10/10
Milibindi 2013 nov. 02. - 00:35:20 10/10 Előzmény napraforgó
(1209/1549)
Persze , de akkor legalább ne Camila kérdezgette volna! Támadásnál ha jól emlékszem arról volt a vita a két kezelõ orvos között, hogy kivegyék-e a golyót vagy ne. Nehogy már egy állatorvos kérdezgessen és ne tudja mi történhet ha benn hagyják és milyen kockázattal jár ha kiveszik. Kérdezik ne tudjon szakmai alapon dönteni, véleménye szerint melyik orvosnak van igaza. Õ operálna egy állatot csak mérlegelne és nem állna ott bambán, hogy úristen mit csináljak! (Jó ilyen bikával biztos nem lenne, de mondjuk egy kutyánál esetleg). Meg nem mondom már kik voltak még ott a kórházban, de ha mondjuk Amanda kérdezgetett volna az teljesen rendben lett volna hisz nem ért hozzá!
Tilda36 2013 nov. 01. - 22:24:03
(1208/1549)
Tiszteletben tartom itt mások kéréseit, hogy ne spoilereljünk, de most nem tudom megállni a holdpontnál már két héttel elõbbre járnak az elõzetesekben és nemsokára Augustina elõzetes letartóztatásba kerül, pár nap múlva a börtönbe szállítják át hamis vádak alapján ártatlanul... ugyanakkor a többszörös gyilkos Isadorát meg szabadon engedik, mert nincs ellene elég bizonyíték, ezek után tovább mérgezheti a férjét, hogy megszerezze a birtokot és Cayetano összes vagyonát?...eddig legalább volt a sorozatnak realitása, de ezek után?
10/10
cinemaxeva 2013 nov. 01. - 18:09:28 10/10
(1207/1549)
Azért sajnálom Camilát ,hogy igy járt ....

Agustinának meg befellegzett .. Dio most minden lépését figyelni fogja biztos...
zsu150 2013 nov. 01. - 18:03:50
(1206/1549)
Pontosan :)
9/10
napraforgó 2013 nov. 01. - 07:51:34 9/10
(1205/1549)
Dionisio mennyire ideges lett, amikor Agustina közölte vele, hogy lesz oltóanyag a bikáknak. Szinte örjöngött, Agustina meg naívul kérdezte, hogy hát te nem örülsz ennek a hírnek? Talán már kezd kinyílni a nõ szeme...
Dio nem vigyázott, Piedad is meghallotta, hogy õ mérgezte meg az állatokat. Kár, hogy Piedad olyan ostoba, hogy nem rohan feljelenteni Diot, csak mert az a lánya "balesetével" fenyegette. Azért nem megy az olyan könnyen, hogy Lúzmát eltetesse láb alól. Pl. kaphatna személyi védelmet, vigyázhatnának rá a barátai, családja, stb. De gondolom, azért csak kiderül elõbb-utóbb. Bár Dio elég meggyõzõ tud lenni, lásd Yago esetét....

Camila nagyon ambivalensen viselkedik, pontosan tudja, mit kell tenni, amikor Daniel egyre rosszabbul lesz, aztán meg adja a hülyét, hogy is kell beadni egy injekciót. Egy tonnás bikákat be tud oltani, embert nem? Na ezen még az orvos is elcsodálkozott kissé... Bár ez biztos a forgatókönyvírók hibája, magától nem lenne ilyen ostoba egy állatorvos.

Isadora rosszul kalkulált, mégiscsak meglátta valaki, amikor Baldomero atyát megölte.
9/10
napraforgó 2013 nov. 01. - 04:42:03 9/10 Előzmény zsu150
(1204/1549)
Esetleg Makrancos Katával?
malvinkicska 2013 okt. 31. - 18:51:58
(1203/1549)
A részeket most néztem meg eleinte Camila pánikba esett nem tudta el vonatkoztatni hogy õ orvos és nem szeretõ de inkább úgy viselkedett elkövetett pár szabálytalanságot amit vírus fertõzés esetén tilos. Miriam rá jött a sok hazugságra és bántja azért aranyos segít hisz a férje Dantet is jól kiosztotta Ábraham most is csak hazudik Dio arcán meg fagyott a kaján mosoly mikor értesült a vakcina érkezésérõl még most is képes lenne le állítani a küldését.Leoncio sokat fejlõdött Isat börtönbe tetette annak is elment a színe is hamar le került a kalap a felyérõl Caytanonak annyi esze van mint egy zsák szárított lepkének a tényeknek sem hisz.A kis Luzmat sajnálom még most sem dolgozta fel a történteket Pablora nyomul a másik kis csaj rendesen remélem nem veszi el Luzmatól.
zsu150 2013 okt. 31. - 17:10:18
(1202/1549)
Tudtam, hogy keverem valakivel :)
9/10
napraforgó 2013 okt. 31. - 16:31:59 9/10
(1201/1549)
Nem Katának hívták Rómeo elõzõ szerelmét, hanem Rózának.

