Téma: A klón

poinsettia 2008 jún. 16. - 15:31:51
(28/628)
Hamarosan. :) Nincs ott semmi baj, csak Gloria Perez így érvényesítette azt az elképzelését, hogy a sorozatban legyenek különbözõ korú gyerekek, hogy itt nem mindenki egyszerre lett kismama, hanem szépen egymás után, és ezek szerint Latiffa nála harmadik volt a sorban. :)
10/10
LillaXD 2008 jún. 16. - 14:42:29 10/10
(27/628)
Azt tudom hogy Latifának lesz gyereke, de ez fura mert már régen lennie kéne....vagyis igazából mi a baj és mikor lesz neki gyereke??
poinsettia 2008 jún. 13. - 11:24:53
(26/628)
Abban a verzióban, amit én láttam, ez 55. részben volt, de itteni mintha rövidebb lenne, úgyhogy nehéz megmondani pontosan. Egyébként a sztori elsõ szakasza - nem húsz, hanem tíz év, aztán szünet, és tíz év múlva folytatódik majd a "második felvonás", már a 2000. években.
poinsettia 2008 jún. 11. - 14:59:50
(25/628)
Kinek a témája az a lassú szám? Úgy értem, melyik szereplõhöz tartozik? Nem lehetséges, hogy a Luna-ról van szó, Alessandro Safina elõadásában, ami Yvette és Leonidasz témája?
10/10
LillaXD 2008 máj. 31. - 15:47:32 10/10
(24/628)
Hát egyszer már lefeküdtek a sátorban mivel azt hitték , hogy többet nem lehetnek együtt:)
Grétus18 2008 máj. 31. - 13:55:58
(23/628)
Sziasztok. Jade már lefeküdt Lukassal? én sajnos csak a 15. résztõl láttam igy lemaradtam arról h mi történt a sorozat elején :(
poinsettia 2008 máj. 29. - 21:06:08 Előzmény LillaXD
(22/628)
Az majd akkor lesz, amikor Ali bácsi elmondja az idõ mulásáról szóló monológját. :)
10/10
LillaXD 2008 máj. 27. - 16:30:44 10/10
(21/628)
Am a 20 év hogy fog eltelni vagyis pld.:h kiírjk h 20 év elteltével vagy hogy...??
10/10
LillaXD 2008 máj. 22. - 19:40:59 10/10
(20/628)
Ok!bocsi mostmár látom:)jah és egy képxd
moksa 2008 máj. 21. - 21:55:27
(19/628)
Közben egy másik topikban ráleltem: lelõni a poént.

Oké, köszi mindenkinek! :)))
moksa 2008 máj. 21. - 21:17:59 Előzmény poinsettia
(18/628)
Mi az a SPOILER?
poinsettia 2008 máj. 21. - 21:17:06
(17/628)
Ezekre a kérdésekre már megvan a válasz, 6. és 10. postban. :)
10/10
LillaXD 2008 máj. 21. - 16:55:49 10/10
(16/628)
Am ügye Lucas találkozik Diogo régi szerelmével és õ lesz a felesége...ezzel kapcsban lenne kérdésem mégpedig hogy Lucas beleszeret-e a lányba??és hogy mikor lesz meg a lányuk mert ügy nemsokára be kell következnie mert nemsokára Jáde is férhez megy és neki is lesz gyereke...amúgy Jade hogy fogja fogadni a hírt hogy Lucasnak mástól lesz gyereke és hogy mást vesz feleségül??
poinsettia 2008 máj. 21. - 09:15:07 Előzmény tatty
(15/628)
Inkább leírom itt, hátha másnak is vannak hasonló kérdései és szeretne választ kapni rájuk.
Úgyhogy itt most SPOILER lesz SPOILER hátán!!!

Anno miért nem ér oda megint Lucas idõben? Feltartják vagy még maga se tudja mit akar?
-----------
Az utóbbi. Ahelyett, hogy rohanjon a strandra, ahol Zsádi várt rá egy bõrönddal és szökésre készen, a hõsszerelmesünk megkávézott, süteményt zabált, aztán eltérült a kanapén és belekezdett a nagy töprengésbe. Egy másik fórumon mi annak idején szintén töprengtünk, nevezetesen azon, hogy Dalva talán belekevert valamit abba a kávéba vagy a sütibe, valami akaratfékezõ szérumot, de abban maradtunk, hogy Lucas anélkül is egy nagy balfék, minden vonatkozásban.

