10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 jan. 26. - 20:26:22 10/10
(602/2362)
Cemil nem Lamiát szereti, hanem saját magát! Egy beképzelt hiú ember, aki nem tud veszíteni!! Ha szeretné Lamiát, akkor nem kényszerítette volna ebbe a házasságba és hagyná élni Õt!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 jan. 26. - 20:24:10 10/10
(601/2362)
A gyilkos az gyilkos, akár 1 embert ölt meg, akár többet!! A tény a gyilkosság! Vagy nem?? Milyen jó tulajdonságai vannak Cemilnek, sorold már fel légy szíves? Mert én egyet sem véltem felfedezni!!!
Istanbul 2012 jan. 26. - 20:21:17
(600/2362)
Írod, hogy "Egyértelmû,hogy Cemilnek rengeteg pozitív vonása van,de ezt-többek között itt a fórumon is - csak azok veszik észre,akik képesek a felszín mögé belátni."
Egyetértek veled és én is azok közé tartozom, akik a tényeket, azt, hogy Cemil bebizonyította, hogy õszintén szereti Lamiát, nem próbálja megnemtörténtnek venni,
lásd hozzászólásom a 610 alatt. A tényeket akkoris el kell ismerni, ha egyébként én is élek-halok Kenanért, külsõleg õ a férfiideálom, és drukkolok, hogy az akarata erõsödjön meg.
Timike1980 2012 jan. 26. - 19:24:45
(599/2362)
Pontosan így gondolom én is. Ennél idillibb kép nem is létezhet számunkra. Én komolyan azon gondolkodom, hogy itt és most abbahagyom a sorozat nézését. Mert ami ezután következhet/ik, azt nem szeretném látni. Alszom még rá egyet, de tény, hogy ennél tökéletesebb befejezés számunkra, Kenan-pártiak számára nem is létezhet: együtt az álompár, Kenan elvált lett, Lamiát is elindították azon az úton...a többi szereplõ meg nem igazán érdekel.
aluar 2012 jan. 26. - 19:10:41
(598/2362)
Szépek ezek az idilli részek,és végre Kenan elõször viselkedik értelmes és szerelmes férfi módjára.Lám,most össze is kerültek azonnal Lamiával.Mindez nagyon szép és jó is volna,ha így maradna,ugyanakkor arra kell gondolnom,hogy mindennek,ami most történik,kb.olyan 50 résszel elõbb kellett volna bekövetkeznie.Akkor még valóságosabbnak tûnt volna,hogy õk együtt vannak és együtt is maradnak.
Nekem õszintén szólva Kenan eddigi személyiségképébõl nem igazán következik ez a mostani.Pl.hogy elmegy és Cavidan orvosánál érdeklõdik.Eddig elhitt mindent és hagyta magát irányítani.
Már rég együtt lehetnének,hogyha eddig is utánanézett volna bárminek és nem az ösztönös oldalát követte volna mindenben.
Ez viszont mit sem változtat azon,hogy mindezekkel együtt Kenen-akinek többnyire mindig jóképû mivoltát emelik ki-azért egy szerethetõ és pozitív figura,amikor felülemelkedik gyengeségein.
Tény,hogy most Cemil viselkedik nagyon hûlyén.De ez éppúgy nem változtat azon,hogy ettõl õ még nem! háromszoros gyilkos.Egy embert ölt meg,azt is Lamia védelmében,a másik két halál pedig nem volt gyilkosság.Közvetett módon lehet okként Cemil viselkedését felhozni,de semmiképp sem gyilkosság.
Én nagyon kíváncsian várom,hogy milyen dramaturgiai fordulat által kerül közel Lamia Cemilhez,és hogyan szeret bele.
Egyértelmû,hogy Cemilnek rengeteg pozitív vonása van,de ezt-többek között itt a fórumon is - csak azok veszik észre,akik képesek a felszín mögé belátni.
Még,hogyha tényleg háromszoros gyilkos volna:Lamia akkor is megszereti Cemilt,és ez itt a lényeges pont!
Kedves Kenan-párti Cemil ellenzékiek,tessenek szívesek ezzel a fenti gondolattal megbarátkozni....
10/10
maszliga 2012 jan. 26. - 17:34:51 10/10
(597/2362)
OOO én alig várom a végét magyarul mikor Lamia hozzá megy Chemilhez csak kár hogy Kenán fejbe lövi magát:(
8/10
csoroszka 2012 jan. 26. - 15:07:47 8/10
(596/2362)
Kedves Kenan rajongok!Szamunkra itt veget is ert a sorozat.Vegre egyutt vannak ok harman,Kenan hegedul,Lamia rajongassal hallgatja,a kicsi tapsikal,a kandalloban pattog a tuz...Tokeletes.Mindannyian ,akik vegigszenvedtuk ezt a 120 reszt elegedettek lehetunk egy ilyen happy end-del...a tobbi szereplo is megtalaja a maga boldogsagat.Cemil elveszi Nimetet vagy Makbulet (vele talan megis jobban osszeillene,mert mindketto pszihopata )Cavidan vegre hozzamehet Namikhoz,Gulaj Nasim boldog hitvese,Saib pasa Susan asszony oldalan talalja meg a boldogsagat es vegre polgarmester lesz.Almodja mindenikunk tovabb ezt a sorozatot,ahogy a szive ohajtja...
10/10
antsa10 2012 jan. 26. - 14:33:15 10/10
(595/2362)
Jaj ez nagyon jó rész volt!!!! Tetszett a sok L&K jelenet. Végre egy családként lehetnek együtt. Bár ettõl a tarózkodástól falnak megyek!!
Kenan meg végre úgy viselkedik, mint egy igazi férj és apa. Aranyosak együtt, olyanok mint két szerelmes kamasz!

