10/10
Milibindi 2013 márc. 05. - 23:02:13 10/10 Előzmény suxel
(444/1024)
Mikor közelrõl mutatják, nagyon látszik , hogy rúzsozva van a szája.A Végzet hatalmánál pl. egyszer vagy kétszer megfeledkeztek róla , akkor látszódott is a heg.
8/10
suxel 2013 márc. 05. - 20:09:51 8/10
(443/1024)
Ilyet még észre sem vettem, hogy erõsen van rúzsozva a szája, de hát nem értek az ilyenekhez! :D :D
10/10
Milibindi 2013 márc. 05. - 17:59:30 10/10 Előzmény kazsagx
(442/1024)
Nekem szakállal nem jön be David, szerintem szakáll nélkül helyes pasi ,nagyon is :) Így tetszik a csávó, de szakállal abszolút nem. A régi arca azért helyesebb volt ( Accoralada- Sarokba szorítva), nyilván a sérülés miatt is visel szakállt, meg a sorikban amiatt van férfi létére erõsen rúzsozva a szája, hogy ne látszódjon a heg.
8/10
suxel 2013 márc. 04. - 23:50:03 8/10
(441/1024)
Fáj a fülem ettõl a sok La quintatól.
Horacio --> Lolita (103.rész): te és Elisa jobban teszitek ha el jösztök la quintából. Nem igaz, hogy egy értelmiségi nem került oda és nem ébredt rá, hogy a házra aszociálnak vele.
8/10
suxel 2013 márc. 04. - 23:17:52 8/10
(440/1024)
Ha jól sejtem, itt éppenséggel a bulímiára gondolsz! Olyan vicces az a nõ!
Miért is sajnáltad meg Florenciát, arról nekem hirtelen semmi sem rémlik, hogy valamiért meg kellett volna! :) Megint Alfi szemétkedett?
Egyébként pont Bûnös vágyakat "nézek" visszafelé, már csak a 103 maradt. :D :D
10/10
kazsagx 2013 márc. 04. - 23:04:58 10/10 Előzmény suxel
(439/1024)
Begona, és az Õ híres megérzései... :) Flort még rendesen megsajnáltam ma.
8/10
suxel 2013 márc. 04. - 15:55:39 8/10
(438/1024)
********************SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER***************************


HÉTFÕI Rész: ajánló: http://tvolucion.esmas.com/entretenimiento/noticias/avances/177048/avance-abismo-pasion-capitulo-104/#
-Nem is tudtad, hogy a barátnõd meg akar házasodni?
-Kivel fog Elisa megházasodni?
-El fogja rabolni élete szerelmét, Gaelt!
-Te szerelmes vagy Alfonsinába?
-Amit Alfonsina iránt éreztem az már elmúlt.
-Nem tudom, hogy hogy fogod megcsinálni, de meg kell gyõznöd a fiamat, hogy ezt a marhaságot verje ki a fejébõl. Ti nem mehetek el innen, nem foszthattok meg az unokámtól. Nekem is jogom van látni, ahogy felnõ, beleértve a nevelését is.
-Önnek, kiadták, hogy el kell menni innen (??), de én és a feleségem is elmegyünk ebbõl a faluból és abba a faluba megyünk majd, ahová magát küldik.
-Komolyan mondtad ezt nekem? (????)
-Igen, bácsikám.
-Sabrina, neked már megint hányingered van?...Ajj, Istenem, nagyon remélem, hogy ez nem az, amire gondolok!
