,csak neztem. :)
Carminat is birom,minden alkalmat megragad,hogy kötekedjen Elisaekkal. :)
8/10
suxel 2013 márc. 18. - 20:06:50 8/10
(545/1024)
Lolita és a villa!!! LOL! :D :D :D!!!!!