8/10
suxel 2013 márc. 07. - 13:37:01 8/10 Előzmény iriszke1
(464/1024)
El talizman: te valakit keversz valakivel, mert ott Blanca Guerra nem szerepel benne. Egyidõs sorozat az Abismoval, de valamivel talán hamarabb kezdõdött. Egyébként ha jól tudom 99 részes: univisionos sorozat. Kint nem szerették, fõmûsoridõben megbukott az Univisionon, és így este kilencrõl átpakolták délután egy órára, és vajon mit raktak az El Talizmán helyére, hát ezt az Abismo de pasiont, ami kezdetben gyengélkedett kinn, mert nagyon gyenge nézettséget örökölt, de a végére Amerikában összeszedte magát az Abismo is, de az a kirobbanó siker nem volt. Viszont arra jó volt, hogy az idõsávnak a nézettségét visszaállítsa a rendes kerekvágásba. Az viszont ne tántorítson el, hogy megbukott, mert pl. én nagyon szeretem a Szalamandrát, pedig annak is elég borzalmas nézettsége volt. Majd egy hónap múlva belenézek a Talizmánba, addig nincs idõm rá. De tervezem, majd te megsúgod, hogy érdemes-e belekezdeni. :)

Igen, Vicente saját kútfõbõl kezdte "elrabolni" Sabrinat, Paoloval ilyen nem volt a tervben. Na de most rászedi a kiscsajt.
Ha várod Begona pofára esését, akkor ma legyen a szemed a képernyõ elõtt azt javaslom, elég szép lesz. :) :)
iriszke1 2013 márc. 07. - 00:40:13
(463/1024)
Hali mindenkinek.
Suxel…nézed az El talizmant, vagy láttad régebben eredetben? Ha jól láttam szerepel benne Alfonsina -Blanca Guerra, de mintha fiatalabb lett volna még ott. Nem tudtam még utána nézni mikor készült. Milyen lesz ez a film érdemes nézni?
Jó volt a mai részben a Ramona, nagyon tetszett. Na, hát az a kis Gabino fajzat most saját kútfõbõl kezdte el a Sabrinát elrabolni, mert az lesz belõle ugye….? Szerintem a Gael fiú alapból így grimaszkodik. Na persze nem egy férfiideál nekem, azt arra a képre értettem amit akkor ott berakott suxel. David Zepeda egészen más kategória, igaz lányok….Várom a nagy pofáraesését a kedves Begónának amikor megtudja az igazságot a lányáról, hogy terhes. Nagyon tetszett még ma Lucio kisfiús viselkedése amikor bevallotta Elisanak a dolgot.
Ja és a Gabinó tényleg sziszeg mint egy rossz kígyó. Hú de nem bírom azt a pasit.
8/10
suxel 2013 márc. 07. - 00:07:38 8/10
(462/1024)
Egyébként Ingrid a sorozatot követõen egyszer azt nyilatkozta, hogy ez volt élete eddigi legjobb karaktere, amit eljátszhatott, szép emléke lesz róla. :) Ez csak eszembe jutott, hogy még nem is mondtam, de tényleg jól áll neki a kígyó asszonyság szerepe. Ami viccesként hatott nekem, hogy Gabino életében néha úgy beszél, mint aki sziszeg. :D :D Nem mindig, de néha ez volt az érzésem. :) :)
8/10
suxel 2013 márc. 07. - 00:04:52 8/10
(461/1024)
Na igen a Titkok és szerelmeket szerettem, amúgy azt talán 2006-2007 környékén láthattam elõször és nagyon tetszett. Ebbe belenéztem, de nem fogott meg, az ottani szereplõgárda is jobban tetszett, na meg hitelesebb volt. Nem lesz ez rossz, ez itt a hosszabbítás rész a sorozatban, és végre életet leheltek a mellékkarakterekbe, õk élnek most egy kicsit majd igazán, de szépen lassan visszakanyarodunk a fõszálhoz. :)
