Téma: A klón

10/10
Pink Pearl 2009 jan. 09. - 03:45:00 10/10
(368/628)
Tudja valaki, hogy mi a címe annak a dalnak amit most az utóbbi részekben Kadizsa partyján lehet hallani? Az a "gépszerû" zene? Régebben Zoraide és Ali bácsi táncolt rá Marokkóban a konyhában.
10/10
Pink Pearl 2009 jan. 09. - 02:07:27 10/10 Előzmény poinsettia
(367/628)
Köszi a választ Poinsettia :)
A DVD-t ezekszerint itt nem lehet megvenni ha jól értem. Kár :( Megnéztem volna.De talán ez is lesz majd a Romnatica adón vagy máshol :)

Régebben valaki szóbahozta, hogy "milyen az igazi hangja Giovanna Antonellinek". Már nem emlékszem, hogy Boyocka vagy Kacatka volt.De itt egy 2008-as video interjú Giovanna Antonellivel :)

http://video.globo.com/Videos/Player/Noticias/0,,GIM882089-7823-ENTREVISTA+COM+A+ATRIZ+GIOVANNA+ANTONELLI,00.html
poinsettia 2009 jan. 08. - 14:02:15 Előzmény Pink Pearl
(366/628)
Pink Pearl, ennyi „egy kérdés”-ed után nekem is van egy: én itten tanú vagyok, vagy vádlott, vagy kicsoda egyáltalán és milyen ügyben? :) Jó, rendben, amire tudok válaszolni, arra válaszolok, amire viszont nem – oszt pardon. :D
A Labirinto-t ajándékba kaptam, a DVD eredetét nem ismerem, csak gyanítom, hogy ez egy televíziós vetítés „szürkén” összeállított és terjesztett változata.
Liciano Szafir családi hátterérõl közismert, hogy ez egy meglehetõsen konzervatív és vallásos zsidó família, és a hívõ izraelitáknál, akárcsak például a hívõ mohamedánoknál is, vannak bizonyos kritériumok arra vonatkozóan, hogy kivel lehet hivatalos házasságot kötni és kivel nem. Én ezeket a szabályokat nem nagyon ismerem, ezt egy zsidó vallású embertõl kellene megkérdezned, de annyit tudok, hogy gyakran az is lehet kizáró ok, hogy a házastárs-jelöltnek más a felekezeti hovatartozása. Na meg a renomé is számít, ami Xuxa esetében nem éppenséggel feddhetetlen… :)
A Szafir-Xuxa-Senna dologról én a Sennával kapcsolatos információkból tudok, és azokban k.b. az áll, hogy Xuxa azután költözött át Európába Ayrton Sennáhóz, hogy szakított az élettársával, a CK-divatház híres „arcával” Luciano Szafirral. Öszintén szólva, engem Senna sokkal jobban érdekel, mint Szafir vagy Xuxa akár külön-külön, akár együttvéve, de ha már õk is szerepeltek benne egyebek mellett… J
Hogy „Zein” és Xuxa mostani viszonya milyen, két dologból lehet kikövetkeztetni. Az egyik az, hogy a lányuk egyik iskolái barátnõje szerint „don Luciano azt mondhat, amit akar, de én gyakran járok Sashához és látom, hogy az apukája ott lakik náluk.” J A másik meg az, hogy „Zein” nemrég füstmérgezést kapott egy tûzesetnél, úgy, hogy zenehallgatás közben elaludt a fülhallgatóval a fején és nem vette észre azt, hogy ég a ház. A Xuxaé. :D Még jó, hogy Xuxa és Sasha is otthon voltak és idõben kivonszoltak szerencsétlen fickót a friss levegõre. Hát, ha ez a família külön él, akkor én vagyok a dona Zsura, és ennek a fele se tréfa. :DD
Kacatka01 2009 jan. 07. - 16:27:20 Előzmény poinsettia
(365/628)
Szõkére??? Amit én láttam videókat, azon sötét volt a haja Benicionak... Na mindegy, amit eddig láttam abból én is rájöttem, hogy a börtönviselt csaj lánya lehet az a fiatal lány, aki a gazdagságban nõtt fel.
Hát biztosan érdekes, csak portugálul valahogy nem fûllik a fogam nézni... bezzeg, ha spanyolul menne... :-)
Te is a youtube-on nézed/nézted, vagy hol?
Kacatka01 2009 jan. 07. - 16:23:20 Előzmény Pink Pearl
(364/628)