A sorozatban azért lesz sok közös részük a késõbbiek folyamán is?
-----------
Igen, rengeteg. Marokkóban is meg Brazíliában is.

Úgy tényleg nem szeret bele Leoba? Csak azért tetszik neki, mert Lucasra hasonlít? Vele úgye nem lesz együtt?
-----------
Nem nevezném ezt szerelemnek, ez inkább olyan optikai csalódás volt, mint Maizánál Lucas-szal kapcsolatban. :) Leo pedig tényleg szerelmes lett Zsádiba, de a kapcsolatuk egy plátói románc szintjen maradt és rövid ideig tartott.

Az utosló részt láttam, de nem magyarul. de nyugtass meg, hogy nem csak az a pici összefuttunk és csók lesz, hanem már az elõzõ részekbe is együtt lesznek, csak a záró részét zárják azzal, hogy futnak egymás felé, csók, majd fin?
------------
Ezt az összefutást még nagyon sok kalamajka elõzi meg, lesznek összeborulások, drámai szakítások és egyebek. Szerintem sok is volt belõlük, az ember egy idõ után már nagyon unta a kölcsönös „se veled, se nélküled” hülyeségeit.

Lucason és a férjén kívül Jada mással is lesz úgy együtt, vagy csak két férfinak adja oda magát Lucasnak a szerelmének és a férjének kötelességbõl?
----------
Zsádinak lesz még egy férje, egy bizonyos Zein, Szaid gyerekkori barátja. Ez egy olyan „közbensõ” házasság lesz, Khadizsa miatt, ugyanis Rashidi házaspár háromszor vált, de egyszer sem tudtak megegyezni a kislány elhelyezésének ügyében, így a négyedik házasságkötésre szántak el magukat (pláne, hogy pont akkor Lucas megint otthagyta a nõt, és Zsádinak nem volt hova mennie), ami a mohamedán törvények szerint csak akkor lehetséges, ha a nõ közben máshoz megy feleségül és elválik tõle. Így Szaid megkérte a haverját, hogy az legyen az a bizonyos átmeneti férj, de Zein, akinek korábban is nagyon tetszett Zsádi, csak részben teljesíttette a megállapodást: megnõsülni megnõsült, de azonnal elválni nem volt hajlandó. :) Ez a házasság nem is volt rossz, kb. egy évig tartott, aztán megint megjelent Lucas, és Zsádi megint kezdett vele kavarni, Zein viszont bár fájó szívvel, de mégis elvált tõle.

A végén a klón hova sétál a sivatagba a megalkotójával?
----------
Hát gyakorlatilag a semmibe. Ez egy olyan allegória vagy hasonló: aki semmibõl keletkezett, vagyis nem az Isten teremtménye, annak ugyanígy a semmiben kell eltûnnie, az isteni és természeti törvények ellen vétett megteremtõjével együtt. Egyébként ebben a sorozatban nagy teret adtak mindenféle filozófiai, vallási és etikai témának (lásd igazhitû mohamedán Ali és volt katolikus papnövendék, de jelenleg ateista Albieri vitái stb.), és ebben is O Clone lényegesen eltér a szokványos és szimpla szappanoperáktól.
tatty 2008 máj. 19. - 23:17:37
(14/628)
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem ahhoz, aki látta a sorozatot? Anno miért nem ér oda megint Lucas idõben? Feltartják vagy még maga se tudja mit akar? A sorozatban azért lesz sok közös részük a késõbbiek folyamán is? Úgy tényleg nem szeret bele Leoba? Csak azért tetszik neki, mert Lucasra hasonlít? Vele úgye nem lesz együtt? Az utosló részt láttam, de nem magyarul. de nyugtass meg, hogy nem csak az a pici összefuttunk és csók lesz, hanem már az elõzõ részekbe is együtt lesznek, csak a záró részét zárják azzal, hogy futnak egymás felé, csók, majd fin? Lucason és a férjén kívül Jada mással is lesz úgy együtt, vagy csak két férfinak adja oda magát Lucasnak a szerelmének és a férjének kötelességbõl? A végén a klón hova sétál a sivatagba a megalkotójával? Ha ezeket ide nem akarod leírni, akkor küldök neked egy email címet, csak írd meg, ha ide nem tudod leírni. Köszke.
poinsettia 2008 máj. 18. - 16:30:00 Előzmény LillaXD
(13/628)
Nem gond. :) Ha tudom a választ - megadom. :)

!!! SPOILER!!!

