Téma: Aktív

gabriella_ 2011 júl. 06. - 19:40:43
(260/340)
Az Aktív mindig eléri az ingerküszöbömet azzal, hogy megdöbbentõ komolysággal tesznek fel olyan kérdéseket, amik tökéletesen egyértelmûek. A mai sms szavazás: Ön szerint igazak-e a pletykák a "Dubajozó" modellekrõl?

Jézus.
1/10
Ford Mustang 2011 jún. 29. - 20:40:34 1/10
(259/340)
Tudom persze, de akkor is ez egy piszkos munka amit mûvelnek. ;D Az erkölcsi normákról nem is beszélve.

Hova tovább? Bele se merek gondolni, hogy ennél mélyebbre hogyan tudnának elsüllyedni...
gabriella_ 2011 jún. 29. - 19:58:43
(258/340)
Na de azt tudod-e, hogy hova készülnek a képek?! -> Blikk!!! Úgyhogy csak helyükre kerülnek a dolgok! :D

A mai Aktív egyébként különösen nívós: Benkõ somamahozzádbújhatok-e Dániel is tiszteletét teszi a mûsorban, ahol elmondja, hogy autóépítõ akar lenni, a munkások körülötte pedig értetlenül rágóznak.
Az sms-szavazás pedig - ahol az is elmondhatja a véleményét egy "igen/nem" erejéig, akit otthon a családja nem hallgat meg - arról folyik, hogy vajon "Ön szerint elítélik - e Damu Rolandot?"

Hova tovább?!
1/10
Ford Mustang 2011 jún. 29. - 19:37:10 1/10
(257/340)
Ehhez értenek ezek a Jóban rosszban szereplõ kurvák, meztelenkednek meg fotóztatják magukat. Gratulálok a médiának.
1/10
Rebbeka 2011 jún. 21. - 19:35:17 1/10
(256/340)
Ez a Stohl ugy nevetseges szinjatek. Nincs jelentosege, hogy Stohl-nak volt-e enyhe agyraszkodasa vagy sem. A balesetet o okozta, reszegen es narkosan! Raadasul nem ez volt az elso eset. Az elozobol sem tanult, ujra megtette!
Mindenki mas ezert legalabb 4-5 ev letoltendot kapna, o 2 ev 4 honapot ami rendkivul enyhe itelet lenne, de ha azt sem kapja meg akkor Magyarorszag a vilag legkorruptabb itelethozatalbol a vilagon!
1/10
Rebbeka 2011 jún. 21. - 19:24:39 1/10
(255/340)
Stohl-t ha nem itelik letoltendore, akkor vegervenyesen meghalt az igazsag Magyarorszagon!
1/10
Rebbeka 2011 jún. 21. - 19:23:07 1/10 Előzmény UserX
(254/340)
Nekem meg ettol a Kustanci Lia-tol! Inkabb ne vetkozott volna. Ha ilyen testtel eltudja magat adni, akkor nagyon rossz lehet a piac. Csunya megereszkedett zsiros has es csipo. A feje meg szegenynek katasztrofalis. A segge meg jo, de azon kivul az egesz szornyu. Gratulalok annak a magazinnak is aki megvette. Persze computerrel rengeteg mindent korrigalni lehet, de ha mar megmutattak a valosagot, akkor mar tul keso, mert az eredeti format kepzeljuk magunk ele a fotot nezve.
1/10
UserX 2011 jún. 14. - 19:15:50 1/10
(253/340)
A gyomrom is felfordul ettõl a Kiszel Tündétõl. El is kapcsolok.
1/10
Rebbeka 2011 jún. 14. - 18:18:41 1/10 Előzmény treker
(252/340)
Szia,
Sajnos nem tudok segiteni, mert nem tudom melyik az a szam. Viszont roppant felhaboritott, hogy a mai elozetesben ez a senki akarja megmondani, mennyit kell fogyniuk. Hogy mereszeli, nem szakerto, nem orvos csak egy felfuvalkodott senki es a TV2 leadja ezt a hiteltelen akarkit. Eleg nagy dolog a hatterben, ha ennek a magamutogatot megveszik es ok fizetnek neki. Meg ha forditva lenne, akkor ertenem is, de igy...!
treker 2011 jún. 10. - 19:37:35
(251/340)
Melyik annak a számnak a címe amit a norbis riportban bejátccottak az elején? tipikus versenyzõs zene..rákeresnél jutyubon
1/10
Rebbeka 2011 jún. 10. - 19:36:01 1/10
(250/340)
Engem inkabb ennek a Sarki Katalin asszonysag hiszteriaja haborit fel. Nekem totalisan elegem van ezekbol a Hajdu-Sarki parosbol. Nem vitatom jol osszeillenek, zsak a foltjat, de jo lenne ha eltunnenek a mediabol. Van par arc aki elviselhetetlen meg ezeken kivul is.
Megjegyzem nem tartom normalisnak a nyilvanos szoptatast, de lehet olyan szituacio amikor kikerulhetetlen, mert elso a gyermek es lehet diszkreten is csinalni. Ilyenkor semmi kivetnivalot nem latok benne. Jobb lenne ha nem hiszteriazna ez a Sarki, valamint nem jatszana az urinot, mert az soha nem lesz belole!
1/10
Rebbeka 2011 jún. 03. - 20:14:25 1/10
(249/340)
Teljes mertekben egyet ertek Medveczky Ilona muvesznovel! Orulok a dontesenek, igaza van, ebben az orszagban meg soha senkinek nem adtak semmit, meg tiszteletet es megbecsulest sem. Itt csak elvesznek, de nem adnak meg abbol sem vissza semmit amit betettel a kozosbe. Itt csak a kihasznalas folyik es csak azok reszesulnek akik a donteseket hozzak es a hozzajuk kozel esok.
Draga Muveszno, gratulalok, orulok hogy jol dontott. Biztos vagyok benne, hogy sokan vannak meg akik ugy ereznek ahogy en. Kivanok Onnek hosszu egeszseges eletet es meg sok sikert a jovoben is.
1/10
Rebbeka 2011 jún. 03. - 20:03:41 1/10 Előzmény robicsek2
(248/340)
Bizonyos szempontbol egyet ertek veled. Akik itt szerepelnek a TV-ben es raadasul ha hivod oket, akkor minimum 5 percig nem kapcsolnak adasba, hiszen "percdijat fizetsz nekik", rendkivul jo pszochologusok. A kerdesedben benne van a valasz es ezt rogton felismerik, ha nem akkor semmitmondo valaszt adnak. En figyeltem oket egy ideig es ezt lattam. Nekem is van ciganykartyam, en is tudom hasznalni es szerintem egy 10 eves gyerek is ossze tudna olvasni a lapokat az utmutato alapjan, raadsul semmit nem er.
En hiszek a tenyer vonalakban, a telepatiaban es a valodi mediumokban. De nem hiszek ezeknek a TV-s josoknak akik kizarolag ebbol akarnak es elnek meg!

