Istanbul 2012 febr. 25. - 23:09:12
(1682/2362)
Ha egy férfi beszélõ viszonyban van a volt feleségével, akkor midegy, hogy csak egy étteremben beszélget vele vagy a házában alszik egyedül egy szobában. Nem Kenan adott lehetõséget arra Cavidannak, hogy az Lamiába rúgjon. Lamia adta meg erre a lehetõséget!!
Mert, ha amikor Kenan haza ment, Lamia hajlandó lett volna vele megbeszélni, hogy mi történt, akkor Lamia azonnal látta volna, hogy Cavidan szánalmas módon mesterkedett és hazugságot akart Lamiával elhitetni. Így, az igazság tudatában, Lamia és Kenan elõtt Cavidan csak megint a szánalmasságáról tanúskodott volna.

Kenan azért fordult az italhoz mert egyetlen jóindulatú emberrel sem tudta soha megbeszélni a nagy bajokat. Lamiának ott van Suzan asszony, de szegény Kenannak nincs ott senki. Amikor Lamia szónélkül elhúzott a gyerekkel és Kenan nyúlt az italhoz, Cavidan megjelent a vidéki házban is kijelentette, hogy nem engedi el Kenan kezét. Ekkor volt valaki aki fogta a kezét Kenannak és így nem is ivott. Csak sajnos nem Lamia fogta a kezét, mert õt csöppet sem érdekelte, hogy mi lesz Kenannal. Ilyen nõ mellett egy hegedûmûvész csoda, ha képes elmenni a koncertjeire és ott koncentrálni.
Zita0976 2012 febr. 25. - 15:55:34
(1681/2362)
Bárhogy is voltak a történések,engem teljesen magával ragadott,soha nem történt velem ilyen,idõ kell majd ahhoz ,hogy feldolgozzam ,mert fáj a Kenan szomorúsága és fáj a Cemilé is.Természetesen Lamiának és Kenannak örülnék a legjobban,hogy végre boldogan nevelnék együtt azt tündéri kislányukat.
kiskukac63 2012 febr. 25. - 15:26:50
(1680/2362)
És vajon Cemilt felmented-e a Nimetes akciójáért?!
kiskukac63 2012 febr. 25. - 15:25:08
(1679/2362)
1702-re
Ha visszagondolsz arra a feszült hangulatra, és a közvetlen elõzményeire a játszótéri jelenetnek, én nem csodálkoztam Kenanon, hogy zsebben maradt a keze a gyûrûvel együtt. Büszke Õ annyira, hogy egy újabb visszautasítástól megkímélje magát.(Lamia ennél sokkal kedvezõbb helyzetben is kikosarazta már õt nem egyszer!) Abban igazad van, hogy azt mondhatta volna, hogy nem csak Melek miatt kereste õket! De már egy jó pár rész óta feleslegesen "hajt", Lamia esélyt sem ad neki.Csak tudnám, akkor míért vigyorgott többször is, mint a "tejbetök", amikor a taxiból kiszállva elnézegette a "kiscsaládját"?!
2/10
csikosi 2012 febr. 25. - 13:26:24 2/10
(1678/2362)
A spoilert nem ismered???
2/10
offtopic
csikosi 2012 febr. 25. - 13:25:08 2/10
(1677/2362)
Hát az isten (ha van) mentsen meg minket a 3-évadtól.
hugi1947 2012 febr. 25. - 12:15:08 Előzmény Istanbul
(1676/2362)
Oké, valóban igazad van, nem ismerem a korábbi hozzászólásokat. Amit leírtál Kenanról és Lamiáról, abban is igazad van. Azonban nem tudom felmenteni Kenant. Mi a fenének kellett a Hercegnõvel elmenni? Végül is ha történt valami, ha nem - ott töltötte nála az éjszakát. Lehetõséget teremtett a volt feleségnek, hogy Lamiába újra rúgjon egyet. Az sem tetszik benne, ha valami kudarc éri, azonnal az italhoz menekül. Szerintem gyenge jellem. Hosszú távon nem számíthat nagyon Lamia a közös gyermekük felnevelésében.
10/10
maszliga 2012 febr. 25. - 09:25:59 10/10 Előzmény malczikaantaika@gmail.com
(1675/2362)
Köszönjük szépen!Mert egészségbe mi mindig szükösködünk:( de hát minden nap egy ajándék és ezeket a filmeket és zenéket a napom egyik fénypontjának tartom:))
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 25. - 06:08:30 10/10
(1674/2362)
Teljesen igazad van, a forgatókönyvíró gondosan ügyelt arra, hogy Lamia mindent megtudjon Kenanról, természetesen legtöbbjüket elferdítve, de Cemil kilengései sohasem jutottak el Lamiáig!!!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 25. - 05:35:03 10/10
(1673/2362)
Az elsõ két mondatoddal egyetértek, a harmadikkal nem!!!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 25. - 05:32:21 10/10
(1672/2362)
Kenan ma lökte vissza véglegesen Lamiát Cemil kezei közé azzal, hogy nem mondta meg Lamiának, hogy azért jött, hogy megkérje a kezét és felségül vegye, sõt még a gyûrût sem adta oda! Nagy hiba volt!!!! Suzann nõvér jót akart a hazugságával - el is cseszte rendesen!!! És Nimet meg Umut úgy járnak Lamiéhoz, mint ha ott laknának!!! Idegesítõ kissé ez a tolakodás!!!
Azt azért ne mesélje be nekem senki, hogy Cemil pont Svájcban és pont a klinikán, és pont akkor Lamia sorozatát nézte, amikor otthon Törökországban Lamiáék is ezt a filmet nézték!!! Honnan tudta Cemil, hogy akkor adják a filmet???? Megjegyzem, ma volt elõször egy icipicit szimpatikus Cemil, amikor nem vette fel telefont, és nem hívta fel Lamiát!!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 25. - 05:25:21 10/10 Előzmény maszliga
(1671/2362)
Szívbõl gratulálok Neked és nagyon jó egészséget kívánok az egész családnak!!!
Istanbul 2012 febr. 25. - 02:45:35
(1670/2362)
Nem ismered a korábbi hozzászólásaimat, azért írod ezt nekem.

