8/10
suxel 2013 márc. 26. - 16:14:23 8/10
(624/1024)
Amúgy meg köszi a jókívánságot, remélem ma már befejeztem ezzel kapcsolatban mindent, elvileg elkészült. :) :) És most már lesz idõm pótolni a különfajta restanciáimat! :)
8/10
suxel 2013 márc. 26. - 15:21:01 8/10
(623/1024)
119. rész kb 8/10-e

Jajj, Alfi hogy menekül, amikor Damian a fejére olvassa, hogy tönkre tette az életét,hát nem tudom sajnálni egy cseppet sem. Jó ez a jelenet, nekem nagyon bejön.
Lupe fohásza és akkor egy kis ismertetõt eszközök neked iriszke én is. :) :)

*************************************************************************************
- Flor reggelizik, Alfi csak kávézik. Flor hallotta Alfi kiabálását Dammiannal, Flornak emiatt jókedve van. Alfi felhozza, hogy látta Enriquevel. Flor nem tagad, de azt tagadja, hogy lenne köztük valami. Alfit zavarják a találkozások, de Flort nem. Flor meglepõdik, hogy nem rohant a hírrel Damianhoz. Alfi közli, hogy pontot tesz a kapcsolata végére Enriquevel. Tona hallgatózott és mosolyog.
-Ramona és Damian: észreveszi a fiú, hogy lehangolt Ramona, sír. Dam nem hitte volna, hogy tud sírni. Ramona szerinte a legerõsebbek is sírnak, az a baja, hogy fáj a lelke. Damian segíteni akar, de Dam nem tud, mert Ramona szerint saját magán sem tud, így képtelen másokon. Ramona szerint elvesztegeti az életét, Dam szerint ez a helyes, és Ramona meg reméli, hogy Enrique is olyan férfi lesz, mint Dam. Dam nem érti. (hogy hozzámegy a lányhoz, akit teherbe ejtett)
-Enrique megy Edhez, Paloma kérte ott találkozzanak, a doki nem tud semmit. Ingridet várta, kiéhezett a doki az unga-bungára. Ed mesél az életérõl Enriquenek. Gyors snitt, és már Begonat látjuk, aki a barátnõknek mesél telefonon az életérõl keseregve. Enrique nem beszél vele, Sabrina elköltözött, az exére nincsenek szavak. El akar venni egy nõt. Kopognak. Ramona besétál, Enriquét keresi, de Begó közli, hogy elment, de mit akar tõle. Ramonanak megered a nyelve. Begona: Ne, ne, ez nem lehet igaz!!!! Becsmérli Palomát, Ramona közelít, Begó hátrál. Inkább elmegy, mert felpofozná asszonyomot. Kijönnek Begóna szemébõl a könnyek.
Gael Ingridhez ment, de nincs ott senki. Gale szerint a betegségének Gabinóhoz van köze. Elisa szerint fülig szerelmes Ingrid. Gael panaszkodik, hogy veri Gabino. Gael emlékszik Kenia szavaira, hogy ne bízzon meg az anyjában. Elisa azonban hallani akarja, hogy mit tud Ingrid Carminaról. Elmennek. Gael azt mondja lovagoljanak, na nem úgy. Elisa dolgozni akar menni, Gael már rögtön szabadnapot akar.
Ingrid megjelenik Elisanál, pont nincs otthon. Elment Gaellel. Beszélni kell a lánnyal, de a fia nem jöhet rá. Lolita nem tûri, hogy fájdalmat okozzon Gaelnek, úgy szereti, mint a fiát. Ingrid neki áll, hogy ne avatkozzon a dolgaiba. Lolita békében akarja tudni az esküvõt. A szörnyû helyzete miatt úgysem lesz ott Ingrid - ezt közli. Ingrid elhúz.