10/10
kazsagx 2013 márc. 04. - 00:24:40 10/10
(437/1024)
Nekem jobban bejön David Zepeda,mondjuk A csabitas földjen cimü filmben helyesebb ,ferfiasabb a szakal jobban all neki... monduk Mark T. se csunya,de ez a filmbeli haj szerkezet... :)
8/10
suxel 2013 márc. 03. - 23:48:01 8/10
(436/1024)
Ez egy olyan esemény ez az erõdítményes, amit annyira nem figyeltem meg. Kb. az amulettekhez tudnám kötni, mert azokat sem bírtam nyomon követni hogyan vándoroltak a történet során. :D :D
Gaél gyereknek hamarosan megváltoztatják a külsejét. :) Majd akkor kérek véleményt, hogy melyik Gael jön be neked jobban. Gael1 vagy Gael2. :D :D

És a várva várt elõzetes. :D :D :D

*****************************SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER**********************************************
A héten ilyen alcímeket adtak a részeknek:
Hétfõ: Tönkrement barátság
Kedd: Damian igyekszik Elisan segíteni
Szerda: Csalódás
Csütörtök: Ingrid képes megvádolni Gabinot
Péntek: Paolo kiszáll Florencia tervébõl

-Damian megtudja Don Luciotól Elisa hogyan járt a csekkel, rögvest megoldást ajánl rá.
-Paloma felkeresi Elisat, de Carmina fogadja, aki nem rest közölni, hogy Elisa és Gael házasságra készülnek, és akit a legjobb barátnõjének tart épp most rabolta el élete férfiját.
-Sabrina rosszul lesz Begona elõtt, aki ezután leülteti a lányát, hogy mint két nõ beszélgessenek egymással. Sabrina halálra van rémülve, hogy az anyja rájött biztosan a terhességére.
-Alfonsina figyelmezteti Florenciát, hogy rá kell vennie Damiant, hogy a faluban maradjanak, neki joga van az unokájához. Damian ekkor közli az atyával, hogy akárhová helyezik át, oda fogják követni Florenciával együtt.
-Don Lucio, Elisa és Gael aláírásokat akarnak gyûjteni az atya végett, de Lupe atya közli, hogy erre nincs semmi szükség, ugyanis õ eleget fog tenni a püspök kérésének.
-Damian üzletelni kezd az anyjával Elisa érdekében, de ezért Alfonsina két nagyon fontos dolgot is kér cserébe tõle, melynek végén Damiannak be kell látnia, hogy ismét a nagyságos asszony nyert vele szemben.
-Gael a pap elé áll, hogy adja õket össze Elisaval. Lupe atya azonban besokall és szentségtörést kiált, mert már nem bírja látni, amit a fiatalok csinálnak. (hatalmas jelenet, ezt sose lesznek képesek szájmozgást tartva leszinkronizálni, esélytelen a pap nagyot alakít)
-Ramona meglátja az eszméletlen Palomát és orvoshoz rohan vele.
-Damian papírokkal megy Don Luciohoz, s közli vele, hogy ahogy ígérte Elisa adósságát megoldotta.
-Florencia szinte könyörög Alfinak, hogy ne kelljen itt élnie a férjével, mert minden napja rettegéssel telik, hogy mikor ébred Damián Elisa karjai között, de Alfit ez nem igazán hatja meg.
-Ramona közli Edmundoval, hogy a lánya terhes. Edmundo azonban nem akarja elhinni, hiszen õ orvos.
-Sabrina megszökik otthonról.
-Guido megjelenik Edmundoval Damianéknél, s Paolot jöttek felelõsségre vonni, mert teherbe ejtette Sabrinat. Damian pedig kidobja a birtokról.
-Vicente az erõdítménybe megy Sabrinaval, s azt hazudja neki, hogy Paolo tanácsára kell a lánynak ott lennie.
-Lupe atya szentbeszédet tart Elisanak a házasságról, de a lány hajthatatlan. Kell neki valaki, Damianban nem kapaszkodhat, mert õ már nõs és gyereke lesz.
-Ingrid találkozik Elisaval, és közli vele, hogy õ tud Carminanak minden sötét titkáról, és jobb ha megtudja azt is Gabino Carmina szövetségese.
-Damian épp benyitna egy szobába, ahol Florencia és Enrique csókolóznak, de Begona hirtelen megjelenik.
-Paolo közli Florenciával, hogy nézzen másik baba után, mert a Sabrináé már nem lesz az övé, és õ kiszáll a játszmából.
