8/10
suxel 2013 febr. 27. - 20:25:30 8/10
(404/1024)
Sajnos technikai segítséget nem tudok adni, nem tudom miért vacakol neked a kép. Nincs valami számtech zseni a közelben?
Feltöltés: a 88 mellett hiányzik a 95 is. Hát...szerintem úgy mûködik, hogy van egy feltöltõjük, aki csinálja, ha pedig az adott rész hiányzik, nem tudta felvenni, akkor azt az Ncoreról letöltik és azt rakják fel. Az Ncoreosok azonban nagyon el vannak maradva 75 résznél tartanak, nem tudom mikor pótolnak sajnos.
8/10
suxel 2013 febr. 27. - 20:20:09 8/10
(403/1024)
Látják Alfival együtt, hogy Damiannak van igazságérzete, s ezzel próbálják sulykolni Damianba azt, hogy le ne térjen az általuknak tartott helyes útról. Viszont egyáltalán nem jogos Flor szemrehányása, mert õ is belement a titkos esküvõbe. Amúgy Zepeda feje az ajtóban, mikor várt a feleségére tisztára Ivan Villagomezes volt a LFDD-ból. Jah meg, amikor ment ez az epizód Mexikóban, mindenki a sárga boxer alsón villogott (ugye Sortilegio): az a jelenet nagyon bevésõdött a mexikóiaknál is. Elisaról még a Teresában el is lehetett hinni, hogy esetleg gyilkolna, de itt annyira nem.
8/10
suxel 2013 febr. 27. - 20:12:18 8/10
(402/1024)
Hátha nem is ad hitelt neki, de elgondolkodik rajta. Olyasmire kell gondolni, mint a 35. résznél, amikor Tona Alfi kötelezésére azt állította, hogy Paolo hívta fel Elisat telefonon.
iriszke1 2013 febr. 27. - 19:25:38
(401/1024)
**************************** SPOILER **************************************************

Kövezettek meg ezért még soha nem csináltam ilyet, de ma ezt olvasva hahotáztam, kár hogy nem hallhattátok. Isten nem ver bottal, csak néha bot nélkül talán fájdalmasabb....
Tovar doktor maga operálja meg a lányát, mivel elveszítette a babát. KÍVÁNCSI VAGYOK EZ UTÁN MIT LÉP MAJD FLÓR.

