offtopic
Rhaegar 2012 febr. 02. - 20:04:27
(742/2362)
Jaj már masz. :))
Ne csináld ezt.
Semmit nem tudsz rólam, azt sem, hogy mi vezérel. Ne tegyél úgy mint ha tudnád. :)

De most elárulok magamról valamit, ami igaz.
Szeretem meglepni az embereket, illetve a 180 fokos fordulatokat. :)

Úgy hogy, most elnézést kérek mindenkitõl akit megbántottam. Tõled is.

Tõled is Cilike, csak gyere vissza.
Timike1980 2012 febr. 02. - 20:03:48
(741/2362)
Elhiszem, hogy erõs a késztetés, de hidd el, éppen ezt akarja elérni. Ne barmoljuk már szét a fórumot, ezidáig olyan jó volt olvasni, mert minden a filmrõl szólt.
10/10
maszliga 2012 febr. 02. - 20:02:16 10/10
(740/2362)
igen csak sajnos munkahelyi ártalom a lelkisérültekel foglakoznom:D
offtopic
_goldie_ 2012 febr. 02. - 16:31:11
(739/2362)
Sajna én nem nézem az eredetit, de itt teszek egy próbát, vagyis törekszem megfejteni :D
No, esetleg "törekedik" ?
grace08 2012 febr. 02. - 16:21:41
(738/2362)
A minap fél füllel hallottam egy idézetet vmi embertõl, vhogy így hangzott, nem szó szerinti:
Addig nem zavar, hogy az emberek Isaurát néznek, amíg nem akarják kimenteni a rabszolgasorsból.:D
Vagy az még jobb volt, amikor annak a vak nõnek (persze csak a soriban volt vak) gyûjtöttek pénzt szemmûtétre. Mindez itt történt Mo-n.:D
Rhaegar 2012 febr. 02. - 15:43:03
(737/2362)
No.
Mi történt ?!

Szóval Kínen nem érdemli meg Lámiát ?!
Erre akarsz kilyukadni ?
Mond meg nyugodtan.

Ez a Kinen amúgy nem abból a másikból van.. abból az izé.. Izel vagy mi volt a címe ?!
Lámia amúgy jó bõr.. sunáznám.
Istanbul 2012 febr. 02. - 15:19:52
(736/2362)
Kenan mindent megtesz, hogy eltartsa Lamiát és a gyermeküket és hogy boldoggá tegye õket. Dubaiból repült haza egy éjszakára, hogy Lamia mellett lehessen a fogadáson és egy méregdrága nyakéket hozott neki. Jóhogy begõzölt az agya a féltékenységtõl és a sértettségtõl, amikor a szerelmét Cemil karjaiban mosolyogva táncolva találta. Ráadásul Lamia még Cemil felesége, Kenan hozzá sem érhet. Cavidánt csak dacból kérte fel, utána rohant Lamia után.
Lamia vagy nem szereti igazán Kenant vagy nagyon buta, mert máskülönben érezné, hogy milyen férfi a szerelme és annak megfelelõen kezelné. Érezhetné, azaz tudhatná, hogy Kenan érzékeny, hirtelenharagú, büszke, ezért ennek megfelelõen kell kezelni, de Lamia erre képtelen.
Lamia nem érdemli meg Kenant.
10/10
maszliga 2012 febr. 02. - 13:26:52 10/10
(735/2362)
Na ennyit az imádott kenánról!!!EGY KRETÉNbenne bízzon Lamia de õ meg nembizik benne.......SZÁNALMAS!!!
Istanbul 2012 febr. 02. - 12:57:25
(734/2362)
Válasz a 754-re:
Kedves malczikaantaika, sokadjára megint olyan dologra hivatkozol amit itt SENKI NEM ÍRT. Csak azért válaszolok ezekre az alaptalan mondataidra, mert látom, hogy te is értékeled ezt a szép, gyönyörû zenét tartalmazó és a mai modern Törökország kultúráját megismertetõ filmet. Soha nem írtam semmit a színésznõrõl, Ash Tandogan-ról. A szereprõl, azaz Lamia viselkedésérõl írtam. Ash Tandogan mint személy, nem egyenlõ Lamiával, azaz a szereppel. Amikor azt írtam, hogy "Amikor pedig azzal a vádló tekintetével, lefelé csorbuló szájával néz Kenanra, kiráz a hideg.", arról írtam, hogy Kenan nehéz helyzetben van, kedvességre, megértésre van szüksége Lamiától, ézért Lamiának nem vádló tekintettel kellene rá néznie.
10/10
antsa10 2012 febr. 02. - 11:12:39 10/10
(733/2362)
Szia! Az e heti részek tartalmát megtalálod a holdpont.hu-n
10/10
hunyadig 2012 febr. 02. - 11:07:56 10/10
(732/2362)
Nagyon kíváncsi leszek hogy a tegnapi rész után a mai 125. rész vajon hogyan folytatódik?.
Lesz e valami lényeges? Szerintem Dzsemil direkt azért táncolt Lamiával, mert Nimet asszony irodájából kihallatszott, hogy hazajön Kenan és ezt ki akarta használni.
Amúgy azokat akik szerették a Silla királyság ékkövét, azoknak felhívnám a figyelmét hogy jövõ hét szerdán 2012 Február 08-án a M1-en 09.00-kor ujra adják.
Nekem nagyon tetszett, és látványos volt. Szép szerelmes történet volt amellett hogy dúlt benne a hatalmi harc is. Az Interneten olvastam hogy ez igaz volt.

