WOrsi22 2008 febr. 24. - 10:47:08
(60/360)
Tényleg gagyi a film. Fenyõ Ivánból és Kovács Particiából meg elegem van.
10/10
evici0619 2008 febr. 21. - 14:02:58 10/10 Előzmény rapanui
(59/360)
Húúú hát ez a film...kurva jó:D Imádom Fenyõ Ivánt♥♥:D
rapanui 2008 febr. 20. - 00:33:12 Előzmény goodboy
(58/360)
helló:-)

szerencsére néha a WC papír is okozhat örömet:)

peace

rapanui
laberna 2008 febr. 20. - 00:01:23
(57/360)
A filmet még nem láttam, de sajnálattal vettem észre, hogy a szereplõk névsorából kimaradt Herczeg Adrienn neve, aki pedig még a fényképeken is szerepel!!!! (Õ az a csinos szõke lány a fõszereplõ Iván mellett). Talán sikerül pótolni a hiányt!!!
1/10
Lidia10 2008 febr. 18. - 12:11:57 1/10
(56/360)
Szerintem meg nagyon gyenge reklám film volt... Egyedül nekem is Lelkes Lenke karektere tetszett.
cstimcsi 2008 febr. 17. - 15:22:05
(55/360)
A film szórakozást ígér, és azt be is váltja.
Mikor beültem a moziba, egyáltalán nem számítottam túl sok jóra, de végül kellemesen csalódtam. (Feledtette velem, h tele van a mozi Valentin napot ünneplõ párokkal.)

Kovács Parícia hihetetlen! Sztem már rég túl van a "bankos reklám skatulyán", bár az kétségtelen, sokat lendített az ismertségén. Már az SOS szerelemben is tetszett az alakítása, azonban nemrégiben volt szerencsém színházban is látni. Ezzel a szereppel is azt bizonyítja, h sokrétû, tehetséges színésznõ. Ez Jordán Adélról és Stefanovics Angéláról is elmondható. Nagyon jót nevettem, ahogy megformálták a karakterüket!
Fenyõ Ivánnak meg nem sokat kellett tennie a Hódító megformálásáért!

Összességében sztem remek kis film, 100% kikapcsolódás. (Bár a családi múlt sztem is fölösleges.)
9/10
mernokur 2008 febr. 16. - 01:28:51 9/10
(54/360)
Emlékszem egy néhány hónappal ezelõtti beharangozó riportra a televízióban, mely a film forgatásának kezdetérõl adott hírt, a film utolsó jelenetének helyszínén. Akkor hangzott el, hogy lehetõség szerint igyekeznek a készítõk a 2008. év "Valentin-nap"-jára idõzíteni a premiert. Nos, ez sikerült.

A filmrõl néhány gondolat. Amikor kijöttem a filmszínházból, az elsõ mondatom ez volt: "Telitalálat!" Valóban jól sikerült a film, a maga apróbb hibácskáival együtt is. Igaza volt annak, aki azt írta, hogy ha tetszett az S.O.S. Szerelem!, akkor ez is tetszeni fog. Véleményem szerint ez a film jobb annál. Erõteljesebben lekötötte a figyelmem, ültek a poénok (nem kevés!), kiválóak a szereplõk karakterformálásai. Könnyed szórakozást nyújt, többszöri visszaidézhetõség élményét adja a film.
Negatívum? Apróságok. Észrevehetõek, de át lehet siklani rajtuk: a reklámok tudatos elhelyezése mind felismerhetõ, de nem zavaró, nem tolakodó; a randizó hölgyek karakterei kicsit "sarkosak", a magányosan élõ nõknek még számtalan más típusa van, a film a "mindenki valamiben picit flúgos" formát emelte ki;

