adamnagysweetmovie 2015 júl. 29. - 09:14:22
(4/4)
Ja nem mindegy, mert ez a csatorna Invitelnél jön, és ott marad az analóg kábel.
offtopic
adamnagysweetmovie 2015 júl. 29. - 09:03:37
(3/4)
Küszi, faszbúkon leveleztem velük.
Ez egy új formátum náluk, eredeti nyelven felirattal adnak majd mind több filmet (gondolom éjszaka, de ezeket ismétlik is napközben, szal nem tudom).
Nekem még analóg jön a kábeltv, így max teletexten tudom rátenni a feliratot, de attól még sztem a video nem így veszi fel...
Mind1, T-Home úgyis megszünteti az analóg kábelt, sõt a klasszikus kábeltv-t is (IPTV-re cserélte).
offtopic
jeffero 2015 júl. 28. - 23:20:18 Előzmény adamnagysweetmovie
(2/4)
Én ritkán találkoztam feliratos filmekkel a Paramount Channel-en, bár mostanában annyira sokat nem nézem, nem is veszek fel annyit róla a tavalyihoz képest. Szerintem feliratosat inkább késõ estére, éjjelre vagy hajnalra tesznek be, fõmûsoridõbe nem is illik ilyet. Ez a Bob hétvégéje nekem felirattal jött a mûholdas tévén, ahol valószínûleg a szolgáltató által bekapcsolásra került a magyar felirat. Azért érdemes átnézni a beltéri vagy settopbox beállításait, mielõtt leülsz nézni vagy felvétel elõtt, ne érjen meglepetés, de általában a Paramount-on bemondják mostanában elõtte, hogy kapcsold be a feliratot, ha van rajta.
Pl. A pancser harcmûvész c. film elõtt is bemondták, pedig abban csak egy dalszöveg volt feliratozva.
adamnagysweetmovie 2015 júl. 22. - 16:06:32
(1/4)
Gyakran van olyan, hogy mezitláb, szinkron vagy felirat nélkül adják a filmet a Paramounton?