Cemil túlzásba viszi a hisztit! És egy ocsmány állat! Soha nem bírtam Nimetet, de azért azt nem érdemelte, hogy megerõszakolják!
De ha jobban belegondolok Leilát is mindig bántotta (rángatta, pofozta), pedig õt még szerette is!
kiskukac63 2012 jan. 26. - 08:49:42
(594/2362)
Több malomban is õrölünk, nem értjük egymást....de így kerek a világ.Szép napot!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 jan. 26. - 06:08:09 10/10
(593/2362)
Istanbul! Akkor is 3-szoro gyilkos Cemil, mert igenis lelökte a lépcsõn Leilát! Makbule apja véletlenül hallotta a beszélgetést és látta, amit látott, de azt is Cemil tette!!! Amúgy nem mindegy, hogy 1 embert ölt meg, vagy 3-at??? Gyilkos és kész!!! És ráadásul átkozottul szemét ember, eg igazi férfi - aki állítólag szereti Lamiát!!!??? - az nem viselkedik ilyen galádul!!!!
Istanbul 2012 jan. 25. - 23:32:43 Előzmény kiskukac63
(592/2362)
Az elõzõ válaszüzenetemet rosszul hozta le a gép, így van helyesen:

Magam a 610-ben felsoroltam, hogy Cemil mivel bizonyította be, hogy õszintén szereti Lamiát.
Erre a 610-re írtál te nekem választ amellett érvelve, hogy Cemil egy gazember.
A "gyõzteshez húzást" ebben a konkrétan nekem írt válaszodban írtad , ezért mint írtam, értelemszerûen, feltételezhetõ volt, hogy nekem tituláltad.
A "gyõzteshez húzás" azért spoiler, mert én és még sokan mások, nem nézzük elõre a filmet,
szerettük volna, ha akkor tudjuk meg a végét, amikor az utolsó részt adják.
Te meg még itt azt kéred, hogy olvassam el a 28-as hozzászólást, sajnos a kérésedre elolvastam, az is SPOILER.

Miért nem tudjátok tiszteletben tartani, hogy ha elõre írtok a film végkifejletérõl, akkor a BECSÜLET azt kívánja, hogy odaírjátok, hogy SPOILER? Mert így aki nem akaraja tudni elõre, nem olvassa el.
Istanbul 2012 jan. 25. - 23:30:00 Előzmény kiskukac63
(591/2362)
Magam a 610-ben felsoroltam, hogy Cemil mivel bizonyította be, hogy õszintén szereti Lamiát.
Erre a 610-re írtál te nekem választ amellett érvelve, hogy Cemil egy gazember.
A "gyõzteshez húzást" ebben a konkrétan nekem írt válaszodban írtad , ezért mint írtam, értelemszerûen, feltételezhetõ volt, hogy nekem tituláltad.
A "gyõzteshez húzás" azért spoiler, mert én és még sokan mások, nem nézzük elõre a filmet,
szerettük volna, ha akkor tudjuk meg a végét, amikor az utolsó részt adják.
Te meg még itt azt kéred, hogy olvassam el a 28-as hozzászólást, sajnos a kérésedre elolvastam, az is SPOILER.

