Romulus Elli 2011 aug. 02. - 22:26:58
(48465/239045)
Nagyon köszönöm, mindjárt csinálom is!
10/10
fürjrigó 2011 aug. 02. - 22:24:47 10/10 Előzmény monarchiabulldog
(48464/239045)
Így igaz! Alcheon ér a legtöbbet ebbõl a hitvány társaságból. Nem is láttam soha nála lojálisabb embert.
Romulus Elli 2011 aug. 02. - 22:24:10
(48463/239045)
Nagyon köszönöm, mindjárt csinálom is!
maggi99 2011 aug. 02. - 22:19:57
(48462/239045)
Már csak azért a bánatért, amit szegény Bidámnak okoznak ezzel a csalódással, hogy a királynõ nem szereti, azért pokolra kéne jutniuk. :(((

Az egyetlen jó innentõl, hogy szerencsétlen legalább megtudja, hogy mégis szeretik.
maggi99 2011 aug. 02. - 22:17:37
(48461/239045)
rági=régi
maggi99 2011 aug. 02. - 22:16:02
(48460/239045)
Sziasztok, szép estét.

Szeretem, hogy Jusin, Wolja és Alcson haja a sajátja és nem ez a felragasztott izé. És most már Bidam is újra a rági kócos lesz.

Már csak ilyen kis szerény örömeim vannak, mert a többitõl feláll a hátamon a szõr.

Ezt a részt meg különösen utálom, mert ilyen csúnyán átverni valakit! Elõször az ellenfele, Csuncsu, aztán a saját emberei. Fújjjjj!
De harcolni azt még tud :))

"Már régen meg kellett volna ölnöm téged" Na ez a mai nap legigazabb mondata....
10/10
monarchiabulldog 2011 aug. 02. - 21:15:20 10/10
(48459/239045)
A Jumongban tudok neked segíteni, itt nézik feliratosan ( történelmi, kosztümös) :

http://online-sorozatok.hu/musicvideo.php?vid=64291e5fa
Romulus Elli 2011 aug. 02. - 21:12:31
(48458/239045)
Szia! Megijesztett Tillinek írt válaszod. Hogyan tudom ellenõrizni, hogy a gmailes jelszómat ismeri-e más is, hogyan fedezem fel, hogy helyettem használják-e, nevemben írnak-e stb. Kérlek segíts, v. ha hosszú, bonyolult, akkor hol tudnék rákeresni? Köszönöm. Szép estét!
k.szilvia86 2011 aug. 02. - 21:12:13
(48457/239045)
mára tõlem ennyire futotta,talán majd legközelebb.
megyek is,vár rám Shilla.:-)

További szép estét Shilla békés ege alatt mindenkinek!:-)
zoya.doky 2011 aug. 02. - 21:01:28
(48456/239045)
Szia!
Az a jó ebben a fórumban, hogy bármelyik tag nyithat új témát! Úgyhogy, csak bátran! :)
10/10
monarchiabulldog 2011 aug. 02. - 21:00:39 10/10
(48455/239045)
MOST WANTED :

Keresek bármilyen infot, megnézési lehetõségét az alábbi koreai filmnek, sorozatnak :

Kaby / Gabi / Russian Coffee. Fõszerepben Joo Jin Mo .

Köszönök minden apró segítséget !!
10/10
monarchiabulldog 2011 aug. 02. - 20:57:54 10/10
(48454/239045)
Nincs mit :)

Lehet én is elkezdem majd valamikor a Jumongot.
k.szilvia86 2011 aug. 02. - 20:53:03
(48453/239045)
úgy örülök,h. ilyen sokakat lázba hoz a Jumong.De mivel hosszú igy nem vállalom be.
Nézzétek el nekem,de nem tudok hozzászólni ehhez.
Engem a Shilla az elejétõl megfogott,nem volt unalmas.:-)
én most nosztalgiázom,egyik adón A palota ékköve megy.:-)

ej nem szeretem ezt az utolsó 4részt,mert drága Bidamom sorsa rosszra kezd fordulni...Igaz tegnap igyekezett jóvá tenni a nemesek baklövését ellene,Õfelsége ellen.Olyan jó volt látni a lelkesedést,reményt az arcán,h. nincs veszve semmi,Õfelsége még hisz neki,bizik benne.
de mától a Patkány beindul...
10/10
monarchiabulldog 2011 aug. 02. - 20:52:58 10/10
(48452/239045)
Szia !