*************************** SPOILER VÉGE ********************************************
10/10
Milibindi 2013 febr. 27. - 15:57:32 10/10
(400/1024)
Nem tudja valaki ,hogy hol lehetne megnézni a 88 részt? Erre várok már mióta, úgy gondltam, hogy majd ezt töltik nézem tovább bepótolom a részeket, de ár 10 résszel vagyok emiatt lemaradva:(:( Legalábbis a feltöltésekhez képest.
Off Valaki tudna segíteni aki ért a informatikához szóval az történt, hogy a böngészõm letiltott pár bõvítményt a gyorsabb netezés érdekébe, csak, hogy azóta nincs kép a videón! Mozilláén alapból nem volt kép csak hang. Mit töltsek le milyen bõvítményt?
10/10
kazsagx 2013 febr. 27. - 15:30:31 10/10
(399/1024)
Engem konkretan mar idegesitett mikor Flor hatodjara sorolta,hanytorgatta azt,hogy miröl kellett lemondania,tudta,hogy mit vallal es a felesege lett,ezt akarta akkor miröl beszelünk tovabb? Elisa meg ugy is nez ki,mint egy gyilkos...kesz röhej! Alfi mar megint csinalja a feszkot,inkabb tenyleg aggodna,hogy ki akarja kinyirni!
sorozatkedvelõ 2013 febr. 27. - 13:26:09
(398/1024)
Gondolom Damian ad hitelt az anyja szavának,ezzel aztán elássa magát Elisa elõtt vagy nem?
8/10
suxel 2013 febr. 27. - 12:21:30 8/10
(397/1024)
valaki azonban lel hitelesseget alfi szavaiban
iriszke1 2013 febr. 27. - 00:15:54 Előzmény suxel
(396/1024)
Oh köszi, de nem kell ehhez semmilyen jós tehetség, de aki már annyi sorozatot látott mint én az már ennyit meg tud „jósolni”.
Ma nagyon tetszett ahogyan elkapta Carmina nyakát a pap, csak túl rövid ideig tartotta a kezében sajnos. No meg Flór sirámai, ez sem volt - meg az sem, sorolta Damnak, de egyet kihagyott, hogy gyerekem sincs ám. Hogy örült DAm amikor megszólalt a telefon és megmenekült az ágyból. Csak azt most nem értem mire jó az ha pont Elizat vádolja meg a támadással. Bárki más hihetõbb lett volna. Ki érti ezeket az írókat….
10/10
kazsagx 2013 febr. 26. - 17:11:44 10/10
(395/1024)
Ingrid valoban kegyetlenebbnek tünik,de ö viszont szereti massal elvegeztetni a piszkosmunkat... Es hogy en mennyire kivancsi vagyok,hogy Alfi hogy lesz jo anyoska ?!?! :D
8/10
suxel 2013 febr. 26. - 17:01:59 8/10
(394/1024)
alfi nagyon jol jatszotta a remult szerepet, alatamasztom akarcsak carmina volt a 97. reszben. Ingrid egyebkent hamarabb kepes lenne megolni egy embert, mint gabino, en hiszem ezt, bar ingridben is frasz van a kigyo tulajdonsagai mellett. Alfinak ez egy jo lecke lett volna, de lathatjuk semmibol sem tanul
10/10
kazsagx 2013 febr. 26. - 15:01:41 10/10
(393/1024)
Hat tenyleg nem megy neki...tegnap este is elmosolyodtam Alfi leütesen,viszont Alfi jol jatszotta el a felelmet,remuletet! Gabino Rossendora szeretne hasonlitani "hatalmilag" igaz agyafurt,ravasz,de a gyilkolashoz gyava,nem neki talaltak ki,nem ugy mint Carminanak! :)
8/10
suxel 2013 febr. 26. - 00:08:41 8/10
(392/1024)
Én nekem tetszik, fõleg, hogy itt a 100. résztõl nem ismerek mindent tövirõl hegyire. Jobban bejön, mint az eleje. :D
8/10
suxel 2013 febr. 26. - 00:06:32 8/10
(391/1024)
Mint írtam azért dobtam be két elõzetest, mert holnap tuti nem leszek, max telefonról szerda estig. :S :S Menned kellene médiumnak hallod-e, nagyon jó jövõbelátó képességed van. :) Még lehet igazat is mondanál, nem úgy, mint azok a hülye Ezo és Astro tv-sek! :P
iriszke1 2013 febr. 25. - 23:52:11
(390/1024)
Köszi, az elõzetest. de nem megy ez a gyilkolás Gabinónak. Na de ne is sikerüljön addig amíg nem látjuk Alfonzina képét amikor megtudja, hogy nem lesz unoka ugyanis Flór átverte. Remélem legalább is így lesz.
8/10
suxel 2013 febr. 25. - 23:39:07 8/10
(389/1024)
**********************SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER*****************************

Holnapi ajánló (kedd): https://www.youtube.com/watch?v=dmA1ZTb3UMg
-Lõdd le! Lõdd le!
-Megölted Augustot, mert a szemedre hányta a kapcsolatodat Rosendo Arangoval!
-(Ez valami olyasmi akar lenni,) hogy ha ez kiderül, akkor nem én fogom egyedül elvinni ezt a balhét.
-Gyújtana valaki egy gyertyát? Alfonsina!!!
-Azért szólok, hogy tájékoztassam, hogy valaki betört a birtokra.
-Miket beszélsz?! De õ jól van?