Jön Carmina, felháborodik, hogy ide mert jönni. Utána lohol, beszélgetni akar vele. Carmina: Napszemüveg, miért viseled, mert ez a divat? Az Eddel való kalandjára célozgat, de ide ne jöjjön többet Ingrid, a jelenléte idegesítõ. Ingrid viszont nem a kígyót jött keresni, hanem Elisat, ez viszont nyugtalanítja a kígyót nagyon is. Ingrid az esküvõ miatt jött, és Ingrid örül, hogy rokonok lesznek Carminával. Carmina szerint vigyázzon vele, Ingrid visszakérdez mitõl fél, hogy megered a nyelve a repülõjegyekrõl? Ingrid nem ostoba tudja, hogy mire képes, mert Kenia a felfedezés után halt meg. Carmina fenyeget a súlyos vádak miatt. Ingrid közli, hogy furcsa hogy Augusto is akkor halt meg véletlenül, amikor kiderült a titok. Ingrid a képébe vágja, hogy Carmina volt Roseno szeretõje és nem Stefi. Carmina kussra int. Ingrid szerint nála a "fegyver", amivel megölheti. Õ felkészült nem úgy, mint Kenia. Van életbiztosítása, öröm volt beszélgetni, s minden jó kíván a nagynéninek.
Enrique örül apja kapcsolatának. Kopog Paloma. Kisírt szemekkel beállít. Meg akart elõzni egy botrányt, ezért jött ide. Enrique nem érti a dolgokat, Paloma szerint nem számít kitõl lesz a gyerek, de most egy szívességet jött kérni, Ed még lelkes: bármit! Enrique is támogatja, és elõáll Paloma a hazugságával. Ed ledöbben, Paloma könyörög. Ed szerint ostobaság, nem megy bele a hazugságba, de Enrique akar dönteni. Paloma szerint nem volt választása, nem keresheti fel Ramona Gaelt. Nem zsarolja meg egy gyerekkel, nem kényszeríti, hogy elhagyja Elisat. Megértette, hogy õt szereti és mindig is õt fogja. Enrique ismeri az érzéseket, mert átélte, csak fájdalom és düh van benne. Ed szerint a helyzet más, de Enrique segíteni akar neki mindenáron. Paloma hálás nagyon. Hogy megnyugodjon a doki nem kell a hazugság sokáig, csak az esküvõkig. Ednek át kell gondolnia, de addig nem támogatja, majd késõbb, most Enrique kísérje el a lányt a rendelõbe, ez utasítás. Meg kell jegyeznem az eredetiben Paloma sokkal jobban bõgött, mint itt Roatis Andrea teszi. Ed vár tovább Ingridre. Paloma viszsafordul odamegy Edhez, közli, hogy tudja, hogy ez kínos, de ha igaz az, amit eddig mondott neki, hogy értékeli, hogy segíteni akar, akkor most megteheti. Enrique hívja és elmennek. Ed csak rázza a fejét.
Flor megy Enriquehez, csodálkozik, hogy Elisa a semmibõl építette fel a feldolgozót. Flor megvárja az irodájában a fiút.
Valladolid Yucatán: oda mentek Gaelék. Ott sétálgatnak. Kis várostörténet. gyarapítsuk az idegenforgalmat. Elisa mindent látni akar.
Damian-Gabino. Gabino már szólt Marunak hozzon nekik 2 kávét. Neki mindenesetre jólesne. Dam szerint beszélgetniük kell, Gabino kényelembe helyezi magát. Gabino ajándékot hozott, kubai szivart, de Dam nem dohányzik. Gabino szerint szerencsét hoz a baba születésénél, és fantasztikus a minõsége. Dam szerint a termés viszont nem az, paprikát ide nem hozott, s szerzõdést akar bontani. Gabinot az átkozott rovarok sírba teszik, betegek a növények. Damt nem érdekli, mert nem teljesített. Gabino szerint beszélni kellene Alfival, õ ezt nem fogja megengedni. Dam szerint õ hozza a döntéseket, de Gabino érvel, hogy újabb termelõket nem veszíthet el Dam, mert bajban van az üzem. Gabino tisztában van a dolgokkal. Gabino szerint azóta van baj, amióta nincs itt, befektetõk kellenek. Dam szerint nem rá tartozik, menjen Elisa feldolgozójához, de úgysem fogja leszerzõdtetni. Gabino szerint ismerje el, hogy kell neki a feldolgozóba. Dam: ennyire letört a kudarc (persze jó nagy nevetések közepette.) Vissza akarsz jönni alkalmazottnak? Nem, nem értette meg Gabino üzlettárs akar lenni, ugyanolyan fõnök, mint õ. Hajlandó befektetni, Dam szerint idõt pazarol, s mivel nincs Arango neve, nem lehet az üzlettársuk.