Miért nem tudjátok tiszteletben tartani, hogy ha elõre írtok a film végkifejletérõl, akkor a BECSÜLET azt kívánja, hogy odaírjátok, hogy SPOILER? Mert így aki nem akaraja tudni elõre, nem olvassa el.







, hogy Cemil többet tett eddig Lamiáért, mint Kenan, erre

A "gyõzteshez húzást"-t én általánosságban írtam, nem Rád gondoltam, Te tudod, miért vetted magadra! A spolier-s megjegyzésedet sem értem:olvasd el légyszí a 28-s hozzászólást!
kiskukac63 2012 jan. 25. - 22:18:24
(590/2362)
A "gyõzteshez húzást"-t én általánosságban írtam, nem Rád gondoltam, Te tudod, miért vetted magadra! A spolier-s megjegyzésedet sem értem:olvasd el légyszí a 28-s hozzászólást!
10/10
antsa10 2012 jan. 25. - 21:05:27 10/10
(589/2362)
Hát reméljük hamar feloldódnak. Szerintem ez olyan kezdeti "nem tudom mit kezdjek a másikkal" dolog.
Nem is értem Lamia minek akar hûséges lenni egy olyan emberhez, akihez soha semmi köze nem volt. Így is mindenki azt hiszi, hogy AZT csinálják. Akkor meg nem mindegy?
Timike1980 2012 jan. 25. - 20:21:17
(588/2362)
Igen, én is így éreztem a mai részben, hogy hiányérzetem volt...nyugodtan megölelhették volna egymást, vagy még a csók is belefért volna. Az odáig rendben, hogy Kenan tiszteletben tartja, hogy Lamia férjes asszony, de úgyis mindenki azt gondolja, hogy együtt vannak...akkor meg már nem mindegy? Szerintem nehéz lehet nekik is így...de az tetszett, amikor mondta Kenan, hogy nincs több arcelpirulás! :)

Abban igaza van az egyik hozzászólónak, hogy lehet, azért húzunk Kenanhoz, mert jóképû...ezt mondjuk én nem is tagadom, mindkét oldalnál fel lehetne sorolni a pozitív és negatív dolgokat, nem tudom, a mérleg melyik irányba billegne.
Én Kenan + Lamia párti vagyok, aztán meglátjuk, mire jutnak õk ketten és hogy Kenan hogy viselkedik, mert sok múlik, sõt, nagyon sok múlik azon, hogy õ mennyire teszi félre a hülyeségeit és mennyire adja át magát a szerelemnek.

Ma most az egyszer elégedett voltam Cavidannal. Végre határozott volt és belátta, hogy neki is jobb lesz így, mégha fáj is. És tetszett, ahogy elküldte a francba a nénjét és Cemilt.
Istanbul 2012 jan. 25. - 19:20:11
(587/2362)
Az elõzõ üzenetemben adott válaszom kiegészítése:

Azt írod, hogy a "gyõzteshez húzás", amiben Cemil gyõzelmére utalsz és amit feltételezhetõen nekem titulálsz, pedig én nem nézem elõre a részeket. Errõl még annyit, hogy én írtam az 531-ben a következõt:
"Valaki azt írta itt hetekkel ezelõtt, hogy egy ismerõse külföldön látta az összes részt és nem ér véget a film a 150-edik résszel, hanem van egy harmadik évad is, amiben Lamia és Kenan összekerülnek."
Istanbul 2012 jan. 25. - 18:57:36
(586/2362)
EGYIK DOLGOT SEM ÍRTAM, AMIT NEKEM TITULÁLSZ.
malczikaantaika (587) írta, hogy Cemil aktívan részt vett Makhbule apjának halában, illetve korábban írta, hogy Cemil 3 embernek a gyilkosa (581), neki válaszoltam, nem azt írtam, hogy te írtad volna ezt. Magam soha nem nézem meg elõre a részeket, nem olvasom el elõre, de te azt írod hogy a "gyõzteshez húzás", ez spoiler. Amikor Lamia a tengerparton dolgozott Kenan nem nézett ki boldogtalannak, zenét írt, Cavidan várta az örömhírt, hogy mikor születik gyermekük. Nem azt írtam, hogy õk mélyen szerelmesek lettek volna egymásba! Tény, hogy Kenan nem szenvedett, míg Cemil nagyon szenvedett Lamia hiánya miatt. Kenan jó tetteit én soha nem cáfoltam. Cemil úgy gondolja, hogy Lamiáról és Melekrõl õ gondoskodik majd, nem arra gondol, hogy ha elveszi a munkalehetõséget Kenantól, akkor Lamiának és Meleknek nélkülöznie kellene.

