10/10
doritasmile 2010 szept. 23. - 01:24:37 10/10
(1502/2642)
http://www.youtube.com/watch?v=v-0ZURd7tJ8&feature=related

Spoiler

Ezek szerint tényleg igaz, hogy German és Carlota csókolóznak.

Spoiler vége
10/10
doritasmile 2010 szept. 22. - 23:03:40 10/10
(1501/2642)
Beteheted.

Ki tudja Inez biztos egy nõi magazinnál dolgozik szerelmi tanácsadóként, vagy titokban Angelica pszichológiai szakkönyveit olvassa.
Inezzel nincs semmi gond csak azért ilyen mert magányos.
Persze erre lehet mondani hogy a Lujzi is de Inez sosem állna senki boldogsága útjába.
10/10
Alicante 2010 szept. 22. - 22:49:27 10/10
(1500/2642)
október 1. péntek 14:40
50. rész
Alonso felkeresi Carlotat a hotelban és azzal vádolja, hogy megölte a fiát. Carolta pedig közli, hogy csak a szerencsétlenségét akarja hárítani és hogy nem bírja elviselni, hogy hátat fordított a fiának.
Másnap Carlota meglátja Alonsot és Nataliat a szállóban, és felhívja Macarenat, hogy megtudja tõle, még házasok-e.
Dario meglátogatja Angelicat Ines házában, elmondja, hogy szüksége van rá, mert már nem tud úgy írni mint régen.
Angelica már azt hitte vissza akarja kapni a lányt, mert szereti.
Erre Angelica szeretné megtudni, hogy szakítottak-e már Georginával.
Késõbb Angelica elmondja Inesnek, hogy rájött Dario csak az írói karrierje miatt akarta a lányt, és soha többé nem akarja látni. Romina elújságolja Palomának, hogy Emiliano meghívta vacsorára elõzõ este és nem tudja elfogadja-e a meghívást, így Paloma véleményére van szüksége.
10/10
Alicante 2010 szept. 22. - 22:42:56 10/10
(1499/2642)
Ineztõl milyen tanácsot remél?
A vénkisasszonynak férfiügyekben nem sok tapasztalata van. Lásd.: ma mondta, hogy még soha nem volt szerelmes.:-D

Betegyem még a további részeket?
10/10
Alicante 2010 szept. 22. - 22:41:35 10/10
(1498/2642)
Láttam ezt a jelenetet a Youtube-n.
Hildát nem tudtam beazonosítani.

Na akkor jól gondoltam Dianát Gudeliának.
10/10
doritasmile 2010 szept. 22. - 22:33:21 10/10
(1497/2642)
Diana helyett Inezt kellett volna írni. Spoiler Diana Ineztõl fog tanácsot kérni Spoiler vége
10/10
doritasmile 2010 szept. 22. - 22:30:19 10/10
(1496/2642)
Hilda Inez barátnõje. Alacsony fufrus és mindig össze van fogva a haja.

Spoiler
Mikor Macarena elöször meglátja Cristobalt Cristobal épp vele beszél.
Spoiler vége

Igen Diana és Gudelia ugyanaz.
10/10
Alicante 2010 szept. 22. - 22:19:48 10/10
(1495/2642)
Ezek szerint nem.

"Hildát kellemesen éri a hír, hogy Doctor Bermudez nagyon szereti Macarenat. Orlando oda akar menni Gudelia-hoz, de a lány sietõsen távozik. A lány késõbb Dianat kérdezi, mit tehetne, hogy legközelebb ez ne történjen meg, aki erre azt tanácsolja, hogy költözzön el vagy törõdjön bele."

Ki az a Hilda?
Gudelia nem azonos Dianával? Ez egy kicsit zavaros számomra.
10/10
Alicante 2010 szept. 22. - 22:18:19 10/10
(1494/2642)
Erre én is kíváncsi leszek.
Mindenesetre a legmocskosabb vádat várhatjuk tõle!
10/10
doritasmile 2010 szept. 22. - 22:01:22 10/10
(1493/2642)
Ezekszerint Cristobal nem tudja hogy Lujzi is belé volt zúgva.

