Téma: A klón

10/10
Nonono 2008 júl. 16. - 20:34:02 10/10
(68/628)
Szia! köszönöm. ezt jó hogy megosztottad velünk:-)
hát ez a pasi, bárhogy nézem nagyon jó, a hangja is meg amúgy is:-) egyébként tényleg hihetetlenül gyönyörû a hangja....
poinsettia 2008 júl. 16. - 20:30:34
(67/628)
Pink Pearl, Nonono, ennek a jelenetnek az az érdekessége, hogy Alessandro Safina azért vállalta a Luna sorozatbeli elõadását, mert, saját bevallása szerint, mindig is nagy rajongója volt az Yvette-t alakító Vera Fischernek és személyes megtiszteltetésnek vette azt a lehetõséget, hogy vele együtt szerepelhessen legalább egy jelenet erejéig. :) Egyébként tényleg egy jóképû fickó, na meg jó hangú is. :)

Pink Pearl, és hogy tetszik a „Nazira” valódi férje? :) Szerintem Paolo Betti sem csunya pasas a maga vagabund módjára. :)
10/10
Nonono 2008 júl. 16. - 20:11:40 10/10
(66/628)
Szia! köszönöm. te letöltötted az összes zenét? nekem ez nagyon tetszik, szerintem a legszebb.
nem tudnád véletlenül átküldeni mailben, msn vagy skype-on? köszi, Móni
10/10
Pink Pearl 2008 júl. 16. - 19:35:40 10/10
(65/628)
Kedves Nonono!

A szám címe Luna és Alessandro Safina énekli :)
Én is imádom ezt a dalt :)))))) Nagyon szép romantikus hangzású dal :))))))) A filmben mindig az Ivett-Leonidasz szerelmi témánál jött elõ, ezért örültem mikor megtaláltam azt az oldalt ahol teljes egészében lehet letölteni a film összes dalát :))
10/10
Nonono 2008 júl. 16. - 17:54:21 10/10 Előzmény Erin74
(64/628)
Sziasztok! nem tudjátok véletlenül hogy az 52. részben mi annak a számnak a címe amit énekel az a jóképû férfi Ivett bemutatóján...?
köszi elõre is a váklaszokat.
a telefon track id-je segítségével tudnám , de most szervízben van az a telefonom..:-(
Erin74 2008 júl. 15. - 18:34:53 Előzmény napsi
(63/628)
Sziasztok!

Megnéztem az összes részt a youtube-n, teljesen függõ lettem. Megírná valaki, hogy már a vége felé, mi volt az a választás féle, talán Said döntött valamit, erre következtettem, amikor Jade elment végleg, és utána a tengerparton találkozott Leóval?
napsi 2008 júl. 14. - 14:21:11 Előzmény Pink Pearl
(62/628)
Kedves Pink Pearl!

Nagyon szépen köszönöm a részletes leírást! Így már jobban értem a történetet, mert eddig csak találgatni tudtam.
Mégegyszer köszönöm.
10/10
Pink Pearl 2008 júl. 12. - 01:40:23 10/10
(61/628)
Kedves napsi!