Minden online-sorozatos film két videomegosztóra van feltéve, ezt láthatod a kis képernyõ alatt az egyik MEGA VIDEO a másik VIDEOBB -os, így ha nézed az egyik részt a megavideon a következõ részt tudod nézni a videobb-on . Eközben eltelik kb a 72 perc így ha a harmadik megnézendõ részt megint tudod nézni a megavideón és így továb tovább, míg meg nem unod. Egy nap meg tudsz nézni vagy 20 részt is.
Tegu 2011 aug. 02. - 20:37:55
(48451/239045)
Hát a KHT wudus boszorkánykodásához képest
10/10
Cilia 2011 aug. 02. - 20:35:06 10/10
(48450/239045)
Sziasztok, szép estét minden sillai libagolynak!
Sajna, vacakol a netem, sokkal kevesebbet tudok majd gép mellett lenni, na meg a Jumongot is szüneteltetnem kell, míg nem lelek valami megoldást. Azért próbálok belesni esténként, mi újság Silla megszentelt partjain.
Tegu 2011 aug. 02. - 20:33:16
(48449/239045)
Igen, gusztustalan, látom, már leirták.
Tegu 2011 aug. 02. - 20:31:31
(48448/239045)
Volt helyette Mishil a papnõvel, tudományos alapon, esõvarázslás is volt
offtopic
Ada a Völgybõl 2011 aug. 02. - 20:23:13
(48447/239045)
A kamurendezvénnyel kapcsolatban...... most kaptam egy infót, hogy a nagykövetségen valóban csak azért tudnak a dologról, mert többen megkeresték õket, hogy igaz-e a hír. Így viszont, lehet, hogy komolyabb ügy lesz belõle, ha úgy döntetnek, hogy nem hagyják annyiban... Egyébként a Koreai Kulturális Központ megnyitója januárban várható, mert folyik az építkezés. Kng ki se teheti a lábát Koreábol,pláne most hogy iszonyu körülmények vannak náluk ,idöjárás szempontjábol.

Szeretném mindenki figyelmét felhívni, mivel többeket megtévesztett Végh Alexandra, hogy állításával szemben õ nem koreai származású, profilfotóján pedig nem õ, hanem Ai Shinozaki japán énekesnõ látható, akirõl azt állítja, hogy õ maga.


