kiskukac63 2012 febr. 17. - 19:00:55
(1302/2362)
Érdekes volt, ahogyan ma Nimet felvilágosította Lamiát, hogy amíg Õ maga nem boldog, nem is tud senkit azzá tenni! Elgondolkodhatna rajta, bár én inkább azt láttam az arcán, hogy nem is igazán érti, amit Nimet mondani akar. Végülis vannak emberek, akik tényleg képtelenek a boldogságra, egy életen át szenvednek, küzdenek érte és mégsem képesek rá.
Istanbul 2012 febr. 17. - 18:44:40
(1301/2362)
Ez lenne a jó felállás:
A szélhámos Umut összejönne Lamiával, mindketten hazugok, hazudozzanak egymásnak.
Cemil beleszeretne Nimetbe és végre boldog lehetne.
Cavidan öszejönne Namikkal, aki már gyerekkoruk óta szerelmes belé.
A pasa Suzan nõvérrel jönne össze, Suzan nõvér már annyit nélkülözött, megérdemel egy kis jót, hiszen rengeteget segített Lamiának és Makhbulénak.
Makhbule találna egy rendes pasit, megérdemli, mert Cemil Lamia tudtával nagyon csúnyán kihasználta.
Kenan pedig találkozna egy kedves, igazi nõvel, aki megbecsüli és megérti õt és akivel kölcsönösen szeretnék egymást.
Istanbul 2012 febr. 17. - 18:29:32
(1300/2362)
Kár, hogy Lamiától lett gyereke Kenannak és nem egy hozzáillõ nõtõl.
Mert Kenan annyira imádja a gyermekét, hogy ha azt Cemil nevelheti fel, abba Kenan belepusztul. Egy nõt még csak elfelejtene, pláne ha megismerkedik egy hozzáillõvel, de ott a gyermek.
Istanbul 2012 febr. 17. - 18:13:55 Előzmény aluar
(1299/2362)
1258-ra:
Bocsi de tévedsz abban, hogy te engem nem cáfoltál meg, mert ez történt:
A 1135-ben arról írtam, hogy Kenan a kórházban fájdalomból beszélt, utána már rögtön mondta Afifének és Cavidannak is, hogy õ sajnálja, hogy ilyen dolgokat vágott Lamiához a hirtelen haragja miatt.
Erre a 1202-ben választ írtál nekem, azt írtad, hogy én Kenant minden alól felmentem, és próbáltál engem cáfolni (ez nem sikerült).
Nem kommentáltam minden mondatodat, de ha ez zavarna, az valószínûleg azt jelenti, hogy úgy érzed, hogy igaza van a másiknak.
Nem mondtam, hogy zavarsz, azt mondtam, hogy alaptalan állításokra nincs szükség.
kiskukac63 2012 febr. 17. - 18:04:15
(1298/2362)
1321-re.
Igen, Kenan és Cavidan valóban teljesen összeillenek, csak egyetlen "pici" dolog hiányzik: mindkét részrõl az igazi SZERELEM. (Kenan sosem hitegette ezzel Cavidant, Cavidan pedig a "neves mûvészurat" szereti, nem az EMBERT!)
Férjemmel -aki egyébként nem igazán sorozatrajongó - együtt kezdtük nézni a filmet, de kb. a 8-10. résznél õ egy az egyben kiszállt. Azt mondta: "nem bírja nézni, ahogy Lamia imád szenvedni!" Férfiész...
10/10
antsa10 2012 febr. 17. - 18:03:20 10/10
(1297/2362)
Tök igazad van!!!
kiskukac63 2012 febr. 17. - 17:56:30
(1296/2362)
Ha valaki a mai L-K párbeszédbõl nem látja, hogy -mint legtöbbször - most is Lamia a hunyó....Ismét elõvette a korábbi szövegét " kinek használ, ha beszélünk róla?" (ugyanezt mondta az elsõ együtt töltött éjszakán is!) hát ilyen hozzáállással ne csodálkozzon semmin! Valószínû, fél megtudni a valóságot, mert akkor ismét szembesülne a konok feje elhamarkodott és elhibázott döntéseivel, és nem igazolhatná magát az elvakult és alaptalan féltékenységével. Kenannak minden szava igaz volt, amit intézett hozzá!
tursus 2012 febr. 17. - 17:50:41
(1295/2362)
Hát igen! Erre szokták mondani, hogy minden sikeres férfi mögött egy nõ áll...