A doki vagyis Doktor Albieri volt a keresztapja Diogónak (Lukasz ikertestvérének aki meghalt a sorozat elején).Azonkívül régi jóbarátja Leonidasznak (Lukasz apjának) is.És Ali bácsinak (Jade nagybátyjának) is régi jóbarátja.
Foglalkozása kutatóorvos és kedvenc területe a klónozás volt.Bárányokat, teheneket már klónozott korábban is.Sokszor megfordult a fejében, hogy mi lenne ha....ha embert is sikerülne klónozni...?!? De persze ez csak elmélet (mondta mindig magának gondolatban)hiszen ezt egyrészt a törvény sem engedi, másrészt nagyon sok egyéb etikai, erkölcsi és vallási probléma is felmerülne....mégha fizikai értelemben sikerülne is....
Amikor Diogo váratlanul meghalt egy repülõbalesetben,Albieri nagyon összetört mivel õ fiaként szerette Diogót.
Amikor Lukasz egyszer elment hozzá a hátán levõ anyajegy miatt, hogy a doki csináljon róla tesztet..stb, akkor a doki kimetszette azt anyajegyét és....elindult benne a gondolat, hogy mi lenne ha klónozná Lukaszt, hiszen itt a lehetõség.
Akkoriban járt a klinikára Deluza (a néger nõ)a meddõsége miatt.Szimone doktornõ vállalta, hogy mesterségesen megtermékenyítik a klinikán mivel Deluza évek óta vágyott már babára.Azt kérte, hogy a donor akivel megtermékenyítik az õ petesejtjét, hasonlítson Edvaldora (az õ ex pasijára, akivel ugyan összeveszett de még mindig szerette.Edvaldo kreolbõrû pasi)
Amikor bejött Deluza a klinikára, hogy levegyék tõle a petesejteket,Szimone doktornõ újságolta Doktor Albierinek, hogy sikerült 32 petesejtet levennie DEluzától....
Ekkor a doki kisértésbe esett, hogy megpróbálja ....és végül sikerült is összehoznia Deluza egyik petesejtjével.Be is tette ott a fagyasztóba.Csak az volt a gond, hogy a többi 31 petesejtet elhasználta a próbálozásnál,mivel csak 32-dik próbálkozásra sikerült....
Kicsit furdalta a lelkiismeret, hogy szegény DEluzának akkor el kell megint halasztani a megtermékenyítést....
De másnap késõn ébredt fel és közben a klinikára bejött Deluza a megtermékenyítésre.Szimone doktornõ kereste a fagyasztóban, hogy hol a 32 petesejt?! De csak 1-et talált ott....és azt mondta na akkor megpróbálja azzal az eggyel,mivel már egyszer elhalasztotta Deluza megtermékenyitését.
És akkor "szerencsére" elsõre sikerült....
Mikor Doktor Albieri beért a klinikára akkor már Deluzában volt a megtermékenyített petesejt,ami valójában a Doktor Albieri által kreált klón volt.....
napsi 2008 júl. 11. - 23:46:23 Előzmény Pink Pearl
(60/628)
Sziasztok!

Néhány napja nézem a sorozatot, de már nagyon sajnálom, hogy nem néztem a legelejétõl. Nem gondoltam volna, hogy ennyire fog tetszeni.
Csak egyet nem értek!!!
Miért klónozta a doki Lucast? Ez a doki kinek a kije, hogy ilyet tett? A többi részét már nagyjából értem a sorozatnak, meg utána olvasgattam itt a fórumon. Ha tudna valaki válaszolni, nagyon szépen megköszönném!

Sziasztok!
10/10
Pink Pearl 2008 júl. 10. - 01:45:38 10/10 Előzmény Hajniczy
(59/628)
Szia Hajniczy!

Elmondom a lényeget múlt hétrõl.

Mikor Szaid egyik nap nyitva hagyja a páncélszekrényt,Jade kiveszi az útlevelét és egy köteg pénzt.Azt hiszi végre "szabad" lesz...
Zoraidét kéri, hogy vegyen neki repülõjegyet Braziliába mivel õ nem beszél arabul.Zoraide elõször nem akar belemenni és megpróbálja Jadet lebeszélni.Mivel még ha meg is venné neki a jegyet, semmit se érne vele a férje írásos engedélye nélkül.(az araboknál tényleg ez a törvény ezt én is tudom).
Jade viszont nem hagyja lebeszélni magát igy se.Azt mondja majd azt mondják a tisztnek, hogy a férje külföldön van...
Másnap elmennek a repülõtérre és valóban kérték a férje írásos engedélyét....hiába mondta Zoraide, hogy a "férje külföldön van"...akkor másik férfi családtagtól kell írásos engedély.
Jade nagyon elkeseredik és bemegy a mosdóba.Bejön oda egy arab nõ egy olyan csadorban ami még az arcot is eltakarja,még a szeménél is háló van.A nõ mielõtt bemegy a WC fülkébe, otthagyja az elõtérben a csadort és a jegyét.Jade ellopja a csadort és a jegyet.....Mikor kilép a váróterembe, odaejti a táskáját Zoraidének....ebbõl rájün, hogy Jade van a csador alatt. A nõt (akitõl Jade a csadort lopta) várta a férje és arabul beszélt hozzá miközben elindultak a repülõhöz.Jade nagyon megijedt mert a pasi folyton beszélt õ meg semmit nem értett...azt mondta mindenre igent mond...Amikor már a repülõn ültek...ott egy idõ után gyanús lett a pasinak és ...Jadet leleplezték és levitték a géprõl.A váróteremben Jade kihasználta, hogy nagy veszekedés volt és gyorsan hozzácsapódott egy turista csoporthoz és kiosont a reptérrõl és hazament....