Ingrid Ednél: Drágám, gyere. Hol vannak a bõröndök? Ingrid búcsúzni jött, nem hagyja el Gabinot, nem teheti meg. Gabino rajtakapta a szökésnél, persze hazugság. Ed nem hisz neki, nem akarja elfelejteni a nõt. És meglátja az arcát a nõnek, hogy bevertek neki. Ed puszilgatja. Gabino megverte Ingrid elismeri, de az õ hibája, mert beleszeretett Ed-be. Ed meg akarja ölni Gabinot, Ingrid háttal neki nevet.
Gabino és Carmina egyezkednek, de mégsem akar Carmina földeket eladni neki. Gabino ki akarja hajítani Ingridet, még aznap este. Így Carina meglátogathatja, Ingrid hosszú ideig a hotelben fog maradni, de Carmina végleg el akarja tüntetni. Ingrid egy nyûg neki. Gabino: Félsz? :D :D Gabino szerint Ingrid nem beszél, mert fél tõle, Carmina szerint azonban ketyegõ bomba. Gabino szerint Ingrid érinthetetlen. Gabino meghívja magához Carminat, de közli Carmina, hogy ne várja, s elmegy,
Ramona megjelenik a feldolgozóban. Hol van Enrique Tovar irodája. Ott szemben! Ramona megy, Carito csak néz ebbe mi ütött, miért volt ilyen flegma. Flor benn újságokat lapozgat. Flor is õt várja.
Ramona nem ismeri, biztos õ Flor. Flor örvend. Õ meg biztos Paloma nagymamája. Végre megismerheti Flor a boszorkányt, de közli Ramona õ nem az, csak tapasztalt idõs asszony. Bocsánatot kér Flor. Ramona közli, te bizony nem vagy terhes.
Begnál megjelenik Alfi. Alfi: beszélnünk kell Enriquérõl. Begó: Jajj ne, ezt a szégyent, megtudtad, hogy teherbe ejtette a javasasszony unokáját? Alfi: Hogyan??? Nem-nem-nem tudtam, de köszönöm, hogy közölted! Nem is tudod mennyire megnyugtattál. Elnézést Begona, minden jót, és ezt olyan jó gúnyosan persze.
Flor: szerint Ramona õrült, de Ramona szerint Flor az. Ramona szerint megtévesztõ darab a ruha, de neki tapasztalata van. Többet lát, mint amit a szem mutat. Ramona szerint Flor bõre elárulja, hogy meddõ. A tekintete sem hasonlít a terhes nõkére, Nincs szerencséje, mert ma magabiztosabb Ramona, mint valaha, Flor lesüti a szemét. Össze tudja hasonlítani egy nõvel, aki valóban terhes. Flor szerint egy nõgyógyász másként látja. Ramona nem tanult orvos tudományt, de õ nem téved még a nagyanyjától tanulta, amit tud. Ramona meg akarja érinteni, de Flor nem hagyja. Flor inkább elszalad, és közli meg se közelítse Ramona. Menj nyugodtan kislányom, és azt ajánlom beszélj Damian Arangoval, még mielõtt én beszélnék vele. Zárás.
8/10
suxel 2013 márc. 26. - 13:54:07 8/10
(622/1024)
Na majd ma kiderül este mi volt képzelgés, és mi nem! Szép lesz, elõre mondom. :) Nekem nagyon tetszett.
Doki azért egy csöppet kiakadt, hogy mit hazudott Paloma. :)
Ingrid-Gabino végkifejlet a jövõ héten kiderül, és ha jól számolok az a frankó rész is csütörtöki napra fog esni. :D :D
10/10
kazsagx 2013 márc. 26. - 12:33:33 10/10
(621/1024)
Sok sikert a dogahoz. Anno en is irtam! :)


De elvileg ezt nem csak Flor kepzeli? Vagy en olvastam felre egyik közössegi oldalon. :D
Bar ha tudna Ramona,azon se csodalkoznek,tapasztalt roka a nöci,imadom!