Itt az idézet:
SZOLGA
Elmondom én néked, ha nem is kérdezel: az én gazdám az a híres-nevezetes, dúsgazdag Capulet, s ha kigyelmetek nem a Montague házból valók, kérem, jöjjenek el szintén, hajtsanak föl nálunk egy kupa bort. No, Isten tartsa. (El)

BENVOLIO
Capuletéknek õsi ünnepén
Szép Róza is ott lesz, akit szeretsz,
S megannyi tündérlányka Veronából.
Jöjj fel, bíráló szemmel mérd az arcát
Az õ arcukhoz, s gondod elzavarjuk,
A hattyúban meglátod majd a varjut.

ROMEO
Ha a hívõ szemem vallása csalfa,
Legyen a könnyem tûz, mert mást szerethet
S ha nem fulladt meg eddig, vízbe halva,
Hát tûzben égjen el, mint az eretnek,
Õnála nincsen szebb, a napvilágnál
Nem járt különb, mióta a világ áll.

BENVOLIO
Igen, mivel csak õt láttad szünetlen,
A képe lengett mind a két szemedben.
De hogyha e kristálymérlegre tennéd:
Az egyik serpenyõbe a szerelmét,
S másikba a sok lányt, már nem adózna
Úgy néki szíved, s könnyû volna Róza.

ROMEO
No elmegyek, de nem ront meg az álom,
Csak õt imádom, ott is õt csodálom.

Elmennek
zsu150 2013 okt. 31. - 15:53:03
(1200/1549)
Csak emlékeztetnék mindenkit, hogy Rómeó Shakespeare drámája elején még Katáért jajongott, hogy úgy circa tíz perc múlva végzetesen beleszeressen Júliába :) . Ezt a szakértõk egy része úgy értelmezi, hogy Rómeónak Kata volt az elõtanulmány a valódi, szenvedélyes szerelemhez. Danielnek Miriam volt az "elõtanulmánya". Szerintem.
9/10
napraforgó 2013 okt. 31. - 06:42:22 9/10
(1199/1549)
Sajnos ezt az utolsó részt nem láttam, ez még nincs fönn a neten, de Isa letartóztatása nagy szám lehetett. Várom már, hogy Dio is lebukjon. Vajon az ostoba Cayetano mikor jön rá, hogy rossz lóra tett?

Én is hajlok rá, hogy Daniel térjen szépen vissza az elsõ feleségéhez, õk azért már együttéltek 3-4 évig nagy szeretetben, gyerekük is született. A Danielnek Camila iránti érzései csak az elmúlt néhány hónapra nyúlnak vissza. Lehet, hogy erõsek, de ha az ember egyszer már elkötelezte magát, akkor az ilyen újabban fellobbanó érzelmeket kezelni kell tudni.
Én nem vagyok a híve annak, hogy 2-3 évente, pláne 2-3 havonta (!) újabb és újabb szerelemre lobbanjon valaki és ezért fölrúgjon több éves kötelékeket, gyerekes családokat hagyjon maga után. Ilyenekkel van tele a bulvársajtó.
9/10
napraforgó 2013 okt. 31. - 05:44:26 9/10
(1198/1549)
Jajj, te kis buti! Nem azért kérdezgeti az orvost, mert nem tudja! MIATTUNK, ostoba nézõk miatt kérdezget, mert MI nem tudjuk, hogy mennyi értékes információhoz jutunk ezáltal!

Ez lehet egy betegség, gyerekbetegség, vagy akár fõzõcske.
Ott van példának Piedad fõzése, mikor készít valami ételt és a körülötte levõk dícsérik, na erre õ elmondja, hogyan is csinálja. (Szerencsére az nincs benne, hogy melyik támogató termékébõl mennyit tesz bele - de lehet, hogy ezt itthon kivágták). A legtöbb sorozatban vannak ilyen termékismertetõk, konkrét terméket reklámoznak, hogy hú de jó, én csak ezt használom - ezt mondja minden szimpi szakácsnõ, nagymami, nagynéni, stb.
Tilda36 2013 okt. 30. - 22:35:14
(1197/1549)
Már rég rájöttem arra ha nem lenne ennyi hülye a sorozatban nem tudnának a gonoszok aratni majdnem a sori végéig!
Jó éjt, szép álmokat! :)
Tilda36 2013 okt. 30. - 22:27:00
(1196/1549)
Mennek rendesen a hatásvadász jelenetek!
Camila akár feláldozza saját életét is csakhogy Daniel meggyógyuljon.
Egyszerûen nem értem Dionissiót sem úgy tárgyal mindkét birtokról mintha mindkettõ az övé lenne! Augusztina is jól bevásárolt vele mintha egy fõnyeremény lenne ezzel a bûnözõvel együtt élnie! Mégis mi öröme van abban, hogy soha semmi szeretetet nem kap tõle, mindössze egy ágyban alszanak?