Közben mikor Zoraide azt hitte Jsde elment...és õ hazament...a hz elõtt megijedt, hogy mi lesz..hogy magyarázza meg, hogy Jade eltûnt?! Végül ott a ház elõtt azt mondta magában " senki nem fogja itt látni töbé Zoraidét"
Mikor Ali bácsinak szólnak a cselédek, hogy Zoraide elment,megdöbben és keresi mindenhol de senki se látta...Az egyik cseléd azt mondja, hogy Zoraide a gyümölcsárus pasival szökött el biztos mert mindig olyan "kacérkodva" beszélt vele (:DD)
Ekkot Nazira megszólal magában "no még Zoraide is talált magának férjet csak én nem" :DD
Közben hazaér Jade és ...kérdi tõle Ali bácsi és Szaid, hogy hol van Zoraide és õ hol volt? Jade azt mondja nem tudja és ehész eddig Zoraidét kereste....
Végül megtalálják Zoraidét egy éjszakai bárban....Ali bácsi nagyon dühösen kérdõre vonja, hogy miért hagyta ott õket és miért szökött meg a gyümölcsárussal?
Zoraide megdöbben és elmondja õ nem szökött meg vele.Ekor már ott vannak Ali bácsi házában.Jade kimagyarázza a dolgot....azt mondja ott mindenki elõtt, hogy Zoraide szerinte az álma miatt szökött meg.Azt mondta Jade, hogy Zoraide mesélte neki, hogy azt álmonta , hogy Ali bácsi elzavarta õt vissza a Beduinokhoz õ pedig megijedt...

Maisha megtalálja Lukasz dobozában Jade nyakláncát és rákérdez mi ez? Lukasz dühös lesz és azt mondta a lánc az anyjáé volt....Maisha gyanitja, hogy Lukasz hazudik és elhatározza kideriti az igazat.Ellopja Lukasz dobozából azt a láncot és mikor vendégek jönnek Maisha születésnapi partyjára,Maisha úgy vonul le a kertbe a vendégek közé, hogy rajta van az a lánc.Azt mondja a vendégeknek, hogy az a lánc Lukasz anyjáé volt.Lukasz egy darabig döbbenten nézi aztán letépi Maisha nyakából a láncot.Ekkor Maisha összepakol és azt mondta elköltözik a gyerekkel Lukasztol.Lukasz apja rábeszéli Lukaszt, hogy béküljenek ki mert ha elválnak, nincs az a bíró aki Lukasznak itéli a kislányukat.Együtt maradnak....

Ivett és Leonidasz randizik és együtt is töltenek egy éjszakát de utána megint összevesznek.Ivett ekkor nagyon dühös lesz és elhatározza többet nem vár Leonidaszra.Felhivja egy régi pasiját akit több mint egy éve nem látott.Taliznak és Ivett megkérdi még mindig el akarja-e veni feleségül? A pasi igent mond és Ivett is.Az esküvõre meghivja Leonidaszt is....Titokban persze reméli, hogy Leonidasz közbeavatkozik de ...semmit se tesz és Ivett hozzáment ahhoz a pasihoz.

Néhány év eltelik...egyik rész elején a kis klón Leo még 2 éves, aztán ugy mutatják az idõ múlását, hogy a tengerpartpn lassitott felvételen fut albieri felé és egyre nagyobb.Nem mondták ki konkrétan hány év telt el de gondolom kb 5 év mivel Leo már iskolába jár.