Istanbul 2012 febr. 17. - 17:40:06
(1294/2362)
Nagy vívmány, hogy Lamia sikeres filmszinész lett??
És ha az általa is szeretett családanya szerepben marad, amiben Kenan nagyra becsülte, az nem lett volna jobb mindenkinek? Kenan azért mégiscsak nagyobb mûvész és neki meleg családi otthonra lett volna szüksége. Ennek hiányában csoda, hogy volt lelkiereje ezrek elõtt fellépni. Persze Lamia ezt sem értette, csak rombolta a kapcsolatukat.
Istanbul 2012 febr. 17. - 17:36:04
(1293/2362)
Nem, az a tv-hez nem jutott el. Namik megakadályozta.
Istanbul 2012 febr. 17. - 17:33:51
(1292/2362)
Eygetértek abban, hogy kár, hogy Cemil nem Nimetet szereti, akkor boldogok lehetnének.
Nimet nagyon rendes, ahogy gondoskodik a szerelmérõl, pedig az megerõszakolta és egy másik nõt szeret. Dehát Nimet õszintén szereti.
Volt egy lány, akivel Kenan becsípve összejött egy szórakozóhelyen és a lánynál aludtak. A lány zeneakadámiára járt és nagyon felnézett Kenanra. Az a lány nagyon rendes volt. Nem szált rá Kennanra, nem zsarolta. Pedig még a tv-ben is benne voltak. Ha lett volna köztük szerelem, az a lány illet volna Kenanhoz.
tursus 2012 febr. 17. - 17:22:51
(1291/2362)
Szerintem Kenanhoz Cavidan való! Még fõzni is tud az elfoglalt üzletasszony! Cemilhez meg inkább Nimet...
Lamianak a magány és a szenvedés áll jól!
Istanbul 2012 febr. 17. - 17:13:56
(1290/2362)
Én nem veszem véresen komolyan, csak válaszoltam neked.
Kenan azért nem Lamiának önti ki a szívét, mert az nem ad rá neki alkalmat. Mindenkire van ideje, csak Kenanra nem. Számomra egy antinõ, csak folyamatosan biggyeszti a száját lefelé és hülyeségeket kreál az agyában, ahogy ma ezt Kenan meg is mondta neki. Kenan sokkal jobb nõt érdemelne. Cemil is.
tursus 2012 febr. 17. - 17:07:20
(1289/2362)
Jól van, na csak viccnek szántam! ne vegyél már mindent ilyen véresen komolyan! Egyébként meg az a baj, hogy Kenan mindig másnak önti ki a szívét, nem Lamianak!
Istanbul 2012 febr. 17. - 17:03:10
(1288/2362)
Nem stimmel az összevetésed. Egyrész mert gyerekkel eltünni dacból, az nagyon súlyos dolog. Másrészt Kenan saját magát ostorozta a történtekért, amikor Cavidannal evett, nem Lamiát gyanúsítgatta.
Istanbul 2012 febr. 17. - 16:52:31 Előzmény enichan
(1287/2362)
1214-re, 1220-ra:
Megint alaptalan kijelentéseket teszel. Érvelj inkább konkrét tényekkel, bár azt nem tudsz, mert a beszólásaid azt mutatják, hogy nem is olvastad a hozzászólásaim nagy részét, tehát azt sem tudod, hogy mirõl írsz.
