Téma: A klón

10/10
LillaXD 2008 júl. 28. - 22:50:08 10/10
(108/628)
Nem tudja valaki mi lesz Mel szerelmi életével...vagyis hogy hogyan fog aakulni???
coriolanus 2008 júl. 28. - 20:10:23
(107/628)
szia!

meg megnéztem a lapját és abban írja hogy mért van azon az oldalon a barátai miatt és üzleti ügyben. szerintem az nem lehet rajongói oldal mert a többit megnéztem és azon rajta van hogy moderator meg ilyesmi:) remélem téged is visszajelöl meg engem is:)
ha akarsz bejelölhetsz: ann horvath. de engem még nem jelölt vissza igaz szombaton jelölt be:)
coriolanus 2008 júl. 27. - 18:37:13
(106/628)
szia!

nem tudom mert az iwiw-en is egyre több magyar sztár van fenn én pl bejelöltem bartók krisztiánt is. szóval lehet hogy õ most rajta van ki tudja mind1 én bejelöltem remélem visszajelöl aztán majd kiderül hogy õ az vagy nem végül is nem veszítek semmit. de a többinél én is láttam hogy sok rajongói oldala van.
na puszika tudod mit írt a bemutatkozásához mert portugálul van én nem értem de elég sokatí rt magáról.
coriolanus 2008 júl. 27. - 13:33:24 Előzmény coriolanus
(105/628)
sziasztok!

találtam egy oldalt ami olyan mint az iwiw de nemzetközi elvileg fenn van dalton vigh és egy csomó rajongói oldal vele kapcsolatban. www.orkut.com itt kell regisztrálni:) amúgy tud valaki portugálul?
puszi sziasztok és jó hétvégét:)
coriolanus 2008 júl. 26. - 13:30:58 Előzmény yasmine
(104/628)
sziasztok!

DALTON VIGH PORTUGÁLIÁBAN NÉPSZWERÛSÍTI AZ UJ SOROZATÁT.
yasmine 2008 júl. 24. - 07:35:03 Előzmény yasmine
(103/628)
Csak nálunk néma a romantica? Még most reggel is. Remélem 2 órakor már a szinkronizált változat lesz leadva.
poinsettia 2008 júl. 23. - 21:52:28
(102/628)
Nem tudom, ki hogyan van ezzel, de nekem személy szerint teljesen mindegy, hogy Dalton Vigh szingli vagy párban él, van-e neki felesége egyáltalán vagy akár kettõ egyszerre is, mint Szaidnak, és kik azok a nõk, akikkel házasodik vagy románcozik, felõlem még Victor Fazanoval (Ottavio a Klónban) is sétafikálhat kéz a kézben Bara de Tijuca-i strandon. :-D A pasas ugyanis nem a férfiúi mivoltában érdekes számomra, hanem mint jó színész, na meg mint kellemes jelenség is, ellentétben például Kallonival (Mohamed) vagy Frottával (Eskobar), Lukasz-Benicioról már nem is beszélve. ;-D Pedig szerintem Szaid szerepe messze nem a legjobb, amire Vigh képes és alkalmas lenne, fõleg összehasonlítva azzal a karakterrel, amelyet a Duas Caras-ban kellett megszemélyesítenie, és sikerült is neki, méghozzá parádésan. Kíváncsi vagyok, eljut-e ez a sorozat Magyarországra egyáltalán. Nem lenne rossz, ha igen, akkor is, ha erre is 7 évig kell majd várni, mint a Klónra. :)
coriolanus 2008 júl. 23. - 17:55:01
(101/628)
http://ego.globo.com/Gente/Noticias/0,,MUL327798-9798,00-NAS+BANCAS+DALTON+VIGH+COMEMORA+O+SUCESSO+EM+O+PROFETA.html

azt hiszerm itt azt írják hogy egyedül van. ez 2008 februarjában készült.
yasmine 2008 júl. 23. - 15:25:59 Előzmény tatty
(100/628)
Kár, pedig örültem, hogy tudok segíteni! Pontatlan volt a kérdésésed.
coriolanus 2008 júl. 22. - 19:57:58 Előzmény tatty
(99/628)
sziasztok!

trudja valaki hogy lehet a youtube-ról letölteni? tudtok valami ujjat dalton-ról lessz-e új sorozata vagy ilyesmi? hol lakik rio-ban vagy sau pauloban? van-e most családja vagy barátnõje? mert sehol sem találtam csak hogy elvált. amúgfy ha nem írtam joanna antonelli egy amerikai üzletembethez ment hopzzá és szeretné amerikába vinni a fiát hogy ott éljen vele de ebbe mauritio nem akar belemenni legalább is ezt olvastam. ja és jovanna egy uj filmet forgat aminek a címe budapest, és szerintem magyarországon forgatják magyar színészekkel. 2900 re van kiírva a bemutató.
puszika
tatty 2008 júl. 22. - 16:25:34
(98/628)
Szia!
A szám, ahogy írtam sokszor felhangzik a sorozatban és nem csak oda van a a videoba montirozva. Mi nem egy számról beszéltünk, amikor azt akét viedot belinkeltem, én onnan a Poinsettia által írt dalra gondoltam, ami a Badema: Urga, szóval te még én nem egy számra gondoltunk. Szóval a te számodra biztos igaz az, amit írtál,de én nem azt kérdeztem.
poinsettia 2008 júl. 22. - 09:40:18 Előzmény tatty
(97/628)
Tatty, ha nem hiszed el, hogy annak a klipnek a zenéje, amelyben Zsádi táncol Lukasz elõtt aranyszínû jelmezben, csak rá van montírozva a Klónbeli jelenetre, nézd meg az eredeti zenei változatot itt:

http://www.zvezdi.ru/youtube/?search=Arash&page=1

Rá kell kattintani az Arash – Russian-ra.
coriolanus 2008 júl. 21. - 22:34:06 Előzmény Pink Pearl
(96/628)
szia!

