8/10
suxel 2013 márc. 02. - 00:46:45 8/10
(424/1024)
Ingridnek már nem kellene terhesnek lennie, hiszen milyen idõs fia van. Bár õ nem látszik annyinak, de szerintem idõsebb a karaktere, mint amennyi a színésznõ valójában.
8/10
suxel 2013 márc. 02. - 00:44:39 8/10
(423/1024)
Igazi volt Ingrid félelme, közel 10 rész múlva még lesz hasonlóban része.
Elisa még egy darabig a Castanón házban lesz, de majd elkerül onnan valamiféle képpen, még nem aktuális!
10/10
kazsagx 2013 márc. 02. - 00:09:28 10/10
(422/1024)
A Carminas elcuccolas meg szerintem:
1.mar elötte is rosszban voltak Augustoval,meg ugye akkor bekült ki Elisaval az apja,es mar akkor mondta Carminanak,hogy huzzon el.
2. Az a dilis Begona ugy is falaz Carminanak barmiben,tudod milyen nagy barinök...
Majd kivancsi leszek,hogy akkor is azok lesznek,ha egyszer kiderül,hogy ö volt Tovar szeretöje?! :)
10/10
kazsagx 2013 márc. 01. - 23:58:20 10/10
(421/1024)
Iriszke! En elöször azt hittem,hogy terhes lesz... Gabino ugy is olyan termekeny :D Mondjuk igazinak tünt,Carminabol siman kinezem hogy kiteszi Elisat,bar azt is hogy nem es ugy szadistaskodna vele tovabb... Damian kiosztasa tetszett csak az nem hogy ezzel Flornak kedvez! Elisa es Gael jelenete szep volt,de szomoru is egyben...szegeny csaj csak kapaszkodik,ez sem lesz jo senkinek,Palomaval szemben se fair,megertem en öket is csak.na, faramuci egy helyzet! Lolita remelem mar összejön Braulioval,vegre ök is megerdemelnek,hogy boldogak legyenek.... :) Most arra leszek kivancsi,hogy Gabino felnyomja-e majd Ingridet,mert Ingrid ezt szo nelkül megtette vele,most ugye itt van ez a Guidos ügy...megerdemlik ök egymast!
iriszke1 2013 márc. 01. - 22:29:27 Előzmény kazsagx
(420/1024)
Szerintetek igazi volt Ingrid rosszulléte, vagy csak a dokinak játszott. Tényleg ennyi félelem lenne benne?
Ha nem akkor igen jól játszott. Ez a jelenet 10-es volt.
Damian beolvasása Alfinak idõszerû volt, csak nézett az öreglány.
suxel...ugye nem lesz annyira morbid, hogy kiteszi a szülei házából a rohadt ri*anc nagynéni Elisat.
Tudjátok mi az érdekes senkinek sem tûnik föl, hogy a gyilkosság napján a Tovar dokiékhoz elcuccolt Carmina mert kirakta a férje a házból. Azóta sem jut senkinek sem az eszébe vajon miért? Ej ezek az írók.
10/10
kazsagx 2013 márc. 01. - 12:43:27 10/10
(419/1024)
Az lenne meg csak nagy ütes,ha Enrique összejönne Palomaval! Jajj akkor kacagnek meg csak Begonan,Tovar doki is bazsajgott Ramonan... :D
8/10
suxel 2013 márc. 01. - 00:30:07 8/10
(418/1024)
**************************SPOILER SPOILER SPOILER***************************************************************


péntekre: http://tvolucion.esmas.com/entretenimiento/noticias/avances/176861/avance-abismo-pasion-capitulo-103/#

-Ha Carmina és az apád vagyonmegosztással házasodtak, akkor mindennek az 50%-a megilleti Carminat!
-Úgy tûnik semmit sem tudsz tenni!
-Engedj el!
-Fogadd el, hogy itt maradok!
-Ingrid! Mit keress maga itt?...Vigyázzon!
-Azt gyanítom, hogy Senora Carmina vette el az életét, és hiszem, hogy te tudsz valamit. Könyörgöm, hogy a szerelem nevében, amit érzel irántam, mondd el az igazat!
-Ha megvan a lehetõsége, hogy egy új szerelem jelenjen meg az életedben, ne utasítsd vissza.
-Paloma! Mi történt?
-Mindjárt megyek várjál meg kint!
-Beleegyezel?
-Igen, igen, igen, jó lesz.
-Megígérem neked, hogy megpróbállak úgy szeretni, mint egy nõ egy férfit!


