Téma: Ártatlanok

susan55 2022 jún. 03. - 21:12:52
(15/35)
Csak néha néztem a sorozatot, nem is tudtam, hogy már nem megy a Super tv2-n. Azt olvastam az Izaurán folytatódik, de úgy, hogy az első résztől kezdve sugározzák. https://holdpont.hu/2022/05/szerda/content/artatlanok-az-izaura-tv-n-valtozas
törökbálint 2022 máj. 31. - 19:59:09
(14/35)
Kár, h abba-vagy félbemaradt, /mint az utóbbi kb. 2 év európai sorozatai is/ mert ez egy tagadhatatlanul értékes sorozat a jelenleg futókkal összehasonlítva, kész pszichodráma, csak megint az a fránya nyekergés a háttérben, ami sokat elvesz belőle, elgiccsesíti, hiába, ez a török sorozatok rákfenéje.Ha ez nem lenne benne, akkor még művészfilmes babérokra is törhetne. /Pl. azok a jelenetek, ahogy Safye és a régi szerelme egymásra néznek..... borzongatóan szép volt/ Folytatás hiányában talán érdemes lenne akár az eredeti török verziót nézni. Vagy reménykedni, h majd jön a 2. évad is vmikor.
Szerintem ha ezt a filmet a 60-as évek elején, Olaszországban /mert sok ilyen fílingje van/ mozifilmként forgatták volna, biztosan bezsebelt volna vmilyen komolyabb fesztiváldíjat.
/A Viasat History-n nemrég belefutottam egy nem török történelmi sorozatba Konstantinápoly bevételéről, és feltűnt benne a főszereplő Hant játszó szinész , mint bizánci hadvezér./
egylany55 2022 máj. 30. - 22:31:20
(13/35)
Kiakadtam...
Vártam kezdődjön és semmi... Pár hónapja ugyan ez volt az "Elárulva" sorozattal is az is úgy tetszett és bumm vége.. na ez is egy tök értelmes sorozat volt és ez is se szó se beszéd vége.. aztán jön a magyarázkodás hogy nem volt nézettsége.... 😡 Szánalmas csatorna!
8/10
Shela 2022 máj. 30. - 21:47:59 8/10 Előzmény Susan
(12/35)
Be kell a keresőbe írni - Masumlar apartmani xx bölüm - és kiadja. Automata fordítással meg lehet nézni. Így nem az igazi, de több, mint a semmi.
8/10
Shela 2022 máj. 30. - 21:35:36 8/10
(11/35)
Ez a néző semmibe vevése felső fokon. Ez a pofátlanság netovábbja. Nézném a sorozat folytatását és nincs. Az eddigi ráfordított x idő semmivé lett! Ezerszer meggondolom ezek után, szabad -e ezt a csatornát nézni, és sorozatba még egyszer belekezdeni? Felháborító, "Gratulálok" a "szuper" super TV2-nek!
9/10
pindur1 2022 máj. 30. - 20:18:58 9/10
(10/35)
Már alig vártam a hétfőt, hogy láthassam a folytatást....! Nem hagyhatják csak úgy abba a közepén...! Ha nem itt, akkor tegyék át másik csatornára, de folytassák....!!!! tTeljesen fel vagyok háborodva! Olyan, mintha a könyvet kivennék a kezemből és kidobnák a szemétbe... A végét meg rábízzák a fantáziámra... Végtelenül csalódott vagyok!!!
Susan 2022 máj. 29. - 12:30:41
(9/35)
Nagyon sajnálatos, hogy csak így abbahagynak egy sorozatot 😞 nem is értem, hogy egyáltalán miért kezdik el vetíteni, ha nem tudják leadni végig??? 😡 Valaki tudna csatolni egy linket ahol meg lehetne nézni felirattal a folytatást vagy segíteni, hogy pontosan hol találom meg? Előre is köszönöm!
