vitkovits 2012 nov. 15. - 04:56:55
(1193/1433)
Némi kedvcsináló Catherine Siachoque mexikói sorozatok-béli tevékenységéhez.
juan-ZSU 2012 nov. 14. - 17:23:58
(1192/1433)
SPOILER *Israel Mendoza bocsi félre írtam :D
juan-ZSU 2012 nov. 14. - 17:16:24
(1191/1433)
SPOILER az Ördögi körben szerepelt õ volt Jimmynek(Jorge Luis Pila itt Matias) a rendõrtársa de nehezen ismertem fel mert szakáll nélkül fiatalabbnak látszik, a neve Ismel Mendoza vagyis I.M. :) rendes neve Raúl Arrieta és Ignacia halott ez olyan biztos mint hogy itt ülök :D SPOILER
10/10
rockqueen 2012 nov. 14. - 14:07:04 10/10 Előzmény juan-ZSU
(1190/1433)
Kiderül majd, hogy ki Ignacia fiának az apja? Te már tudod? Ha igen, légyszí áruld el nekem, mert nagyon kíváncsi vagyok rá!
Most Gonzalo hallucinál, vagy tényleg él még Ignacia?
10/10
den21 2012 nov. 13. - 14:12:28 10/10
(1189/1433)
egyet ertek :) ha mar Carola y Ismael nincs akkor lenne legalabb Raquel y Ismael, szerintem nagyon ossze illenenek, folleg mind a ketto maniakus ;) nem tudom miert, de nekem Pilar nem tetszik annyira, de viszont Raquel nagyon nagyon bejon, pedig ugyan az a szineszno jatsza, ennyit szamitana a smink es a sexybb/kihivobb ruha meg a mas hajstilus? na meg lehet a viselkedese is vonzobba teszi hogy okos, ugyes, manipulativ, nekem tetszik Raquel, hajra Carola es Raquel a lanyok kozul !! :) a ferfiak kozul pedig hajra Ismael es Javier ! :)
10/10
rockqueen 2012 nov. 13. - 13:44:01 10/10 Előzmény den21
(1188/1433)
" Ismael -nek megtetszik Raquel, ennek ellenere Raquel elutasitja Ismael kivansagat hogy legyenek egyutt"... Én is gondoltam már rá, hogy Ismael összejöhetne Raquellel. Kár, hogy végül nem ez történt, és csúnya végük lett.
10/10
rockqueen 2012 nov. 13. - 13:40:35 10/10
(1187/1433)
Legalább kiállt Ismael mellett, hogy nem õ ölte meg Ignaciát.
Ismael nem semmi: megkereste a turistákat, és mindkettõjüket megölte. Aztán a gyilkos kést a szájába vette. Hogy ledöbbent Gonzalo, amikor meglátta a képeken Pilart ill. Raquelt. Mondjuk azon csodálkozom, hogy õ nem akarta megölni a turistákat, mert szemtanuk voltak. Persze Ismeal ennek nagyon örült. :D
Egy régebbi mondása Ismaelnek (amikor elhatározta, hogy megkeresi a turistákat): Én már kétszer meghaltam. Ez ahhoz képest semmi. :D
juan-ZSU 2012 nov. 12. - 21:37:52
(1186/1433)
pont a fõ gyilkos Gonzalo vádaskodik mintha õ olyan ártatlan lenne :S ezt a képmutatást
juan-ZSU 2012 nov. 12. - 16:25:03
(1185/1433)
igen már kiderült hogy van Ignaciának egy kisfia és Ximena(Carola) igazi kisfia játszotta :) nem gondoltam volna ezt Ignaciáról :O Raquelt már az elején mutathatták volna de akkor nem lenne ilyen nagy meglepetés annak aki nem nézett utána...
OneTreeHill 2012 nov. 12. - 09:06:01
(1184/1433)
SPOILER

Ez tényleg nagyon komoly. De nem értem, hogy a Conde családot, miért akarja megbüntetni Raquel. Azt értem, hogy Pilar szerelmeit akarja kicsinálni, de nem értem, hogy a Conde családot miért????

SPOILER
10/10
den21 2012 nov. 12. - 03:32:40 10/10
(1183/1433)
ZSU adta a forrast En pedig leforditottam:

***SPOILER***

tenyleg nagy spoiler!