Persze, én is felismertem azért, mert a vonásai jellegzetesek, de teljesen más ott. Meg ja... a szakáll...az ami neki kifejezetten nem áll jól! :)
10/10
offtopic
cata 2009 jan. 07. - 15:55:24 10/10
(363/628)
Ma készítettem el!
10/10
cata 2009 jan. 07. - 15:54:57 10/10
(362/628)
Nézzétek meg a másik klónos oldalamat: www.pinkparadise.mindenkilapja.hu
poinsettia 2009 jan. 07. - 14:56:34
(361/628)
Kacatka, igen, ez Patricia Pillar, és õ volt Luana a Rei del Gado-ban. Benicio a Favorita-ban nemcsak öregebbre lett megcsinálva, de még szõkére is, ez aztán tényleg idétlen látvány volt! :D Volt õ már "szõszi" az Év Embere címû vígjátékban is, de ott valahogyan mégis jobban nézett ki azzal a szalmahajjal, mint a Favorita-ban, ahol az a Dodi egyébként is egy eléggé unszimpatikus figura: õ a Flora (Pillar) szélhámos férje és késõbbi bûntársa.
!!!SPOILER!!!
A sztori lényege k.b. az, hogy volt két barátnõ, Flora és Donatela (Claudia Raia, Hortensia a Terra Nostra-ban), akik együtt nevelkedtek, aztan együtt énekeltek egy sertanejo-bandában (szertanezsu a country-stílus brazil változata), aztán Flora hozzáment a nincstelen svihák Dodihez, Donatella meg egy gazdag gyáros fiához, Marcelóhoz. Donateláék kisfiát elraboltak, a házasságuk emiatt megromlott, és Flora, aki akkoriban már elvált Doditól, rástartolt a barátnõje férjere, és ebbõl eléggé komoly kapcsolat lett, megszületett a lányuk, Lara, de Marcelo akkor sem volt hajlandó elválni Donatelától és elvenni Florát, inkább vívódott a két asszony között, azok meg szabályos háborút folytattak egymás ellen, amelybe a volt szórakoztatóiparbéli kollégái is belekeveredtek. Pár év múlva Marcelot megöltek, Flora volt a fõgyanúsított, és bár ártatlannak vallotta magát és Donatelát vádolta gyilkossággal, mégis 20 év börtönt kapott. Amiközben õ ült, Donatela felnevelte Larát, természetesen Flora ellen, Lara meg beleszeretett egy srácba, akirõl késõbb kiderült, hogy õ a Donatela és Marcelo eltûnt fia, Laráról meg az, hogy az õ apja valójában nem Marcelo, hanem Dodi... Ja, és végig nem volt egyértelmûen világos, hogy ki a valódi gyilkos, Flora vagy Donatela. Egyébkét a sorozat eredeti címe az volt, hogy Juizo Final, vagyis az Utolsó Ítélet, de kiderült, hogy már létezik egy ilyen címû Globo-opusz, azért lett a mostaninak az a címe, hogy A Favorita. Szerintem ez egy igen jól sikeredett sorozat, látványos és dinamikus, sok váratlan fordulattal és jó színészi alakításokkal.
10/10
cata 2009 jan. 07. - 12:58:41 10/10 Előzmény marycsiga
(360/628)
Nem tudom nekünk UPC volt és volt Zone Romantica, de ezekszerint megváltozott. Amúgy szívesen!
10/10
Boyocka 2009 jan. 07. - 10:35:47 10/10
(359/628)
Szerintem ebben a videóban Lukasz a szakállal férfiasabbnak és komolyabbnak látszik a 7 év ellenére.
A klónban olyan puhány, a megjelenése is olyan vicces és komolytalan...
Luciano Safir szakáll nélkül nekem sem tetszik. De a teste annál inkább!! :D
10/10
Pink Pearl 2009 jan. 07. - 03:27:11 10/10
(358/628)
Itt egy kép Xuxa Meneghel-rõl
10/10
Pink Pearl 2009 jan. 07. - 03:18:54 10/10
(357/628)
Poinsettia! Hol vetted azt meg DVD-n? Hol lehet kapni?
Amugy gondoltam, hogy abban a filmben valami selyemfiút játszik, mert az a video amit nemrég belogoltam Kacatkának ahol Zein vagyis Luciano Szafir meztelen volt(ha láttad) az is a Labirinto-ból volt egy részlet és feltünõ volt, hogy egy ronda kapafogú nõ nyalja-falja folyton a pucér Luciano Szafirt :DD

