10/10
kazsagx 2013 febr. 21. - 01:51:44 10/10
(344/1024)
En vegig azt hittem,hogy majd megfogja fojtani,de nem teljesen ez törtent...inkabb nagyobb volt az ijedtseg szegeny nagyikanal...
8/10
suxel 2013 febr. 21. - 00:29:48 8/10
(343/1024)
Mondtam, hogy lesz a héten egy haláleset a sorozatban, ha akarjuk, akkor nevezzük szimplán gyilkosságnak, mert végülis nagy szerepe volt Gabinonak benne. Kinyírta a vénlány Eduvigest, majd pedig elásta a virágai alá. Maga a jelenet egyébként szörnyen béna volt, mintha csak simogatta volna a nyakát. Látszott, hogy valójában rá sem szorít neki. Így már Gabino nem csak bérgyilkos, hanem rendes gyilkos is. :S
sorozatkedvelõ 2013 febr. 20. - 16:33:32
(342/1024)
Aki nem szereti az ne olvassa.Az olyan fórumokat látogatom,ahol írnak spoilereket,vannak olyanok ahol felháborodnak ,oda csak olvasni járok.
8/10
suxel 2013 febr. 20. - 16:28:00 8/10
(341/1024)
Már anno A végzet hatalma topiknál is csináltam ilyeneket. :) Ennek a sorinak az elejéhez nagyon nem volt, már úgy a 70. rész óta egyre inkább vannak, csak akkor elfelejtettem õket, most jutottak eszembe, na akkor az adott részhez mutatok egyet-kettõt gondoltam. :) :)
Azért van kevés, mert a Televisa, amint megleli õket általában letiltja a youtube és dailymotionhoz hasonló oldalakról. :S :S Viszont a tvolucion oldalon van 1-2 amit enged megnézni, ez pont hozzájuk tartozik, de valamire azt írja ki, hogy ez a te országodban nem elérhetõ. :S :S
Direkt több sort hagyok ki, hogy aki nem akarja olvasni annak váljon szét, de jó lenne a porton is olyasmi, hogy amit nem akarok, hogy egybõl lássanak, azt a szöveget kifehérítem, ah de jól van ez így! :) :)
sorozatkedvelõ 2013 febr. 20. - 16:07:26
(340/1024)
Nagyon szeretem az elõzeteseket.Köszi!
8/10
suxel 2013 febr. 20. - 14:36:14 8/10
(339/1024)
Azért Carmina hogy kipakolta már a házból a papot, oly gyengéden, hadd menjen csak. :D :D
Lolita meg Braulio elõl úgy látszik elgurult az akadály. Horaciot lecsukták, Brau meg otthagyja Tonat, megmondta hogy ez lesz, ha a Vicente nem az övé. :) De vajon Lolita engedni fogja-e a közeledést, mert Brau tutira akar majd, de erkölcsös a házvezetõnõ nagyon is. :)



Napi Elõzetesek: mára 2 is jutott! SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER



Ajánló a mai részhez: http://tvolucion.esmas.com/entretenimiento/noticias/avances/175551/avance-abismo-pasion-capitulo-96/#
-Lolita magábazuhan Horacio letartóztatása miatt és csak a miért-et szajkózza. Gabino pedig a távolból élvezi a látványt.
-Carmina úton Meridába, s azon gondolatok kóvályognak a fejében, ha már kiiktatta Horaciot, már csak a nyomorult pappal kell elbánnia. Meg is érkezik a fõtisztelendõ atyához, és közli, hogy valami súlyosról akar vele beszélni Guadalupe atyával kapcsolatban, oh az a szemérmes öltözet Carminánál. :D :D
-Damian szeretné látni az elsõ ultrahang felvételeket a gyerekérõl. Florencia arcán látszik a félelem.
-Guido közli Alfival, hogy Flor sosem lehet boldog egy olyan férfi oldalán, aki nem szereti õt + van még hozzá egy olyan manipulátor is, mint Alfi.
-Lucio azt mondja Elisanak, hogy az apja hagyott maga után egy bakszámlát, s azon volt a pénz Elisa nevére. Elisa azt hiszi ebbõl, hogy az apja régóta eltervezte a halált.
-Ingrig meg valami olyasmit dumál Gabinonak, hogy õ lesz a fõnök most már, mert akár el is járhat a szája a sikkasztás ügyében. Gabino meg valami olyasmit fröcsög rá, hogy ha el jár a szája, akkor ez a házat élve el nem hagyja.