Aki tud értesítsen hogy fog folytatódni a Szív utjai sorozat.
Nincs tartalma sehol sem ahol elõre tudnám olvasni.
Üdvözlettel: Hunyadi Gabriella!
10/10
ciliegia 2012 febr. 02. - 10:24:41 10/10 Előzmény Rhaegar
(731/2362)
Szerintem nem "égõ" sorozatokat nézni...erõteljesen értelmiségi kategóriába sorolom magamat még könyveket is szoktam olvasni ám:-)...azt gondolom mindenki azzal tölti a szabadidejét, amivel akarja és azt néz amit akar...ez szubjektív dolog...és ki nem állhatom azt a bizonyos "álintelligens" magatartást, amikor valaki azt hangoztatja, hogy nem néz tv-t, nem néz szappanoperát, valóságshow-t, Gyõzikét...de kritizálni azt nagyon tud és megfellebbezhetetlen véleménye van mindenrõl, mindenkirõl, ja és maximálisan képben van minden témában.:-)

Ez a török sorozat sokkal jobb mint, a dél-amerikai sorozatok nagy része.Akad benne színészi játék, érdekes a környezet, jó a történet, valóságosak a karakterek.Ha sokan bele tudják élni magukat az azt is jelenti kicsit, hogy bizonyos helyzetekben magukra ismernek olykor.
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 02. - 09:20:35 10/10
(730/2362)
Tudod jól, hogy nem földrajzilag gondolom, hanem eszmei-kulturális szempontból!!! A dél-amerikai - és a közép-amerikai - sorozatok csak nagy kakikeverések, nagy siránkozások, óriási gazdagság, pompa, ármánykodás, mindig mindenki elhallgat a másik elõl valami lényeges dolgot, a gonoszok 200 részen keresztül garázdálkodhatnak, stb...
Aztán a legutolsó két részben - elõtte volt 1500 unalmas, semmitmondó rész - minden megoldódik!!! Szánalmas - és mégis nézzük,mert azt gondoljuk, hogy az aznapi rész csak jobb esz, amikor meg vége, akkor mérgelõdünk, hogy mi a francnak néztük meg megint...
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 02. - 09:14:35 10/10
(729/2362)
Még csak annyit, hogy meg lehet nézni Cemil arcát, amikor közelrõl mutatják! Nem egy szerelmes férfi arca az, hanem egy öntelt, egy hiú ember arca, aki biztos benne, hogy a pénzével, a hatalmával mindent el tud érni, és mindenkit el tud seperni az útjából!!! Szemei könyörtelenül gúnyosak, a száját állandóan lebiggyeszti, úgy csinál mindig, mint aki csodálkozik, és borzasztóan öntelt!!! És az az állandó gúnyos mosoly az arcán!!! Jelmondata: "apa! segíts!!!" Férfi az ilyen??? A szerelmet ki kell érdemelni, nem pedig kierõszakolni!!!
offtopic
Rhaegar 2012 febr. 02. - 07:32:34
(728/2362)
Teljesen biztos vagy benne?!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 02. - 07:21:23 10/10 Előzmény Rhaegar
(727/2362)
Törökország nem Dél-Amerikában van!!! Hála a Jó Istennek, még szellemében sem!!!!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 02. - 07:00:50 10/10 Előzmény Istanbul
(726/2362)
Ne haragudj, de nem értek Veled egyet, fõleg azt nem értem, miért sértegeted a Lamiát alakító színésznõt, Asli Tandogant " Amikor pedig azzal a vádló tekintetével, lefelé csorbuló szájával néz Kenanra, kiráz a hideg." Neked nem tetszik a mûvésznõ, az egy dolog, szerintem viszont több százezer nézõnek meg igen!!
Cemilrõl annyit, hogy nem Lamiát szereti, hanem a hiúságát nem tudja legyõzni és az tetszik neki, hogy Lamiával mutogathatja magát! Egy pojáca, aki apucinak az elkényeztetett kisfia, akinek egy önálló döntése sem volt soha, és aki lépten-nyomom betart Lamiának és Kenannak!Miért írod, hogy amióta kijöttek a börtönbõl az óta rendes volt? Azért volt rendes, mert bezárta Lamiát és elvette a telefonját? Mert erõszakkal magához láncolja és rabszolgaként tartja , bezárva?? Egy végtelenül aljas majom a Cemil (bocsánat a majmoktól!) , Lamát egyáltalán nem érdemli meg, és nagyon sajnálom, hogy a végén mégis a felesége lesz Lamia, és Kenan miatta lesz öngyilkos (4. haláleset Cemil miatt!!!!!!)
Rhaegar 2012 febr. 02. - 00:36:04
(725/2362)
Török, brazil, argentin... mind1forma.

"Te nem is tudod ezek szerint, hogy milyen az a film amihez itt kommentet fûzöl"

Ez viszont egy jó észrevétel. ;)
Istanbul 2012 febr. 02. - 00:05:38 Előzmény Rhaegar
(724/2362)
Ez nem dél-amerikai film, hanem török. Ebben nincs ripacskodás.
Te nem is tudod ezek szerint, hogy milyen az a film amihez itt kommentet fûzöl, ez a gáz.
10/10
antsa10 2012 febr. 01. - 23:19:50 10/10
(723/2362)
Szerintem ez a sorozat másabb, mint a dél-amerikai társai. Ezek az emberek hétköznapinak néznek ki, nem kigyúrtak, barnák és szuper vékonyak. Nekem hitelesebb. Persze itt is vannak abszurd dolgok. Én nem érzem cikinek. Ennyi erõvel egy amerikai sorozat nézése is lehetne gáz.