*************************** SPOILER VÉGE SPOILER VÉGE SPOILER VÉGE******************************************
8/10
suxel 2013 márc. 01. - 00:04:09 8/10
(417/1024)
OFF

Ahol nagyon sokat kikap DZ karaktere a sorozatban, az a Riválisok lesz. Ott fog kapni jogosan és jogtalanul is, de rengeteget, a végére már teljesen megsajnáltam. :D :D Ott nem rossz fiú szerintem annyira, csak dilibogyó! :D :D
8/10
suxel 2013 márc. 01. - 00:01:24 8/10
(416/1024)
Megnézem ezt a Gael-Pap jelenetet, mert erre nem emlékszem, de lesz még szép pillanatuk!
8/10
suxel 2013 márc. 01. - 00:00:25 8/10
(415/1024)
Az eredetiben ezeket nem értettem jól, na majd most meghallgatom Ramonanak a beszólásait, de viccesek lehettek. Tudom, hogy a ruha színével, meg a sült madarak is megjegyzések céltáblájává lettek, és milyen vígkedélyûen leállt falatozni Ramona.
A rész alcíme kint is az volt, hogy megérdemelt ütések, hát nem megérdemeltek voltak? De!!! Na ezzel most Damian jó mélyre elásta magát Elisánál. :S :S :S
10/10
kazsagx 2013 febr. 28. - 22:48:37 10/10
(414/1024)
A babas beszolasra en is felkaptam a fejem...mondom ennek van kepe esküdözni egy nem letezö gyermekre ,van bör az arcocskajan,bar Alfi is megerdemli a KISMENYET... :)
10/10
kazsagx 2013 febr. 28. - 22:42:48 10/10
(413/1024)
Iriszke: Paloman meg Ramonan szakadtam,megerdemelte Begona is :)
Suxel: Szerencsetlen Alfi mar kinjaban nem tudja mit tegyen,hogyan szadizza szegeny Elisat,elöbb a gyilkossagivad,most ez a csekk szettepes...nem ertem en mar ezt a nöt! Köszi az elözetest! Damian is össze van rendesen zavarodva,kivancsi leszek hogyan törtenik a veteles...egyre izgalmasabb ez a film :)
iriszke1 2013 febr. 28. - 22:27:59
(412/1024)
Ezek nekem is nagyon tetszettek, de a nagy beszólása a Flórnak volt amikor is azt mondta: Esküszöm a babára amit várok. – Na arra aztán esküdözhet….
Láttátok Paoló kaján vigyorát távozáskor, hogy örült a ténynek nem kell elvennie a doki lányát mert az nem egyezik bele. Csoda, hogy Eliza nem pofozta le Alfit amikor szét tépte a csekket. Szánalmas már a gyûlölködése annak a nõnek
RAmóna és Paloma párbeszéde nagyon jó volt a kunyhójukban, de a legjobban a Gaél és az atya jelenetén hatódtam meg de könnyekig, olyan aranyosak voltak.
Norcy_ 2013 febr. 28. - 22:04:57
(411/1024)
Ami tetszett a mai részben:

-a pofon és a behúzás Damiannak Lolitától és Gaeltõl, ezután pedig jól leostobázta saját magát. Nagyon jó! :D
-az eljegyzési vacsin Ramona beszólásai :D :D
8/10
suxel 2013 febr. 28. - 00:23:12 8/10
(410/1024)
Csütörtöki ajánló: http://tvolucion.esmas.com/entretenimiento/noticias/avances/176627/avance-abismo-pasion-capitulo-102/#


*******************SPOILER SPOILER SPOILER***********************

-Damian ezidáig nem akarta elmondani neked, de minden jogod megvan, hogy megtudd, megvolt a polgári esküvõ.
-Hogyan?
-Egyszer s mindenkorra világos lett nekem, hogy soha nem lehetünk boldogok, soha, mert egy férfi nem lehet boldog egy olyan nõvel, akiben nem bízik.
-Mit mondott?
-Azt kérdezte, hogy én akartam-e megölni az anyját?
-Ha õ támadott meg, akkor jelentsd fel! Kérlek, Követelem tõled, hogyha te veled megtette, akkor velem is megteheti.
-Miben segíthetek neked Lolita?
-Valami olyasmi akar lenni, hogy nem megmondtam neked világosan, hogy Elisa az egyetlen, akit megvédek foggal-körömmel! /con los dientes a vége: fogakkal/
-Ez a csekk tartalmazza az összes pénzt, amit kölcsönadott, beleértve az összes eddigi kamatot a mai napig
-Szánalmas vagy!

