8/10
suxel 2013 febr. 23. - 18:48:06 8/10
(364/1024)
Mikor számolt be Horacio bûneirõl Gabino az atyának Lolita esküvõje elõtt? Mikor volt az a rész? Úgy látom az agyam kihagy mostanában.
sorozatkedvelõ 2013 febr. 23. - 12:47:08
(363/1024)
Köszi a részletes elõzetest.
8/10
suxel 2013 febr. 23. - 12:27:21 8/10
(362/1024)
Heti spooiler adag: SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER

Azzal kezdenék, hogy Mexikóban a Televisánál szoktak kis alcímeket adni a részeknek. A sorozat közben természetesen nem hangzik el, csak a tartalomismertetõnél szokás kihelyezni. Lássuk õket elõször:
Hétfõ: Alfonsina veszélyben
Kedd: Hadüzenet
Szerda: Paloma lemond Gaelrõl
Csütörtök: Megérdemelt ütések (Ez a rész ez nagyon jó, nem csak a megérdemelt ütések miatt, hanem a Ramona és a Tovarok vacsorája miatt is szerintem, annyira szerettem)
Péntek: Elkezdõdik Elisa és Gael kapcsolata

Nézzük csak, mi lesz itt:
-Alfi közli Gabinoval, hogy mivel Tona magára maradt, õ neki kell gondoskodni a gyermektartásról, még pedig a fizetésének a fele oda fog menni. Gabino szerint ez marhára nem igazságos, de Alfi közli vagy ez, vagy ki van ebrudalva a feldolgozóból. Gabino igazán dühbe gurul Alfi ultimátumától és hajlandó megvalósítani Ingrid ötletét.
-Braulio közli Lolitával, hogy szeretne egy új esélyt kapni tõle.
-Elisa közli Carminaval, hogy felül kell kerekedni a fájdalmaikon, és jobb ha Carmina el kezd munka után nézni, mert õ nem fogja eltartani. Na Carmina meg a munka, ha-ha-ha!
-Lupe atya nem ér el semmit sem a püspöknél, marad az áthelyezés, ezért meglátogatja Carminat ismét. Majd mikor Carmina nekiesik az atya megragadja a füleit!
-Ingrid pánikol Alfonsina reakciójától, mivel felismerte, de Gabino szerint ne aggódjon, mert Alfonsina nem fog beszélni. Úgy sem akarja, hogy kitudódjon Ingrid Rosendo szeretõje volt, vagy azt sem Gael Rosendótól van.
-Edmundo szemtõl szembe közli Paoloval, hogy nem egyezik bele Sabrina és Paolo kapcsolatába, arról meg ne is álmodjon, hogy a férje lesz.
-Florencia nászéjszakája meghiúsul.
-Elisa közli Carminaval, hogy már elege van, és tûnjön el a házából, mert ez sosem volt és lesz az övé. Carmina mondja, hogy ezt biztos a Lupe atyával történtek miatt mondja, de közli Elisa nem, már az apja is ki akarta hajítani. Carmina azonban nem megy, menjen inkább Elisa.
-Florencia rohan Elisahoz a házassági okmányokkal.
-Enrique udvarolni szeretne Palomának, s megkéri Ramona engedélyét, hogy találkozgathassanak. Ramona örül neki.
-Paloma közli Elisaval, hogy õ már lemondott Gaelrõl, s javasolja Elisanak tegye õ is ezt Damiannal, keressen õ is egy másik opciót.
-Gael érdeklõdik Elisatól, hogy miért zavarja a szerelme, Elisa azt válaszolja, õ ezt sosem fogja tudni viszonozni.
-Elisa közli Florenciával, hogy õ a házassági papírok ellenére rettegne, mert õ egy Bouvier, és ismerheti már a Bouvierek hírnevét a faluban, bármikor lecsapnak egy nõs férfira.
-Florencia elmondja Alfonsinanak, hogy megházasodtak Damiannal. Alfi nem tudja mire vélni, õ nem ilyen titkos esküvõt akart.
-Sabrina eljegyzési vacsorája kudarcba fullad.
-Lolita megtudja Elisatól, hogy Damian mivel vádolta meg, vagyis inkább, hogy mit nem tud eldönteni Damian a lányról. Elisa megesküszik, hogy akárhogyan is, de ezek után kitépi Damiant a szívébõl, nem kell neki olyan férfi, aki szörnyûségeket képes róla feltételezni.
-Elisa felkeresi Alfonsinat egy csekkel, hogy vége a kapcsolatuknak az üzlet terén, mert most már rendezni tudja a tartozását. Alfit azonban nem érdekli a csekk, neki a földek kellenek.
-Don Lucio közli Elisaval, hogy Carminat valószínûleg Augusto vagyonának a fele illeti mindenbõl.
