Zsótti ecsém 2006 nov. 23. - 10:54:49
(13/253)
A film szerintem kihagyja a lehetõséget, hogy igazán ütõs legyen. Van benne jónéhány nagyon jól koreografált, rendkívül eltalált képsor, ami igazán sokkoló és sokszor elgondolkodtató. Sajnos a eleje erõltetett, a vége meg majdhogynem semmitmondó, de ez alapvetõen a forgatókönyv szegénységének köszönhetõ. Egyszer jó és érdemes megnézni. Bár kicsit dühített, hogy mennyi lehetõséget elszalaszt a film.
marmyk 2006 nov. 20. - 14:40:28
(12/253)
Csak nem egy forgatókönyv írót tisztelhetünk benned?
kaesvi 2006 nov. 20. - 13:01:24
(11/253)
Nekem nagyon NEM teszett a film: hatásvadász képsorok, gyenge párbeszédek, és borzasztóan lukacsos történet. A képo ábrázolás szép, a színészek nagyon jók- kár hogy nincs igazán több rétegû karakterük.
Immigránsok és anarchia- teljes káosz mindez 20 év múlva miközben a nõk 18 év vagyis két múlva a világon mindenhol elvesztik termékenységüket. Mindenki mindenki ellen- emberek ketrecben: kit kit véd és miért alakul mindez ki? Teljes a homály a forgatókönyv ugy ahogy van pocsék.
Akit érdekel, hogy mirõl is kellene szólnia a filmnek azt ajánlom olvassa el a könyvet.
lepaca 2006 nov. 19. - 21:23:07
(10/253)
Nekem (is) nagyon tetszett a film. Egy technikai dolgot nem értek: a menekülttáborban folyó harc közben hosszabb ideig vérfoltok voltak láthatóak a kamerán. Ha ez tervezett volt, akkor nem értem, miért; ha nem, akkor az pedig amatõr hiba.
bambina 2006 nov. 17. - 22:36:10
(9/253)
Nos, szerintem nagyon jó film, elgodnolkodtató, aktuális, és, az ilyen filmeknél (így ennél is) igaz, hogy nemcsak abban a kérdésben késztet gondolkodásra, amirõl éppen szól, hanem másban is. Teszem azt, még ha nem is lesz anarchia 20 év múlva, azok a nõk, akiknek a lapos hasuk meg a karrierjük fontosabb a gyereknél, elgondolkodhatnának, hogy mégis, milyen csodát kaptak a testükbe (választható opció...) Clive Owen valami csodás, az a mozdulat, ahogy feláll az erdõben a fa tövétõl és elindul... A akciójelenetek, a harc ennyire emberközeli bemutatása a kézikamerával, a színek: mind nagyon el lett találva. Nagyon nyomasztó, ijesztõ film (remegtem közben párszor...), de tényleg van benne humor is! Én ajánlom mindenkinek, még ha nem is fog 100 %-osan tetszeni, elgondolkodni mindenképp érdemes rajta!
Redfield 2006 nov. 17. - 07:48:10
(8/253)
Tényleg bizarr, de azért mert ugyanakkor nem is lehetetlen. Sõt! Eszményi film szerintem, és ha minden igaz 14 éve késik, mert a könyv már 1992-ben kész volt? Mind1. Aktuálisabb, mint valaha, és csak egyre aktuálisabb lesz a jövõkép. Drámai és megható történet, amint itt-ott még nevetni is lehet, ha az ember tud két aggódó és feszül karfa-markolászás közben. :) (nem kell magára venni senkinek, de rám ilyen hatással volt) A legjobb része szerintem az a PILLANATNYI csoda a végénél, a katonákkal. Majd meglátjátok... :) - 96 %
peach_012 2006 nov. 17. - 06:56:49 Előzmény ReBii
(7/253)
Hát én nem tudom...szerintem egy kicsit bizarr a sztori. Egyetlen nõ, aki nyolc hónapos terhesen menekül... Ijesztõ! :\
Fifty 2006 nov. 10. - 19:49:16
(6/253)
Nem csak az, hogy az elõzetes alapján milyen, hanem az is elmond valamit pl., hogy a voxtól 100%-ot kapott. Pedig nem sûrûn osztogatják a kiváló minõsítést... Ez persze nem feltétlenül jelenti azt, hogy mindenkinek tetszik, de az szerintem biztos, hogy mindenki elgondolkodik rajta...
lola1 2006 nov. 09. - 19:03:21
(5/253)
Engem is érdekel. A filmelõzetese is jónak tûnik(bár ez még nem jelent mindent) mindenesetre a téma nagyon érdekes. érdekel vajon hogy sikerült a film.
barnano 2006 nov. 08. - 08:00:09
(4/253)
Voltam nyereményjeggyel premier elõtti vetítésen... nagyon vártam, csalódtam. :( Nem értem, miért kapott az Imdb-n 10bõl 8at. :(
DKD 2006 nov. 07. - 11:36:22
(3/253)
Szerintem ez lesz az év filmje! Ez a rendezõ!!! Ezek a színészek!!! Naptárba beírva!!!
ReBii 2006 nov. 05. - 18:13:54
(2/253)
énis énis énis!! remélem tényleg olyan jó, mint amilyennek így tûnik:)
bbenjoe 2006 okt. 04. - 21:35:28
(1/253)
A film trailere bíztató. Én várom ezt a filmet...