Zita0976 2012 febr. 10. - 18:49:06
(922/2362)
Biztos hogy Lamiának rosszul esik az is , hogy Kenan nem is érdeklõdik a szerep felõl amit el kell játszania,
ennek ellenére, õ mindíg kíváncsi volt Kenan szerzeményeire , akár írott formában, akár hegedûszóval.
Minden alkalommal , mikor Kenant hallotta játszani;vagy írni,mindíg örült neki sõt megdícsérte (csodálatos szerzemény.stb.)
Valahol Kenannak is büszkének kellene Lamiára lennie, mert õ is nagyon lentrõl kezdte , ahogy Kenan is.
Zita0976 2012 febr. 10. - 18:39:12
(921/2362)
A forgatókönyvvel kapcsolatban , csak annyit , hogy tényleg nagyon szép lehet a története , mert Suzanne asszony is megkönnyezte..!
És lehet , ha Kenan elolvasná , benne is felmerülne az, hogy valóban a történet szépsége fogta meg Lamiát , nem a hírnév.
A próbafelvételen mikor azt a pár mondatot mondták egymásnak Lamia és Umut,nekem nagyon az volt az érzésem hogy ez a történet nagyon hasonlít Kenan és Lamia történetéhez, ezért is lesz nagy sikere.
10/10
ciliegia 2012 febr. 10. - 18:34:41 10/10
(920/2362)
Igen...amit korábban írtál igaz, Lamia nem jól kezeli Kenant, ezzel egyetértek, a mostani bejegyzéseddel is. A baj csak az, hogy szerintem nem Lamiáról írsz.
Egy határozott, magabiztos, öntudatos nõ (mint például Cavidan) a nyakába ugrik, megöleli, csókkal köszönti Kenant egy ilyen helyzetben, de Lamia egy kis fiatal árva lány, aki szeretetre és biztonságra vágyna végre. Ezért õ nem ugorhat a férfi nyakába.Nem viselkedhet úgy ahogy nem tud viselkedni. Nem elég érett, nem elég számító hozzá. Neki ezek az érzései és õszintén kimutatja...még nem tanulta meg elrejteni...de hát ezért õ Lamia.
aluar 2012 febr. 10. - 18:31:31
(919/2362)
Az nyilvánvaló,hogy Kenant zavarta Cavidan gazdagsága,de az õ üzleti dolgaiba eszébe nem jutott volna belefolynia.
Nem akarta,hogy Cavidan támogassa,ami érthetõ is,és azt is értettem,hogy pl.miért nem akarta a hegedût elfogadni Lamiától,amikor visszavásárolta.Hogy Lamia filmez,azért zavarja fõleg,mert belemagyarázza,hogy Lamia sikeres és sztár akar lenni.Rosszindulatú vele itt is!Ha igazán szeretné,leülne vele és megkérdezné,mi az,ami vonzza a filmezésben,pláne,hogy eddig nem akarta.De egy belemagyarázott ok miatt elítéli Lamiát!
Te ott térsz el a valóságtól,amikor azt hiszed,Lamia mindent csak dacból csinál,holott:Lamia egyáltalán nem akart filmezni,Nimetet is folyton elküldte,de!Akkor lett hozzá kedve,amikor elolvasta a forgatókönyvet.Ezt a részt Te valahogy kifelejted,pedig nagyon fontos.Lamia ekkor jön rá,hogy olyan szép a történet,és hozzá illõ,hogy miért ne próbálhatná meg.
Ami pedig a nõi melegséget,empátiát,stb,illeti,amit Te annyira hiányolsz Lamiában,azt én - sokakkal együtt,akik már leírták - az õ esetükben a nõi alárendeltségnek nevezném,hogyha Lamia ezt tenné.
Nem csak a nõ dolga a melegség és a megértés,hanem ez kölcsönös kell,hogy legyen.Kenan jelenleg ezt nem érdemli meg,és Lamia nagyon jól teszi,amit tesz.Sokáig buta volt,de most már végre megjött az esze.
10/10
maszliga 2012 febr. 10. - 18:25:27 10/10
(918/2362)
De a prtyn lévõ tánc nem mérhetõ ahhoz h.õ meg a sajtóban "k***zás"vádjával szerepelt és meg sem magyarázta...ha szolt volna elõre vagy vmi...de így semmi joga nemvolt háborogni!
Zita0976 2012 febr. 10. - 18:23:50
(917/2362)
Istanbul,
Az elõzmények tudatában , én nem biztos hogy a nyakába ugrottam volna,még a köszönése is az orra alól jött.