Ebben a másik ajánlóban annyit láthatunk, hogy: https://www.youtube.com/watch?v=kqOPRJWsGWw
-Közli a rendõr Lolitaval, hogy egy szökevény a férje, mikor az megkérdezi mit követett el, miért viszik el
-Damian jelenet ugyanaz, mint az elõzõnél, csak annyival van megtoldva, hogy elõször Alfi közli Damiannal, hogy Flor másnap Mexikóvárosba akar menni EGYEDÜL! Ki is hangsúlyozza.
-Gabino pedig kimutatja a szeretetét Eduviges irányába.
10/10
kazsagx 2013 febr. 19. - 20:02:38 10/10
(338/1024)
75? Azzzzz igen! Anno a Teresaban is jatszott,ott még jobban nezett ki,igaz akkor gazdagot alakitott... ott is birtam :)
8/10
suxel 2013 febr. 19. - 18:58:49 8/10
(337/1024)
Raquel Olmedon alias Ramonan a 75 év meg sem látszik! Brutál jól tartja magát!
10/10
kazsagx 2013 febr. 19. - 18:36:19 10/10
(336/1024)
Ennek ellenere azert vannak olyan szalak es törtenesek a sorozatban amelyre feklapom a fejemet,illetve fent tartjak az erdeklödesemet! :) Amugy a Ramonat alakito szinesznöt is nagyon szeretem es meg mindig jol tartja magat...
sorozatkedvelõ 2013 febr. 19. - 16:57:22
(335/1024)
Egyetértek veled!
10/10
kazsagx 2013 febr. 19. - 16:12:07 10/10
(334/1024)
Nekem még a hazassag eröltetese is ide sorolható kategoria, mert minden filmben vagy a gyerek vagy a hazassag amivel megakarjak a ferfit fogni maguknak,csak nem tudom hogy hogyan elhetnenek boldogan,az egyik vagy masik fel ugyis szenvedne...tudom,hogy ezek filmek,de akkor is :)
10/10
kazsagx 2013 febr. 19. - 16:02:05 10/10
(333/1024)
Na ugy latom egy rugora jar az agyunk mert en is azt nevettem meg nagy felelötlensegnek tartottam hogy elindulnak kirugni a hambol Ingriddel,mikor attol a falunal nem kell pletykasabb...amugy tenyleg öregithettek volna Gabinot anno Augusto seroja is fiatalosabb volt a film elejen es hat megkell hagyni jo termekeny ez a Gabino :D Vicente essen is pofara... A mostohaban en is birtam Carminaekat :) Amugy Gael nagyon ellenszenves lett, hülyiti szegeny Palomat,jo Damian is lefektette Flort,de Paloma szereti mig Flort mar csak a "keleti kenyelem"erdekli! Elisa sirasa nekem mar tenyleg sokkkkk,azert is örültem ennek a pofonnak :) Ez a Paolo se semmi egyik agybol a masikra! Sabrina is megerdemli a sorsat,anno ö terjesztette meg pletykalta Elisarol meg Palomarol,hogy ribi,es lass csodat ö kapta be azt a bizonyos legyet...
8/10
suxel 2013 febr. 19. - 15:37:46 8/10
(332/1024)
Nézem a magyar verziót!