Veronika egyik hsz-e: "Veronika Hompo És téged nem érdekel, hogy Végh Tibor, ha egyáltalán ez a valódi neve, -bár én már ebben is kételkedem- és az állítólagos lánya,
"Végh Alexandra szélhámosok ?
Nem pusztán arról van szó, hogy valaki a saját nevével van fent és
nem a saját fotóját tölti fel profilképként, mert ilyen elõfordul mással is.
Az én profilképem pl. a sajátom, de nekem is volt, hogy néhány hétig
Han Ga In fotója volt kint, mert szeretem...
Itt arról van szó, hogy Tibor és lánya nemcsak másvalaki fotóját töltötték fel, hanem arról, hogy azt állították, legalábbis Alexandra, hogy a képeken õ van, és hogy koreai édesanyja révén koreai születésû ill. származású.
Én viszont sosem állítottam, sosem tévesztettem meg senkit, hogy én lennék Han Ga In...
A lényeg, hogy õk, Végh Tibor és Végh Alexandra szándékosan és tudatosan tévesztik meg az embereket az azonosságukkal kapcsolatban.
Le merem fogadni, hogy a Tibor által meghirdetett esemény:
a "Koreai napok" nem fog megvalósulni, létrejönni, egész egyszerûen
azért nem, mert Tibor olyan képtelen hazugságokat hordott össze azzal kapcsolatban, hogy kik lesznek az esemény résztvevõ, hogy
attól minden értelmes ember haja égnek áll... diplomaták, színészek, politikusok ... Nevetséges. Ha figyeltél volna, észre vehetted volna,
hogy a Tibor oldalán, -ahonnét kizártatok- mások sem hisznek neki,
látják, hogy egy idióta hazudozó, hiszen a kommentekben gúnyolódnak vele néhányan, éppen arról kérdezve õt, hogy hogy lehetséges, hogy errõl az eseményrõl a Koreai Nagykövetség nem tud... :D Ez a pasi, ez a Tibor, egy szánalmas bohóc az ál-koreai feleségével, meg az ál-lányával együtt.
Valami elképesztõ számomra, hogy mennyi hihetetlenül buta ember van, hogy milyen könnyû az együgyû embereket megtéveszteni.
Elég, ha csak valaki elkezd hazudozni arról, azzal kapcsolatban, amiért õk úgy rajonganak, máris mennek az illetõ után, mint valami megmételyezett ... :)
Tibor, a rejtélyes nógrádi mentõs, a 6 ázsia nyelvet beszélõ zseni,
akinek koreai felesége van, s aki jelenleg is Koreában él, s akinek jó kapcsolatai vannak a "Webpolice"-szal hahhhaaahaa!!! - mint email címe is mutatja: internetpolice5@gmail.com :D
Gmail-fióknál bárki, bármilyen felhasználó nevet választhat magának.
Talán ezzel a felhasználó névvel akarja sejtetni, mutatni a többi böszmének, hogy neki valami köze lenne az internet policehoz?
Nevetséges. Még ahhoz is buta, hogy jól hazudjon :) És olyan pocsék a helyesírása, hogy csak nézek. Az anyanyelvén sem tud helyesen írni, beszélni, nemhogy idegen nyelveken.
Ja, és hallom, hogy Tibor oldalán a kommentekben, már Tibor kezd is "visszatáncolni" - az asszony már azt sem akarja, hogy haza menjek ... Jaja, persze... így majd, ha elmarad a nagyszabású esemény, ahol koreai sztárok, diplomaták lettek volna jelen... Tibor majd azt mondja: "az ara nem engedte, hogy haza jöjjek" ...
"a leendõ nem akarta, hogy Magyarországra jöjjek" ...
mint ahogy korábban azt is írta, hogy nem is õ törölte a kommenteket, hanem az ara .... :) :) Még jó, hogy van egy Tibornál is rejtélyesebb "koreai ara", akire mindent rá lehet kenni ... :D :D"
július 28., 13:28 · Tetszik · 2 ember


DrKindák-Hamza Melinda Ráadásul Végh Tibor is megtalálható az iwiw-en, két adatlapja is van. Tele kamufotókkal. Sok közte a reklámfotó, meg a (rosszul) photoshopolt.... Szóval! Aki teheti lépjen ki a csoportból és jelentse az "úriembert" meg a lánykáját is az adatlapjuk bal alsó részén található "Jelentem" funkcióval!!!
július 28., 13:39 · Tetszik · 1 személy


DrKindák-Hamza Melinda Profilképei közé pedig egy bankárról (Howard Friend) készült fotót töltött fel, amit a leleplezésünk után törölt, minket pedig kirakott a csoportból. Ráadásul a többiektõl azt hallom, azzal védekezik, hogy nem õ törölt, hanem a koreai 20 éves leendõ arája, aki 10 nyelven beszél...
július 28., 13:39 · Tetszik · 1 személy


DrKindák-Hamza Melinda És még valami! Még véletlenül sem tagja a salgótarjáni mentõszolgálatnak. Legalábbis ezen a néven biztosan nem...
július 28., 13:44 · Tetszik · 2 ember


DrKindák-Hamza Melinda Nekem is vacakol a face... azért próbáltam egyesével bemásolgatni, de így egyszerûbb! Köszi! :)
július 28., 13:49 · Tetszik · 1 személy


Veronika Hompo És nézzétek, hol találtam meg Tibor állítólagos arájának fotóját :

http://fauzy89.multiply.co​m/

Egy bizonyos Ryu Uchiha nevû felhasználó blogján.
Az õ avatar-fotója :)
Ráadásul ez a Ryu, fiú, ugye, mert a Ryu az japán fiúnév :)
július 28., 14:00 · Tetszik · 1 személy