(a köszönése is milyen volt..) , mutogatta az ajándékait,amit a lányának vásárolt,Lamiának mit vett..?
Villogtatta az Ipek ajándékát, én a Lamia helyében a tûzbe dobtam volna..!
Kenan nem igaz hogy nem veszi a lapot, hogy mekkora fájdalmat okoz Lamiának még a neve kimondása is.(Ipek)
Ezek után hogy ölelgesse Kenant..?
Mikor még a szeme is ragyog Kenannak az Ipek neve kimondáskor.
Neked ez nem fájna..?
Istanbul 2012 febr. 10. - 18:15:27
(916/2362)
Viszont én ha meglátom a szerelmem egy több hetes távollét után, ahol azért volt, hogy a családunkat eltartsa, a nyakába ugrottam volna.
10/10
ciliegia 2012 febr. 10. - 18:12:09 10/10
(915/2362)
Ha a szerelmem több hetes távollét után így viselkedik velem, mint ma Kenan Lamiával valószínûleg nekem is lefelé konyult volna a szám sarka.
Istanbul 2012 febr. 10. - 18:07:06
(914/2362)
A parfümös partin Kenan végtelenül megalázva érezte magát amiért, a nõ akit õ felvállalt, annak ellenére, hogy az még Cemil a felesége, éppen Cemillel táncol mosolyogva. Jóhogy begõzölt és dacból visszaakarta adni Lamiának a fájdalmat.
Dehogy tapossa Lamiát és dehogy szívja a vérét. Nem láttad, milyen keményen beszólt Kenan Afifének, amikor az Lamiát szapulta?
Kenan mindent megtesz Lamiáért, de Lamiának alaptalan kétségei vannnak és Kenan csak ezekre reagál. Azt még nem tudjuk, hogy Kenan bemegy-e a kórházba vagy sem. Elõször a gyerekét akarta látni. Cemil a parfümös partin nagyon megszégyenítette Kenant, úgyhogy normális, hogy az elsõ útja nem Cemilhez vezet, mivel tudja, hogy ahogy mondta "Lamia képviselte a családot".
Istanbul 2012 febr. 10. - 17:51:27
(913/2362)
Nem mentettem fel Kenant minden alól.
Már többször írtam korábban, hogy számomra iszonyú dolog volt tõle, hogy Cavidan rá tudta venni, hogy vegyék el a gyermeket az anyjától.
A mai filrõl beszéltünk eddig, abban mentettem fel.
kiskukac63 2012 febr. 10. - 17:50:29
(912/2362)
K és L szerelme ( ha egyáltalán annak lehet nevezni) már az elejétõl halálra volt ítélve, s ebben mind a ketten egyformán benne vannak, nem beszélve a környezetük folyamatos ármánykodásairól. Igazán nem is tudták megismerni egymást, és az az érzésem, hogy mindketten "felruházták" a másikat olyan tulajdonságokkal, amelyek valójában nem is léteznek, és ezzel nagyon rossz szembesülni. Véleményem szerint az elsõ rés együttélésük során már akkor keletkezett, amikor az ominósus kandalló-jelenetnél igazán csak Kenan volt õszinte, kitárulkozó, Lamia sokat hallgatott és "terelt", illetve már akkor magában tartott információkat. A sok-sok ki nem mondott, visszafojtott és saját maguk elõtt sem felvállalt érzelem és gondolat, a büszkeség, a makacsság, az indokolatlan féltékenykedés, a testiség hiánya pedig fokozatosan mélyítette ezt a szakadékot. Annak ellenére, hogy Cemil az én szememben több megbocsáthatatlan aljasságot is elkövetett, ezt a verést azért mégsem érdemelte szegény..
10/10
maszliga 2012 febr. 10. - 17:47:11 10/10
(911/2362)
Igen engedett dolgokban de Lamia többet engedett szerintem és az utóbbi idõben õ a hunyó: Kenán...és h.haza jött a partyra igen de mit mûvelt megalázta Lamiát egy cseppnyi bizalom nem volt benne és ha lett volna akkor Lamiát kéri fel tánconi..õ már tapossa Lamiát ahol tudja... nem szerelem ez...a kórházas témában meg annyit én ugyanígy tettem volna és Kenánban annyi emberség lehetett volna h.be megy és nem Lamia vérét szívja..még Makbuléban is több könyörület volt pedig õ miken ment keresztül..