Mire céloztál Luciano Szafir "ismert családi hátterével"? Csak kiváncsi lettem mi az a valami ami miatt szerinted nem vette feleségül ezt a Xuxa nevû nõt?
És a kislányt miért nem vette a nevére? Errõl tudsz valamit?

Amit én az angol nyelvû oldalakról megtudtam az nagyjából annyi, hogy Lucianonak van egy ikertestvére (egy nõ) és egy idõsebb nõvére és egy öccse.
Xuxa a 80-as évek elején 5 évig volt Pelé barátnõje és 1990 és 1992 között Ayrton Senna autóversenyzõvel is járt 2 évig.
Luciano Szafirral 1997-ben kezdett randizni és a következõ évben vagyis 1998-ban született meg a kislányuk Sasha és ugyanabban az évben szakított Xuxa és Luciano.

Egyik oldalon úgy írtak Xuxa-ról, hogy a Luciano Szafir nevû modell-szinésszel való rövid kapcsolatából született a lánya Sasha.Állítólag azóta senkivel nem volt Xuxa-nak komoly kapcsolata és Xuxa azt mondja, hogy azért nem mert õ nem fekszik le olyan pasival aki nem hajlandó óvszert használni...
Xuxa nagyon sokáig visszautasított minden kérdést a magánéletérõl de sokszor lehetett hallani olyan híreszteléseket, hogy mégegyszer randizott Luciano Szafirral.Gyakran fényképezték õket együtt és a közös kislányukkal is.
2008 júliusban Xuxa sok magazin címlapján volt látható Luciano nõvérének esküvõjén a lányával.
Xuxa látható volt egy olyan magazin címlapján is ahol csókolózott Luciano Szafirral, amivel igazolni látszódik, hogy újrakezdték a 10 évvel ezelõtti kapcsolatukat.

Amugy ez a Luciano elég exibicionista lehet :D Belenéztem több filmjének a videojába és szinte mindenhol meztelen vagy majdnem meztelen volt :D

És elég nimfománnak is tûnik, mivel minden nõt ugyanolyan hévvel látszik csókolni és....na nem írom tovább mert hátha kiskorúak is olvassák :DD
10/10
Pink Pearl 2009 jan. 07. - 00:40:44 10/10
(356/628)
Már megint ez a "szakáll" téma..........:DDDDDDDD
10/10
Pink Pearl 2009 jan. 07. - 00:39:30 10/10
(355/628)
Kacatka!
Én is láttam videot abból a Favorita-ból de én rögtön felismertem Beniciot :) Tényleg kicsit idõsebbre van maszkirozva és a szakáll miatt messzirõl elõször én se ismertem meg de közelrõl a vigyoráról azonnal fölismertem a Klõn-beli Lukaszt :D

Nézzétek meg itt: http://video.globo.com/Videos/Player/Entretenimento/0,,GIM834439-7822-MURILO+BENICIO+INTERPRETA+VILAO+EM+A+FAVORITA,00.html

Azért nem olyan nagyon rég készült a Klón :) 7 év azért nem olyan fergeteges nagy idõ :)
Kacatka01 2009 jan. 07. - 00:20:29
(354/628)
Nem, sajnos nem láttam a filmet. :(