Ilyet se hallottam, hogy valaki Carminat hiányolja! :) :) Na majd lesz egy jó jelenete pénteken Gabinoval, az nagyon tetszett, szerintem neked is fog. :) :)
10/10
kazsagx 2013 márc. 06. - 23:23:09 10/10
(460/1024)
Nem vagy egyedül,en se szerettem annyira a Ma
richuy-t,szerintem anno a Titkok es szerelmek amiböl keszült a film feldolgozasa sokkal jobb volt!
Igen ugyan az szinte a szitu,mint a vegzet hatalmanal,ott se jött be ez a "parcsere" szisztema,na mindegy,valahogy leszenvedem... :) Felcsigaztal,hogy mik fognak itt meg törtenni :) Carmina mostanaban hianyzik...hehe
8/10
suxel 2013 márc. 06. - 23:08:05 8/10
(459/1024)
Marichuyt nem láttam, nem szerettem azt a sorozatot, de nagyon nem. Én itt láttam elõször Mark Tachert szerepelni, és eleinte nem tudtam eldönteni, hogy ez mesterkélt nála vagy sem. Furcsa volt elõször ilyen "hebrencsnek" látni.
Ha irritál téged a Gael-Elisa vonal, akkor még sokáig fog, most fognak olyan részek jönni, mint A végzet hatalmánál, amikor Camilo és Ivan már vetélytársak volt, ilyen kakaskodunk, egymásnak feszülünk részek, egy kis kakascsörte. :) :) De olyan frankó lezárása lesz az egész keverésnek a 3 fiatalnál egymás közt, hogy talán ide mondom azt, jobban megcsinálták, mint az elõzmény novellában, jó lesz! Nem lesznek a részek unalmasak szerintem, mindig feldobták valamivel. :) :) Na jó a Maru-Lucio jelenetek vontatottak.
KisGabinonak lesz még ideje gonoszkodni, van még így is 52-54 rész. :) :)
10/10
kazsagx 2013 márc. 06. - 22:34:00 10/10
(458/1024)
Nekem bejön ez az ösztönemberseg :) A Marichuy-ban nem emlekszem ilyen gesztikulaciora Mark T.-t illetöen!Azert gondoltam,hogy itt direkt igy van,hogy hasonlitanak,hiszen csak Lupe nevelte es meg rokonok is :)
Igen,a mai resz nem volt nagy durr,de ilyennek is lenni kell... Engem ez a Gael-Elisa vonal irrital egy csöppet :) Sabrinaekra kivancsi leszek,hogyan mutatkozik meg a" KisGabino" gonoszsaga... :D
8/10
suxel 2013 márc. 06. - 22:18:04 8/10
(457/1024)
Azt nem tudom, hogy Mark Tachernél ezek a gesztikulációk, csak a sorozat kedvéért felvett dolgok vagy sem. De René Casadosnál ez a való életben is így van, így szokott különbözõ mûsorokban is viselkedni. Elég hirtelen, ösztönember. :) :)
8/10
suxel 2013 márc. 06. - 22:14:28 8/10
(456/1024)
Igen, Gael is így van! Nagyon jó a megfigyelés, nála is sokszor észrevehetõ. Elég szépen beszéltek benne spanyolul, amikor néztem, vagyis úgy fogalmaznék, hogy tisztán érthetõen. Viszont volt 3 személy: kettõnél a gyorsaság, csak úgy hadartak: Lupe atya és Gael, sokszor csak fogtam a fejem, ez mi is akart lenni??? A 3. pedig Ramona volt, akivel gondjaim akadtak: õ épp, hogy nem beszélt gyorsan, hanem sokszor csak az orra alatt dünnyögött, na azt is nehéz megérteni. :S :S

