Téma: A klón

poinsettia 2009 jan. 14. - 08:50:45
(388/628)
Napsi, Zoraide és Ali tulajdonképpen gyerekkori barátok és bizonyos értelemben rokonok is, bár nem vér szerintiek és nagyon távoliak: Zoraide az Ali egyik "mostohájának" (az apja egyik feleségének)az unokahúga, aki a szülei halála után került el-Kadiék házába és együtt nevelkedett Alival és annak testvéreivel. Egyébként Zoraidenek volt egy udvarlója, de a csald visszautasította a fickó leánykérését azzal, hogy õ "csak egy szakács", Zoraidét meg Brazíliába küldtek Latiffát dajkálni. Önzõ banda ez az el-Kadi klán, egytõl egyig. :( :)
Alinak vannak gyerekei, de õk nem nála laknak, hanem a mamáiknál.
10/10
Pink Pearl 2009 jan. 14. - 01:10:51 10/10
(387/628)
Tényleg nagyon meglepõdtem, hogy azt hitted Zoraide a felesége Ali bácsinak :D
Az sose tûnt föl neked, hogy Zoraide mindig "szid Ali"-nak szólította Ali bácsit? :)) Ha neked lenne egy férjed akit Alinak hívnak akkor "Ali Úr"-nak szólítanád? :D
Nameg Zoraide annyiszor elmondta ezt, hogy õ "sose volt szerelmes". :)))

Amugy a Zein-Jade témához mit szóltok? Én úgy sajnáltam Zeint ma :(( Jade meg egy buta tyúk :( Én Zeint választottam volna :))
10/10
Pink Pearl 2009 jan. 14. - 01:00:59 10/10
(386/628)
Kedves Napsi!

Zoraide nem a felesége Ali bácsinak! Honnan vetted ezt?? :DDD
Zoraide egy alkalmazottja Ali bácsinak, olyasmi mint egy házvezetõnõ.Még gyerekkorában került Ali bácsi családjához a beduinoktól, mert azelõtt a sivatagban élt a beduinoknál.

De erre válaszolj légy szíves, HONNAN vetted ezt, hogy Zoraide a "felesége" Ali bácsinak?? :DDD
Gyanítom, hogy nem az elejétõl nézed a sorozatot ugye? :)
napsi 2009 jan. 14. - 00:01:27
(385/628)
Sziasztok!

Valaki tudna választ adni arra, hogy végülis Zoraide kije Ali bácsinak? Én eddig azt gondoltam, hogy az egyik (elsõ) felesége, de valamiért úgy jött le az egyik részben, már nem tudom melyikben, de nem olyan rég volt, hogy nem a felesége. Na meg, ha Ali bácsinak olyan sok felesége van, akkor gyereke egy sincs? De lehet, hogy rosszul tudok valamit. Különben én is azt várom most a legjobban, hogy az a kis dög Alisina (nem tudom hogyan írják) lebukjon végre, és az a szerencsétlen Escobar végre "kijózanodjon", a legjobb volna ha rajtakapná õt az új pasijával!
Válaszotokat elõre is köszi.
poinsettia 2009 jan. 13. - 23:21:47 Előzmény Kacatka01
(384/628)
A tévében pár évvel ezelõtt, valamelyik német adón ment, talán a ZDF-en, ha jól emlékszem. Akkor jutott eszembe ez a film, amikor megláttam szõke Beniciót a Favorita-ban. :-) Lehet, hogy Mariana Ximenes pont onnan, mármint a Favorita-ból ismerõs neked? Õ ott Lara, a lesittelt Flora lánya.
Kacatka01 2009 jan. 12. - 19:37:34 Előzmény poinsettia
(383/628)
Sajnos nem tudom letölteni a filmet torrentrõl... :S Két emberkének van meg összesen... :((((((((((((( Most megint meg kell kérdeznem ne hari, hogy te hol láttad a filmet? :))

Játszik benne egy Mariana Ximenes nevezetû hölgy is, aki nekem nagyon ismerõs, de nem jövök rá honnan.
poinsettia 2009 jan. 12. - 12:05:17 Előzmény Kacatka01
(382/628)
Kacatka, a film címe: Homem do Ano, vagyis Az Év Embere. Játszik benne még Jose Wilker is, aki Giovanni Improtta volt a Senhora do Destino-ban.