Damiannak is megmagyarazta rendesen,hogy hogyan tudna segiteni,ha a sajat eletet se tudja rendbe tenni. :)
Begona dumal,mikor az ö kislanykajat is teherbe ejtettek,vagy mar azt el is felejtette.Hehe :D
Jajj ez az Enriqe egy igaz barat,milyen rendes mar,mas elhajtotta volna Palomat.
Ingrid-Gabino vegkifejletre nagyon kivancsi leszek,melyikük lesz a gyorsabb a hatba tamadast illetöen. :)
8/10
suxel 2013 márc. 26. - 10:56:30 8/10
(620/1024)
Persze Florencia helyett Paloma...elnézést! :)
8/10
suxel 2013 márc. 26. - 10:55:48 8/10
(619/1024)
Ettõl nagyobb volt a feje Begonanak, az a döbbenet, tényleg szívrepedés állapot, ahogy kazsagx írja. :) Majd lehet kiegészítem, ha utána néztem, de nem tudom, mert be kell fejeznem a szakdolgozatot, utolsó simítások remélhetõleg. :) Amúgy teljesen jó, amit felvázolt. :) :)

Az idetartozó részek a SPOILER cuccból ezek lettek volna. :)
-Ingrid meglátogatja Carminat, és marják egymást szavakkal, s Ingrid megkérdi nem-e tart attól, hogy elered a nyelve, mert nála vannak a repülõjegyek, amik Carmina és Rosendo névre hallgatnak.
-Ramona közli Florenciaval: Kislány, te nem vagy terhes
-Ingrid találkozni akar Elisaval, mert csak õ segíthet rajta, Gaelnek nem akar panaszkodni.
-Gabino azzal keresi fel Damiant, hogy márpedig részesedni akar a feldolgozóüzembõl, és nem szimpla alkalmazott akar lenni.
-Paloma kitálal a hazugságáról Enriquenek, Edmundonak azonban nem tetszik, amit a lány csinál
-Ramona felkeresi Begonat és ráijeszt, hogy Enriquenek el kell vennie Florenciát feleségül, mert teherbe ejtette az unokáját.
iriszke1 2013 márc. 26. - 00:42:07
(618/1024)
Köszi, nagyon rendes vagy. Azért Flór képét szívesen megnéztem volna amikor Ramona ráolvassa a fejére az igazságot.Üdv
10/10
kazsagx 2013 márc. 26. - 00:20:13 10/10
(617/1024)
Bocs a gepelesi hibakert,csak telorol nyomom. :)
10/10
kazsagx 2013 márc. 26. - 00:18:53 10/10 Előzmény iriszke1
(616/1024)
Iriszke!
Ami lenyeges volt (szamomra): Flor bement Eli feldolgozojaba,hogu Enriqevel talalkozzon,de Carito mondta,hogy nincs bent,Flor ugy döntött hogu megvarja az irodaban.
Ramona elment Tovarekhoz hogy Enriqevel dumaljon a dolgokkal kapcsolatban,Begina megtudta hogy Paloma terhes a fiatol,majd szivrepedest kapott es elkezdte sertegetni az unokajat,Ramona szivesen felpofozta volna,de inkabb sarkon fordult.
Paloma elment a doki hazaba ott megdumaltak a baba ügyet,Enriqe segit,de a doki nem örül a dolognak
Ramona es Flor össze talalkoztak Enriqe irodajaban,ott mondta Flornak,hogy szerinte nem terhes a lany es csak jatsza az egeszet.
Flor tagadta,de megvolt remülve.
Ingrid ment Tovarhoz es latta hogy Gabino "megverte" es mondta hogy megöli Gabinot. Ingrid mosolygott.
Meg mondta,hogy Gabino rettegesben tartja es nem akarja elhagyni. kb.ennyi
Suxel kiegeszit ha nem pontos,nekem ennyi ragadt meg. :)
iriszke1 2013 márc. 25. - 20:45:28
(615/1024)
Sziasztok!
Légyszi írjatok ma egy összefoglalót mi volt, mert szívok a havazás miatt. Mûholdas antennánk van, és nincs jel a beltériben, a pap beszélt fohászkodott a templomban addig láttam nagyjából, de szakadozva. Pont ilyen izgis részeknél oh jajj nekem. Köszi elõre is.