DrKindák-Hamza Melinda Valaki jelentette a postot.... Nem tudtam küldeni.
július 28., 14:08 · Tetszik


Zsuzsi Fazekasné Akkor úgy látom ti is rá jöttetek hogy valami turpisság van a 2 személyt illetõen!!!
július 28., 14:28 · Tetszik · 1 személy


DrKindák-Hamza Melinda Kérlek, szólj az ismerõseidnek, akik bent vannak a csoportban és jelentsd V. T. adatlapját, ha egyetértesz velünk!
július 28., 14:29 · Tetszik · 1 személy


Zsuzsi Fazekasné és az igazi Alexandra nem tud koreai nyelven
július 28., 14:30 · Tetszik · 1 személy


DrKindák-Hamza Melinda Próbálkoztál vele? :)
július 28., 14:30 · Tetszik


DrKindák-Hamza Melinda Veronika! Küldtem néhány csoporttagnak ennek a postnak a linkjét, és egy idõ után nm engedte a FB. és kiírta, hogy valaki jelentette, meet sértõ. Most nem tudok üzenetet írni senkinek egy darabig, mert blokkolva van. A chat mûködik...
július 28., 14:32 · Tetszik


DrKindák-Hamza Melinda Most kaptam az info-t, hogy természetesen, a nagykövetségen sem tudnak semmirõl...
július 28., 14:36 · Tetszik · 1 személy


Veronika Hompo Nem tudnak semmirõl? :) Ezen nem lepõdöm meg.

Ha egy adott linket többször elküldesz, kiposztolsz, akkor Facebook bannolja az üzenetküldési és posztolási lehetõségeidet egy ideig.
július 28., 14:49 · Tetszik


DrKindák-Hamza Melinda Igen, rájöttem. :( :) De chat-en elérhetõ vagyok. És aki szintén elérhetõ, azzal tudok beszélni!
július 28., 14:50 · Tetszik


Marika Péterné Káposzta Hát nekem nagyon gyanus volt.
július 28., 16:23 · Tetszik


Janka Kovács nagyon nagyon rendes tõletek, hogy írtatok külön üzenetet!! köszönöm szépen!! most már értem.. igen gyanús volt az egész és ez igazán gonosz dolog, hogy kihasználják az ember érdeklõdõ hozzáállását egy másik kultúrához vagy egy színész rajongótáborát!!! most már sokkal jobban fogok ügyelni akár a facebookon, mert vannak ilyen rossz szándékú emberek is sajnos.. minden jót nektek!
július 28., 17:11 · Tetszik · 3 ember


Ágnes Benõczné Zachar Köszönöm az üzenetet,engem már korábban figyelmeztettek.Szomorú,ho​gy valakik így játszanak az emberi érzésekkel.Tanulság:Figyel​jünk jobban!Szia,üdvözlettel Ági
július 28., 19:10 · Tetszik · 1 személy


Ágnes Benõczné Zachar Kiléptem a csoportból!
július 28., 19:22 · Tetszik · 2 ember


DrKindák-Hamza Melinda Ha gondolod, jelentsd is az adatlapjaikat! Hátha, letiltják õket innen!
július 28., 19:23 · Tetszik


Koós Lajosné Ki léptem én is! És még nevetõs jelel irta hogy ha nem tudok el menni a találkozóra párom betegsége miatt betegszállítást is válal!Itt már nekem gyanús volt! Milyen emberek vannak én meg figyelmesen olvastam mindent amit publikáltak!
július 28., 21:41 · Tetszik · 2 ember


DrKindák-Hamza Melinda Hát, igen... mondjuk, gondold végig. Elszállítaná, de attól még beteg, sajnos.... De mondom, nem találtam ilyen nevû alkalmazottat a salgótarjáni mentõszolgálatnál. Ráadásul fura, hogy valaki mentõs, a Google-nél felsõvezetõ és még nemzetközi árufuvarozó is.... Bizonyára, sosem alszik és egyszerre több helyen is képes tartózkodni... Megint csak oda érkeztem, hogy a fickó skizofrén...
július 28., 23:05 · Tetszik