-Ingid felkeresi Edmundot a hotelban, hogy a segítségét kérje, majd elájul.
-Lolita kéri Horaciot, ha igazán szereti, akkor mondja el mi történt Augusto halálának a napján.
-Elisa úgy dönt elfogadja, hogy Gael barátnõje legyen, de elõtt Paloma engedélyét szeretné kérni, aki beleegyezik, csak azt nem hallja, hogy Gaelrõl van szó.
-Elisa pedig bejelenti Gaelnek, hogy mostantól a barátnõje.
8/10
suxel 2013 febr. 23. - 11:42:01 8/10
(361/1024)
Akkor a la ermitai meghiúsult esküvõnél az 55. részben, amikor egy combartériás golyót kapott az anyakönyvvezetõnél, akkor oda miért kellett két tanú? Nem értem én ez, de nem is kell...he..he..he!
Az egész karakterének annyi a lényege, hogy a sorozat végére függetlenednie kell az anyai befolyástól, ne hagyja magát manipulálni, váljon erõs, érett férfivá. Hát addig még hosszú az út. Igaz mutatkoznak már jelek, mondjuk, amikor folyósította a pénzt Elisanak, akkor végülis szembe ment az anyjával, de titokban, de majd a héten most kiderül, hogy mennyire is lehet manipulálni még mindig, és elég súlyos bakit követ el Elisaval szemben, meg se lepõdjünk ezen.
sorozatkedvelõ 2013 febr. 23. - 08:08:47
(360/1024)
Damian mondta Flornak,hogy a polgári esküvõhöz nem kell tanú.Damian miért akarta ilyen gyorsan az esküvõt? El akarta kerülni a nagy egyházi esküvõt,vagy menekülõ útvonalat hagyott magának a késõbbi válás megkönnyítésére?Lehet,hogy ennyire elõrelátó....hahaha!Nem siette el a választ az anyakönyvvezetõ elõtt,arra a kérdésre,hogy szabad akaratából,vagy kényszer hatására házasodik....de úgy tesz mintha szeretné Flort,pedig csak meg akar feleni az anyja elvárásainak.
8/10
suxel 2013 febr. 23. - 02:02:05 8/10
(359/1024)
Sorozatkedvelõ: anno kérdezted körülírva a férfi fõhõs kétszer áll-e oltár elé? Írtam ugye, hogy nem! Végülis igazat írtam, mert most csak anyakönyvvezetõ elõtt áll.
Nem tudom már számon tartani ez hanyadik ha-ha-ha-ha dolog, de hol vannak a tanúk az esküvõrõl? Még két behívott takarítót sem láttam. :D :D
8/10
suxel 2013 febr. 22. - 21:07:04 8/10
(358/1024)
Én nem tudtam eldönteni, akkor az oroszok csak jól mondták anno!
v_zsuzsi 2013 febr. 22. - 20:26:30
(357/1024)
Nahát! Az ultrahangot végzõ doki Ernesto a Megkövült szívekbõl. Érdekes volt látni. :D
8/10
suxel 2013 febr. 22. - 18:12:23 8/10
(356/1024)
Jujj tényleg a 62. részben is, amit Damian mankós szerenádja követett. Milyen igazad van! :)
sorozatkedvelõ 2013 febr. 22. - 17:13:16 Előzmény suxel
(355/1024)
Már 3 csók volt Elisa és Gael között 2-õt Gael kezdeményezett,1-et Elisa.Gael már nem emlékszik......hahaha.A felvilágosításért köszönet.
8/10
suxel 2013 febr. 22. - 15:41:10 8/10
(354/1024)
Na ez durva: Dolores visszakérdez: látta kijönni Gael CarminaT a LA QUINTÁBÓL??? Nem fordították le a La Quintat, nem tudom gondot okozott-e vagy micsoda, de az nem a ház neve még véletlenül sem.
Egyszerûen épületek szokták fordítani.
Márpedig Gael hiába mondja, hogy most csókolta meg elõször Elisat, nem így van. 51. rész, amikor a parókián megcsókolta, mikor úgy volt, hogy elutazik és Damian rájuk ment, na az mi volt?
wwwpontonline-sorozatokpontorg
sorozatkedvelõ 2013 febr. 22. - 14:21:15
(353/1024)
Hova töltik fel ilyen hamar a részeket? Az általam ismert oldalakra nagy csúszással kerülnek fel.
8/10
suxel 2013 febr. 22. - 02:32:34 8/10
(352/1024)
Na majd, ha holnap feltöltik, akkor megmondom nekem átjött-e vagy nem. Eredetiben tuti jelenet volt. Hoztam volna ma is ajánlót, de egyszerûen annyi idõm nem volt, hogy nekiálljak meghallgatni mit is mondhatnak ott. De most bepótolom a péntekit a bejegyzés végén. :)
Lesz még ilyen Carmina retteg jelenet, csak szerintem jóval késõbb, de lesznek még szellemlátásai.

