handi99 2015 aug. 27. - 21:09:33 Előzmény suxel
(70/230)
Ketten vagyunk. :) Vándor Éva szerintem is tökéletesen illik Bach-hoz.
malvinkicska 2015 aug. 27. - 15:45:30
(69/230)
A hõség zavar Adrianot akartam írni.
malvinkicska 2015 aug. 27. - 14:50:05
(68/230)
Blanca kilétére szeretnének fényt deríteni, annyi már sikerült nem alszik a szállodában, és egy idõsödõ gazdag emberrel találkozik, aztán, Raquel rájött lehallgatják õket. Mariana találkozott Eduardoval , fineszes a csaj, mert említette nem véletlen volt a koccanás az autóval.
5/10
napraforgó 2015 aug. 26. - 17:15:41 5/10
(67/230)
Nyilván. A mai epizód végén Raquel megbízta a bérgyilkosát, hogy butítsa le újra (!) Leticiát és tüntesse el a házból. Úgy tûnik a húgát nem meri megöletni, de valamivel megbolondították, hogy azt se tudja, kicsoda. A gyerekét meg elvették.
7/10
suxel 2015 aug. 26. - 17:09:35 7/10
(66/230)
Ugy latszik Bachnak ezek a fogonoszi szerepek jutnak, aki az ellensegeit dilihazba kenyszeriti.
Mondjuk arra mar nem emlekszem Leonidas ezt hogy engedhette meg, de szerintem manipulalta az apjat, aki valojaban betegnek hiszi a masik lanyat.
5/10
offtopic
napraforgó 2015 aug. 26. - 16:49:41 5/10
(65/230)
Jaj, bocsánat, az elõbbi hsz-t nem ide szántam, hanem az Én bûnöm fórumába.
5/10
offtopic
napraforgó 2015 aug. 26. - 16:48:14 5/10
(64/230)
Justina végre lebukott az egyik fia elõtt, kérdés, hogy szegény hülye Rodolfo mikor fogja megtudni az igazat.

Rosario hogy kiakadt, hogy esetleg Josué örökli majd Paulino vagyonát.
Na, mondjuk egy DNS teszt nem ártana....
malvinkicska 2015 aug. 26. - 16:36:19
(63/230)
Köszi szépen figyelek nagyon mivel sok a szereplõ és szeretem tudni, ki kivel van.
7/10
suxel 2015 aug. 26. - 16:08:29 7/10
(62/230)
SPOILER

SPOILER

Nem tevedsz, o Valentina. Mondjuk mar a legelso reszbol sejteni lehetett, mert mikor Raquel bement hozza a dilihazba, kenyszeritette, Hogy ismetelgesse, hogy o Leticia. Eloszor Valentinat mondott Raquel akarata ellenere, de vegul csak raallt a Leticiara. A masodik reszben meg a focimben ki volt írva Alpha Acosta ala a neve, hogy Valentina. Viszont azota eltuntettek a neve alol.
malvinkicska 2015 aug. 26. - 15:03:14
(61/230)
A titokzatos Leticia lehet, hogy az eltitkolt vagy halottnak hit Victoria, vagy tévedek. Raquelt nagyon zavarja a jelenléte, a fiúkat is nyomoznak utána, eddig sikertelenül.
7/10
suxel 2015 aug. 26. - 07:45:04 7/10
(60/230)
Ha valaki nekem elmondta volna a 40. Resz kornyeken, amikor tele lett a hocipom vele, hogy ki Adriano gyereke, en felbehagytam volna kb az egészet ott. Engem csak ennek a feltarasa tartott ki a vegeig.

Raquel mint mondta Eduardonak miutan rajott Eduardo, hogy Blanca megosztotta Raquellel a privat beszelgetesuket, hogy az uzletasszonyok, ha kell, akkor hazudnak, foleg ha penzrol van szo. Ez nem penz, de Raquel szamara szerintem egy olyam titok, aminek megorzese fontosabb a penznel is. Es ha mar Eduardo volt annyira buta, hogy beszelt rola, jobb tevutra terelni az idegent.

