Illiona 2016 júl. 23. - 11:56:10
(224365/239045)
Sziasztok, szép napot mindenkinek!

Nos, keresgéltem a tavalyi koreai képeim között, és meg is találtam ahol a sügér koktél készül, ajummai segédlettel, de sajnos épp akkor abban a pillanatban nem jutottatok eszembe, (egyébként mindig) igy nem készült olyan fotó, amin nincs fehér ember.
:))))
Helyette itt egy másik, egy igazi sörözõbõl, ami Szöul belvárosában található, és kézmûves söröket árulnak.
7 féle van, mindegyiknek nagyon különleges ize van, és lehet kérni 1-1 decit, hogy megkostolva mindent, azután a kedvencbõl korsóval!
Már azt hiszem meséltem errõl a helyrõl, itt van egy magyar pincér, de épp akkor õ volt Magyarországon, be kellett érni egy koreaival! ...
Kép: amikor hozzákezdtünk.

A teremben volt 2 koreai férfi, ugy 50 körül, és feltünõen figyeltek, amikor kihozták ezt a sört, és közben is, hogy vajon mit is kezdek vele. Muszáj volt szépen sorban meginni, -az egész magyarság jobb megitélése érdekében!!!-
Illiona 2016 júl. 22. - 20:07:12
(224364/239045)
Örülök, hogy elkezdted a Come Back Mistert!

Az elsõ rész az a felvezetõ, épp csak megismerhetjük az alapszituációt, a két kisembert, ahogy csetlik-botlik, majd életük véget is ér.
Olyanok õk, mint bármelyik más kisember, és életük-haláluk nem hagy nyomot. Még talán a közvetlen környezetükben sem. Hiszen nem ismerik öket, nem tudják, milyen gondolataik vannak, mit éreznek.
DE! ök visszajöhetnek a Földre!
Igy kapnak esélyt arra, hogy olyan tetteket hajtsanak végre, amikkel fontossá válnak...

Most hol tartasz?

Kép: az Come Back Misterbõl az 1. részbõl.
Mert itt még nem tudják, hogy össze kell fogni. A bizonytalanság a jelent és a jövõt illetõen ösztönösen a másik ellen ösztönöz. Ez is amiatt,hogy mindkettõ igazi kisember, alacsony szellemi szinten, hogy üt-vág, ha valami ismeretlen!
Hosszú lesz az út a bölcsesedéshez!
Illiona 2016 júl. 22. - 19:48:31
(224363/239045)
Sziasztok!

Nincs jobb mint az itthoni billentyûzet!

Én is köszöntöm a Magdolnákat, Maggit, és Döncimamát!

A Tábor: szivesen!

Most már látom hogy mit kell másként csinálni, de összességében nagyon én is jónak tartom!
Már csak azért is, mert filmet nézni igy lehet, hogy elinditom, és nem lehet közben abbahagyni!
Most is néztem egyrészeseket, és közben meg-megállva, nem volt az igazi!

Már gyüjtöm a következõ táborra a filmeket, hogy majd mindennek legyen jó magyar felirata. De ismét több film lesz, mint idõ! :)))

A tábor csúcsa azt hiszem az a pillanat volt, amikor edimir kiment bagózni és kihivott bennünket, és felnézve az égre ott volt a Göncölszekér pont a fejünk felett!!
Mindez ugy, hogy a fák takárták az ég többi részét, csak az kis szelet volt látható, és oda fészkelte be magát!
Mint valami égi jel, hogy jó helyen, jó társaságban, jó idõben vagyunk!

Szeretném azt mondani, hogy igy volt megrendelve, dehát az Ég misztikus dolgaira nekem sincs ráhatásom!
10/10
offtopic
kimbin01 2016 júl. 22. - 06:23:17 10/10
(224362/239045)
Sziasztok!

Kikísérjük a ház urát, segítünk a csomag cipelésben, vett egy kis biciklit az unokáknak.
Ha Myrthe kinövi, jó lesz a pocaklakónak.Utána egy kis piacozás.