Gael: ott feküdtünk, miközben Elisa gyászolt. --> Ott nem csak fekvés, meg hempergés volt! :D :D
"Viszont figyelmezteti Florenciat, hogy egyszer már rászedte, így élhet a kételkedés jogával, csak most Florencia is sokkal felkészültebb." --> elõzõ soromon nincs mit magyaráznom, tisztán félreértés volt. /halkan jegyzem meg, de itt a letöltött anyagom sem jó, recseg össze-vissza a 94. meg a 95. rész teljes egészében/ De végülis élni fog a kételkedéssel, mert amint írtam korábban ultrahang-felvételt szeretne majd látni.
Vicentének milyen szép reményei vannak Gabinoval kapcsolatban. :D :D
Mielõtt bárki megnézné, megtippelitek hány éves a Ramonat játszó színésznõ?
Ahhoz képest, hogy Gabino azt akarta, hogy ne tudják meg az Ingriddel való viszonyát. Maru és Begona is egyszere, hát ez nagyszerû. :D :D
Carmina Alfinak: vegyél magadnak egy férfit! :D :D

SPOILER SPOILER SPOILER

Elõzetes a mai részhez: http://tvolucion.esmas.com/entretenimiento/noticias/avances/175333/avance-abismo-pasion-capitulo-95/#


Paolo tud segíteni a problémáján Florencianak gyerekügyben, de benyújtja a számlát, hogy mennyi pénzre lesz szüksége. Flor persze sokallja.
Alfonsina megjelenik Dona Beltrán birtokán és közli hajlandó bármennyit fizetni a birtokért.
Alfonsina jogi lépéseket tesz, ha Elisa nem tudja visszafizetni a pénzét, ezt közli Damiannal.
Gabino a rendõrséggel beszél telefonon, névtelen bejelentést tesz, hogy egy veszélyes és körözött bûnözõ itt bujkál a faluban.
Damian talál egy papírt Don Lucionál, megkérdezi mi az, majd közli, hogy megy vele Meridába, hogy segítsenek Elisan, anélkül, hogy bárki is tudna errõl.
8/10
suxel 2013 febr. 19. - 14:40:26 8/10
(331/1024)
Egyszerûen szerintem nem volt kedve most patáliát csinálni a gyerekügybõl, hogy nem kell neki. Elfogadta, "vétkezett", akkor itt vannak a következmények, s megpróbál inkább csendben jópofát vágni az egészhez. Viszont figyelmezteti Florenciat, hogy egyszer már rászedte, így élhet a kételkedés jogával, csak most Florencia is sokkal felkészültebb.
Gael idiótasága még most semmi, hol van ez még a végéhez!! :D :D Most elõször Damianon lesz a sor, jövõ héten szuperhülye lesz, amiért ki is fizetik majd. :D :D
René Casados: még csak a levél érkezik az áthelyezés végett hamarosan, az ilyesmiket általában meg lehet fellebbezni is, de mondjuk a papoknál nem tudom, hogy megy. A mai rész Carmina és Lupe atya között kötelezõ jellegû, nagyon jó lesz. :D :D Jah és a rész vége is. :D :D
sorozatkedvelõ 2013 febr. 19. - 14:24:48
(330/1024)
Nagyon jól láttad ezt a jelenetet,engem nagyon idegesített,mert szerintem egyetlen férfi sem szereti,ha akaratán kívül apává teszik,s akkor még jön hozzá ez a damiani mélabú,Alfi majdnem összedörzsöli a tenyerét örömében,Flor pedig örül,gyerek,Damian vagyon...kell ennél több?
Gael is egy idióta,Paloma viselkedése sokkal életszerûbb. Lupe atyát áthelyezik? /Casadost kiírják a sorozatból?/
8/10
suxel 2013 febr. 19. - 11:03:06 8/10
(329/1024)
Nem tudom mi jött át magyarul belõle, de nekem maximum kényszeredett boldogságnak tûnt és az is volt, semmi más. Kíváncsi leszek magyarul mi jön át majd, még nincs fenn online, meg akarom nézni, mert ezt a jelenetet pont szerettem, olyan kis lágy zenét vágtak alá, s tök jó folytatása volt az Elisa-Lolitanak a Flor-Damian.