8/10
suxel 2013 márc. 25. - 20:26:52 8/10
(614/1024)
Köszönöm, hogy jeleztél! :) Igen, benéztem! A te változatod a helyes, természetesen. :) Szoktam ilyet, hogy neveket összecserélek akaratlanul. :S :S Most mondjam a sablon szöveget, hogy hajnal volt már? :D :D :D :D
10/10
Milibindi 2013 márc. 25. - 20:23:27 10/10
(613/1024)
Jók lesznek ezek a része tényleg , ahogy olvasom. Kivételesen van benne egy kis hiba , Palomát akarja, Ramona, hogy Enrike elvegye nem Flort gondolom, de ezzel együtt nagyon jó az írásod ,mint mindig :)
8/10
suxel 2013 márc. 25. - 17:16:22 8/10
(612/1024)
Szerintem nagyon jó részek lesznek ezen a héten, hétfõtõl péntekig bezáróan! :) De nekem legjobban a csütörtöki jön be. :)
10/10
kazsagx 2013 márc. 25. - 16:47:24 10/10
(611/1024)
Most nem olvastam el az elõzetest,mert szeretek "nagyot nézni",de a címek alapján elég izgalmasnak ígérkezik ez a hét! :) Köszi azért! :D Látom azért a Carmina hiányom csillapítva lesz egy csöppet! :P
8/10
suxel 2013 márc. 25. - 04:16:03 8/10
(610/1024)
SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER

Hétfõ: Gonosz gonosz ellen
Kedd: Florencia hazugsága
Szerda: Házassági ajánlat
Csütörtök: Fattyú
Péntek: Horacio lebukás közelben


-Ingrid meglátogatja Carminat, és marják egymást szavakkal, s Ingrid megkérdi nem-e tart attól, hogy elered a nyelve, mert nála vannak a repülõjegyek, amik Carmina és Rosendo névre hallgatnak.
-Ramona közli Florenciaval: Kislány, te nem vagy terhes
-Ingrid találkozni akar Elisaval, mert csak õ segíthet rajta, Gaelnek nem akar panaszkodni.
-Gabino azzal keresi fel Damiant, hogy márpedig részesedni akar a feldolgozóüzembõl, és nem szimpla alkalmazott akar lenni.
-Paloma kitálal a hazugságáról Enriquenek, Edmundonak azonban nem tetszik, amit a lány csinál
-Ramona felkeresi Begonat és ráijeszt, hogy Enriquenek el kell vennie Florenciát feleségül, mert teherbe ejtette az unokáját.
-Gabino megzsarolja Alfit, vagy beveszi társnak a feldolgozóba, vagy odaadja Gaelnek az örökségét.
-Ingrid elsírja Edmundonak, hogy Gabino megfenyegette, hogy Gaelt bántani fogja, s csak úgy tudnának Gabinotól megszabadulni, ha megölik.
-Gael tudni akarja Ingrid jól van-e, de Gabino ráfog egy fegyvert.
-Florencia felkeresi Ramonat, hogy elmeséljen neki mindent. A nõ meghallgatja, de nem ígér semmit sem.
-Florenciat szörnyû rémálmok gyötrik.
-Gael dühösen távozik az erõdbõl, de megígéri az anyjának kiszabadítja onnan.
-Gael Augusto puskáját követeli, Elisa fél, hogy valami õrültségre készül a võlegénye.
-Enrique és Edmundo egy eljegyzési gyûrûvel jelennek meg Ramona kunyhójában.
-Braulio és Lolita ismét felmelegítik egykori kapcsolatukat, s Braulio megcsókolja.
-Alfi meg akarja venni Gabinótól Augusto földjeit, s erre lép be Damian.
-Ingrid közli Gabinoval, hogy mivel a felesége, és ha Gabino meghalna, akkor mindennel õ rendelkezne. Gabino dühbe gurul, majd csúnyán megveri Ingridet.
-Horacio közli Alfival, hogy Carmina egyszer arra kérte, hogy raboljon el 2 repülõjegyet Gabinotól, de Gabino lefülelte. Alfinak nem áll össze a kép.