RAQUEL (ejds: Rahel/Rakel) TORTENETE:

Pilar anyukajanak neve Cecilia aki kijelentette, hogy miutan osszehazasodott Rebeca apjaval az o anyagi allapotuk valsagosa valt mivel Rebeca anyjanak anyagi problemai voltak a gyermektartas altal. Igy amikor Cecilianak ikrei lettek, orokbe adta Raquel Arismendi -t, annak erdekeben, hogy penzt takaritson meg igy csak Pilart tartotta meg aki sosem tudott arrol, hogy van egy iker testvere is, sem Rebeca. Raquel -t adoptalta, illetve orokbefogadta egy hazas par, viszont a Raquel-t nevelo nonek a gonosz ferje tobbszor is bantalmazta es megeroszakolta Raquelt a gyermek koraban, ujra es ujra, egeszen Raquel 20 eves koraig amikor megelegelte Raquel az eroszakot majd megolte az ot bantalmazo ferfit, azt a ferfit aki a ferje volt a nonek aki orokbe fogadta, illetve, adoptalta Raquelt, majd ezert nagyon hosszu husz (20) ev borton buntetesre iteltek Raquelt, de mar a bortonben Raquel a bosszujat szovogette es eltervezte hogy, bosszut fog allni. Dult benne a harag es a gyulolet, hogy nem kaphatta meg azt az eletet amit Pilar megkapott. Raquel irt ket konyvet is melyben leirta a terveit, a szomszed hazak (la Casa De al Lado) c. konyvet es a karhozottak (Condemnados) cimu konyvet, a terve az volt, hogy Pilar borebe bujva megoli a Conde csaladot es vegul Pilarra kenni a gyilkossagokat, tokeletesen kihasznalva a kinezetuk azzonosagat, mivel ikertestverek, Raquel 3 even at tanulmanyozta a Condek es Javier Ruiz eletet es napi rutinjukat. Raquel a legeslegelso resztol a kepben volt, azt is latta amikor Javier -nek a rendorseg megmutatta Matias holttestet. Kesobb Raquel sok gyilkosagot elkovet, majd zaklatni kezdi Sebastiant mert Pilar multjabol szarmazik, a volt volegenye/szerelme volt es Raquel sikeresen megis mergezi Sebastian-t akarcsak a konyvben azt megirta, utana Raquel vegez Ignacia-val golyoaltali halalra iteli, mint ahogyan azt a konyvben megirta es a benne szuletendo gyermekkel egyutt, igy fajdalmat okozva a Conde csaladnak is es Javier Ruiz-nak is, majd Raquel ravesszi Renato Conde -t az ongyilkossagra. Kesobb felfedi magat es elrabolja Pilart akit a lakhelyen tart fogva megkotozve es elmesel mindent Pilarnak hogy, milyen fajdalmakon ment keresztul es mindezt ok miattuk, mikozben Pilar tetlenul megkozotozott kezekkel es labakkal es betapasztott szajjal, konnyes szemmekel hallgatja vegig Pilar Raquel story -jat, a tovabbiakban Raquel Pilarnak adja ki magat igy ezzel atverve mindenkit Pilar borebe bujva. Raquel mindenkibol bolondot csinal, majd utana kesobb Raquel, sakk matt -ot keszul adni Pilar lakasan, Pilar-nak, Gonzalo-nak es Javier-nek, Raquel szeretne Pilar osszes volt/jelenlegi szerelmet megolni, Sebastiant, Javiert, Gonzalot, igy pisztolyt fog Pilar-ra Gonzalo-ra es Javie-re, azert akarja megolni Pilar volt/jelenlegi szerelmeit mert Raquel-nek ez az eselyem sosem adatott meg hogy legyen egy tarsa es normalis eletet elhessen csak azert mert anyagi hianyban szenvedtek es Pilar miatt Raquel ellett dobva, amikor Raquel pisztolyt fog rajuk, sok eselyunk nincs a menekvesre, am hirtelen Hilda-nak koszonhetoen megmenti az eletuket, mivel Hilda hangosan felkialt amire Raquel felfigyel es addig Gonzalo kiuti a kezebol a pisztolyt amelyet Pilar kap fel a foldrol gyorsan majd raszegezi Raquelre a pisztolyt, Raquel ekkora menekulni kezd es Pilar ra lo de nem talalja el, utana szalad, majd tobbszor is ra lo de, egyszer sem talalja el Raquel-t aki sikeresen megszokik es nyomat vesztik, majd utana Raquel arra a helyre menekul es rejtozkodik ahol Adolfo/Ismael bujkalt sokaig es ahol kivette magabol a golyot es ossze varta a sajat sebet, amelyet Inaki okozott Ismael-nek amikor meglotte. Ismael -nek megtetszik Raquel, ennek ellenere Raquel elutasitja Ismael kivansagat hogy legyenek egyutt, am Raquel nem csapatjatekos, szandekaban all megolni mindenkit, s Raquel eltervezte, hogy megfogja olni Pilart egy konyha kessel, de tervei forditva sulnek el, mert mivel megbotlanak, igy O sajat maga esik bele a kesbe. Majd Cecilia (Pilar es Raquel anyja) meggyozi Pilar -t hogy had O vigye el a bunt Pilar helyett igy Cecilliat visszi el a rendorseg de Cecillia nem ismer be semmit. A sztorinak ezen tortenete az edetedi sztorin alapul hozza a Refrito. -t avagy a Ref -et vagyis referencia -t.