Pink Pearl, egyszer írtad Luciano Szafirrõl, hogy ez egy magamutogató pasas. :) Hát mit is tudna még mutogatni saját magán kívül? Köztünk legyen mondva, Szafir mûvész úr nem az a kimondott Oscar-várományos. :( :)
Kacatka01 2009 jan. 12. - 06:50:46
(381/628)
Oké, köszi, megegyeztünk! :D Nem tudom ki járt jobban...:D

poinsettia: akkor jó, ha Neked is tetszik, tetszett... ez megnyugtat! :D
Mellesleg én is szívesen megnézném a filmet, érdekesnek tûnik. Mi a film eredeti címe? Bár brazil filmet nem hinném,hogy sikerülne letöltnem, de azért utána néznék...
poinsettia 2009 jan. 11. - 22:49:00
(380/628)
Pink Pearl, egy percre képzeld el Beniciót ilyen szép séróval a Klónban is. :D Kétszáz-valahány részen át és három példányban. :D Cool vision!

Kacatka, nincs mit, nekem is tetszett ez a Benicio-figura, na meg a film is. :) !!!SPOILER!!! Az egy olyan Tarantino stílusú sztóri volt: a srácnak egy elvesztett fogadás miatt b*ziszõkére kellet átfestenie magát, meg is tette, aztán bánatában bement egy kocsmába inni valamit, ott összeszólalkozott egy õt leb*zizó pofával, lökött rajta egyet, a pofa esés közben beleverte a fejét az asztal sarkába és meghalt, a rendõrök legnagyobb örömére, mert az valami gengszter volt, akit sehogyan sem tudtak elkapni. Így a "szõke hercegünk" hõssé vált, sõt, híre ment, hogy õ egy profi bérgyilkos, és kezdtek dõlni hozzá a megrendelések. :DD Végig röhögtem ezt a filmet! :)
10/10
Pink Pearl 2009 jan. 11. - 21:31:18 10/10
(379/628)
Kacatka ezen nem fogunk összeveszni :)
A tied lehet Lukasz én meg Zeint választom (szakállal) :DDDDDDD
Kacatka01 2009 jan. 11. - 19:41:18 Előzmény poinsettia
(378/628)
:DDDDDDD Köszi szépen a linket poinsettia!
Hát... elnézést kérek, de nekem ez a pasi nagyon bejön! :DDDDD Tény, hogy elég gáz, amit a hajával mûveltek, ráadásul annyira hidrogén mûszõke, hogy az már fáj! :D De nekem még így is bejön!
Csak nekem van ilyen ízlésficamom? :DDDDDD
Csurai Éva 2009 jan. 11. - 13:40:20
(377/628)
Nagyon szerettem a sorozatot de már kezdek kicsit besokalni tõle . Húzzák mint a rétest
10/10
Pink Pearl 2009 jan. 11. - 04:55:22 10/10
(376/628)
Hát itt valami szörnyû ahogy kinéz Benicio :DDDDDD

Nekem mondjuk amúgy se esetem ez a pasi,se sötét hajjal, se szakállal, se szakáll nélkül. De itt túltesz mindenen :DD
És már megbocsáss Poinsettia de itt ezen a videon Benicio haja nem szõke hanem kikerics sárga :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Akár egy szalmabábú a veteményes kertben amit madárijesztõnek odatesznek :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
poinsettia 2009 jan. 11. - 01:12:53 Előzmény Kacatka01
(375/628)
Kacatka, a Favorita-t én többnyire felvételtõl néztem, de a youtube-on is. Pontosabban nézem, mert még nincs végé.
Itt meg az Év Embere látható, vagyis Murilo Benicio szõke változatban. :-)

http://www.youtube.com/watch?v=6-GHSR5harY
10/10
Pink Pearl 2009 jan. 10. - 21:16:00 10/10 Előzmény Boyocka
(374/628)
A Ceceu-Amalia témáról semmit sem tudok.