Szeretettel köszöntöm örökös fõpapnõnket, Maggit, névnapján!
8/10
offtopic
edimir 2016 júl. 22. - 02:20:55 8/10
(224361/239045)
És egy reggeli beköszöntõ, ha már ilyen különleges napra virradunk!:))))))))))))) Isten éltesse a Magdolnákat és az ünnepeltek mellett egy jókívánság mindenkinek jár!:))))))))))))))))





Kép: Miért tulipán?
1. maggi kedvenc virága!:))))))))))))))))
2. kimbin most van az otthoni készülõdés finisében, hamarosan útra kel Hollandiába!:))))))))))))
3. libagolyhoz illõn lila!:))))))))))))
+1 .... csak!:)))))))))))))))))))))))))
8/10
offtopic
edimir 2016 júl. 22. - 02:15:13 8/10
(224360/239045)
és immár még egy külön... a Kék Sárkányosoknak!:)))))))))))))))))))))
8/10
offtopic
edimir 2016 júl. 22. - 02:13:22 8/10
(224359/239045)
További szép hajnal/éjt!:) Silla 8 csillaga ragyogja be álmaink!:))))))))))





Az a bizonyos agyon magyarázott "elköszönõs":)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
8/10
edimir 2016 júl. 22. - 00:28:34 8/10
(224358/239045)
Drága döncimama!:) Isten éltessen a névnapodon, jó egészséget és csupa kellemes meglepetést, vidám perceket kívánok!:))))))))))))))))))
8/10
offtopic
edimir 2016 júl. 22. - 00:08:14 8/10
(224357/239045)
Átlépve az éjfél bûvös határán... különleges napra virradunk!:) Isten éltesse maggit, hajoljon le hozzád a Menny!:)
8/10
offtopic
edimir 2016 júl. 21. - 21:18:19 8/10
(224356/239045)
Egy viktoriánus vénkisasszonyt biztosan megbotránkoztattál volna, nekem csak az ízlésem más a "vaskos" humor esetében, nálam Cyrano orra a határ!:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ennyi!:)
8/10
offtopic
edimir 2016 júl. 21. - 16:34:46 8/10
(224355/239045)
A kép alapját maggitól kaptam a Faith vetítése idején, amikor teljesen a Kapitány karakterének bûvöletében éltem, ebbe kontárkodtam bele Sillából az összeölelkezõ Alcheont és Yushint, mint akik megtestesítik számomra az igazi elkötelezett, mély és örök barátságot. Így ez lett az új "elköszönös" képem, mert rengeteg mögöttes tartalmat hordoz...

- a két kedvenc sorozatom összekapcsolva:) Az elsõ koreai sorozat, amit láttam (Silla), az elsõ, amit Vetítettem (Faith)
- ott a Találkozások Fája... az idõtlenség...
- a Kapitány, az idõvel dacolva várakozó alakja és mindaz, ami számomra lenyûgözõ volt ebben a személyben....
- külön Alcheon és Yushin karakterében lévõ pozitív tartalmak... és amikor ez a barátságukkal nem egyszerûen csak összeadódik
- Az alap kép maggi ajándéka
- az ölelkezõs kép maggi sillás listájának TOP 3-jában szerepel
- és egy nagyon személyes vmi, amitõl az egész különleges jelentéssel bír a számomra


Szeretem, ha egy dolog minél többet sûrít magába a számomra fontos dolgokból... ilyen ez a kép, és ilyen a kisbetûs edimir is!:)))))))))))


Ha a következõ Libagoly találkozón lesz egy szabad óránk, majd részletesen kielemzem neked!:))))))))))))))))

Kép: felsõ: maggi- Faith "átirata", alsó: Silla: Alcheon és Yushin
10/10
Ljerk 2016 júl. 21. - 16:31:08 10/10
(224354/239045)
Nagyon megbotránkoztattalak ezek szerint, hogy kénytelen voltál felhozni mentségemre néhány jócselekedetemet. :))

Köszönöm a "virágos" lányt. Még egyszer bocsánat, és egy viszont ajándék - õ is majdnem hibát követett el, de a "virágos" lány kemény és lágy szavakkal lelket öntött belé.
8/10
offtopic
edimir 2016 júl. 21. - 16:00:59 8/10
(224353/239045)
Kicsit kutyult a kép és az elköszönõ formula, a Kép a Faith-bõl van, ahol Jang Bin-t alakítja, Korjó királyi orvosát, az elköszönõ formula pedig utal a Legend-es szerepére, Kék Sárkány... egyébként magginak volt egy olyan verse, amiben a Sárkány kék mosolyáról írt, rá gondolva!:)

Õ egyébként Philip Lee... én még az említetteken kívül a Secret Gardenben láttam, mint a kaszkadõr csapat vezetõjét, nem erre gondolsz esetleg?

