8/10
suxel 2013 febr. 16. - 12:22:05 8/10
(304/1024)
Alfi hogy tudta már többször is hangoztatni: a kis menyem, a drága kis menyem. :D :D
Elisa rendesen hiszti és dührohamot kapott a rész végére.
Senora Beltrán hangja Kassai Ilona az örökös nagyihang lett, meg sem lepõdöm. :) Az is undorító volt, ahogy Gabino nyalt neki, csak hogy a birtokát megszerezze.
8/10
suxel 2013 febr. 16. - 02:08:09 8/10
(303/1024)
Igen, igen...Kenia és Augusto jelenete volt. Mégpedig a 43. rész, amikor tök izzadtan Augusto a lagúnához ér, Kenianak meg lerobbant a kocsija, s a nagy hõségben megmártózik. Augusto is menne felfrissülni, de inkább csodálja a lányt a távolból, majd rálép egy ágra, ami megreccsen alatta, és akkor elsomfordál. :)
Izzadtságfoltból volt jó néhány a sorozatban. :D :D Legelõször a 21. részben vettem észre Damiannál. :D :D :D
10/10
kazsagx 2013 febr. 16. - 01:16:04 10/10
(302/1024)
Jajj mintha rémlene valami; Nem Kenia és Augustonál ment ez a zene? :) Amúg tényleg sok halál eset van már rémísztõen sok de közben izgalmakkal teli !
8/10
suxel 2013 febr. 16. - 00:32:42 8/10
(301/1024)
Az jó válasz félig--> Igen, ilyen jelenetek alatt volt a zene, elég sokszor. Ezen kívül neked, vagy valaki másnak valami konkrét jelenet, ami alatt pont ennyi ideig hallatszik el? Vannak különös háttérzajok, amik utalnak a jelenetre, ami közben zajlott. :) Így lehet nehezebb, hogy egy adott jelenet. :) És itt pont nem Enrique és Flornál hangzik el, két másik szereplõ van éppen a háttérben. :)
Enriquének a karaktere változott, elején nem akart dolgozni, úgy nyomta be Begona a gyárba, aztán tiszteletlen volt Elisaval is, vagyis nem a legszebben beszélt róla, amikor Damian behajította az ivóban a másik pad alá. Hogy mi hozta a változást? Jó kérdés, megérett biztos. :D :D
Ha már jó a soundtrackelése a sorozatnak, nálam az már +1 pont! Nagyon szerettem márcsak emiatt is anno a Paula és Paulinat, vagy a Marimart, annyira jó zene ment a háttérben. Viszont ott egy El manantial, nincs a sorozattal semmi baj, sõt nekem nagyon is tetszett, de azért háttérzenét lehetett volna alkalmazni jóval többet, vagy jóval hangsúlyosabbat, mert nekem így olyan üres volt. De a Telemundosoknál is nagyon jó háttérzenék vannak pl: Szalamandra.
Na most Tona is ráfázik, mert ebben a faluban nem nézi el a megcsalásokat, fõben járó bûn. Cirka 14-16 évig hazudta, hogy a fia a Braulioé. Vicentében ötvözõdik amúgy az apja gonoszsága és az anyja szemtelensége.
Damian karakterérõl az elkövetkezendõkben annyit mondanék, hogy egyszerre lesz függetlenebb mint valaha és egyszerre lesz befolyásolhatóbb, mint valaha.
10/10
kazsagx 2013 febr. 16. - 00:02:14 10/10
(300/1024)
Igen jó hogy felismerem :D : Ez mindig Florencia és Enrigue jeleneténél volt, ezt a srácot így a "végére" én is megkedveltem, pedig nem igazán volt tetszetõs a sorozat legelején,most az egyik legjobb és legõszintébb karakter lett a kis öreg keresztapa mellett,õket kettõjüket nagyon bírom :)Palomával simán össze illene Enrique (na de hát a szerelem...) és igen, nagyon jók ezek a zenék,nem minden sorozatra jellemzõ,talán ezek a "pici",igényes dolgok is megfogtak és azért is szerettem meg ennyire ezt a filmet,már talán túlságosan is!:P
Köszi szépen elõre is majd az elõzetest, izgalmasabb lenne ha nem olvasnám el, de nem bírom ki...hehe :) Értem én Lupe atyát,csak hát sajnálom ezt a szegény Lolitát, úgy volt Õ ezzel a házassággal,"hogy legyen már végre egy szeretõ férfi körülötte" csak hát ráfázott :( Vicentétõl meg hálátlanabb kölyök meg tényleg nem kell...
A másik meg: ez az érzelmi zsarolás amit Alfi mûvel Damiannal " a születendõ gyermeket" illetõen...õ is megérdemelne egy nyaklevest...
Már látom magam elõtt ahogyan majd Flor beteszi a kispárnát :D
8/10
suxel 2013 febr. 15. - 23:32:29 8/10
(299/1024)
Ha valamiben erõs a sorozat a színészei mellett, akkor az a háttérzenék, nagyon szépen megcsinálták, gondosan odaügyeltek rá, hogy mindent a megfelelõ helyre.