***SPOILER***

a Trinity által összehívott számonkérés hirtelen (egy laza bocsánatkérés hatására?) változik "segítsük a fiút boldogsághoz" akcióvá, mindenki egyetértésével; az "újszülött apa" fordulat talán kicsit felesleges.
A szereplõk közül szerintem óriásit alakítanak: Kovács Patrícia (nagy rajongója vagyok - a Raiffeisen Bank reklámok óta :-) ), Jordán Adél, Stefanovics Angéla, Rezes Judit, Hevér Gábor. Fenyõ Iván pedig hozza a figurát, amit elvárnak Tõle.
Sas Tamás alkotásának megtekintését mindenkinek ajánlom, aki párjával, baráti körével vagy akár egyedül, egy vidám - esetleg romantikus - filmnézegetõs kikapcsolódásra vágyik. Aztán, ki tudja? Lehet, hogy éppen e "mozi" alatt csökken majd a magányosan élõ hölgyek száma ...
8/10
tundeey 2008 febr. 15. - 21:01:39 8/10
(53/360)
Most jöttem haza a moziból...nagyon tetszett a film, bár sztem nem volt annyira kidolgozva, mint mondjuk az S.O.S. szerelem, de akkor is jó volt, amin jót nevettem az az volt, mikor a reklámban szereplõ "Emese" feltûnt, és az õ karakterén is tényleg jókat lehetet nevetni a rapidrandi során...Fenyõ Ivánról és Kovács Patríciáról sztem nem kell sokat beszélnem, mivel nagyon jól alakították a szerepüket, bár a reklámok engem is zavartak egy kicsit...barátnõkkel a legjobb sztem megnézni a filmet, tökéletes kikapcsolódást nyújt a film...
7/10
Peter005 2008 febr. 15. - 14:52:52 7/10
(52/360)
Ma tudtam megnézni sajtóvetítésen.
Igen kellemes csalódást okozott nekem ez a film. Ha egy fimtõl nem vártam volna ilyen kellemes szórakozást, akkor az ez lett volna. Aztán szerveztek nekünk 1 ingyenmozit, és csodák csodájára kiválóan szórakoztam egy magyar filmen. A legkellemesebb az volt számomra, hogy a film teljesen realisztikus volt, mentes az olyan blõdségektõl, ami pl az Egy szoknya.. és az Egy bolond... féle filmekben van. A karakterek valóságosak, a sztori és a helytetek hihetõek, és tényleg csak annyi sablon van benne, hogy az nem idegesítõ. A zene (Quimby, Magna Cum Laude) remekül támasztja alá a film hangulatát, a színészek mind remekül helyt álltak, számomra Kovács Patricia igen nagy meglepetés volt a Raiffeisen-bankos bohóckodás után. A negatívumot kellene írnom, az a szponzorreklámok sokasága fõleg a film elején (álá Magyar vándor), valamint egy szerintem felesleges fordulat a film végén Dávid családja körül. Mindezek ellenére úgy gondolom, ennek a filmnek ott a helye az Üvegtigris és a csak szex... mellett, vagyis az utóbbi évek jobb minõségû magyar vígjátékok közé.
Noncsa 2008 febr. 14. - 20:51:53
(51/360)
Majdnem teltházas mozi, telve szerelmes párokkal ( tisztelet a kivételnek :P )
Korrekt romantikus film szép emberekkel, néhány poénkával, sok-sok reklámmal, és nagyon jó zenékkel.
A története sztem nem volt teljesen kiforrott, az alapsztoriban nincs semmi újdonság, de még többször össze lehetne ereszteni Patríciát és Ivánkát ;)
Tényleg ajánlanivaló!! (bár a vége hajszál híján túl nyálas...)
chloeryan 2008 febr. 14. - 19:57:41
(50/360)
SEMMI DE SEMMI KÖZE NINCS A HOGYAN VESZÍTSÜNK EL EGY PASIT 10 NAP ALATT-HOZ!!!NEM TUDOM KI TALÁLTA KI EZT A BAROMSÁGOT!!!! max annyi h a csajnak cikket kell írnia errõl, Fenyõ Ivánnak pedig könyvet a nagyvárosi szingli nõkrõl ennyi....húúú mennyi köze van hozzá télleg... és igenis ez egy nagyon jó film! Sas Tamás egy nagyon jó rendezõ ismét fantasztikusat alkotott! Fenyõ Ivánról és Kovács Patríciáról ne is beszéljek!mindketten nagyon jó szinészek! és akinek tetszett az S.O.S szerelem az ezt a filmet is imádni fogja!
goodboy 2008 febr. 14. - 09:29:54
(49/360)
Sajnos ezek a mai magyar filmek olyanok mint a WC papír egyszer használatosak.
odri 2008 febr. 14. - 09:15:21
(48/360)
Ez a film detto a Hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt magyar változata.
Hiába....nincs új a nap alatt!!!!

A magyarok már csak ilyenek!
Mindent lekoppintanak sajnos :(
10/10
eugénia22 2008 febr. 12. - 23:48:09 10/10
(47/360)
Már mondtam,hogy egy internetes cikkben találták ki, és nem igaz!
sziszka1 2008 febr. 12. - 16:10:48
(46/360)
van egy érzésem a filmel, hogy a Hogyan veszitsünk el egy pasit 10 nap alatt c. film kifordítása magyar módra?!
10/10
eugénia22 2008 febr. 11. - 19:42:52 10/10
(45/360)
Mi lesz a vége?Tudom nem kéne megkérdeznem,de elmondaná valaki,privátban? Azért elõre is köszi!
edo33 2008 febr. 11. - 18:53:43
(44/360)
És majdnem elfelejtettem a lényeget: közönségtalálkozóval egybekötött volt. Sas Tamás, Fenyö Iván, Stefanovits Angéla, Kaszás Géza.
edo33 2008 febr. 11. - 18:50:10
(43/360)
Sziasztok! Február 8-án premier elõtti vetítés volt Békéscsabán! ÉS OTT VOLTAM! Ha tetszett az SOS Szerelem, ebben sem fogtok csalódni! Szerintem szuper volt!
hugo74 2008 febr. 11. - 15:15:38
(42/360)
Ma Kecskeméten lesz vetítés a Malomban!!!! Este 7-kor
10/10
eugénia22 2008 febr. 11. - 03:31:35 10/10
(41/360)
Itt a honlap címe:http://kilencesfelrandi.hu/

Jó oldal.