A Favorita-val kapcsolatban: belenéztem egy pár részbe: a csajszikám, aki kijött a börtönbõl a Rei do Gado-ban játszott korábban, ugye? Nagyon ismerõs.
Murilo Benicio meg egyenesen felismerhetetlen ebben a sorozatban, nagyon nem tetszik. Mondjuk a Klón már jó pár éve készült, mindenesetre itt már elég öregnek látszik, nem tudom a szerepe miatt öregítettek-e itt is rajta, vagy alapból ilyen öreg már? :)
poinsettia 2009 jan. 06. - 22:08:04
(353/628)
Kacatka, a Dona Flor és a két férje címû filmet nem láttad véletlenül, Sonia Bragával fõszerepben? Az is jó volt, de a sorozat sokkal jobb szerintem. Tartozom neked még a Favorita-sztorival, de azt majd legközelebb, jó? :)

Pink Pearl, a Labirintot én a DVD-n néztem, mind a 15 részt, és ez nem darabokból van összeállítva, hanem rendes stúdiószerkesztési formátumban. Szafir ott egy Iván nevû selyemfiút és hozományvadászt alakítja, ez egy komikus szerep, amennyiben egy krimiben ez egyáltalán lehetséges. Lényeg az, hogy a végen egy nagyon ronda és nagyon gazdag örökösnõ kisemmizte szegény szép Ivánt és nem fordítva. :) A Klónt én k.b. 5-6 évvel ezelõtt láttam elõször, egy külföldi csatornán.
Ami a Szafir és Xuxsa úgynevezett házasságát illeti, ez magyar fogalmak szerint valójában csak élettársi viszony, de Brazíliában ilyen kapcsolatokat afféle civil házasságnak tekintik, és az élettársakat ugyanúgy marido-nak és mulher-nek szoktak titulálni, mint a hivatalosan regisztrált házasságban élõ férjeket és feleségeket. Hogy Szafir és Xuxa miért nem kötöttek házasságot papíron is, csak feltételezni tudnék, annak alapján, ami a Szafir családi hátterérõl közismert.
10/10
marycsiga 2009 jan. 06. - 21:25:42 10/10
(352/628)
cata,én megkérdeztem a UPC-t,nincs romantica csatorna.régebben volt,már nincs,ezt mondták,amúgy a legnagyobb csomagot válasszuk.
köszi az oldal címet.
10/10
Pink Pearl 2009 jan. 06. - 19:20:55 10/10 Előzmény poinsettia
(351/628)
Poinsettia!
Emlékszem egyszer említetted, hogy láttad a Labirinto minisorozatot. Hol láttad? Melyik csatornán? Vagy te is csak interneten láttad azokban a feldarabolt videorészekben?
És te a Klónt mikor láttad elõször? Magyararországon nem most vetítik ezt elõször? Vagy te külföldön láttad elõször?

És még egy kérdésem lenne hozzád.Egyszer régebben mikor beszéltünk Luciano Szafir (Zein) "feleségérõl" Xuxa Meneghel-rõl akkor te azt mondtad, hogy "már 2-szer elváltak de most megint együtt vannak".
Biztos vagy abban, hogy "házasok" voltak?? Mert én sok netes oldalt elolvastam Luciano Szafir-ról és mindenhol azt írták, hogy Luciano Szafir hivatalosn még sose volt nõs és nem híve a házasságnak ....
És a közös gyerekük Sasha miért az anyja nevét viseli? Mert arról a kislányról mindenhol úgy írnak, hogy "Sasha Meneghel". De miért az anyja nevét viseli? Talán Luciano Szafir nem akarta a nevére venni?
10/10
offtopic
cata 2009 jan. 06. - 18:29:01 10/10 Előzmény marycsiga
(350/628)
Egyébként a UPC-n van Zone Romantica!
Úgyhogy tovább tudod nézni! Azt mondjuk nem tudom melyik csomagra akartok áttérni de a Családi csomagban (4850 ft körül) van Zone Romantica!!!
10/10
cata 2009 jan. 06. - 18:26:16 10/10 Előzmény marycsiga
(349/628)
Töltsd le az oldimról: www.oclone.eoldal.hu
Adriana Mezzardi: Marcas de ayer