kösz hogy segítettél most nagyon megkeveredtem. csodálkoztam is hogy a este 9 kor uj rész van. ez most elég rosszúl van megoldva mert megszoktam hogy délután 2 kor szokott lenni.
lehet valami ujjat tudni dalton-ról? találtam egy honlaot ahol a magyarságáról beszél de ez is portugál. ja írtam az epizódnak remélem róla is írnak majd mert jade-ról írtak már:)
ja a youtube-ról hogy lehet letölteni?
akkor most leleht tuni hogy van valakilye vagy nem tom? mert sehol sem írják hogy most együtt van azzal a riporterrel.
na põuszika és még egyszer köszi a segítséget.
jó éjt!!
10/10
Pink Pearl 2008 júl. 21. - 22:11:03 10/10
(95/628)
Kedves Coriolanus!

Nem igazán értem, hogy értetted azt, hogy a "mai" részt?!?
Látom te délután 3 után írtál ide.Akkor még nem is láthattad a "mai" részt.Az aznapi részt minden nap este 9-kor és éjjel 1:55-kor adják.Tehát a "mai" rész az most este 9-kor volt elõször!
Vagy te a délután 2 órai adást nézed? Amit délután 2-kor adnak az nem a "mai" rész hanem mindig az elõzõ napi rész ismétlése.Szóval ha te arról beszélsz amit ma délután 2-kor láttál, az nem a "mai" rész volt hanem a pénteki ismétlése. :)
Úgy látom te ezt nem tudtad, hogy ez így van, azért mondom :)
coriolanus 2008 júl. 21. - 15:09:34 Előzmény poinsettia
(94/628)
sziasztok!

köszi hogy segítettetek. én sajnois nem tudok portugálul:( de sehol nem találom hogy lenne most valakilye. pedíg megnéztem a yahoo-n is. amúgy hogy mondják azt hogy singli. mert amikor beírtam hogy házas ezt a két nõt adta ki azt hittem megint összejött valakivel:)
hol nyilatkozta azt hogy magyar? mert ezt sem találtam.
láttátok a mai részt? szereintemn jade most akarja amjd elvinni a gyrerekét nem? ja amúgay tudja valaki mi lessz Saiddal a végén? a youtubon láttam hogy said pofon vágja jade-t. szóval még lesznek köztük harcok nem?
puszi
poinsettia 2008 júl. 21. - 07:17:47
(93/628)
Nem tévedsz. :) Gondolom, ez nem spoiler, ha megmondom, hogy Lukasznak az a módfelett „ötletes” haverja, Ottavio, aki hastáncosnõt küldött neki esküvõi meglepi gyanánt, hamarosan újra megjelenik a színen, famíliástul, és Szeszeo ennek a fickónak a fia.
10/10
Pink Pearl 2008 júl. 21. - 01:52:35 10/10
(92/628)
Szeszeo? Az ki? :D Gondolom ez vki olyan aki még a késõbbiekben fog megjelenni a filmben.Vagy tévedek? :)
poinsettia 2008 júl. 21. - 00:49:41
(91/628)
Elsõ cikk tartalma kb. az, hogy Fernanda Souza és Dalton Vigh együtt asszisztáltak Samara Felipponak a Mérsékelt Szándékok címû színdarab megrendezésében Niteroiban. Egy új románc? Az EGO kérdéseire Fernanda Souza azt felelte, hogy nem, ez csak egy régi barátság, még a Próféta forgatása idejébõl, ahol Dalton játszotta a Clovist, Fernanda meg a Carolát.

Második cikk arról szól, hogy Aline Moraes és Dalton Vigh vendégek voltak a Roberto Thalma rendezõ 26. házassági évfordulója alkalmából megrendezett fogadáson, ahol nyilvánosan vitatkoztak valamin. A kettejük állítólagos szerelmi viszonyáról szóló híreszteléseket maga a házigazda cáfolta meg azzal, hogy Aline nem az az ember, aki nyilvánosság elõtt éli magánéletét, õk Daltonnal csak kollégák, egyébként a Duas Caras forgatásakor is gyakran veszekedtek egymással munka közben, úgyhogy ezt a stílust már mindenki megszokta tõlük. Ezt megerõsítette maga Dalton Vigh is, hozzátéve azt, hogy a kollégák között gyakran elõfordulnak ilyen szóváltások.

Én meg hozzátenném azt, hogy Aline Moraes tényleges és nem kitalált párja Sergio Marone, vagyis Szeszeo a Klónból. :)
coriolanus 2008 júl. 20. - 10:58:57 Előzmény coriolanus
(89/628)
sziaszutok itt egy cikk a globo honlapjáról. junius 7-én készült tehát elég friss: ide berakom:)

ha valaki le tudja fordítani:

http://ego.globo.com/Gente/Noticias/0,,MUL592916-9798,00-FERNANDA+SOUZA+VAI+COM+DALTON+VIGH+ASSISTIR+A+PECA+DE+SAMARA+FELIPPO.html