Istanbul 2012 febr. 10. - 17:40:36
(910/2362)
Nem, Kenan összeomlásának az oka nem az volt, hogy Cavidan kidobta, hanem az, hogy Lamia egy másik férfi felesége lesz. Mindig Lamia járt az eszében, miatta gyötrõdött, nem Cavidan miatt. Kenan elõször tiszteletben tartotta, hogy Lamia nem egyezett bele abba, hogy a gyermeket kivigyék egy évre Amerikába! Ezután azonban Cavidan azzal jött elõ, hogy a gyermeknek lesz iszonyú élete, ha Lamiaval marad, mert Lamia egy börtönjárt ember és emiatt a gyereket is meg lesz alázva és mert Kenan is éppen a börtönjárt apja miatt szenvedett.
Kenant azért tudta Cavidan rávenni, hogy vegyék el a gyereket az anyjától, mert a GYEREK ÉRDEKEIRE hivatkozott.
De már írtam korábban, hogy mégis iszonyú dolog volt Kenantól, hogy ebbe belement.
De utána megjavult és bebizonyította, hogy õszintén szereti Lamiát. Ahogy Cemil javul, Kenan is javul, csak Lamia nem jól kezeli.
10/10
maszliga 2012 febr. 10. - 17:38:38 10/10
(909/2362)
jogos!Ez így volt és van!
Zita0976 2012 febr. 10. - 17:24:23
(908/2362)
933 hozzászóláshoz annyit hogy Kenan összeomlásának fõ oka hogy Cavidan kidobta mikor megtudta hogy szerelmet vallott
Lamiának , és ha ez nem így történik Kenan még mindig együtt lenne Cavidannal,függetlenül attól hogy Lamiát szereti és azon dolgoznának hogy a kis Meleket minden áron elvegye Lamiától.Mikor Lamiától ment hazafelé, az autóban hívta fel Cavidant hogy hívja össze az ügyvédeket,máris beszélni akar velük idézem :"Hülye ez a nõ nem tudja mi vár rá."
Úgyhogy nem kellene felmenteni Kenant minden alól mert õ "érzékeny" és sokat engedett már..!
Istanbul 2012 febr. 10. - 17:02:32
(907/2362)
Kenan már sokat engedett, lsd 933-as hozzászólásom.

Az szerintem sem volt jó dolog, hogy Cavidannal többször kibékült, de ez azért volt, mert Cavidan egy mindenhájjal megkent számító nõ, aki pontosan tudta, hogy Kenant hogy kell kezelni, ezért tudta befolyásolni. Lamia nem tudja kezelni Kenant ez a baj.

Ha jól emlékszem, amikor ma Afife felhívta a Kenan mobiljáról Lamiát, akkor elõtte még nem tudta, hogy Cemilnek balesete volt, csak a beszélgetésük közben tudta meg Lamiától. Kenannak nem hullámzott a hangulata, hanem érthetõen lett féltékeny. Lamia a kórházban Cemil kezét fogta a fotón, ettõl sokan féltékenyek lennének, mert Kenannak nem lehet könnyû, hogy hozzá sem érhet a gyereke anyjához, aki vele él, de még Cemil felesége.
Zita0976 2012 febr. 10. - 16:42:27
(906/2362)
Istanbul
Mindig azt mondod hogy Kenan egy érzékeny mûvész ,ezt nem is vitatom ,de mikor két ember együtt él ,ott mindkét
félnek tudni kell engedni ,mert ha nem bármenyire is szeretik egymást a kapcsolat halálra van ítélve.
Istanbul 2012 febr. 10. - 16:41:46
(905/2362)
HÁT EZ AZ, ÉN NEM ISMEREM AZ EZUTÁN KÖVETKEZÕ TÖRTÉNÉSEKET.
Csak abból tudok ítélni, ami eddig volt.
EDDIG pedig Lamia Kenan iránti alaptalan kétségei rombolják a kapcsolatukat.
Istanbul 2012 febr. 10. - 16:37:38
(904/2362)
Kenan nagyon nagy dolgokban "engedett" már feladva a büszkeségét:
Kiborulva odament Lamia és Cemil esküvõjére, megalázta magát a szerelméért. Amikor Nimettõl megtudta, hogy a koncertek mögött Cemil a közvetítõ, nagyon fájt neki, de elfojtotta a büszkeségét, csakhogy el tudja tartani a családját. Dubaiból egy éjszakára haza repült, hogy Lamaia mellett lehessen a parfümreklám partiján és egy méregdrága nyakéket hozott Lamaiának. Ha Lamia nem dacból csinálna mindent, hanem szeretteljes lenne, akkor Kenanból is mást hozna ki.
10/10
enichan 2012 febr. 10. - 16:32:05 10/10
(903/2362)
Túl elvakult vagy :) Nem értem, hogy miért véded Kenant ennyire...nagyot fogsz így csalódni a végén...