Én nem vagyok Kenannal elvakult, leírtam a rossz tetteit is. Attól, hogy Kenan tett rossz dolgokat is, a Lamiával való kapcsolatuk megromlását szerintem fõleg Lamia okozta, erre leírtam már sokszor az érveimet. Te nem vagy hajlandó figyelembe venni Lamia hibáit. Bizonyára erre utalsz, amikor szûklátókörûségrõl írsz. Azaz magadra.

Azt a szintén magadat minõsítõ kijelentésedet, hogy "Itt már vannak akik beleképzelik magukat a filmbe is", szintén úgy írtad, hogy nem tudod, hogy mi az elõzmény. Ez az elõzmény: aluar a 1202-ben azt írta, hogy kívánna nekem egy Husszein Kenant. Erre írtam én válaszul a 1211-ben, hogy mit tennék én akkor, ha aluar küldene nekem egy ilyen férfit. Te meg ezt kiforgatod, ezzel magadat minõsíted, nem engem.
Nem veszem "annyira" komolyan a dolgokat, ahogy te ezt be akarod állítani. Mindössze érvelek. Van aki szeret érvelni és van aki szeret érvek nélkül alaptalan állításokat tenni arról, hogy egy másik ember mit és miért ír itt.
vikimaj. 2012 febr. 17. - 16:39:38
(1286/2362)
Tobb, mint,valoszinu, hogy ez lesz az utolso sorozatfilmem.
Nagyon tetszett az "Ezel"cimu sorozat, mivel nem nyalas, mint a legtobb mexikoi sorozatok. Mikor meglattam, hogy torok ez is, gondoltam, hogy hasonlo, hat az is, de remenykedttem, hogy ez jol vegzodik. De nem a " you tube"on olvastam hozzaszolasokat es ugy vegzodik, mint Ezel-ben :-((((((((((((, nem jon, hogy elhiggyem :(((((((((((((((, de remenykedek, hogy a vegen valaki boldog lesz, Lamia Cemillel, .....,ha senki nem lesz boldog,(mint az Ezelben a vegen mindenki meghalt), akkor valoszinu, hogy nem nezek, tobb, ilyen filmet.
tursus 2012 febr. 17. - 16:38:14
(1285/2362)
Biztos csak dacból ment el a házból Lamia... :)
Istanbul 2012 febr. 17. - 16:12:47 Előzmény tursus
(1284/2362)
1213-ra
Megint alaptalan állításokat teszel arra vonatkozólag, hogy én mit írok. Pont te vagy az aki engem oktattál ki, te írtál nekem elõször.
Én nem vagyok elfogult Kenannal szemben, a rossz tetteit is mindig megírtam. Sõt azt is megírtam, hogy azt, hogy Cavidan nyomására elakarta venni a gyermeket az anyjától, azt én nem biztos, hogy megbocsátottam volna neki. Lamia megbocsátotta neki.
Azt írod, hogy Lamia mindig úgy viselkedett, ahogy az adott körülmény megkívánta. Ja, ezek szerint csak mindenki más viselkedett rosszul, Lamia nem? Rengeteg alkalommal nem úgy viselkedett Lamia, ahogy a körülmény megkívánta. Legutóbb egy valamiravaló nõ nem rohant volna el buta módon az otthonukból anélkül, hogy megbeszélje a társával, hogy mi történt. Fõleg azért, mert a gyerek nem egyedül az övé, Kenannak is jogában áll tudni, hogy hova viszi a gyereket.
Istanbul 2012 febr. 17. - 15:53:58 Előzmény csikosi
(1283/2362)
Teljesen igazad van.
Én itt mindig leírom a konkrét filmbéli tetteket, amelyek alapján véleményt mondok. De egyesek, amiért nekik más a véleményük, ahelyett, hogy tényekkel megalapozott érvelést folytatnának (ezek szerint ilyet nem tudnak) olyan dolgok írását tulajdonítják nekem, amiket soha nem írtam. Amikor pedig rámutatok, hogy én azokat a dolgokat soha nem írtam, akkor meg durvák lesznek. No comment...