sorozatkedvelõ 2013 febr. 13. - 17:20:16
(284/1024)
Jól írtad,mert Carmina. Alfit csalta Rosendóval,de közben irigy volt Estefániára és meg akarta szerezni Augustot .Kapóra jött neki a baleset. Amúgy ebben a sorozatban is nagy üzemben megy a megcsalás.Tovar doki olyan kis nyuszi és állandóan belebotlik valamelyik r*bibe.
8/10
suxel 2013 febr. 13. - 17:17:26 8/10
(283/1024)
Én meg körülírva válaszolok: a férfi fõhõs csak egyszer áll !!!!OLTÁR ELÉ!!! :D :D Viszont lesznek ketten is, akik kétszer. :D :D

/A nagy betûk nem kiabálások, még ha annak hatnak sem, hanem felhívás a figyelmes olvasásra, körültekintõ értelmezésre. :) :) /
juan-ZSU 2013 febr. 13. - 17:12:48
(282/1024)
már belezavarodtam ebbe a megcsalásba :D na szóval Rosendo csalta meg Alfonsinát Carminával közbe meg Augusto hitte azt, hogy az õ felesége a hûtlen ezt tudtuk is csak közbe én zavarodtam össze xD
juan-ZSU 2013 febr. 13. - 17:08:15
(281/1024)
köszi a válaszokat :)
Megéri Carminának egy hûtlenség miatt gyilkossá válnia? Régen vele csalta meg a testvérét annak a férje ezt mind tudjuk, de szerintem ha lebukik akkor se lett volna olyan nagy dolog. Még mindig jobb lett volna ha akkor bukik le és nem így évek múlva, hogy közbe már ölt is amiatt, hogy ne derüljön ki. Remélem értitek mit akarok ezzel mondani.
sorozatkedvelõ 2013 febr. 13. - 16:58:04
(280/1024)
Körülírva kérdezem Hahaha: A férfi fõhõs kétszer áll oltár elé?
8/10
suxel 2013 febr. 13. - 10:47:39 8/10
(279/1024)
Sabrina 82. részben észlelte a terhességét, és elõtte feküdtek le a 81-ben. Na most Flor meg vagy a 84. részben, vagy a 86-ban kellett, hogy teherbe essen. Max pár nap van a két lány között. :S Össze-vissza van ez, s már megint csak amiatt, hogy ilyen gyerek csere-bere az eredetiben nem volt, ott a Paolo és Sabrina karakter csak kavartak, de ez a gyerekrablás újítás, és ahol egy kis újítás van, ott jön a badarság. Az írónõ Rosa Salazar a szememben egy 0. Örültem volna, ha az újításokat értelmes szinten bevezeti, de hát bamba. Logikát az emberfia/lánya ne keressen, de amúgy érdekes.
Szerette eleinte tutira, de aztán inkább csak a rögeszméje lett. A felesége halála után megzakkant a férfi, és inkább volt pokol neki is az élete Augusto mellett. A 20-as részben még a nagy bosszút tervezgette Augusto ellen, amikor elcsábította elõször a dokit, ezzel akart neki megfizetni valahogy.
Ha Paloma terhes lesz, akkor nagyon ügyesek vagy ügyetlenek voltak, mert mindkettejüknek ez volt az elsõ alkalom. De ha terhes, akkor annak hamar ki kellene derülnie az eddigiek alapján, vagy itt több idõ telik el, az is lehet. De mint korábban írtam, ennek a játszadozásnak lesznek következményei. Gael sem viselkedik tisztességesen a lánnyal, de hát min csodálkozunk. Ezek az Arangok csak ilyenek: Rosendo, Damian, Gael, több nem is kell! :D :D
sorozatkedvelõ 2013 febr. 13. - 09:10:01
(278/1024)
Gael és Paloma? Ramona ,ha megtudja nem lesz boldog,hogy szeretett unokája mit tett.Lehet,hogy Paloma is terhes lezs? Ez a sorozatokban nagyon gyorsan megy.
sorozatkedvelõ 2013 febr. 13. - 08:20:33
(277/1024)
Sabrina annyi idõs terhes lenne,mint amikor Flor lefeküdt Damiannal? Itt egyáltalán nem törõdnek az idõvel ,ahogy már írtátok az együttlét után már másnap terhességet mutat a teszt.Hahaha
Carmina már a második gyilkosságot ússza meg.Valóban szerette Augustot vagy csak rögeszméje lett,hogy minden kell neki ami,vagy aki a másé?