Magenta99 2022 máj. 29. - 11:36:51
(8/35)
Gratuláció ismét a tv2 csoportnak!
És akkor még siránkoznak, hogy az RTL klub rendszeresen rommá veri őket nézettségben.
Május 27-én, a 43. magyar résszel befejezik a sorozatot a Super tv2-őn és az Izaurán kezdik elölről.
Noooormális?
Magenta99 2022 márc. 30. - 10:48:22
(7/35)
Milyen csúnya lányokat szedtek össze. Farah-Zeynep is milyen kövér lett, elpüffedt az arca, neki nagyon nem tesz jót az öregedés.
A történetről egyelőre nem sok mindent lehet mondani.
p1964 2022 márc. 28. - 20:26:07 Előzmény mihenike
(6/35)
sajnos nekem az a nagy csalódás, hogy meg vesznek egy jó kis sorozatot és a 2. évadot nem, és ez zsinórba így van, mondjuk a török sorozatoknál legalább az a jó, hogy feliratosban csoportokban többnyire meg lehet találni, bár utálok feliratos filmet nézni, de az még mindig jobb mint a semmi, egy befejezetlen történet...
mihenike 2022 márc. 26. - 09:11:00 Előzmény p1964
(5/35)
Köszönöm szepen a välaszt :) a bemutato alapjän tetszett, de sokszor volt mär olyan, hogy a bemutatoja utän csalodäs volt a sorozat, szoval köszönöm a visszaigazoläst :) Nezni fogom :) Szeretem a török sorozatokat, de sajnos többször järtam ugy en is, hogy több evados es vagy nem vettek meg a folytatäst, vagy sokat kellett värni a folytatäsra magyar szinkronnal .... Mint peldäul a cukurova vagy az Elärulva... a cukurova hälistennek megy megint, a mäsikra värni kell, csak remenyekedem, hogy megveszik a 2. evadot :D
p1964 2022 márc. 25. - 22:08:52 Előzmény mihenike
(4/35)
ja, amúgy jó hosszú sorozat, mert még mindig megy a forgatása a 2. évadnak, és az eredeti török egy része az több mint 2 órás, tehát az azt jelenti, hogy egy ilyen sorozat az itt nálunk 1 heti adag, az első évad a 37. résszel zárult, most a 62. nél tart, nem tudom a 2. évadot is megveszi e a magyar tv, mert volt már párszor ilyen, hogy nem, sajnos... Masumlar Apartmanı eredeti címen fent van a youtube-on, illetve vannak a fészen olyan török filmes csoportok ahol fent van feliratosban, ha nem lenne már a 2. évad, illetve ha valaki hamarabb, gyorsabban szeretné nézni :)
p1964 2022 márc. 25. - 00:20:43 Előzmény mihenike
(3/35)
FANTASZTIKUS egy SOROzat, DE ENGEM NAGYON MEGVISELT , amint hallottam, Másokat iS, DE Az első éVAd 40. RÉSZ KÖRNYÉKÉN kb ABBAHAGYTAM, EGY IDEIG SZÜNETELTETNEM KELLETT, bár ahoGY elnéztem a szinkronosban a szinkronhangok nekem annyira nem jönnek be, de EZ LEhet csak azért van, mert fELIratosBan láttam, de szerintem olyan karakTEREk, hogy mást váLASztoTtam volna NEkik. valaóságos eseményeK alapján készÜlt, de közben már kitarLÁLT, hozzárakott dolgok is lettek, ezért kissÉ megzavart, MERT így sok minden más... egy ÉLetre szÓLÓ élmány az BIZToS... (boCsi az ÖSSzevissza BEtűkért a billENtYűzetem...)
mihenike 2022 márc. 24. - 08:21:52 Előzmény p1964
(2/35)
Szia! erdemes el kezdeni nezni? KÖszönöm
p1964 2022 márc. 24. - 00:49:12
(1/35)
Kifejezetten erős idegzetűeknek ajánlom...