7/10
suxel 2015 aug. 21. - 20:42:23 7/10
(50/230)
Eduardo annyival lerendez mindent, hogy ilyen furcsa novel meg nem talalkozott, mint Victoria. Ennél a rablos jelenetnel en is azt ereztem, hogy valami kimaradt.

Utobbival zárult a resz, majd talan hetfon lesz valami.

Ramon meg mar a sorozat elejen luzer: kiraboljak, eltuntetik a geprol a fenykepei, es meg a nojet is le fogjak nyulni.

Mariana beszolasa tetszett, hogy ha nem megy a terv az eszessel, akkor a butanal kell probalkoznia. Valamiert engen szórakoztat Cristobal ostobasaga, mig tudom, masok számára duhitoen hathat vagy fog hatni. Vagy pont, hogy Mariana jatekat elvezem?! :D
malvinkicska 2015 aug. 21. - 16:40:16 Előzmény suxel
(49/230)
Köszi amiket leírtál, eddig nem igen volt gond a felfogásommal, de most igazán nagyon figyelek. A színészek nagy része fiatal, az jó nekik is kell teret adni, Blanca nem egy kimondott nagy szépség a szemei azok igen, Mariana szép és csinos is és még jobban is alakít nekem, aztán most Zurita lehet a szerepe miatt de láttam már õt jobban is teljesíteni.
5/10
napraforgó 2015 aug. 21. - 15:35:50 5/10
(48/230)
Victoria lelépett Eduardo kocsijával, aki ezért még csak meg se sértõdött, sõt meg se nagyon lepõdött. Hol hagyta a lány a kocsit? Visszajuttatta egáltalán? Fura, hogy meg sem próbálta kimagyarázni magát. Eduardot meg csak az érdekli, hogy Blanca prosti-e vagy sem.
Arra se sokat reagált, hogy véletlenül kihallgatta, hogy anyukája épp készül eltenni láb alól a korábbi jobbkezét, aki tudja, hogy hová lett a nénikéje gyereke.

És Raquelék nem járnak jobban utána a befektettõknek, a San Marino családnak, minden beszopnak, amit a kis liba mond nekik.
7/10
suxel 2015 aug. 21. - 14:25:57 7/10
(47/230)
Mariano Palacios (Diego)hangja mennyire jobb Czeto Rolanddal, mibt a Szenvedely szaz szineben volt Zold Csabaval. Itt karakterhez illo fiatalos. Mondjuk itt pont az o szerepe az egyik legjelentektelenebb.
7/10
suxel 2015 aug. 20. - 20:59:59 7/10
(46/230)
A sorozat foszereplo lanykaja ugye egy pincerno, aki szineszno szeretne lenni, hat itt kamatoztathatja a kepessegeit. Jorge elol epp, hogy csak el tudott logni, majd Ramonek lakasan sem sokon mulott a dolog, jo hogy olyan nagy ablak volt a mosdoban. (Amugy normal hazban, ki csinal olyan nagy ablakot a budira? :D) es a vegen meg Simona kozolte Eduardoval, hogy a testvere egy szelhamos, persze o nem a Blanca - Victoria szemelyazonossagra gondol.

Blancanak tovabba a gondja is duplan meggyulhet Marianaval. Meg akarta oletni Blancat, es Victoriat pedig meg akarja furni, hogy ne o fektethessen be a cegbe, hanem a fegyvercsempeszekkel jojjon letre kapcsolat.

Es Raquel is aktivizalta magat, majdnem megolte Memot, csoda, hogy Francisca az apolono meguszta, es nem intezte el ott helyben. Bar nem vennek ra merget, hogy a kesobbiekben nem e tortenik vele valami.

Most is tetszik az eleje. Emlekeim szerint a 40es reszekig nem is volt sok bajom, ott untam bele a folyamatos kaoszba.