Akkor amikor ez történt, én is leírtam, hogy Kenantól nagyon rossz dolog volt az, hogy Cavidan által befolyásolva, Cavidannal karöltve el akarta venni a gyermeket az édesanyjától. Azt is leírtam, hogy Lamia helyében én nem biztos, hogy megbocsájtottam volna neki! DE Lamia megbocsátott Kenannak, amikor összeköltöztek tisztalappal kezdték. Ha pedig megbocsájtott neki akkor NE nyúljon vissza a múltba, hogy kétségeket építsen fel, mert akkor egyáltalán minek költözött össze Kenannal. Kenan is megbocsájtotta neki a hazugságait affelõl, hogy ki a gyerek apja. Megbocsájtotta neki, hogy azzal gyanúsította, hogy Ipekkel meg Cavidannal kavar.

Azt is leírtam korábban, hogy amikor Kenan megjelent kiborulva Lamia esküvõjén, akkor végtelenül megalázkodott, õ ezzel mutatta ki, hogy megbánta amit korábban tett.

Azt is leírtam, hogy Cemil mentette meg Lamiát attól, hogy elvegyék tõle a gyerekét. Sokat dicsértem itt Cemilt. Õ is õszintén szereti Lamiát. Csak én azért drukkolok Kenannak, mert neki van közös gyermeke Lamiával és megérdemli, hogy felnevelhesse a gyermekét, mert az az élete.
kiskukac63 2012 febr. 24. - 19:59:03
(1669/2362)
Jé! Ez teljesen összevág azzal, amit én a yuotube-s kommentek között találtam már régebben, mint korábban írtam is!
PLM 2012 febr. 24. - 19:27:32
(1668/2362)
Most picit boldog lettem :) Ezt találtam egy blogon..:)

Valaki írta:

Egy távoli rokonomnak van török évfolyamtársa, az mondta, hogy igenis készül a folytatás, mert a török és fõleg a görög rajongók visszakövetelték Kenant, mint annakidején a Dallasban Bobbyt. Valami olyasmit mondott, hogy Cemilbõl újságíró lesz, és Lamia meg Kenan újra összejönnek, de már idõsebbeket játszanak, Melek pedig hegedül és nehezebb a zenei sorsa, mint az apjának volt.

Bár én interneten semmilyen információt nem találtam errõl..IMDB néztem meg a sorozat szereplõt..és ott fent van minden film, sorozat amiben játszottak vagy még csak most készül.
Remélem tényleg lesz folytatás.. :)
kiskukac63 2012 febr. 24. - 19:21:41
(1667/2362)
Igazad van, nekem is pont az a kép villant fel, míg olvasta Lamia a levelet, amikor Cemil Nimettel kavar. Amilyen mázlija van Cemilnek, ezt is megúszta, a forgatókönyvírók nem tartották arra érdemesnek, hogy Lamia is megtudja.
kiskukac63 2012 febr. 24. - 19:17:22
(1666/2362)
1693-ra:
Amirõl te írsz, korábban már részletesen volt szó. Igen, ez a tett Kenantól nagyon elítélendõ dolog volt (bár az akkori helyzet szerint az anyagiakról teljesen igaza volt!)Azért óriási különbség van aközött, hogy valaki kizárólag MÁSOK ERÕSZAKOS BEFOLYÁSOLÁSA által hoz rossz döntést, és aközött, hogy valaki ÖNKÉNT, ALJASSÁGBÓL folyamatosan ármánykodik és mások tönkretételén fáradozik.
A mai részt csak most tudtam megnézni.Csatlakozom Istanbulhoz: Lamia mai viselkedése is egyszóval botrányos volt.
hugi1947 2012 febr. 24. - 18:49:20 Előzmény Istanbul
(1665/2362)
Hát nem tudom. A YouTube-n láttam a filmet, (nem magyar nyelvû) a végén Cemil és Lamia esküvõje volt - Kenan meg asszem agyonlövi magát.
Nafi 2012 febr. 24. - 18:49:09 Előzmény PLM
(1664/2362)
Én sem tudom megkedvelni :))

Nekem mondjuk nem tetszett a levele, annyira szerelmes volt Lamiába, közben meg dug*ta azt a Nimetet.


Amúgy Lamia szinkronhangja is legalább olyan negatív,mint maga Lamia..
hugi1947 2012 febr. 24. - 18:44:42 Előzmény Istanbul
(1663/2362)
Azért egy kicsit menj vissza a történetben. Emlékezz vissza, hogy amikor börtönbe került Lamia - Kenan a feleségével egyetértve, el akarta venni tõle a gyermekét. Emlékezz arra, hogy azért kötött házasságot, mert Kenan el akarta venni a gyermekét tõle, hogy õ nevelje a feleségével, (aki kezdettõl fogva kis senkinek nézte a Lamiát és lekezelte). Azt vágta Kenan Lamia fejéhez, hogy nem tudja biztosítani azokat a körülményeket a gyereknek (család, anyagi körülmények) amit õk a feleségével.

Mindezek után egyáltalán nem csoda ha Lamia nem bízott benne, én azon csodálkoztam, hogy a fentiek után egyáltalán szóbaállt vele.