Viszont tenyleg vannak akik latok. inkabb mediumoknak hivhatjuk oket. Van egy idosebb holgy, sajnos a nevet nem tudom, de meg Japanban is hires lett. Valamint Morvai Kendra. Egyiket sem ismerem szemelyesen, de olvastam, hallottam roluk es hiszek nekik. En soha nem voltam es nem fogok josnohoz fordulni, mert sajat magamban a sajat megerzeseimben hiszek es azok igazak is mindig.
offtopic
robicsek2 2011 jún. 01. - 14:28:53
(247/340)
Hazudnak reggel , délben , meg este :)))))
Mi mást ?? :))
Amúgy az lehet hogy valóban van aki tud jósolni, de ez a pénz energia, föld energia, és hasonlok :PPP
Na meg ez a tisztán látó, Tisztán halló , Tisztán tartó (elõzõ munkahelye biztos a WC mellett volt :))
Amúgy meg ha valakinek tényleg ilyen ereje lenne szerintem nem lenne pofája pénzért csinálni, mellesleg úgy hogy mellette semmi mást nem csinál.

Annak a hosszú körmû buzinak meg tuti arra kell a pénz hogy átoperáltassa magát, Emberek ne támogassátok a tervét, ha ezt akarja dolgozón meg rendesen a pénzért.
1/10
DarkGirl 2011 máj. 27. - 19:31:43 1/10 Előzmény Feco007
(246/340)
Én nem tudom,de nagyon muris,jókat szoktam rajta nevetni. :D
1/10
Rebbeka 2011 máj. 24. - 19:20:38 1/10
(245/340)
Nem igazan ertem miert kell misztifikalni Balazs Klari eletkorat. Ebben az eros sminkben amit hasznal latszik, hogy legalabb 70 eves. Ha lemosna akkor mas is eszre venne. Nem ertem miert zavarja a kora, hiszen szep no, sminkkel es anelkul is szep lenne. Talan nekem meg jobban tetszene is smink nelkul. Nem csak a szem, de az arc is a lelek tukre. Aki boldog es tiszta lelku az szep marad. Raadasul minden eletkorban, meg rancosan is eszreveheto a szepseg, mert a belsonk sugarozza az arcunkra. Vallalni kell a kort, a rancok is lehetnek szepek. Az apoltsag meg nem azonos a vastag sminkkel. Balazs Klari megnyugodhat, ilyen idosen is szep, de szebb lenne, ha nem lenne rajta ennyi smink, mert ezzel kihangsulyozza, hogy rejteni akarja a korat es igy jobban meglatszik.
agarik 2011 máj. 18. - 21:20:15
(244/340)
Felvette valaki, vagy vissza lehet nézni valahol? Érdekelne az az 1-képkockás villanás a bálnás riport alatt.
Thousand Lakes 2011 ápr. 29. - 20:43:06
(243/340)
Gyurcsányt aligha fogják elítélni bármiért is. Egyrészt akkor nem lehetne tovább gyurcsányozni, okafogyottá válna, másrészt mégiscsak egy miniszterelnökrõl van szó, és ha az egyiket el lehet ítélni, akkor a másikat is. Ami nem is olyan meredek ötlet, mert igazából Orbánt, illetve a csicskásait kellene lecsukatni azért, amit a forinttal mûveltek. Rengeteg embernek és az országnak okoztak szándékosan tetemes kárt.
1/10
Rebbeka 2011 ápr. 29. - 19:49:58 1/10 Előzmény Thousand Lakes
(242/340)
En inkabb azt mondanam, hogy a 21 eves orszagrombolas. De az rendkivul zavar, hogy Orban ezzel a Hajdu nevu szellemi toprongy alakkal egy talbol cseresznyezik. Abban az esetben ha a zsak a foltjat, akkor viszont nagy baj van. Azt viszont szeretnem latni, hogy Gyurcsany elozetesbe kerul a venyigebe a buneiert es utanna legalabb 8 evet leckeztetik a nem feher gallerosok es az a Mesterhazi ossza meg vele a cellajat, mert az a pali ha hatalmat kap a kezebe, akkor az isten ovja meg a magyart! Raadasul szerintem o sem olyan tiszta, igaz a Gyurcsanyhoz kepest feher barany.
Thousand Lakes 2011 ápr. 27. - 19:05:16
(241/340)
Rosszul látod, mindennek a nyolcéves országrombolás az oka.