8/10
suxel 2013 febr. 12. - 15:11:02 8/10
(276/1024)
az eredeti novellaban szerintem nem allitottak be ongyilkossagnak, de annyira nem neztem bele, s ott amugy is csak 27 resz volt hatra. Arra kivitelezheto a menekules, viszont az itt hatralevo 74 reszre megoldhatatlan.
Ugy kellett volna, hogy mikor beultetik a szekbe meg engednek bele egyet augusto ujjaival, de az sem normalis, mert mar az elso halalos, hogy lone kettot. Lehet meglehetne magyarazni a depressziv hajlammal, iszakossaggal. De nem foglalkoztak vele.
Amugy augusto mindig a falon tartotta a fegyveret ezelott.
Viszont mindezektol eltekintve fenntartja az erdeklodest, izgi.

Paolonak mar masodjara tortek ossze a motorjat.
Norcy_ 2013 febr. 12. - 14:41:05
(275/1024)
Ez akkor volt, amikor Carmina azzal fenyegetõzött, hogy lelövi magát.
Milyen felelõtlenség elöl tartani egy fegyvert, gondosan el kellene zárni, még akkor is ha nincsenek kisgyerekek a háznál. Elég nagy baj, ha nem lesz komolyabb vizsgálat az ügyben, La Ermitában a kriminalisztikához sem értenek ezek szerint. :D
8/10
suxel 2013 febr. 12. - 00:14:21 8/10
(274/1024)
augusto tette oda a puskat, miutan elvette carminatol a 86-ban. Szerencsetlen rafazott rendesen. Sejtheto volt, hogy lesz szerepe a fegyvernek, mert nagyon erosen rakozelitett a kamera, amikor augusto letette es elment tole.
v_zsuzsi 2013 febr. 11. - 23:52:12
(273/1024)
Engem eléggé felbosszantott, hogy csak úgy a sarokban hevert az a puska, és az ölébe pottyant Carminának. :S
10/10
kazsagx 2013 febr. 11. - 22:31:29 10/10
(272/1024)
Na igen,ez is furi,hogy nem lesz "rendes" vizsgálat... Mondjuk ma bírtam, ahogy Carmina elszólta magát: "szíven lõtte magát"...na de gondolom majd ezt is kimagyarázza valahogyan :D
Ez a Tonja de ellenszenves volt ma is, szegény Dolores csak jót akart,de õ megint bunkózott... Braulio remélem hamarosan rájön már végre,hogy tõrbe csalta az a nõ és végre összejönnek Doloressel :) A doktor úrat sem értem:oke,értem én hogy Begona nem egy fõnyeremény,de legalább szereti és sose csalná meg,erre a doki tényleg összeszed minden "aranyos" nõt, Ingridrõl meg süt a gonoszság és az önzõség nem igaz,hogy senki sem veszi észre, fõleg nem Gael... :)
10/10
Milibindi 2013 febr. 11. - 21:37:26 10/10
(271/1024)
Még nem láttam, mert nincs feltöltve(legalábbis 1-2 órája még nem volt)
SPOILER( ha valaki nem látta és nem szeretné elõre tudni)
,de Carmina megölte Augosto fegyverével
8/10
suxel 2013 febr. 11. - 21:31:04 8/10
(270/1024)
augusto megtudta a teljes igazsagot, nekiesett carminanak, pofonok, veszekedes, fojtogatas, falhoz vagas, hajtepes, kergetozes. Egyszer csak Carmina beesett egy sarokba, ahol aug. hagyta a puskajat 2 resszel azelott. A puska szinte a kezebe esett, felkapta, majd mikor aug. megindult fele, keresztul lott a pasin. Horacio a konyhabol hallott mindent, majd segit ongyilkossagnak beallitani.