Forrast adta: Juan-ZSU
Forrast forditotta: den21

***SPOILER END***

szemely szerint en nagyon sajnalom Raquelt, nekem o lett a kedvencem.

ime egy kep a VARVAVART RAQUEL -rol, vegre lathatjatok Raquel arcat:
OneTreeHill 2012 nov. 11. - 22:37:06
(1182/1433)
Fantasztikus ez a sorozat : ) de komolyan :) már alig várom, hogy kiderüljön.

SPOILER
Most olvastam az elõzetesben, hogy van Ignaciának egy kisfia? vagy ez egy fals info?
SPOILER
juan-ZSU 2012 nov. 11. - 20:01:37
(1181/1433)
az Elisa nyomábant néztem olyan 30 részt láttam de mindig félbe hagyják vagy pakolják össze-vissza :S remélem most már normálisan leadják
SPOILER nem tudnak Raquel létezésérõl és szerintem börtönbe volt de olyan bonyolult ez magyarul sokkal jobb lesz nézni, Den lefordította Raquel történetét majd õ leírja ha emlékszik rá :)
OneTreeHill 2012 nov. 11. - 19:21:10 Előzmény rockqueen
(1180/1433)
Le vagyok 2 résszel maradva, sürgõsen pótolnom kell :)
Akkor jól sejtettem ezt a Raqueles dolgot... De õ egyáltalán hol volt eddig és Pilar meg Rebecca tud a létezésérõl??? Nagyon izgalmas és rejtélyes ez a sorozat :)Konkrétan leesett az állam, amikor anno kiderült, hogy Gonzalo nem más, mint Inaki.
De Ignacia halála nagyon kegyetlen volt. És Javiert is sajnálom... kivételesen ...
Valaki nézte az Elisa nyomában? kb 3 részt láttam belõle, de valami fantasztikus volt az is, és most láttam, hogy nov29tõl el kezdi adni a tv2.
juan-ZSU 2012 nov. 10. - 23:41:28
(1179/1433)
nem figyeltem a mókust de biztos cuki lehetett :D ja megtudtuk hogy Ignacia hány éves volt pontosan
10/10
rockqueen 2012 nov. 10. - 23:26:09 10/10
(1178/1433)
Jól láttam, hogy amikor Carola kiment Ignacia sírjához egy mókus szaladt el mögötte, majd mászott fel a fára? :D Most már azt lehet tudni legalább, hogy Ignacia hány éves, mert a sírjára azt volt írva, hogy 1976-ban született.
10/10
rockqueen 2012 nov. 10. - 15:19:57 10/10
(1177/1433)
Ja, tényleg már eleve ott voltak. De honnét tudnák, hogy oda kell menniük? Nekem pedig pont az volt az elsõ amikor odaértek, hogy észrevettem, hogy ott van egy szõke nõ, aki úgy néz ki, mint Pilar, és rögtön gondoltam, hogy õ lehet Raquel. Gonzaloék ennyire nem figyelnek?
10/10
den21 2012 nov. 10. - 08:41:32 10/10
(1176/1433)
milyen csalafintan csinaltak meg ezt a filmet :P

***SPOILER***

amikor Ignacia es Gonzalo megerkezett a raktarhoz ahol Raquel lelovi Ignaciat, ott mutattak Raquelt egesz vegig hogy, ott fotozgatja a terepet meg fotozgatja Onmagat is :D meg ott sminkeli magat vagy micsoda :P :D es az ember alig figyel Raquel -re mert azt nezzi hogy most mivan a tobbiekkel, Ignacia -val, Ismael -el, Gonzalo -val, kozben a lenyeg ott van a haterben, Raquel ;) es meg direkt egyszer se fordult a kamera fele, marmint a tv kepernyoje fele, nehogy az ember felismerje, hogy az Pilar ;) rafkos :)

amugy Gonzalo azt mondta Ismael -nek amikor a felvetelt neztek vissza, hogy valoszinuleg lehet hogy, a turistak, marmint Raquel meg az egyik embere vagy kivolt az, lekovettek oket, kozben mar reg ott voltak amikor Ignacia meg Gonzalo megerkezett ^

tenyleg az ki aki Raquel -el volt aki oda ment Gonzalo -hoz hazudni, hogy elromlott a GPS meg hogy eltevedtek?
juan-ZSU 2012 nov. 08. - 19:07:38
(1175/1433)
bajban látszik igazán hogy ki áll mellettünk és azért a Conde tesók most megmutatták hogy szeretik egymást az nagyon szomorú rész volt :( én is gyanakszok rá hogy Raquel már elfoglalta Pilar helyét
10/10
rockqueen 2012 nov. 08. - 16:34:32 10/10
(1174/1433)
Miért nem olvassák el a könyv végét? Lehet, hogy a végén kiderül ki a gyilkos.