Milyen névzavarok és sületlenségek?
10/10
doritasmile 2010 szept. 22. - 21:57:45 10/10
(1492/2642)
igen azt mondta, de nem mind 1 hogy hogyan. gondolom úgy hogy Macarénát egy szívtelen d-ögnek állítsa be, és magát egy szentnek. Mert azt biztos nem mondta hogy jaj hát elhitettem vele hogy így lesz a legjobb azért hogy szenvedjen. Nem. Valami olyasmit mondhatott hogy Macarénának nem kellett Paloma és csak úgy eldobta mint valami szemetet.
10/10
Alicante 2010 szept. 22. - 21:46:52 10/10
(1491/2642)
Vannak benne sületlenségek, névzavarok, de itt a további rész tartalma:

szeptember 27. hétfõ 14:40
46. rész
A kórházban Rodolfo magyarázatot kér Macarenatól a lányukkal kapcsolatban. Macarena elmeséli az õ verzióját. Rodolfo elnézést kér, amiért kételkedett a lányban és mivel látja milyen zaklatott a lány, ad neki egy nyugtatót. Paloma és Rufina megérkeznek a kórházba, Macarena elmondja Rufinának, hogy õ is látta Cristobalt. Paloma odarohan Cristobalhoz a folyosón és kiderül, hogy azt hitte Macarena meghalt. Paloma elviszi õt Macarenahoz, de egy nõvér nem engedi, hogy többet látogassák már holnapig. Cristobal alig hiszi el, hogy Macarena túlélte, és nem érti, Carlota miért mondta, hogy meghalt. Az ékszerész megvizsgálja Paloma gyûrûjét és Carlotanak elmondja, hogy nagyon értékes és felajánlja, hogy csinál egy másolatot belõle. Carlotanak tetszik az ötlet. Chava és a barátai új mezt kapnak a focicsapatban, majd késõbb elmennek inni a haverokkal. Chava részegen megy haza és mikor a nagymamája számon kéri, tiszteletlenül viselkedik vele. Romina nagyon felháborodik, mikor rájön, hogy az anyja Orlandonál fog vacsorázni. Elmondja, hogy õ még mindig reméli, hogy az apja visszafog jönni és újra együtt lesznek.
Mikor Camila elmegy, Romina felhívja Germant és meghívja magához, de Germán nem akarja már látni a lányt. Macarena másnap jobban érzi magát és megígéri Palomának, hogy minden megváltozik és nem lesz többé anyagi gondjuk.


szeptember 28. kedd 14:40
47. rész
Cristobal meglátogatja Macarenat a kórházban és megbeszélik miért nem menekültek el együtt régen, ahogy tervezték. Aztán belép Paloma.
Hildát kellemesen éri a hír, hogy Doctor Bermudez nagyon szereti Macarenat. Orlando oda akar menni Gudelia-hoz, de a lány sietõsen távozik. A lány késõbb Dianat kérdezi, mit tehetne, hogy legközelebb ez ne történjen meg, aki erre azt tanácsolja, hogy költözzön el vagy törõdjön bele. Angelika elmeséli Rominának, hogy az õ hibája, hogy kirúgták a suliból.
Paloma feldíszíti a házat Macarena meglepetésére, és a doktor egy gyönyörû csokorral ajándékozza meg. Orlando reméli, legyõzi Rominát, de Emiliano elmondja, hogy a lány még mindig azt reméli, hogy együtt lesz még a család.
Rodolfo el akarja jegyezni Macarenat és megígéri, hogy elhagyják Real de Monte-t Palomával és így messze lehetnek Carlotatól.