Na meg annyi, hogy mindenki mondja mennyire szep Blanca. Hat nekem csak atlagos, semmi kulonlegest nem latok benne. Pláne nem hofeherre vakolva. Nekem Mariana sokkalta jobban tetszik, de aki nekem igazan bejon, az Catalina, Cristobalnak a menyasszonya. Ellene persze nincs kifogasa Raquelnek, hisz o a baratjanak, szovetsegesenek, Clemente kormanyzonak a lanya.

Sofia meg mar most idegesit a keressunk feleseget apunak, anyut meg nekem. Blancat 1-2re elfeledte, most mar Victoria kellene neki.
malvinkicska 2015 aug. 20. - 18:44:07
(45/230)
Abban igazad van szereplõ van bõven, egy ember többet takar nagyon figyelni kell, kavarás van benne Suxel szerint szépen, a mai részben is hányszor bukhatott volna le Blanca, most ez elõl pár perc múlva a másik elõl kell neki mennie, érdekesen oldták meg. Az a kérdés meddig lehet így élni.
offtopic
ildimix 2015 aug. 20. - 17:35:17
(44/230)
Én az 1. rész után eldöntöttem nem fogom nézni ezt a sorozatot. Túl sok a szereplõ sok a kavarás nekem ez nem jött be. További jó sorozatnézést!
5/10
napraforgó 2015 aug. 20. - 03:37:26 5/10
(43/230)
Az nagyon izgalmas lehet, ha mindig a leleplezõdés határán van, de valami mindig megmenti. Ezt kíváncsian várom.

De ezért ez a sorozat, egészében úgy hihetetlen, ahogy van. Ilyen fiatal lány nincs, aki kaméleonként bújik különbözõ szerepekbe, lavírozik az ismerõsök között, a leleplezõdés határán mintegy 120 részig.
Persze ettõl még lehet szórakoztató. De félek tõle, hogy - ahogy jelezted - vannak benne logikai bukfencek, amiken te "túllibbentél", de én tuti fenn fogok akadni....
7/10
suxel 2015 aug. 19. - 18:57:09 7/10
(42/230)
Ebben a sorozatban ezt szerettem foleg az elejen, hogy Blanca mindig ilyen szituaciokba keveredett es mindig vartam, hogyan vagja ki magat belole. Blanca most megdobbenhetett, hogy egyreszt az alarcos partin levo ficko az ellensegenek a fia. Viszont a masik fia is az ismerose, Jorge aki allitolag orvosnak tanul, de minden idejet a negyedben tolti es festeget. Plane mit mond akkor, ha o hazaerkezik, vagy ukmukkfukk meglep?
5/10
napraforgó 2015 aug. 19. - 18:06:45 5/10
(41/230)
Azért kicsit furcsa, hogy az okos és ravasz Raquel észreveszi, hogy a New Yorkból érkezett Victoria San Roman Mxikóban gyártott cipõt viselt, ráadásul az árcédulát rajta felejtette, ennek ellenére nem gyanakszik a nõre, gond nélkül elhiszi, hogy gazdag befektetõ, aki pont a döglõdõ Altamira társaságba akarja ölni a pénzét.

Kíváncsi vagyok, mit mondanak Eduardonak Blanca és Victoria azonosságáról?
malvinkicska 2015 aug. 19. - 14:47:17
(40/230)
Az Altamira családban van furcsaság, nem mindenki az akinek vallja magát, kavarás az van figyelni kell ki kivel van, várom a fejleményeket. Mariana nem pite úgy látszik fegyverrel kereskedik, nem nagyon fél Eduardótól, meg akarja szerezni a gyereket. Raquel kemény határozott nõ sok mindenre figyel, már a járását is nézte a cipõben, hogy jár, a beépített nõ, nem a buták táborát erõsíti.
handi99 2015 aug. 19. - 11:21:28
(39/230)
SPOILER


Adriano a 101. részben mesélte el Blancának, hogy mi történt akkor.
Adriano aludt a szobájában, amikor Raquel beállított. Adriano elõször azt hitte, hogy Valentina jött hozzá, de aztán rájött, hogy Raquel a látogató. Raquel gyorsan lekapta magáról a felsõjét, bemászott Adriano ágyába és megcsókolta õt.
Adriano azzal védekezett/mentegette magát, hogy fiatal volt és Raquel nagyon vonzó nõ volt.
Egyébként szerintem se kellett volna lefeküdni vele, de úgy látszik Adriano ezt akkor másképpen gondolta.