Ez a mai 106. rész nem volt egy nagy kaland, de azt bírtam, amikor Ramona megmagyarázta a dokinak, hogy terhes a lánya. Orvos és nem vette észre, bár még csak az elsõ hónapban van a csaj, ezt onnan gondolom, hogy Paolo mondta, hogy 8 hónapot kell még mellette lehúznia.

Elõre nézek mi lesz holnap: jobb lesz mint a mai rész, lesznek benne jó részek. A mai olyan sivár volt nekem. Ma vezették be Sabrina kálváriáját ezzel a szökéssel és most ezzel fognak szórakozni 2-3 részig, de lesz itt más is utána. :) :)
10/10
kazsagx 2013 márc. 06. - 21:38:29 10/10
(455/1024)
Nem csak a beszede gyors,hanem a gesztikulacioja is... Pont azon gondolkoztam a multkor,hogy Gael is gyorsan beszel meg gesztikulal,a fejet is sokszor "rangatja",mintakövetes...tuti Lupe atyatol örökölte a "hosszu evek" alatt! :D
8/10
suxel 2013 márc. 06. - 17:46:04 8/10
(454/1024)
Délután visszanéztem az epizódot és ahogy gondoltam: Orosz István mondja a dolgokat magyarul, erre Lupe atya szája kétszer olyan gyorsan mozog. Irtó mókás volt. :D
10/10
kazsagx 2013 márc. 06. - 17:09:26 10/10
(453/1024)
Figyelj...erre születni kell :)
Mar a Mostohaban is hallottam,ahogy eredeti nyelven beszelt...ott is birtam,ha nem lenne ki kellene talani :D
8/10
suxel 2013 márc. 06. - 01:58:28 8/10
(452/1024)
Akit esetleg érdekel itt megnézheti az eredeti nyelven, hogyan pörgött az atya fel teljesen. :D :D
http://www.tusnovelas.net/telenovela/abismo-de-pasion-capitulo-105
Második videóablakot kell elindítani, és ugrani kell egy jó nagyot kb. 32:40-ig. Nem is tudom, tudnék-e ilyen hévvel beszélni.
8/10
suxel 2013 márc. 06. - 01:54:04 8/10
(451/1024)
Jah, jah az nekem is tetszett a 102-es részbõl Gael és Paloma jelenete, majd amikor felnõtt Gael odament a paphoz megölelni és papa-atyaként köszönt el lefekvés elõtt. :)
Igen, közrejátszott az is benne, hogy Damian hirtelen véleményt változtatott! Kiterjesztette mindhármójukra, hogy már uncsi, amit játszanak Elisa, Gael és Damian. Felnõhetnének végre. :P
10/10
kazsagx 2013 márc. 06. - 00:47:33 10/10
(450/1024)
Kepzelem,hogy pörög a nyelve es hatarozott az alakitasa!
Ingridet nem sajnalom,megerdemli a dolgokat szegeny lanya halalabol sem tanult szerintem,na de hogy Tovar hogy mit eszik rajta..?
Na de olvastam az elözetesedet es ez a Vicente se kutya,jajj de apja fia :)
10/10
kazsagx 2013 márc. 06. - 00:42:32 10/10
(449/1024)
Köszi az infot! De durva... szegeny David,mondjuk en nem is vettem eszre ha nem mondjatok! A lenyeg,hogy helyre jött... :)
Nekem az a jelenet is tetszett es olyan aranyos volt,mikor a kis Paloma azt hitte,hogy Lupe atya az edesapja Gaelnek es meg ugye a kicsi Gael kikerte maganak,de ma mar felnöttkent rajött,a dolgokra,hogy mennyire szereti az atyat :)
Szegeny Lupe mar nem birja követni Damian terveit,tuti azert is akadt ki,meg bele elte magat,hogy egy faluban lesznek majd. :)
8/10
suxel 2013 márc. 06. - 00:35:44 8/10
(448/1024)
Kegyetlen volt az a jelenet, amikor a pap begõzölt. :D :D Eredetiben alig értettem, csak úgy pörgött a nyelve, rakta a szavakat egymás után, csak lökte a sódert. Nem csodálkozok ennyi szerethetõ, de nagyon lüke kölykökkel áldotta meg az élet, néha azért nála is betelik a pohár.
Palomat nem tudom mit kotyvasztott össze, voltak ott levelek, bogyók, üvegben valami. Összerágta, vagy szippantott valamit, vagy éppenséggel lenyelt valamit én nem tudom. De ez betudható annak is, hogy Gael is csak játszadozott vele. Azt hitte könnyebb így lerendezni a dolgokat. Ramona megint egy hasonló findzsát ejtett el, amikor rálelt Palomára, mint amikor Augustot kinyírta Carmina.
Sabrina meg csak kortyolgatja a kis teáját a bulímia ellen, amit az anyja állít neki össze.
Damian is szépen elvesztette a játszmát az anyja ellen: úgy bírtam, amikor elkezdte: Esta bien. Tu ganás. Jól van, te gyõztél! :D :D Alfi egyszerûen király játékos, nem hagyta magát megzsarolni, inkább felülkerekedett. Nagyon ravasz és tud valamit.
Ingridnek is egyre erõsebbek a kirohanásai, ennek még egyszer meglássátok súlyos következménye lesz, hogy nem tudja kontrollálni magát.
8/10
suxel 2013 márc. 06. - 00:10:59 8/10
(447/1024)
Jajj, íígen! Így már meg van a Flor-Guido jelenet, mert visszanéztem. Nekem a Damian-Pap jelenet is tetszett, hogy képes lenne utána menni egy másik faluba. Szegény pap uramnak olyan jól esett a támogatás. :) :)
Horacio meg szépen lelécelt. De nem ölte meg a rendõrt.

A Davidos story a linken az utolsó bejegyzésben található az oldalon.
http://forum.port.hu/viewtopic.php?topic_id=18619&start=2355
10/10
kazsagx 2013 márc. 05. - 23:51:12 10/10
(446/1024)
Amugy ma birtam Lupe atya "kirohanasat"! Volt igazsag a szavaiban... :) Mondjuk azert Elisa Paloma utan szaladhatott volna...ez ugy nem tetszett! :)
10/10
kazsagx 2013 márc. 05. - 23:40:29 10/10 Előzmény suxel
(445/1024)
Suxel! Igen a bulimiara gondolok,hirtelen mar azt hittem,hogy rajön,de nagyon felületes egy nö...
Flort akkor sajnaltam,mikor Guidoval volt egy parbeszedük es ugye igeretet tett az apja az anyjanak,a halalos agyan hogy oltarhoz vezeti Flort... es lattam Floron a boldogtalansagot Enrigue lenne neki a megfelelö,csak nagy ur a penz... :)

Milibindi! Tetszik nekem Zepeda igy is,ugy is... :P de milyen heg? volt balesete? Nem tudtam...Elmeselitek?