-Carmina felkeresi Lupe atyát, már õ is tudja, hogy van egy fattyú fia Rosendonak, aki nem más, mint Gael.
-Ingrid elveszti az eszét, és fejbe lövi Gabinot, Damian ekkor érkezik a birtokra, s ez kapóra jön Ingridnek, hogy a saját maga malmára hajtsa a vizet, Damian pedig sodródik az árral.
-Enrique boldog, hogy Paloma a felesége lesz, megcsókolja az irodában, s ekkor lép be Gael.
-Alfonsina elájul, amikor megtudja, hogy Damiant lecsukták a rendõrök.
-Elisa meglátogatja Damiant a hûvösön, s Damian elmondja, hogy mindent, amit korábban tett, azért volt, hogy megvédje Alfitól, és nem érdekli, hogy õ szomorú lesz élete végeig, ha tudja, hogy Elisa boldog.
-Horacio orvosnak öltözve megjelenik Gabino kórházi ágya mellett, s ekkor lép be Lolita is a betegszobába.
10/10
kazsagx 2013 márc. 25. - 00:39:49 10/10
(609/1024)
Jajj én kérek elnézést! :D Tényleg, ott van még Gael és Paloma is... :) Gael a viselkedésével nem a szívem csücske mostanában,tudod ezt már említettem is... :D Kezd a fiú "Rosendós" lenni! :P
8/10
suxel 2013 márc. 24. - 23:54:52 8/10
(608/1024)
Remelem,azert teljesülni fog,föleg ha Dam.,Eli.,Enriqe,elete a helyes iranyba terelödne,de ki tudja?! :) --> Mi az? Gael és Paloma már nem is érdekel? :D :D He-he!
Akármilyen bántón hatott neki, én nem sajnáltam, úgy szeretem, amikor Blanca Guerra fel akar robbanni. :)
Paolo annyira leharcolt, hogy egy ismerõsöm elõször nem ismerte fel: kérdeztem mi volt az adott részben. Alfi valakit meglátogatott a börtönben, de nem esett le neki, hogy Paolo volt az. Kicsit összetörték, nincs zselé a haján, tapasz az orrán. :) És nincs kedve csajozni sem. :D :D
Pár szinkronnal nem vagyok kibékülve, de már megszoktam és elfogadom. :) :) Ez van!
10/10
kazsagx 2013 márc. 24. - 15:27:40 10/10
(607/1024)
Esküszöm!
Ezen gondolkoztam en is,hogy valoban senki nem lesz ott az esküvön?!
Pedig valami nagydobasra keszülhet Flor....
Remelem,azert teljesülni fog,föleg ha Dam.,Eli.,Enriqe,elete a helyes iranyba terelödne,de ki tudja?! :)
Igen,picit talan sajnaltam Alfit,mert hibas a dolgokban,de a fiat imadja,meg ha rosszul is cselekedett.
Paolot "jo"volt igy latni leharcoltan,most gondolkozhat a dolgokon. :)
A szinkronokat valoban nem talaljak el,mondjuk meg itt türhetö is a dolog. Pl.Varga Rokust imadom! :) (Ha hallom,mindig David jut eszembe. :D )
8/10
suxel 2013 márc. 24. - 13:10:57 8/10
(606/1024)
Csak az anyja azért akármilyen is, ez nagyon bántóan hat egy gyerek szájából. Csak már nem tudta türtõztetni magát, mert tényleg megfojt mindenkit az a nõ, de ha eljön a nagy koppanás, aminek elõbb-utóbb el kell, akkor aztán sírdogálhat a házban magában. Florencia valójában tervez valamit, mert már Elisanak is fontos lett volna ott lenni az esküvõn, akkor Enriquenek is, de úgy látszik senki sem tud elmenni.

Carito hangja (Törtei Tünde) nekem nagyon furcsa. Nekem túl fiatalos Lourdes Moungiához, azért a nõ már idõsebb, csak 53 éves.
10/10
kazsagx 2013 márc. 24. - 12:35:53 10/10
(605/1024)
Megerdemelte,de Dam.azonnal meg is banta a dolgot! :)
Igen,a sirasos beszolas is durva volt egy csöppet,jol a hatalmaba keritette a penz...