*************************SPOILER VÉGE SPOILER VÉGE*******************************
8/10
suxel 2013 febr. 27. - 23:58:39 8/10
(409/1024)
Szánalmas, ahogy számon kérte Elisat Damian a végén, vagyis inkább rákérdezett, lesz ettõl még egy sokkal szánalmasabb is. Nincs itt vége a hülyesége netovábbjának. :D :D
Egyszer már kételkedett benne, amikor nekiállt a Paolos incidens után, hogy ki is volt a telefonáló. Ott Tona szolgált bizonyítéknak. Aztán volt a terhességi tesztes eset, ott a teszt volt a bizonyíték. Következett a Gael-Elisa csók a templomba, ott a két szeme volt a bizonyíték. Majd a 2. Gael-Elisa csóknál is a két szeme volt a bizonyíték, de ez más eset, mert Elisa szánt szándékkal mást akart elhitetni vele a valóság helyett. És most Alfi a bizonyíték Elisa ellen. Megérdemelné már amúgy a lány, hogy higgyen neki valaki rendületlenül. De a telenovellák íratlan szabályai szerint erre ott vannak a Béta-hercegek, mint Gael, vagy hogy messzire menjek az Esmeraldaból Alvaro doki. Pedig Damian joggal kételkedhetne az anyja szavában, mert õ aztán tényleg adott rá okot. Nézzük csak azt az egy esetet, amikor milyen csúnya szerzõdést íratott alá Elisával.
8/10
suxel 2013 febr. 27. - 23:52:29 8/10
(408/1024)
Pont elõzeteses jelenet lesz és nagyon nem értettem, hogy mit keres ott az a cucc, pont akkor és pont az a jelenetben, aztán rájöttem, hogy valakinek szerepe lesz még a vetélésben, nemcsak spontán fog az érkezni Sabrinanál. :D :D Majd megsúgom amúgy talán a hétvégén. :) :)
A Flor-Elisa jelenet, hát nagyon jó volt. Magyarul fordítva valami olyasmi volt, hogy a Bouviereknek van a legrosszabb hírnevük a környéken, és a rossz az ugye spanyolul a peoR és az RRRRRR-t olyan szépen hosszan pörgette a végén Boyer, hogy az csudijó volt. :) De rendesen megijedt tõle, na meg most tudta meg azt is Flor, hogy nem testvérek Damian és Elisa, ha jól emlékszem.
iriszke1 2013 febr. 27. - 23:31:25
(407/1024)
De majd te felvilágosítasz ugye?
Hú de tetszettek a könnyek Flór szemében, de megérdemelte amit kapott Elisától. Alfi rohadt hazug dög, már a pokolba kívántam, de ha így halad oda is fog jutni. Hú a terem-buráját mit hoz ki belõlem ez a nõ.
10/10
kazsagx 2013 febr. 27. - 23:17:23 10/10
(406/1024)
Nem kövezlek meg nyugi... :) Hat anno irtam is nektek, hogy Szabrina is megerdemli a sorsat,ha szemetseg ha nem! Ez az Enrigue tök aranyos lett,Palomaval jo parost alkotnanak... Damian tenyleg elgondolkozott azon,hogy Elisa elkövetne egy ilyen dolgot Alfival...ez abszurd! Tetszett,ahogyan Elisa felvette a kesztyüt Flor ellen!Koppant a kiscsaj kicsit...haha :)
8/10
suxel 2013 febr. 27. - 20:26:48 8/10
(405/1024)
****************************SPOILER SPOILER SPOILER*******************************

Csak azt nem tudod gondolom, hogy mitõl vetél el! :D :D

*******************************SPOILER VÉGE SPOILER VÉGE SPOILER VÉGE ***********