-Elisa útjából elhárulnak az akadályuk, s megadatik a lehetõség, hogy létrehozza a saját feldolgozó üzemét az Arangók üzemével szemben. Gaellal nagyon boldogok.
-Alfi dühös Gabinora, amiért sem Ingridet nem leli, sem a pénzt nem tudja visszaszerezni, amit "Augustonak adott". Gabino azonban bepöccen és közli, hogy sem a pénzt nem szolgáltatja vissza, sem Augusto birtokának a ráesõ részét, mert az egész megegyezés csak szóban köttetett közte és Alfi között.
-Gabino és Carmina alkudoznak, ha Gabino elégeti a szerzõdést, akkor megkapja Carminat.
-Vicente az erõdben rátámad Sabrinara.
iriszke1 2013 márc. 03. - 22:06:32 Előzmény suxel
(435/1024)
Az erõdítmény Gabinó nevére került. Az öreglány visszaakarta vonni az egyezséget, de Gabinó azt mondta mivel közjegyzõnél rögzítették, így nem érdekli ha többet is akar kapni érte, és ekkor „ölte meg” a nénit.
Jól néz ki ez a Gaél gyerek, sokkal jobb mint a Dámian.
Én azt hittem csak a dokinak játszik Ingrid, de tényleg nagy lehet a félelme ha így kibukott. De bevallom nem hiszek neki sokszor mert a lányával kapcsolatban is olyan gonosz volt, hogy nem hihetõ tõle. De elõbb utóbb kiderül. Bár nagy sooh-nak tartanám ha Gabinótól terhes lenne, úgy is annyi gyereke van már itt-ott, meg érdemelné a szívatást.
Köszi az elõzetest, de jó lesz holnap is. (Bár nagyon várom már én is.)
8/10
suxel 2013 márc. 03. - 20:34:33 8/10
(434/1024)
4 dvd lemez: egy Paloma, egy Gael, egy Damian, egy Elisa
8/10
suxel 2013 márc. 03. - 20:30:45 8/10
(433/1024)
Kiadták a vágott verziót DVD-n 4 lemezes lett, mindjárt csatolom a lemezekrõl is a képet, addig itt a borító! :)
8/10
suxel 2013 márc. 03. - 15:04:20 8/10
(432/1024)
Azt hadd kérdjem már meg, hogy most mi lett az erõdítmény sorsa? Kinek a nevére került? Gabinoéra?
8/10
suxel 2013 márc. 03. - 14:41:04 8/10
(431/1024)
Bár 2 napot megcsúsztam, de a heti spoilerhíradó majd érkezik vagy ma este, vagy a holnap folyamán elõreláthatólag. :) :)
10/10
kazsagx 2013 márc. 03. - 12:49:04 10/10
(430/1024)
Igen,pl.mindenki 1nap utan terhes lesz! :D De legalabb pörögnek az esemenyek... :)
v_zsuzsi 2013 márc. 03. - 12:31:35 Előzmény suxel
(429/1024)
Én is pont így képzeltem a párokat. Kár, hogy nem mi írjuk a sztorit. :D :D
8/10
suxel 2013 márc. 02. - 23:43:04 8/10
(428/1024)
La ermitaban amúgy sem ritkák a csodák. :D :D
10/10
kazsagx 2013 márc. 02. - 21:17:01 10/10
(427/1024)
Áhh csak elöször azt hittem, hogy terhes...hát na tévedtem... :) Bár láttunk már csodát... :D
8/10
suxel 2013 márc. 02. - 13:01:37 8/10
(426/1024)
az en parositasaim a kovetkezok lettek volna, megvarialtam volna mindenkit, ime:
Boyer-tacher (e*g)
Jarabo-zepeda (d*f)
Brito-agnesi (p*e)
Remelem erti mindenki a kodrendszert. :)
v_zsuzsi 2013 márc. 02. - 12:38:32 Előzmény kazsagx
(425/1024)
Nekem tetszene a Paloma-Enrique párosítás :D :D Várom is mindig a közös jeleneteket. Nálam nem mindig jönnek be az írók által kitalált párok, más sorozatoknál is voltam már így.