Az instrumentál soundtrackre, amit linkeltél, egyik ismerõsöm azt mondta, hogy olyan arabos beütése van. Elég sokat el fog hangzani a késõbbiekben, lesznek itt még szomorú jelenetek, illetve gyötrõdések ezerrel.

Ez már vagy nem fog, vagy alig fog felcsendülni, pedig nagyon szerettem: http://www.youtube.com/watch?v=Ti0-H_8DKHk&list=UUnDXVMWk0tcbrc9pJbUihpg /Esetleg felismeri valaki, hogy melyik jelenet alól lett kiollózva a zene? Én tudom. :) Annyira nem nehéz, bár lehet csak mert elég bejáratott vagyok ennél a novellánál./

Ezt is nagyon szeretem: http://www.youtube.com/watch?v=_WmA3lt0aGg&list=UUnDXVMWk0tcbrc9pJbUihpg

Innen jegyzem meg, hogy magyarul sokszor csak azokat a jeleneteket nézem meg, ami alatt egy bizonyos zene elhangzik. :)

Ez még egy kísérteties, veszélyt keltõ zene, nem tudom volt-e már benne, de lesz egy párszor, ezt is imádtam: http://www.youtube.com/watch?v=XLaA4wmFP8g&list=UUnDXVMWk0tcbrc9pJbUihpg

Az Alex Sirvent - Ximena Herrera Junto a Ti nekem nem jön be sehogy sem. Amit viszont szeretek benne: David Bonada: Dulcinea http://www.youtube.com/watch?v=rPfAwB1AfXA
Mintha olyan infóm lenne, hogy ez volt a Triunfo del amor végén is, de én nem tudom, mert azt nem néztem.
8/10
suxel 2013 febr. 15. - 23:18:03 8/10
(298/1024)
Oh rengeteg minden fog jönni, nagyon is sok: majd hozom már a jövõ heti spoilereket hamarosan. A jövõ héten lesz egy börtön, és egy halál is a sorozatban. A sorozat végeztével azt mondtam, hogy durván minden 25-30. részre jutott egy haláleset, lehet kezdeni számolni. Na jó de ebben benne van Rosendo meg Estefania is. Hozzájuk csapjuk még Blancat, Keniat, meg Augustot. Eltelt 93 rész és volt 5 haláleset eddig benne. Elég sok.
Amúgy abban igazad van, hogy nem szereti Damiant Florencia. Még az elején szerette, de aztán valami megfogta Enriqueben és bár nem igazán vallja be, de a doki fia jön be neki. Az meg szalad utána, mint egy kutya, bár most már Paloma felé nyit, látja, hogy sok értelme nincsen. Ez kb. most mindkettejüknek egy kényszerkapcsolat, ami kell a gyerek miatt, de ha úgy vesszük, akkor Florenciának még kényelmes is lehet. Tud õ alkalmazkodni.
Lupe atya és a titkai: ugye a püspöktõl anno nem kapott rá engedélyt. Szerintem akkor is inkább csak fenyegetõzött a pap, szereti annyira a hivatását, hogy ne tegye meg. Lolitánál meg szerintem nem akar neki hatalmas fájdalmat okozni, miért siettesse, úgyis eljön az magától is. :D :D Nem, szerintem látja, hogy Horacio azért szereti, vagyis nem bántaná. Mert oké, hogy egy gyarló kutya, de Lolitával szemben kedves és tisztességes, csak gyilkos. :S Elég ez pont!
De egy Gabino2 az a Vicente! Tyû, nem kispályás még a kórházi ágyon sem. Anno nagyon megérdemelte azt a sallert az apjától, és még képes elnevetni magát az ágyon, miután olyan csúnyán beszél azzal a "neki senkivel", aki felnevelte. Azt megsúgom spoilerben, hogy ez a gyerek a motorozásból nem tanult, még betyárabb lesz!
Lehet jók a megérzéseid, hogy Elisa erõsebb lesz. Augusto elvesztése akkora fájdalommal töltötte el, hogy talán neki ettõl már rosszabb nem jöhet, igaz most megint kapott egy pofont az élettõl, hogy vitte Alfi a terhességi eredményt, de ezek után már képes kell legyen arra, hogy felálljon.
10/10
kazsagx 2013 febr. 15. - 22:45:30 10/10
(297/1024)
Nagyon tetszik ez a zene olyan sejtelmes ezt ment Augusto temetése alatt