Alisinha tényleg egy ritka szemét dög :( De Escobart nem tudom sajnálni mert rettentõen ostobán és szemétmódon viselkedett a feleségével (akivel igenis boldog házasságban élt amíg ez a szarkeverõnõ fel nem bukkant)
De Ivett is milyen rendes volt vele és õ "hálából" kitúrja az állásából :((
Milyen ember az aki még azokkal is szemét akik szeretik õt és csak jót tettek vele?? :((

Ivettet én nem tartom butának,ez csak egy hirtelen támadt harag amiatt mert azt hiszi, hogy Deuza (akit õ a barátnõjének tartott hosszú évek óta) kikezdett a pasijával.Végülis ha belegondolsz ez érthetõ az õ szemszögébõl nézve.Egy átlagember egy hasonló szituációban szerinted mire gondolna? :) Azt hiszem senki se gondolna arra, hogy "ja biztos klónozta egy dilis doki" :DD
De az azért furcsa, hogy úgy vádaskodik, hogy nem is hagyja a másik felet szóhoz jutni, hanem egybõl rátámad szóval és tettleg egyaránt. Azért a lehetõséget mindenkinek illene megadni, hogy megmagyarázzon valamit.

Én még mindig Zeinen vagyok kiakadva :DD Nekem a Klónban nagyon tetszett :)) Ott irtó sármos,jóképû pasinak tûnt. :)) A szakállnélküli videoit elnézve viszont, magamtól sose jöttem volna rá, hogy ez ugyanaz az ember :DD
10/10
Boyocka 2009 jan. 10. - 19:10:28 10/10
(373/628)
Kedves Pink Pearl!

Szívesen! :)
Szép napot!

Ui.: Alig árom már, hogy ez a szerencsétlen Alisinha végre lebukjon! És azt is, hogy Yvett akkor visszakapja az állását...De most semmizte ki Escobar-t és elvette a lakását? Vagyis ez hétfõn lesz. A másik meg, hogy ezaz Yvette amúgy nagyon buta, vagy csak simán agresszív of hamarfelkapjaavizet. Várom már, hogy minden kiderüljön, csak ezt az unalmas drogozást hagynák már..Ceceu össze fog jönni Amaliaval??
Szépestét!
10/10
offtopic
Pink Pearl 2009 jan. 10. - 16:59:06 10/10 Előzmény Boyocka
(372/628)
Kedves Boyocka!

Megkaptam, köszi szépen :)
E-mail-ben is meg akartam köszönni de most egy ideje vacakol a postafiókom, nem tudok belépni :(

De mégegyszer nagyon köszönöm, hogy elküldted :)
10/10
Boyocka 2009 jan. 09. - 10:05:55 10/10
(371/628)
Kevdes Pink Pearl!

Én is õrültem kerestem ezt a számot, aztán letöltöttem.
Nekem megvan. Ha adsz egy email címet privátban akkor elküldöm neked! Jó minõségben!
10/10
Pink Pearl 2009 jan. 09. - 09:08:58 10/10
(370/628)
Köszönöm Cata :)
És nem tudsz egy olyan oldalt ahonnan ezt a számot le lehet tölteni ingyen? Mert a "Klón"-os oldalak egyikén se találtam ezt a számot a letölthetõ zenék között :( Se a külföldieken se a tieden.
A Gooogle-ban rákerestem és többnyire fizetõs oldalakat dobott csak ki...:(
10/10
cata 2009 jan. 09. - 08:24:25 10/10
(369/628)
Natasha Atlas: Bahlam