Amikor.meg Leonidas es Melania megerkezett "Leticiaval" a hazba, az a napszemuveg elrejtette minden erzelmet Raquelnek, ami ki akart torni belole. Erre vegkepp nem szamitott, lehet ugy fogja erezni, hogy a huseges Melania elarulta
malvinkicska 2015 aug. 25. - 15:54:39
(59/230)
Igen az nekem is feltûnõ volt, itt minden megesik hazudnak ezek, mint a víz folyás, a Wikipedián olvastam valóba fia van, ez nem olyan titok bárki elolvashatja.
5/10
napraforgó 2015 aug. 25. - 15:13:10 5/10
(58/230)
A pap olyan furcsán kérdezett vissza Adrianotól, hogy lányod, lányod van? Szerintem fia van, csak Raquel hazudott Victoriának.
Amíg Adriano a lányát hajkurássza, addig nem tud meg semmit a fiáról.
malvinkicska 2015 aug. 25. - 14:59:12
(57/230)
A mai részben annyi kiderült, hogy Adrianonak van egy lánya, a pap nem árulta el gyónási titokra hivatkozva, ki az. Cristobal nagyon együtt mûködik Mariannal és még hisz is neki, annyira nem sok minden történik, hogy várjam a holnapot, eddig még se nem hideg, se nem meleg, olyan langyos kis valami.
7/10
suxel 2015 aug. 23. - 20:50:16 7/10
(56/230)
SPOILER

Es megcsak Adriano nem is ismeri Marianat, Rafael megcsak nem is epult be Adrianohoz, es meg Ivan Montenegro sem erkezett meg, aki kapcsolatba kerul mind a harom "nagyhatalommal" az Adriano - Raquel - Mariana haromszoggel.
malvinkicska 2015 aug. 23. - 19:21:50
(55/230)
Az igaz sok a szereplõ nagyon figyelni kell, mert a Cristobalnak aztán Eduardo, van a halottnak hit felesége, aztán Blanca annak a tesója, aztán akkor mikor volt a kiállítás az a csaj vigasztalta azt a férfit akinek tönkre ment a képei, az újságírónõ, tehát vannak jó páran, valóban eddig, még nem egy lenyûgözõ valami, azt gondolom nézem még egy darabig nem javul abba hagyom. Az is igaz sok a fiatal párat láttam már alakítani és jó volt.
5/10
napraforgó 2015 aug. 23. - 12:28:42 5/10
(54/230)
Túl zavaros ez a sorozat, de legalább zajlik az élet. Nekem túl sok a tök egyforma hosszúhajú fiatal nõ, akiket állandóan összekeverek, és a hasonlóképp fiatal pasi is. Zurita annyival lóg ki a sorból, hogy világosabb és hosszabb a haja, no meg világos a szeme. No de a többi - állandóan gondolkodnom kell, ki kicsoda, pláne kivel van. Eddig nem jelent túl sokat az egész.
malvinkicska 2015 aug. 22. - 14:17:13
(53/230)
Zurita a Veronica Aranyában a festõt alakítja és szerintem sokkal jobb, mint itt, arra gondoltam nem egy fõnyeremény neki az igazi anyjával játszani, Blancat alakító színésznõtõl nem láttam semmit most látom elõször nem repesek érte, tõle sokkal tehetségesebbek vannak, erre a szerepre egy más kellett volna aki egy kicsit jobban eltudja adni magát.
Alicante 2015 aug. 21. - 22:05:46 Előzmény suxel
(52/230)
Lisette Morelos most 37 éves, én láttam az Acapulco szépében, szerintem is a kor nemhogy megszépítette inkább elcsúfította és az a fehérre meszelt arc...?
Zuritától sem ájultam el, az anyját az örökségben szenzációsnak véltem itt õ is halvány önmagának! Ez az egész sorozat eddig nem kápráztat el, valószínûleg nem fogom erre pocsékolni az idõmet. Hiába ha anya-fia egy sorozatban játszik az nem szerencsés! Ezenkívül rengeteg a szereplõ a nagyja fiatal, hiányzanak az idõsebb, tapasztalt karakterek. Adriano viszont hozza a formáját.
7/10
suxel 2015 aug. 21. - 20:50:47 7/10
(51/230)
Zuritanak csomo olyan arckifejezese van, amit nem tudok hova tenni. Szamomra nem fohos alkat, szivesebben lattam volna barmelyiket a foszerepre a masik ket teso kozul. Blanca szemeben meg állandóan ott ul a melabu, a szomorusag, a konny meg allandoan csordogal a szemebol, ha nem szerepet jatszik.

Itt jegyeznem meg, hogy Vandor Eva mennyire a szajara tudja adni Bachnak a magyar szoveget, nagyon jo!! Es en itt allapitottam meg, hogy jobban szinkronizal, mint Bertalan Agnes. Tudom sokaknak nem jon be vele Bach, de az egyik kivetel en vagyok.