Elsõ avance: https://www.youtube.com/watch?v=uHm4urfuHtM
-Horacio közli Gabinoval, hogy nem hiszi, hogy sokáig marad a rács mögött társaság nélkül, mert neki is van mit a "tejbe aprítania"
-Carmina visszakérdez Lolitanak, hogy a Horacio a börtönben - hitetlenkedve. Igen, mondja Lolita a börtönben.
-Ultrahangvizsgálat: nem értem az orvosi szöveget, vagyis nem tudom mit szoktak ilyenkor mondani: talán azt mondják, hogy a méhszáj el van záródva. Nem vagyok nõ, nem fogok szülni, nem tudom ilyen esetben mi a bevett szöveg. A lényege az egésznek, hogy látszik a terhesség.
-Lupe atya a börtönben: próbálja kihúzni az igazat Augusto halálával kapcsolatban: De te tudod, hogy Augusto nem önként vetett véget az életének, mint ahogy azt tudják. Igazam van?
-Carmina Gabinonál: Figyelmeztette, hogy Horacio ki fogja nyitni a száját, mit tesz akkor? El fogja árulni majd õket. Gabino szerint nem, de megkérdezi, miért te rólad tud valamit? /mert ugye Gabino ne tudja, hogy Horacio tud Keniaról és Augustoról is/

Második avance: https://www.youtube.com/watch?v=S8pLS7QC2BY
Lolita: ideges a szenyóra? Mert én úgy hiszem igen. Van igazság abban, amit az atya mondott, szerinte a férjének kellett valami szövetséges, õ pedig érzi, hogy ott fog úgy is ülni az illetõ Horacio mellett a börtönben, és Lolita szerint Carmina volt a szövetségese.
Damian: Miért nem használjuk ki ezt az utazást? Házasodjunk meg itt, akármelyik házasságkötõ teremben.
10/10
kazsagx 2013 febr. 22. - 00:15:46 10/10
(351/1024)
Jajj nekem nagyon nem tetszik Gael nyomulasa! Elisatol mar ilyen hatarozottsagot varok,jol kiosztotta Alfit! :D
iriszke1 2013 febr. 21. - 23:57:04
(350/1024)
Sziasztok!
suxel... igen átjött a veszekedõs jelenet elég rendesen. Köszi az infókat.
Nagyon tetszett nekem is Carmina betojós jelenete, fõleg ahogyan odébb tolta-lökte a széket. Remélem lesz neki még bõven ilyen. S ha viszik tovább a szellem szálat mert szerintem olyasmit akartak megjeleníteni azzal, hogy kinyílt az ablak,és mintha lövések hangja hallatszott volna, jól hallottam? Lesz még és kell is legyen- megérdemli. Meglepett ahogyan Elisa visszautasította Gajelt, nagyon tartotta magát ma a lány. Lesz még itt izgalom bõven gondolom.
8/10
suxel 2013 febr. 21. - 22:57:46 8/10
(349/1024)
Amennyire gagyi volt a Gabino elõidézi Senora Beltrán halálát jelenet, annyira ott volt a Carmina rémeket lát és betojik rész, valami fantasztikus volt, ahogy Sabine Moussier lejátszotta. Alfinak aztán van bõr a pofáján odamenni a temetésre, kíváncsi vagyok mennyire jött át a jelenet magyarul Elisa és közte, valamint Damian belekiabálása, hogy most már elég volt. Gael meg a tettek mezejére lépett. :) És ha most Elisa elgyengül, akkor õ már tutira nem fogja feladni a meghódítását.
10/10
kazsagx 2013 febr. 21. - 20:41:04 10/10
(348/1024)
Huhú Carminanal megszolalt az a bizonyos lelkiismeret? :) Alfin betojok komolyan... a kis fekete legyezöjevel...ugy latom minden szinben van egy kollekcioja! :D
10/10
kazsagx 2013 febr. 21. - 20:11:13 10/10 Előzmény suxel
(347/1024)
Egyetertek! En csak arra irtam az elözöt,hogy bugyuta volt a jelenet,föleg Gabinot ismerve!
8/10
suxel 2013 febr. 21. - 12:09:04 8/10
(346/1024)
Ha végiggonduljuk, akkor gyilkos, mert õ kezdte el fojtogatni, s ennek hatására rémült meg az öreganyó annyira, hogy szívrohamot kapott. Gabino meg persze nem volt rest, elásta, úgysem fog hiányozni senkinek se.
10/10
kazsagx 2013 febr. 21. - 01:53:42 10/10
(345/1024)
de azert gyilkossa valt Gabino is!