A legvégén ezek ketten összeköltöznek, és folyamatban vannak a házasságkötési elõkészületek, de a közös gyerek még tervben sincs. Lukasz és Maiza simán és különösebb cécó nélkül váltak el, közös megegyezéssel. Szaidnak összesen három felesége volt: Zsádi, majd Rania, aztán Zuleika, akit Zsáditõl való végleges elválása után vette el Abdul bácsi unszolására, Rania mellé. Vagyis, kettõnél több felesége nem volt egyszerre. :) Leónak futó viszonya lesz egy Carla nevû lánnyal, de ez nem valami komoly dolog, hamar vége lesz az egésznek.
10/10
LillaXD 2008 máj. 17. - 15:24:53 10/10
(12/628)
Ezt nem így akartam...sorry!Szval a végén Jade és Lucas összeházasodnak???És gyerekük lesz??Am ha összeházasodnak Lucas h éri el hogy feleségétõl elváljon??Am Szaidnak 2 felesége is lesz???Jah és a Klónnak lesz barátnõje??

Am zavar hogy ennyit kérdezek mert ha igen csak szólj és abbahagyomXD
10/10
LillaXD 2008 máj. 17. - 15:22:09 10/10
(11/628)
És Jáde és
poinsettia 2008 máj. 17. - 13:30:57
(10/628)
!!!EZ ITT MEGINT SPOILER!!!

Ez mind igaz, akárcsak az, hogy Szaidnak egyszer már nagyon elege lett a feleségébõl és annak hütlenségébõl (Zsádi minden alkalmat megragadott, hogy megint szaladjon Lukaszhoz valami beduinsátorba vagy akárhova, mert a pasas párszor járt Fezben, Maizával is, amekkora kretén, hogy oda vigye az asszonyt :) no meg Zsádi is megfordult Rióban, ugyhogy viszonyuk nem szakadt meg, hanem alkalmanként folytatódott), és haragjában végre kimondta a várva-várt "elválok töled!", háromszor, ahogyan kell. Ezután ki kellett várni 3 hónapot, hogy a válás ténye érvényt kapjon ottani törvények szerint, és ezalatt az idõ alatt kiderült, hogy Zsádi terhes Szaidtól. Így a gyerek miatt mégis együtt maradtak, mert Szaid ragaszkodott Khadizsához és nem volt hajlandó válás esetán Zsádinél hagyni a gyereket. Aztán ök ketten kibékültek és viszonylag jól is éltek, addig, amig Szaidnak nem támadt az az idióta ötlete, hogy Rióba költözzön familiástúl, és ott újra fellángolt a nagy románc Zsádi és Lukasz között, amitöl Maiza úgy berágott, hogy szó szerint elcsábitotta Szaidot, bosszúból, de késõbb nagyon izgalmas és szép szerelmi viszony alakult köztük. Kár, hogy annak egy idõ után vége lett, közös elhatározásra: ezek ketten jól illettek egymáshoz, de beláttak, hogy kapcsolatuknak nincs jövõje. :(

Más téma. Nem tudom, lehet-e közölni itt egy kis "bulvárt"? Például azt, hogy "Zsádinek" van egy kisfia "Lukasztól", csak nem a sorozátban, hanem valós életben. :)
10/10
LillaXD 2008 máj. 17. - 12:38:28 10/10
(9/628)
Hogy-hogy egy darabig???Bár olyat is olvastam hogy a férje szerelmes lesz Lucas feleségébe:)Amugy azt hallottam hogy Jade szerelmes lesz Lucas klónjábaXD??ez igaz???