Ha jól emlékszem Mariana röviddel a kislánya születése után visszament Ivánhoz. Akkor neki dolgozott. Iván fegyverkereskedõ volt.
Azért tért vissza, mert meg akarták ölni és az életéért cserébe felajánlotta, hogy elintézi, hogy az Altamira-céget használhassák az illegális fegyverkereskedelemhez.


SPOILER VÉGE
5/10
napraforgó 2015 aug. 19. - 03:59:47 5/10 Előzmény handi99
(38/230)
Tetszik a megfogalmazásod.
Azért nem egészen értem, hogy ha egy nõ - akárki - bemászik egy férfi ágyába (akár orvul, titokban), akkor azt rögtön meg kell dugni? Nem lehet azt mondani neki, hogy kösz, de inkább nem?
Amúgy a Wikipédián a szereposztást nézegetve már megtudtam pár dolgot a sorozatról, amik a történetben nyilván majd csak késõbb fognak kiderülni.
-----
Most már csak azt nem értem, hogy az a Mariána miért is hagyta el a kislányát a születése után és miért is bukkant most föl hirtelen?
5/10
napraforgó 2015 aug. 19. - 03:35:36 5/10
(37/230)
Ez így van, Suxel képben van, tudja miket nézek, mert mindig nyilvánítok véleményt az adott sorozatról.
Tényleg õ volt a púpos a Maricruzban, nem ugrott be.ö
Jópofa, hogy itt meg minden nõ a kopaszért veszkõdött jó 20 évvel korábban. Ahogy a Wikipédián olvastam a sorozatról, több gyerek is született ezekbõl a rajongásokból....
7/10
suxel 2015 aug. 18. - 21:11:37 7/10 Előzmény levyrronifan
(36/230)
Csak azokat a sorozatokat õ nem latta, mig a Maricruzt igen, heh.
levyrronifan 2015 aug. 18. - 19:22:44
(35/230)
meg a Corazon Valienteben is jatszott szinten ez a szinkronja volt neki plusz a Mar de Amor-ban is jatszott a Teresaban is
7/10
suxel 2015 aug. 18. - 16:22:50 7/10
(34/230)
A kopasz csavo ismeros lehet neked a Maricruzbol is. O volt ott a pupos, csunya Teobaldo.
5/10
napraforgó 2015 aug. 18. - 14:46:57 5/10
(33/230)
A kopaszsága ellenére fiatalabbnak gondoltam, fiatalosabb az arca.

Viszont Zuritáról most olvastam, hogy szülei az ismert színész házaspár: Christian Bach és Humberto Zurita. A papát nem ismerem, de, a mama...
7/10
suxel 2015 aug. 18. - 14:37:16 7/10
(32/230)
Manuel Landeta 56 eves szerintem semmi baj sincs vele.

Furcsasagok majd kesobb bukkanhatnak felszinre a fohosok eletkorat illetoen.
5/10
napraforgó 2015 aug. 18. - 14:20:39 5/10
(31/230)
Ahogy elnézem, ez a kopasz csávó, Adriano nem is olyan idõs, mint ahogy a szerepe megkívánná.

Amúgy meg nem értem, miért kellett ilyen buta címet adniuk a sorozatnak - ilyen címmel már futnak Sandra Bullock filmjei. A La Impostora, vagyis A szélhámosnõ pont jó lett volna. És idegesít az is, hogy az epizód közepén jelenik meg a fõcím a szereposztással (csakúgy, mint Az örökségben). Elég hülye szokás...