Azt mar csak mellekesen jegyzem meg, hogy ballisztikai vizsgalat termeszetesen nincsen, igy carmina kedvere garazdalkodhat.
juan-ZSU 2013 febr. 11. - 20:56:27
(269/1024)
Hogy halt meg Augusto? :O lemaradtam
8/10
suxel 2013 febr. 11. - 16:13:00 8/10
(268/1024)
ugye gabino nagy tisztelettel volt rosendo iranyaba, egyszer szeretne olyan nagy ember lenni, mint o volt. Szerintem belatta, hiaba szolgalja alfit, mint egy huseges kutya, de o megcsak kutyaszamba se veszi, carminanak meg csak augusto letezett, igy ot sem kaphatta meg. Maradt neki ingrid, aki tobb mint a semmi plane miutan kiderult, hogy o is rosendo egyik szeretoje volt, csak mar kezd unalmas lenni neki a no, na meg felszabadult carmina. Uj lehetosegek, na meg vannak erzesei az iranyaba, ezert is nem tudta megolni ingrid keresere. Szerintem ez mar valamennyire helytallo. Azt el kell mondanom, hogy innentol minden kis reszletet nem lattam a novellabol, csk tekerve a fobb esemenyeket, mert volt mellette meg nyari melo, un refugio para el amor es amor bravio, tehat maradhattak ki reszletek nekem is.
Mondtam a kisero hatterzeneket: ebbol ketto mar ma megjelenik. Az elso rogvest a kezdo horacio carmina jelenetnel, a masik meg egy visszaemlekezesnel, s augusto felfedezesenel. Velemenyem szerint azert is jelennek meg ujabbak, mert ezzel az esemennyel tenylegesen megkezdi a sorozat a masodik felet.
Ha jol sejtem, akkor a videoklip, amit belinkeltel az a talisman. nem tudom megnezni, mert meg csak korlatozott mobilnetem van. :( Na majd ez is fel fog csendulni betetdalkent egyszer-ketszer a sorozatban, s mar a masodik hivatalos vegefocim salida alatt ez fut.
Nagy divat lett a telenovella szineszek koreben az enekles: csak par egyeb nev chantal andere, ana brenda, gabriel soto, zuria vega
10/10
kazsagx 2013 febr. 11. - 15:45:20 10/10
(267/1024)
10/10
kazsagx 2013 febr. 11. - 14:22:48 10/10 Előzmény suxel
(266/1024)
Nyugi Suxel nem vagy egyedül,nekem se tiszta a kép Gabinót illetõen,ls mint már említettem én is azért pislogtam,hogy mi van? :D de hamarosan úgyis kiderül... :) Annyi még,hogy tetszenek nekem is a színészek,tényleg jól ellettek a karakterek találva,viszont már Elisa remélem egy kicsit jobban fog a dolgokért küzdeni és jó lenne már az is ha annyit nem picsogna,,Paloma barátnõjétõl tanulhatna egy kis temperamentumot! :)
8/10
suxel 2013 febr. 11. - 00:41:51 8/10
(265/1024)
kazsagx, iriszke: megneztem a jelenetet spanyolul, s nincs tevedes szerintem. Igazatok van, Carminaert voltak a dolgok, de igy nekem igazan nem tiszta a kep. Jol emlekszem meg az elején mondták Braulióék, hogy nincs tartós kapcsolta, mert mindig Alfira vágyott, s egy kozel 50 resszel kesobbi tortenes fuggvenyeben meg plane nem ertem. Sot joval kesobb lesz egy visszaemlekezos jelenet, ahol alfi kerdi gabinot, hogy jutott neki eszebe olyasmi, hogy valamikor ok egyutt lehetnek, hogy alfi szeme megesik gabinon.
A szereposztasrol csak annyit, hogy komoly szereplogardat sikerult osszeszedni, s az eros szineszek koze tartozik carmina is. Ezek a szerepek nagyon illenek neki, lathattuk a mostohaban is, illetve a mi pecadoban is a falusi szajha karakteret kapta, csak ott nem gyilkol.
Nemsokara ujabb kiserteties hatterzenek jonnek a sorozatba.