Belinkelem, mert nem lesz rá lehetõségem utána:
Ajánló szerdára: https://www.youtube.com/watch?v=JrKuwIgd3K8
-Damian és én Mexikóvárosban voltunk és megvolt a polgári esküvõnk.
-Úgy gondolod, hogy tudnál nekem segíteni szerezni egy ügyvédet?
-De miért?
-Elisa ki akar rakni az utcára!
-Neeeee! (Hát ez valami fantasztikus, amilyen mélyrõl tör elõ Nailea Norvindból)
-A nõt, aki meg akart ölni Elisa Castanonnak hívják!
-Mégis honnan szedted ezt az õrültséget?
-Elisa mindig is gyûlölt engem!

***********************SPOILER VÉGE SPOILER VÉGE****************************
juan-ZSU 2013 febr. 25. - 19:17:08
(388/1024)
Már csak háttérnek megy nálam ez a sorozat.Nem igazán tud lekötni.
8/10
suxel 2013 febr. 25. - 11:17:53 8/10
(387/1024)
Eredetileg sem lángoltam fel a Szenvedélyk lángjai története iránt csak nagyon kíváncsi voltam, hogy külföldön mitõl vált az imádat központjává a sorozat. Viszont továbbra sem értem, én inkább maradok itt, minden hülyeség ellenére, ezen jól tudok legalább még nevetni is, na meg izgalmas is mellé. Nekem ez a második fele [Elisa és Damian testvérek/Augusto halála óta] még jobban bejön, fõleg úgy, hogy itt koránt sem vagyok tisztában mindennel, mint az elején a történetnek. Csak a fõbb csomópontokat tudom.

**********************FÉLSPOILERES ÍRÁS FÉLSPOILERES ÍRÁS*****************************************

- Flor életében egy váratlan dolog fog történni, még nem lövöm le a poént, majd inkább kicsit késõbb, ami az egész tervét módosítani fogja. De a mûhast továbbra sem értem, hogy nem venné azt észre Damian? :D :D Az oké, hogy olyan celebek szokták hordani, akik nem akarják a világ tudatára adni, hogy béranya hordja ki a gyereküket, de ott az érintett felek beavatottak.
- Gaelrõl meg Elisáról rébuszokban annyit fogalmaznék meg elõre az igazság az arany középúton van, hogy bekövetkezik vagy sem. Az a rész szenzációs lesz. Véleményem szerint ott mindenki tényleg maximumot óhajtotta kihozni magából. Anno forgatási képek kiszivárogtak már a leforgatott rész elõtt 25 résszel, nagyon fel voltam spanolva tõle, hogy mikor lesz már, de addig is izgin kitöltötték az idõszakot.
- A mai rész is jó lesz: Alfis részek a végén nagyon várósak. Egy a Carminaéhoz hasonló félelmet láthatunk majd, csak itt valós alapokon nyugvó lesz.
sorozatkedvelõ 2013 febr. 25. - 09:46:13
(386/1024)
OFF.Mit látok,a "Szenvedélyek Lángjai" már nem is érdekel? Ejnye-bejnye ,nagyon sok is az a 188 rész,úgy hogy részenként nem történik semmi/egy kis autózás,néha lovaglás,egy-egy tégla a falban /Egyenlõre nagyon gagyi az egész,de várom ,hogy felpörögjenek az események hahaha.Vagy azt várhatom?Off.
Florencia a terhességgel le akarja tudni a gyerek kérdést? Mi lesz,ha megszületik,vagy nem a Sabrina gyereke?Gael és Elisa sorsdöntõ lépése bekövetkezik,vagy csak terv marad?
sorozatkedvelõ 2013 febr. 25. - 08:39:43 Előzmény iriszke1
(385/1024)
lehet,hogy úgy van ahogy írod,de én ezt inkább misztikusnak látom és nem szórakoztatónak,nekem ez a "lélek,test csere" sok.