szeptember 29. szerda 14:40
48. rész
Dr. Bermudez eljegyzné Macarenat és felajánlja, hogy Palomával együtt elmennek Mexico City-be. Macarena bevallja, nem szereti a férfit, de õ megkéri gondolja át még egyszer. Késõbb elmeséli Palomának, mi történt, aki örül az ajánlatnak, és azt javasolja Macarenának, hogy fogadja el az ajánlatot.
Ines kétségbe van esve. Nem bírja már a magányosságot. Cristobálnak elmeséli, hogy szerinte Isten bünteti azért, amit régebben elkövetett.
Dario arra gondol milyen volt mikor Angelica szakított vele, mert rájött, hogy a férfinek már van valakije.
Emiliano azt javasolja Cristobalnak, hogy Paloma talán segíthetne nekik. Cristobal jó ötletnek látja és Paloma családjáról érdeklõdik Emilianotól. Elmondja, hogy Paloma imádja a nagynénjét Macarenat, de Carlota terrorban tartja. Cristobal úgy véli, van valami különleges Palomanban és elég nyilvánvaló, hogy szereti a lányt.


szeptember 30. csütörtök 14:40
49. rész
Cristobal nem érti, Carlota miért választja el õket Macarenaval, de Rufina elmondja, hogy Carlota beleszeretett a férfiba és ezért nem hagyja hogy meglátogassa.
Aaron virágot hoz Palomának és Macarenának. Emilianonak pedig elmondja hogy az õ édese Paloma, amit Paloma nem cáfol meg. Késõbb mikor egyedül maradnak Aaron megpróbálja meggyõzni Palománt, hogy tényleg legyenek együtt, és meg is akar,ta csókolni, de Paloma elhúzza magát és közöli, hogy jobb lenne ha befejeznék ezt a komédiát.
Aaron elmondja Angelicanak, aki azt tanácsolja, hogy hallgasson Palomára, mert félõ hogy túlságosan beleéli magát és nem fogja tudni kezelni a szituációt.
Camila elmondja a látogatás alatt Macarenanak, hogy lefeküdt Orlandoval, de össze van zavarodva, mert Rafael is érdeklõdik iránta.
10/10
Alicante 2010 szept. 22. - 21:35:34 10/10
(1490/2642)
szeptember 23. csütörtök 14:40
44. rész
Alonso megmondja Amalianak, hogy dolgozók mind hazamehetnek, és hogy egy kis idõt eltöltene a fiára (Inaki)való emlékezéssel. Mikor Amalia visszajön, megöleli Alonsot.
Alonso nagyon késõn ér haza, Natalia várja õt és azt javasolja, hogy menjenek el nyaralni vagy kérjen szakmai segítséget, amíg nem lesz képes túllépni Inaki halálán.

Macarena vacsorára várja Dr. Bermudezt. Egy idõ után gúnyosan megjegyzi Carlota, hogy nem is fog eljönni a férfi. Macarena elmondja Carlotanak, hogy igent fog mondani a lánykérésre és elfogja adni a házat, hogy Paloma életét megkönnyíthesse.
Erre Carlota elmeséli Macarenanak, hogy õ soha nem volt Paloma anyja és ha erõltetni fogja a ház eladását, akkor hamarosan Paloma is meg fogja tudni.
Macarena visszemlékszik mi történt a múltban és hogy Carlota megmondta, nem szégyenítheti meg a családot, és hogy a gyereke soha nem születhet meg.
Késõbb rájön Macarena, hogy Rodolfo már nem fog eljönni, ezért leszedi az asztalt Paloma segítségéve.

Camila elmegy megnézni a kerámia ipart, ami nagy hatással van rá. Rafael mutat egy példát abból amit segített megtervezni. Camila annyira izgatott, hogy megöli Rafaelt, aki meg akarja csókolni.