Ágnes Benõczné Zachar Nekem az volt furcsa,hogy mindenhez ért, úton van, dolgozik is.Hogy kell jelenteni?
július 29., 9:20 · Tetszik


DrKindák-Hamza Melinda Adatlapján bal oldalon alul van egy "Személy jelentése/tiltása" lehetõség. Ha arra rákattintasz, ki kell választani, hogy "Block xy..." és alatta azt, hogy "This profile is pretending to be someone or is fake"! Így nem fogod többet látni az adatlapját, de a lényeg, hogy õ sem a tiédet! Ha már jelented, kérlek, tedd meg mindkét adatlapjával és a "lánykájáéval" is! Köszi!
július 29., 9:26 · Tetszik · 1 személy


Marika Péterné Káposzta Örülök, hogy ráébredtünk erre a csalásra. Nekem azonnal furcsa volt az a kép, amit feltett Alexandra arról ahol laknak, illetve az, hogy a lakásukból a régi palotaépületre lehet látni. Ez csak beetetés, hogy elájuljunk. A másik, hogy állandóan a gép elõtt ül. Bejár KNG-hez beszélgetni. Mindenkit ismer. Na és ez az irdatlan összeg, amit kér a háromnapos rendezvényért. Akármennyire is szeretnénk, 50.000 ft-ot erre senki nem tud elkülöniteni. Legalábbis kevesen.
július 29., 11:13 · Tetszik · 4 ember


Koós Lajosné Igen hogy minden milyen közel volt hozzájuk Alig 200 m-re!
július 29., 12:49 · Tetszik


Maya Kothencz Én azon lepõdtem meg, és ezt már mondtam másnak is, hogy KNG-t nem engedi el a hadsereg Szingapurba, a filmjének a versenyére, de Magyarországra igen. Amikor ezzel néhányan próbálkozunk, mindenhol azt mondják, várjuk meg a katonaság végét, akkor lehet errõl egyáltalán ELKEZDENI tárgyalni, nem beszélve arról, hogy ezt hivatalosan bejegyzett szervezet teheti meg, legyen akár az rajongói klub, vagy bármi más.
vasárnap, 10:39 · Tetszik


Maya Kothencz Ettõl függetlenül, kíváncsi vagyok, még néhány dologra.
vasárnap, 10:39 · Tetszik


Ágnes Benõczné Zachar Én is.Tõlem nem kért pénzt,tõletek hogyan?Éva azt tanácsolta, kérjek Tibortól közös fotót KNG-lel,erre semmit sem válaszolt.A hadseregben én is biztos voltam.
vasárnap, 17:09 · Tetszik


Koós Lajosné Nem akarok hülyeséget írni de én 35.000 emlékszem! Gondoltam is magamban na ez nem nekem való!!
vasárnap, 17:26 · Tetszik


DrKindák-Hamza Melinda Azt mondta, hogy aki tagja a csoportjának, annak ingyenes lesz minden. Aki viszont külsõs, annak 55.000 HUF lesz a belépõ a 4 napos rendezvényre. Mire, én írtam neki, hogy ezt bizony igen drágának találom. Erre jött azzal, hogy valami kínai oldalon, ahol közzétette már 20 kínai emberke feliratkozott, hogy jön. Mondom, aha, persze, de a magyarok közül hányan engedhetik ezt meg maguknak. Ekkor, már nem emlékszem, kicsoda, rögtön a védelmére kelt, hogy egy 4 napos nyaralás sem kerül kevesebbe... Én tovább ütöttem a vasat és írtam nekik, hogy én úgy gondoltam, biztosan majd külön jegykategóriák lesznek (pl. napijegy, vagy 1-1 programra külön jegy, VIP-jegy, stb.). Erre T. kibökte, hogy hát akkor lesz napijegy, de az is többe fog kerülni, mint 10.000 HUF. Természetesen, hûséges csoporttagjainak továbbra is minden ingyenes (belépõ, szállás, ellátás, minden...). Ez volt!


Ez a magyar KNG honlapjáról van!
10/10
diane 2011 aug. 02. - 20:09:49 10/10
(48446/239045)
Nem online néztem. Nekem megvan DVD-re írva.