A mai epizódban láthattuk, hogy Luzma képtelen testi kapcsolatra a férjével, mert állandóan bevillanak Leoncio kínzásai mikor megerõszakolta õt...de Pablo türelmes, errõl biztosította a nejét.

Isát a rep.téren letartóztatták, elõzetesbe került Leoncio és a másik szemtanú vallomása alapján. Ez a Cayetano is egy akkora idióta, hogy a bizonyítékok ellenére még hisz az újdonsült nejének! Most nincs óvadék Isa marad a rácsok között.

Én most is azt mondom Miriam az igazi feleség, Danielnek õt kellene választania, mert most õ menti meg az életét minden követ megmozgatva ráadásul már közös gyermekük is van!
Camila elég pátoszos, de pozitív szereplõ, Miriam gyakorlatiasabb, szerintem szebb is, õ is szenvedett ép eleget, de biztos Camiláé lesz Daniel, ezt már lehet sejteni!
10/10
Milibindi 2013 okt. 30. - 20:32:03 10/10
(1195/1549)
Pláne egy állatorvostól nem!Már akkor is néztem , amikor kérdezgette az orvost Camila ,mikor Leoncio meg akarta ölni Pabloval. Attól, hogy állatorvos és állatokat gyógyít még vágnia kellett volna a dolgokat, de õ úgy kérdezgetett a mûtétél is ,mintha egy laikus lenne.
10/10
Milibindi 2013 okt. 30. - 20:26:34 10/10
(1194/1549)
Ezt még nem láttam sajnos ,még csak a péntekiig láttam. Hétvégén pótolom a hetit.
9/10
napraforgó 2013 okt. 30. - 17:43:51 9/10
(1193/1549)
A két utolsó részben, ami fölkerült a netre Camila megint sokat sír, meg hisztizik. OKé, rendben, aggódik Danielért, de az a mûsor, amit ott levág.... Ott az orvos, megtárgyalják, hogy tényleg a vírus fertõzte meg, erre Camila hisztérikusan ráborul a lázas, eszméletlen férfira, csókolgatja, stb. az orvos meg csak nézi. Aztán megkérdi kórházba vigyem-e, vagy itt izoláljuk? Itt, felel a nõ. Jó, de akkor streil ruha, szájmaszk, kesztyû, kötelezõ, mondja az orvos - miután végignézte, hogy 2 perce a nõ ott nyalta-falta a beteget. Ez életszerû?
A végén meg jön a szájba-lélegeztetés. Ne az is higiénikus, a vírusok meg majd udvariasan megvárják az újjáélesztés végét.
Tilda36 2013 okt. 30. - 16:39:43
(1192/1549)
Napraforgó mikor Abraham hazugságára gondolt arra utalt amit kihallgatott a fogadóban AAron, Rafa és Amanda beszélgetésében. Pont akkor érkezett a fogadóba mikor arról beszélgettek, hogy Abraham meggyanusította Danielt, hogy meg akarta ölni Miriamot, ezért börtönbe záratta ahonnan D. megszökött. Ezt eddig Miriam nem tudta, mert errõl a bátyja mélyen hallgatott. Nem véletlen, hogy haragszik a bátyjára hisz hazudott neki! Emlékezz vissza rögtön hívta telefonon, de õ nem volt elérhetõ ezután jött Rafa és a testvére, hogy elmondják neki Daniel betegségét...
10/10
Milibindi 2013 okt. 30. - 16:13:25 10/10 Előzmény napraforgó
(1191/1549)
Nem, akkor már tudta ,hogy Daniel ártatlan,amikor megérkeztek Miriammal a birtokra! Ezt egy visszaemlékezésbõl tudtuk meg. Miriammiután magához és megszülte a babát rögtön azt kérdezte mi lett a betörõvel. Abraham döbbenten nézett és Miriam elmesélte neki hogy Daniel a saját élete kockáztatásával próbálta megmenteni õt. Abraham meg végig döbbent fejet vágott,mert rájött Daniel végig igazat mondott, ekkor találta ki gyorsan hogy végig mellette volt a férje és csak 3 napja utazott el. Illetve ezért tüntette el Daniel aktáját is.
9/10
napraforgó 2013 okt. 29. - 06:38:13 9/10 Előzmény napraforgó
(1190/1549)
A saját hazugságon persze Abraham hazugságát értem. Ezt ugye Miriám még mindig nem tudja, na de nemsokára rájön.

Ez a sok hazugság Miriám körül... szerintem zokon fogja venni. Nem hiszem, hogy elég indok lesz, a téged akartunk kímélmi...