Carlota elköszön Plaomától és Macarenától mielõtt Maxikó városba megy.


szeptember 24. péntek 14:40
45. rész
Camila és Rafael csókja nem történthet meg újra, mert Camila Orlandoval randevúzik, Rafael pedig nõs. Habár Macarénának azt mondja, nagyon élvezte a csókot és az ölelést, még bele is remegett. Amióta Veronika nem tartózkodik Real de Monte-ban, Orlando elhatározta abbahagyja a keresését, beletörõdve, hogy menekül a férfi elõl.
Rufina azt tanácsolja Macarenának, hogy keresse fel Rojas ügyvédet, hogy Carlota elutasítása ellenére hogyan tudná eladni a házat. És hogy Rodolfoval is beszéljen, miért ültette fel. Miután Romina meggyõzi a fejedelmes asszonyt, hogy Angelica igen etikátlan, leváltják a posztjáról. Dario kapcsolatba kerül Angelikával az interneten és elárulja, hogy õ tudja ki az aki elárulta és arra kéri, találkozzanak mert sok mindent elmagyarázna neki. Angelika hezitál.
Mikor Macarena felhívja Natalia-t, hogy segítsen munkát keresni Palomának, kiderül, hogy nincs szüksége arra, hogy dolgozzon, mert a szülei hatalmas örökséget hagytak rá, amirõl tud Carlota.
Rodolfo megkérdezi Macarena-t, igaz-e, hogy van egy lánya örökbe adott és, hogy ez a lány Paloma-e.
10/10
Alicante 2010 szept. 22. - 21:29:03 10/10
(1489/2642)
Szerintem azt mondhatta a dokinak, hogy Macarenanak Paloma a balkézrõl született lánya.

Esedékessé vált betenni a tartalmat. Mindjárt utánanézek.
10/10
doritasmile 2010 szept. 22. - 21:23:43 10/10
(1488/2642)
Kiváncsi lettem volna mit mondott Lujzi. Jó tudom elmondta Paloma és Macarena viszonyát, de itt az a kérdés hogy hogyan.
10/10
Alicante 2010 szept. 22. - 21:16:58 10/10 Előzmény doritasmile
(1487/2642)
Ez a tegezés nekem is új volt.

"Amúgy ha nem tudnánk mi fog történni, tudnánk hogy Paloma szülei kik valójában?"

Nem hiszem, legfeljebb találgatnánk, vagy egyáltalán nem filóznánk rajta.
10/10
doritasmile 2010 szept. 22. - 16:02:43 10/10
(1486/2642)
Hát azt én is megnéztem volna.
A pofáraesést.

Camilla mióta tegezi kakadút?

Paloma annyira naív.

Amúgy ha nem tudnánk mi fog történni, tudnánk hogy Paloma szülei kik valójában?

Mikor még csak az ismertetõjét olvastam a sorozatnak és a képeket láttam, azt hittem Laura Flores Macarena, Victoria Ruffo és Arturo Peniche pedig Javier és Sagrario. Akkor még csak promóképeket láttam vagyis azt nem hogy mi lesz a filmben.
10/10
Alicante 2010 szept. 22. - 14:19:37 10/10
(1485/2642)
Romina komplett agybeteg! Emellett még roppant önzõ!!!

"kakadu: és mi lesz ha majd Camillának kell a pénz?
paloma: akkor majd szépen odaadod azt a kis pénzt amit örököltem.
megnéztem volna milyen fejet vág Carlota ha Paloma ezt mondja.
Vagy azt: az apám felajánlotta hogy kifizeti az egyetemet.
Carlota: az apád??????
Paloma: persze, Juan Cristobal Gamboa.-Leesett volna a csõre a kakadunak."

Sajnos ez nem fog megtörténni, pedig nagyon élveztem volna, hogy pofáraesik a büdöslábúlujzikakadú!:-D
10/10
Alicante 2010 szept. 22. - 14:17:16 10/10
(1484/2642)
Tiszta szerencse, hogy a sorikészítõk néha megkímélnek a személyétõl.:-)
A mexicoi kaják néha annyira gusztustalanok, én mindenesetre csak egy kulimájszt láttam belõle.
10/10
doritasmile 2010 szept. 21. - 21:53:02 10/10
(1483/2642)
De akkor még nem láttam az aktuális részt. Meg még a tegnapit.