Itt találsz róla ismertetõt:
http://asianwiki.com/Phillip_Lee

Kép: Kék Sárkány és Sujini... talán az egyik legszebb történet, amit láttam...
8/10
offtopic
edimir 2016 júl. 21. - 15:35:57 8/10
(224352/239045)
Az ügyésznõs címe: Wonderful Nightmare!:))))))))))))

Én is imádtam!:))))))
offtopic
Mennyei Harmónia 2016 júl. 21. - 15:02:45 Előzmény edimir
(224351/239045)
Igen, értem. De a megszólítás ellenére is? Mert ékes anyanyelvünk igényli a megszólításban a nagybetût. De ha te így kéred, legyen nemecsekes. :) Értem én, értem.
offtopic
Mennyei Harmónia 2016 júl. 21. - 15:01:13 Előzmény edimir
(224350/239045)
Jujjjjjjj, De jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó! Nagyon szépen köszönöm. Most görgettem csak tovább és láttam, hogy ezt is küldted, nagyon szépen köszönöm. :) Mi minden este megemlékezünk Kék Sárkányról, nélküle nem lehet aludni :) :) :) De ez a kép nekem nagyon tetszik. Kék Sárkány is.:) Már sokszor elgondolkodtam azon,hogy megkérdezem: volt neki egy másik filmje, bele is vágtam, de az elsõ részen nem jutottam túl, mert elvitt az élet. Mi volt a film címe?
Ezt is megértük!!!!! Már kezdenek kavarodni a filmek. Pedig én annyira nagyon, nagyon sokat nem is láttam. De már kavarognak. :)
Ünnepélyesen bejelenthetem: teljes mértékig Libagolyitiszben szenvedek, úgy megfertõzõdtem. :) Elég jó érzés. :)
offtopic
Mennyei Harmónia 2016 júl. 21. - 14:57:31 Előzmény edimir
(224349/239045)
Ezt a Jusin-képet még nem is láttam. Te készítetted? Nagyon tetszik, most vetekszik KÉk Sárkánnyal. :)
offtopic
Mennyei Harmónia 2016 júl. 21. - 14:55:33 Előzmény edimir
(224348/239045)
Csatlakozom: a tábor nagyon, nagyon, nagyon jó volt. Mi most is rengeteget emlegetjük. És végre én is odajutottam, hogy filmeket nézzek, ezért különösen nagyon hálás vagyok, mert nagyon hiányoztak. :)

Kérek szépen segítséget: sok film közt mozogtunk és a címek és a filmek kavarodnak. :) Én most az ügyésznõs viccesre nem emlékszem, mi volt a címe?
Nekem a nõ-mentes, bebörtönzött ügyészes nagyon, nagyon tetszett. Azt szívesen megnézném újra, és akkor lehetne sokat nevetni. :)

Még egyszer köszönjük a csodálatos helyet és a kitûnõ szervezést Illionának és azt, hogy mindenki ilyen fergetegesen érezhette magát.
8/10
offtopic
edimir 2016 júl. 21. - 14:35:27 8/10
(224347/239045)
Értés - félreértés... Furcsa a virtuális világ, csodálatos lehetõségeket rejt, de megvannak a maga buktatói is...

Itt a porton kép és szöveg megjelenítésére van módunk, aki olvassa/nézi, az a saját belsõ szûrõjén át értelmezi.

Meglepõdtem, hogy amikor elsõ alkalommal személyesen találkoztam maggival, õ elmesélte, hogy az általam beírt szöveget a kezdetektõl fogva mindjárt "hallotta"... Hallja a kuncogásom és a sistergésem egyaránt...

Ez nem csak az intelligenciája, hogy tud a sorok között olvasni, nem pusztán az empátiája, hogy hihetetlenül érzékeny mások hangulataira, emóciójára.... inkább az a bizonyos "azonos hullámhossz", ami tökéletesen konvertál...

Akkor kaptam tõle egy verset Alcheonról, és azóta tudom, hogy tényleg "hall" engem... és ért... megért....

KÉP: egy részlet maggi Alchonról írt versébõl... ma is úgy vagyok, mint amikor elõször olvastam... két bizonyos soránál vmi megrendül bennem... - a kép az elsõ ilyen próbálkozásom, elnézést a minõségért
8/10
offtopic
edimir 2016 júl. 21. - 12:11:52 8/10
(224346/239045)
Egyébként nagyon köszönöm, hogy évekkel ezelõtt olyan remek és részletes útmutatót adtál az IrfanView használatához, képek összefûzéséhez, feliratozásához, komoly segítséget jelentett akkor egy technikai analfabéta számára a Faith vetítésénél....

A félreértések lezárásaként egy kis virtuális gesztus, remélem, a megfelelõ hölgyet kértem meg a kézbesítésre!:))))))))))