Latifa teherbe esik és Mohamed örömében ételt osztogat az utcán és hazautaznak ünnepelni...
10/10
LillaXD 2008 júl. 09. - 11:44:44 10/10
(58/628)
Jade 2. férje szerelmes lesz-e Jadeba és el fognak válni??Ha igen könnyen???
10/10
Hajniczy 2008 júl. 09. - 09:12:48 10/10
(57/628)
sziasztok! tudom oriási kérés, de le tudná irni nekem valaki mi történt a mult héten, mert litvániában volta, és nem láttam! elõre is köszi
n.hajn92@vipmail.hu
tatty 2008 júl. 07. - 22:14:43
(56/628)
Szia!
Nem tudom, hogy az orosz vagy nem orosz szám Pink Pearl
,aminek a címe kellett, egyébként nem írtam, hogy milyen nemzetiségû a dal és azt se, hogy a film zenéje, csak hogy többször felhangzik benne, (például ma is a tenniszpályán, még mielõtt a lassú elkezdõdött, de köszi azért, hogy felvilágosítottál,hogy orosz, bár azt kétlem, hogy össze lenne montírozva, mert az a filmbe is ott benne volt, gondolom a rendezõ nem montírozta oda:).Egyébként az a szám sokszor felhangzik a sorozatban és nem csak oda van a a videoba montirozva. Egyébként mindkét video ugyanamiatt a zene miatt volt bevágva, nem két külön számra voltam kiváncsi.Most néztem meg azt a számot, amit Poinsettia írt és, én arra gondoltam, szóval köszönöm a segítséget!
poinsettia 2008 júl. 07. - 08:12:43
(55/628)
Pink Pearl, igazad van, az egy orosz dal, a címe: Vosztocsnyje szkazki (Keleti mesék), a szövege egyébként eléggé humoros és nagyon illik a dallal összekombinált sorozatbeli jelenet alapvetõ hangulatához, na meg az elõzményeihez is. (Vigyázat, most egy spoiler következik!) Az egész úgy kezdõdött, hogy Zsádi, kihasználva azt az alkalmat, hogy Szaid elutazott Sao Pauloba, megszervezte a Lukasszal való randevút, és a fickó megjelent a Szaidék riói házában, talpig fekete csadorban, de Zoraide úgyis felismerte õt és majdnem infarktust kapott ott helyben, Zsadi meg azt mondta mindenkinek, hogy ez a hölgy a Szaid néhai bácsikájának egyik özvegye (vagyis a híres „örökség” egyik tagja :) ), aki nagyon beteg, annyira, hogy beszélni is képtelen, és most orvosi kezelésre érkezett Brazíliába. A „kezelésre”, amelynek egy (publikus) része ezen a videón látható, a Zsádi hálószobájában került sor. :)
Tatty, a másik dal – Badema, róla már írtam, ez a Zsádi zenei témája.
10/10
Pink Pearl 2008 júl. 07. - 00:14:50 10/10
(54/628)
Kedves tatty!

Az elsõ linken (ahol piros ruhában táncol Jade) az nem eredeti zene a filmbõl!! Mivelhogy az egy orosz dal!! Vagy nem ismered fel az orosz szavakat? :) Nyílván valaki összemontirozta azt az orosz zenét a film egyik részletével.
tatty 2008 júl. 06. - 22:40:02
(53/628)
Sziasztok!
Valaki esetleg nem tudja annaka számnak a címét, amelyre az elején Jada piros ruhában van, belinkelem a videót http://www.youtube.com/watch?v=LNPqmgv5aUE&feature=related, hátha valaki meg tudja mondani nekem azalapján a címét, annak nagyon hálás lennék.A viedoból nem az elsõ szám kéne a lassú, hanem a gyorsabb kéne, ha valakinek nem lenne egyértelmû a videoból meylik számra gondolok, akkor mégegyet bevágok, amibe ez a szám elhangzik http://www.youtube.com/watch?v=1fnQqVIch9s&feature=related, az elején ez a szám szól, mikor Jada és Lucas az ágyban vannak.Elõre is ksözönöm!
Kyncsõ 2008 júl. 06. - 17:31:35
(52/628)
Megtaláltam!Melina Leon:Que sera de ti!Imádom!Köszi mindenkinek!
kicsicsilla6 2008 júl. 06. - 14:16:44 Előzmény poinsettia
(51/628)
Köszönöm szépen a segítséget, remélem sikerül letölteni a zenéket:D!!!
Üdv:
Csilla
Kyncsõ 2008 júl. 06. - 13:12:20
(50/628)
Köszi!Nem a Miragem,azt is letöltöttem.Mégegyszer kösz,hogy próbálsz segíteni!
poinsettia 2008 júl. 05. - 23:56:09
(49/628)
Kyncsõ, sajnos egyelõre nincs más tippem, de majd jobban odafigyelek minden zenére, ami az „álompárhoz” kapcsolódik, és megpróbálok beazonosítani, mi micsoda. :) Gondolom, nem a híres-nevezetes Viana-féle Miragemról van szó?

Pink Pearl, nagyon örülök, hogy végül is sikerült letöltened a zenét, és köszönöm az új Clone-site címét, érdekes volt belenézni az ottani anyagokba. :) Sajnos én nem beszélek portugálul, maximum megértem ezt-azt szótár segítségével vagy cselekmények alapján, ha esetleg ráakadok egy olyan brazil sorozatra, amely nincs szinkronizálva. Ami viszont azt a kardtáncos számot illeti, az tuti nem portugálul van, hanem arabul, és a dal címe Zahma Ya Dunia. (Még jó, hogy ezt a táncot nem az a tehén termetû és kofa természetû Dunia adja elõ, aki az Ali bácsi „kedvenc” felesége méltóztatik lenni. :) ) Az egyik izraeli ismerõsem szerint ez a dal már jó pár éve nagyon népszerû az ottani diszkóklubokban és még az O Clone vetítése elõtt is az volt.