Cemil, aki sok rosszat tett, bebizonyította, hogy õszintén szereti Lamiát, az erre vonatkozó TÉNYEKET, felsoroltam a 610-ben. Írtam, hogy nekem is nagyon bejön Kenan, aki sok jót tett és õ is õszintén szereti Lamiát, de ugyanakkor vannak fájó tények is vele kapcsolatban, arról pédául miért nem írsz soha, hogy Cavidannal karöltve el akarta venni a gyermeket az édesanyjától. Csak a tényekrõl írok. Kenan nagyon helyes férfi és szeretik egymást, persze, hogy az lenne az ideális, ha kitartanának és elvenné Lamiát.
10/10
ciliegia 2012 jan. 25. - 18:44:05 10/10
(585/2362)
Sziasztok!

Olvasom a hozzászólásokat és tök jó dolgokat írtok!Mind a Kenan, mind a Cemil melletti érvek helytállóak, meggyõzõek...nem is állnék most egyik oldalra sem.

Inkább csak annyit fûznék hozzá a mai rész után, hogy túl merevek, mármint a szerelmesek...ok, hogy adnak az illendõségre, meg Kenan sem ér Lamiához, amíg nem válik el, de valahogy mégsem érzem õket elég felszabadultnak pedig valóra vált az álmuk, együtt vannak...vagy az ember kívánja a holdat, de ha a kezébe kapja akkor nem tud vele mit kezdeni?...Mindegy nekem volt egy ilyen érzésem.

Szóval egy ölelés, csók belefért volna...valahogy hiányérzetem volt.

Érdekelne, hogy valóban ennyire szertartásosak a törökök, vagy egyértelmûen annak a számlájára kell írni a dolgot, hogy egy régebben játszódó történetet helyeztek át napjainkba.

Egyébként szerintem ma kivételesen Cavidan jól beszélt és Kenan is jól cselekedett, sõt Lamia is, hogy nem hagyta magát becsapni Afife által.:-)
kiskukac63 2012 jan. 25. - 18:12:39
(584/2362)
Bocsi, de én nem azt írtam, hogy Cemil ölte meg Makbule apját, hanem, hogy közvetve része volt benne és ez tény. Persze, hogy számít a külsõ is, meg legalább ennyire számít a "gyõzteshez húzás" is.Én nem mondanám, hogy Kenan bármikor is boldog volt Cavidannal, és szerintem Cavidan sem volt igazán szerelmes Kenanba soha, neki hízelgett a "mûvész úr" felesége titulus, emlékszünk, hányszor hagyta magára stb. Kenan akkor vette feleségül, amikor Lamia azt hazudta neki, hogy szeretõje van. A jótettekhez csak annyit, hogy ki volt Lamia mellett a kórházban, amikor elverte Nazim,ki találta meg, amikor elájult a furulyás házánál, ki látogatta a börtönben, ki védte meg, amikor lopással vádolták és sorolhatnám. Cemil úgy próbál a maga módján boldog lenni, hogy közben nem számít, kit aláz meg, kin gázol át, csak egyetlen cél vezérli, amit megfogadott még Leila halála után, hogy bosszút áll és kicsinálja Kenant. És görcsös akarásában, elvakult gyûlöletében még azt sem veszi észre, hogy éppen annak gyilkolja a lelkét, akit állítólag nagyon szeret. És a mai rész:nem jutott eszébe, hogyha elveszi Kenantól a munkalehetõséget, Lamia és Melek is nélkülözhet?! Úgy gondolja, a cél szentesíti az eszközt?!Pont olyan, mint egy elkényeztetett majom, akitõl elvették a játékát!
zzitt 2012 jan. 25. - 18:10:15
(583/2362)
Igen, lehet sok mindenben igazad van, de én akkor sem bírom Cemilt.
Az jutott eszembe, hogy valaki írta, hogy sok férfi is nézi a sorozatot. Lehet, hogy ez egyfajta bátorítás a férfiaknak, hogy nem mindig a népszerû és sármos gyõz a végén....na mindegy ez csak egy kósza gondolat volt :o)))