http://www.youtube.com/watch?v=LqjNULgekaM

Ez pedig olyan szép :D

http://www.youtube.com/watch?v=EmLVQDpI4Oo
10/10
kazsagx 2013 febr. 15. - 22:24:11 10/10 Előzmény suxel
(296/1024)
Jujj nem figyeltem bocsika :D :D Köszi :D
Hát,kíváncsi leszek,hogy mi minden fog még történni a hátralévõ részekben,elég soknak tûnik,bár nem mintha bánnám :)
Florenciával kapcsolatban nekem is hasonlóak az érzéseim,kényszerítve volt igaz Alfi által,de azt hittem hogy szereti Damiant,de szerintem nem szereti igazán,csak a jólét ami számít neki,(az elején talán még szerette)és hát ez tényleg túlzás amit Paolóval akarnak, mondjuk rajta nem lepõdtem meg, mert elég gerinctelen meg tahó :D
Mondjuk elég idegesítõ volt hogy az egész fesztung tudta már,hogy nem tesók,csak Damian nem,de hát kell egy kis idõhúzás is... :) Mondjuk azt nem értem még,hogy ugye Lupe atya képes lett volna "lemondani" a reverendáról,azért,hogy elmondja az igazságot Augustónak hogy Carmina találta ki a hazugságot,hogy Elisa nem a lánya, viszont már azt is tudja,hogy Blancát Horacio ölte meg,na de ezt nem szeretné elmondani vagy leleplezni? Azért ez is egy súlyos dolog nem?
Amúgy meg Vicentét jól pofán vágnám,amiért úgy beszél Braulióval...mit képezel az a kölyök? Tiszta apja :D Most már remélem Elisa tényleg kevesebbet fog sírni és remélem a sarkára áll,fõleg Carminát illetõen! :)
8/10
suxel 2013 febr. 15. - 15:58:22 8/10
(295/1024)
Pont egy kommenttel írtam elõtte: 162. :D :D
Az a verekedés valami szuper volt, végre valaki ellátta Gabinonak a baját. A jövõ héten még kap egyet (nem mondom meg kitõl, nézzétek meg. :D :D ), és az is a földre teríti. :)
A baba-csere akcióval kapcsolatban az a véleményem: én Florenciát megsajnáltam, amikor Alfi keményen megzsarolta a kocsiban, úton Mexikóvárosba, akkor vitette az orvoshoz vizsgálatra...viszont mikor ezt kitervelte, megint megutáltam...végülis kényszerítve van, de durva húzás....ambivalens érzéseim vannak a lánnyal kapcsolatban. Paolo persze segít neki, miért is ne..õ is jól fog járni. És még Sabrina gyereke sem kerül a nyakába...nagybácsiként felügyelhet rá, már ha akar egyáltalán. :D :D
Damiannak itt volt az ideje, hogy megtudja nem testvérek..ezért nagyon sokáig pikkeltem anno, hogy mikor akarják már tudatni vele...kb lerágtam a körmöm és eltelt egy rész, még egy rész és semmi még mindig. :S :S 83. és 92. rész, azért 9 rész van a kettõ között.
10/10
kazsagx 2013 febr. 15. - 15:43:57 10/10
(294/1024)
Húúúú de tetszett,hogy Gabinót így ellátta Braulio! Há-há... :D Mondjuk Ingridet nem értettem,mikor azt mondta Gabinónak,hogy "de undorító"...hát,Õ sem volt kutya eddig,mint tudjuk :) Erre a "Baba-csere akcióra" kíváncsi leszek,elég kegyetlen és undorító húzás lesz szerintem... Egyébként hány részes a sorozat? Lehet,hogy már beszéltétek,de nem figyeltem :)
8/10
suxel 2013 febr. 15. - 14:43:16 8/10
(293/1024)
Hát valahogy el kell még válni az útjuknak, odébb van még az a 162. rész. :D :D Kell egy kicsit külön is. B-lányozni, B-fiúzni, kihagyhatatlan elemek. :D :D