Én így láttam. :)

-Ugye ott kezdtünk, hogy Lolita bemegy Elisahoz, aki mint mindig szorongatja a párnáját magához, és már tuti ki kellene a lepedõt alatta cserélni, mert annyi sírt megint.
-Lolita faggatolózik, s Elisa ki is mondja, hogy nem lesz együtt Damiannal, most már végleg, mert Flor gyermeket vár Damiantól. Lolita erre elõveszi a 79. rész elején használt reakciót, és elkezd sírást mímelni leesett fejjel, behunyt szemekkel. Csak most nem rázza vagy kettõt a fejét közben fel-alá mozgásokkal.
-Sírás jelenet folytatódik, csak most Damian itatja az egereket a virágos keréknél. Fejében olyan gondolatokkal, hogy már megint miért kellett valaminek jönni, hogy ne lehessenek együtt Elisaval. Hát kisfiam, 2x nem kellett volna megfektetni a szöszit, és akkor nem lennénk itt.
-Flor kis lenge virágos öltözetben elõjön, nem is tudta, hogy Damian otthon van. Jobb helyet javasolnék elõször is az elbújásra Damiannnak. :D Mikor meglátja feltörli a könnycseppet, ugyan Flor ne lássa már rajta mennyire elgyengült.
-Flor megkérdezi mit csinál ott, ilyen szomorú arccal? Talán ilyen szomorú arccal még sosem látta. Teljesen felesleges volt a könnycseppet eltörölni, akár még maradhatott volna is.
-Flor ismét megkérdezi, de Damian talán már erõt vett magán jobb kezét az ajkainak helyezte behajtott ujjakkal, majd kinyitotta és elhessegette a gondolkodást. Nincs itt már mit tenni, s elindul a jegyese felé. Közben a semmivel felelt, nem történt semmi.
-Viszont Flornak van egy mondandója, ami nagyon is boldoggá fogja tenni. Damian még eltörli a könnycseppek nyomait, s úgy tesz, mintha nem tudná mirõl van szó. Mégis, mi az a hír? Nem akarja elrontani Florencia boldogságát, mert vélhetõen egy gyermekáldás csak örömet okozhat egy nõnek.
-Flor: szülõk leszünk. Kényszeredett mosoly féleség Damiannál, amit inkább csak somolynak neveznék és nem mosolynak, majd egy meghittnek, õszintének súgó ölelés, de inkább csak szomorúságot közvetít. Flor még inkább magához húzza, erre Damian is csinál ilyen mozdulatokat, de az õ szemébõl majdnem inkább egy másik könny szökik ki. Alfi elsuhan a háttérben. Igaz, egy pillanatig nézi az ölelkezõ páron tartja a szemét. S lám, eredménye volt a terhességi tesztnek. :)

///És eddig úgy szerettem ezt a jelenetet, megnéztem egy párszor. :) :) :) ///
Egy Gabinos jelenettel késõbb:

- Még mindig testhõt cserélnek Flor és Damian.
- Flor van annyira szõke, (elnézést a szõkéktõl) hogy a meghatottság és az érzelem könnyeinek tudja be az egészet. Komolyan mondom ez aztán a logika, még az elõbb mondta neki, hogy ilyen szomorú arcot sosem vágott, mint amilyennek most látja. És most egybõl örömkönnyekre asszociál? Kezdem érteni, miért oktatnak egyes egyetemi karokon logika nevû tantárgyat, és azt is, hogy miért buknak el olyan sokan belõle nemcsak szõkék.
-Damian egybõl azt kérdezi, hogy mióta tudja. Ebbe inkább ne menjünk bele, ezt nem vállalom, mert ez az idõvonal, durva a sorozatban minden fajta nézõpontból.
-Flor készségesen válaszol, még Damian anyja is ott volt az eredményeknél. Õt nem venném a legjobb referenciának, két marékkal szórja az ármányt állandóan.
-Damianban még van kételkedés, emlékezteti az elsõ terhességére, amivel becsapta. Na ha tudná, hogy most veszi másodszor palira a papát, he-he.
-Az csak egy hiba volt, megtévedt a kis bárányka. Most ismét csetlik-botlik, sose jár a helyes úton. Tudjuk, hogy a lónak is négy lába van, mégis megbotlik, de Flor már minden második lépésnél, és neki csak 1*2 van.
-Damian szól, hogy egy effajta állapotot sokáig nem lehet titkolni!! --> A szöszi, hogy is gondolta a gyereket akkor? Ha megházasodnak biztos Damian nem engedélyezi a különalvást, akkor mégis, hogy akarja? Mi lesz, ha kívánni fogja a lányt? Ezeket még meg kellene oldania. Itt más nincs, egyszerûen várni kell a lebukást.
-És Flor megvillantja, hogy van egy kis ész az agyában. Mondja meg Damian, hogy a hír váltott ki belõle ilyen érzelmeket, vagy teljesen más ok miatt sírt! Ritkán szokott ilyen lenni. Damian szerint semmi, nincs jelentõsége az egésznek. Nem jönnek elõ azok a hatalmas Joker-vigyorok sehogyan sem, ezért Flor belemegy egy kis buzdításba. Csessze meg, örüljél már egy kicsit, hát lesz egy gyerekünk. Kelj már fel az apátiából!!! Damian arcán, ahogy megjelennek a mosolyok, úgy is radírozódnak le róla, mint amikor elhúzódik egy kicsit, egy láthatatlan kéz visszaegyenesítené.
sorozatkedvelõ 2013 febr. 19. - 07:17:02
(328/1024)
Damian annyira furcsán viselkedett,teljesen úgy tünt,hogy örül a gyereknek,nem mondta el a valódi érzelmeit Flornak.Nekem ez a gyerek vállalás azért nem tetszik,mert az két emberes dolog,itt azonban Damianból apát csináltak akarata ellenére.Jó,itt most átverés.
8/10
suxel 2013 febr. 19. - 00:55:51 8/10
(327/1024)
Egy szemüveg azért már öregítene rajta. A sorozat végeztével elindult egy színdarab turné a sorozat fõbb szereplõivel, és abban játszott Salvador Zerboni és ott viselt egy szemüveget is, ami szerintem rendesen öregítette. :D :D
Legújabb hír a színésszel kapcsolatban, hogy azt nyilatkozta, hogy szeretne megállapodni végre a magánéletében és 3 gyermeket szeretne. :D :D Pedig eddig úgy váltogatta a nõit, mint más az alsónemût. :D :D
8/10
suxel 2013 febr. 19. - 00:53:30 8/10
(326/1024)
A Sabine Moussier - René Casados páros mindig is nagy volt. :D :D Már A mostohában is nagyot alakítottak együtt. :) :)
A pofon nagyon király volt, hogy az ágyra esett már. Még ha nem is ebben a helyzetben, de nagyon kijárt már neki. :D :D
10/10
kazsagx 2013 febr. 19. - 00:41:57 10/10
(325/1024)
Igen,szerintem mar Lolita jelenlete is jelzi,hogy hamarosan leesnek majd a dolgok neki,föleg remelem mar Horatcioval kapcsolatban is :) Carmina pofozasa nekem is kellemes volt :D Meg Gabino nyalizasan nevettem "kiralynöm,kiralynöm" nem semmi az a pasi sem,de jol tartja magat Gabino,semmit nem öregszik hosszu evek ota,föleg ugy,hogy Paloma is a gyereke :)