A mai részben megjelenik Dona Eduviges, aki felismerni véli majd az öreglány hangját, az legyen szíves jelezni. Köszönöm szépen! :)
sorozatkedvelõ 2013 febr. 15. - 14:27:50
(292/1024)
A mai részre kíváncsi vagyok,gondolom Damian és Elisa nagy egymásra találását Florencia a kölcsönzött gyerekkel agyon csapja.
juan-ZSU 2013 febr. 13. - 19:35:19
(291/1024)
hát igen de majd kialakul az :)
8/10
suxel 2013 febr. 13. - 17:45:49 8/10
(290/1024)
Akkor is ez volt a véleményem, amikor még nem láttam, hát mondom már õ is kezdi... :S :S
Én Enriquevel szimpatizálok a sorozatból, olyan rendes Palomaval...de neki nem õ a végzete!
juan-ZSU 2013 febr. 13. - 17:38:01
(289/1024)
hát igen :S de még mindig jobb mintha Gael nem mondta volna meg, hogy mást szeret és így hülyíti
Paloma legalább tudja mire számíthat de az biztos, hogy nagyon rossz neki :( (de te tudod jobban mert én nem néztem 1 percet se elõre)
8/10
suxel 2013 febr. 13. - 17:32:55 8/10
(288/1024)
Szerintem meg nem is a legszebb dolog, amit Gael csinál. Most lefekteti Palomát, és a lány azt hiszi ebbõl, hogy lehet valami közöttük, mikor még semmi sincsen. Álomvilágba ringatja a csajt ezzel, aki azt hiszi ezzel megváltozik minden.
8/10
suxel 2013 febr. 13. - 17:30:23 8/10
(287/1024)
A mai rész /szerda 02.13/ szerintem nagyon jó lesz, ez igazán tetszett. Folytatódik többek között pl a tegnap abbahagyott Gabino-Braulio verekedés is, csak kiveri belõle, hogy õ Chente apja. Annyira megérdemelte már, hogy ellássák a baját. Amúgy még senki nem verte meg eddig Gabinot emlékeim szerint.
juan-ZSU 2013 febr. 13. - 17:25:51
(286/1024)
arra nem is gondoltam, hogy Augustot is kiszemelte

én Gaelnek és Palomának örülök h egymásra találtak :) nem értem miért olyan nagy baj ez, Paloma szereti és bár Gael nem úgy szereti (még) de nem csapja be a csajt, már megint ott tartok hogy nem a fõszereplõpár a kedvencem :O
8/10
suxel 2013 febr. 13. - 17:24:37 8/10
(285/1024)
Csak megérte neki! Végül is azáltal, hogy besározta az édestestvérét, esélyt kapott arra, hogy a vágyva vágyott férfit megkaparintsa...viszont az érzelmek nem jöttek...itt fázott rá. Viszont ennyi év elteltével már nem érdeke, hogy kiderüljön, mert látja, hogy Augusto bolond, képes lenne megölni. Ezért bármi áron, de el akarja titkolni. A haláltól meg fél, saját magát sem tudta lelõni.